Diabeł – persona non grata. Edward Maciejczyk


Klęska Krzyżaków w Europie została przyjęta z ogromną radością przez środowiska patriotyczne w USA. Polonia Chicagowska woła: „Jeszcze Europa nie zginęła”, a zdawało się, że zgraja samozwańczych cwaniaków przejmie kontrolę nad starym kontynentem i zniewoli Europejczyków na długie lata, tworząc bezpaństwowy kocioł z baraniną w sosie własnym.

Jeden z moich operatorów, Sebastian, który jest rodowitym Francuzem, powiedział, że trzon samozwańczych złodziei w DE stanowią mutanty Krzyżaków i Templariuszy (obecnie loże masońskie), którzy uzurpują sobie prawo do zniewalania świata i pobierania podatków od podbitych narodów, tak, aby nikt tego nie zrozumiał i miał wrażenie, że jest to wola Narodu, a kilkutomową konstytucję można ująć w dwóch zdaniach. Mówiąc językiem zrozumiałym przez owieczkę, UE (samozwańcza zgraja złodziei) pobiera składkę (haracz) od oszukanego państwa i wydziela z niej tzw. dopłatę (jałmużnę), która do tego państwa wraca lichwiarsko oskubana i po potrąceniu kosztów manipulacyjnych, oczywiście pozostawiając sobie prawo do decydowania na co można przeznaczyć owe pieniądze. Konstytucja miała ten proceder uprawomocnić. Poczytajcie sobie Sienkiewicza, a zobaczycie, że tę samą prostytucję uprawiali Krzyżacy pod batutą papieża.

Tu mamy odpowiedź, dlaczego Watykan tak namiętnie zapędzał owieczki do Eurokołchozu i jedynie zapis o „korzeniach” mu nie pasował. Reszta jak ulał odpowiadała ekspansywnej polityce Kościoła, jednocześnie podobnie jak przed 600 lat udawał, że nic złego się nie dzieje, a słowiańskie owce nie rozumieją azjatyckiego dobrodziejstwa, które ich spotka jak wyciągną nogi.

Pewien pejsaty terrorysta z Holandii powiedział, że tak długo będą się odbywały referenda, aż dane państwo przegra. Wówczas już nie będzie możliwości wycofania się. To jest dyktatura, której brukselskie odyńce szukają na Białorusi i w Rosji, a sami ją uprawiają. Zmuszanie do przestępstwa przeciw narodowi w USA jest karane z całą surowością prawa. Tak samo powinno być w Europie. Musimy zapamiętać tych wszystkich dziennikarzy i polityków, którzy zachęcali do głosowania przeciw suwerennej Polsce i innym krajom Europy, bo niebawem wyskubiemy im pejsy i poślemy do taty – Diabła (Ewangelia św. Jana 8,41-59).

Coraz bardziej jestem pewien że Jezus miał rację nazywając Żydów „dziećmi Diabła”, bo to, co obecnie wyprawiają Żydzi na świecie, wykracza poza możliwości najbardziej perfidnego człowieka.
Jest szansa, że Polacy tym razem postąpią normalnie i odrzucą żydowski cyrograf (konstytucję), pisany przez tych samych cwaniaków, którzy wymyślili Polską „konstytucję”, gdzie w punkcie 90. polska owieczka dobrowolnie zrzeka się suwerenności Polski na korzyść szulerów z zagranicy. Nikt konstytucji nie czytał, a jak czytał, to nie zrozumiał, ale zagłosował i oddał Ojczyznę „dzieciom Diabła” za obiecane gruszki na wierzbie. Polska straciła suwerenność i szacunek w świecie. Kraj został zdewastowany przez kilkudziesięciu zawodowych szulerów, przy biernej postawie całego społeczeństwa, które dało się oszukać i okraść. Obecnie grupę ludzi uprzywilejowanych stanowią wszelkiego typu maszkary, zboczeńcy, połamańcy i pomyleńcy, zaś człowieka normalnego bezczelnie zepchnięto na .margines, dając większe prawa zwierzętom niż białym Europejczykom. Nikt nie wie, kiedy się tak faktycznie stało, że „dzieci Diabła” przejęły kontrolę nad Europą – czy nastąpiło to po Rewolucji Francuskiej, czy po drugiej wojnie światowej. Ponad wszelką wątpliwość niszczenie Europy zaczęto się po wpuszczeniu Krzyżaków i innych „zakonników”. Dzisiaj faktem jest, że to, co kiedyś było nienormalne, teraz rządzi światem i nazywa się „demokracją” pod parasolem chrześcijaństwa.

Ameryka niedawno zlikwidowała pojęcie białego człowieka. W formularzach jest siedem nazw określających rasę i rubryka inne. W jednym z urzędów w rubryce „inne” wpisałem biały. Czarna urzędniczka poinformowała mnie, że powinienem zakreślić rasę Caucasian. Zbulwersowany odparłem, że nie mam skośnych podpuchniętych oczu jak Stolzman, tylko jestem białym Europejczykiem i pytam, dlaczego wymazano tę rubrykę. Kobieta odesłała mnie z tym pytaniem do swojego szefa. Dowiedziałem się, że pod koniec lat 90. wprowadzono „antyrasistowski” (w jedną stronę) program w obawie przed procesami sądowymi i wyeliminowano słowo white – biały, zastępując je słowem caucasian – kaukaski, określającym rasę białą, bo Murzynów i Żydów słowo biały drażni i czują się dyskryminowani. Poza tym śniady Azjata, np. Żyd, może legalnie udawać Europejczyka. Dzisiaj można pójść do więzienia za nazwanie Żyda Żydem, Murzyna Murzynem albo pedała pedałem. Można mówić wszystko, tylko nie prawdę. Patriota to obecnie terrorysta, a narodowiec to faszysta, na Cygana mówi się dzisiaj „Rom”, a dzieci Diabła to „starsi bracia w wierze”. Obcokrajowcy narzucają Polakom zboczone prawo i robią to bezkarnie (parada pedałów), często za nieświadomą aprobatą społeczeństwa.

Oficjalne dane mówią, że ponad 200 Żydów dziennie otrzymuje polskie obywatelstwo. Po wyjeździe za granicę nikt nie będzie nazywał ich Żydami, zmienią nazwiska i oficjalnie będą to Polacy, bo obecnie rasa to paszport a nie geny i rodowód. O wiele łatwiej jest robić przekręty na polskim paszporcie, bo nikt nie domyśla się prawdy o cechach genetycznych i nie łapie za portfel. W razie wpadki wina spada na Polaków, a Żyd pozostaje „święty” i chroniony zboczonym prawem, ustanawianym przez swoich pobratymców. Podobnie jest w przypadku innych kolorowych, którzy z polskim obywatelstwem grasują po świecie i uprawiają charakterystyczny dla swej rasy proceder w imieniu narodu, np. wysyłając Polaków na wojnę arabsko-żydowską albo do okupacji Serbii czy też intryg na Białorusi.

Dwustu Żydów dziennie to rocznie ponad 72.000 azjatyckich głosów przeciw suwerennej Polsce. Głosów, które wybiorą do władz RP wrogów narodu polskiego. Do tego dojdą inni kolorowi „Polacy” i z Ojczyzny nie zostanie nawet śladu, bo brukselska polityka socjalna doprowadza do likwidacji białego człowieka w Europie, podczas gdy przedstawiciele innych ras pienią się jak pasożyty i otrzymują wszystkie przywileje. System prawny w III RP nie daje żadnych szans młodym Polakom chcącym rozpocząć własny biznes. Chore po bolszewickie instytucje, jak ZUS, zmuszają do płacenia haraczu w wysokości 700 zł miesięcznie. Do tego dochodzą inne stwory z epoki czerwonych liczydeł, tj. ZAIKS itp. zmory, które powodują, że młody biznesmen nie zarabia nawet na opłatę biurokratycznych darmozjadów i decyduje się na ucieczkę za granicę. Obecnie zsyłki Polaków na banicję doprowadzają do wynarodowienia Polski w zastraszającym tempie. Codziennie setki młodych Polaków zasilają szeregi żebraków, koczujących pod mostami Londynu, Paryża, Madrytu, Hamburga i innych miast UE albo czyszczą toalety w Chicago czy Nowym Jorku, udając że robią karierę za granicą. Polacy umierają w zastraszającym tempie, programy aborcyjne powodują, że powstaje niż demograficzny. Młodzież ucieka za granicę oszukana przez obcą propagandę i zmuszana przez antypolską politykę socjalną. Po latach wymieszają się z kolorowymi i przepadną w eurostadzie.

Podczas majowego zlotu Unijnych Mędrców Syjonu w Warszawie premier Belka mówił, że będzie walczył z antysemityzmem i ksenofobią. Tym samym dał do zrozumienia, że za polskie pieniądze broni terrorystów żydowskich. To skandal, żeby premier występował w roli adwokata okupantów. Gdyby miał Polskie korzenie, to zapewne walczyłby z antypolonizmem, który osiąga rozmiar epidemii, a nie bronił azjatyckich złodziei okupujących Europę. Musimy zapamiętać wszystkich żydowskich klakierów i kolaborantów plujących Polakom w twarz, nie może im to ujść płazem. Wszystkie osoby związane z aferami to albo farbowani Żydzi (Żagiel i Kuna to oficjalni rezydenci żydowskiej milicji „Mosad”) albo po prostu kundle i mieszańce z genami złodzieja zmieszanymi z krwią słowiańską.

7 maja 2005 r. uczestniczyłem w paradzie, którą od wielu lat w Chicago organizuje Polonia dla uczczenia konstytucji majowej. Oficjalnie podano, że pojawiło się ponad 250.000 ludzi, aby zamanifestować polskość. Przez następne kilka dni bezskutecznie szukałem wzmianki na ten temat w koszernej telewizji, bo widziałem kilku kundli z kamerami, którzy pracują dla koszernych programów satelitarnych w języku polskim. Wszystkie telewizje pokazywały Azjatów (marsz żywych), którzy paradowali po Oświęcimiu w eskorcie milicji Izraelskiej. Wpajano im antypolonizm i nienawiści do Słowian oraz straszono polskimi antysemitami. Żadna z telewizji nie pokazała parady w Chicago. Pomyślałem sobie, co by było gdyby parada 3-majowa w Chicago była ochraniana przez polską policję. Przecież w USA jest większe zagrożenie atakami terrorystycznymi niż w Polsce. Natychmiast sobie uświadomiłem, że przecież taka policja dostałaby kopa w d… i musiała się wynosić razem z paradującymi, bo nikt nie ma takiego poczucia humoru, żeby tolerować bezczelnych pajaców. Wstyd i hańba dla polskich służb porządkowych (polska policja nie może się zbliżać do Żydów na odległość mniejszą niż 200 metrów). Jak długo można tolerować żydowską okupację?

Od drugiej wojny światowej, kiedy Polaków mordowała banda Litwaków pod wodzą Jakuba Bermana (wujek Borowskiego) i innych zwyrodnialców azjatyckiego pochodzenia, nic się do tej pory nie zmieniło. Na marginesie dodam, że kilka razy sam przyglądałem się z bliska paradującym po Oświęcimiu Żydom, ochranianym przez bandy uzbrojonych po zęby milicjantów z Izraela, którzy wyrzucali Polaków z ich własnej ziemi i pacyfikowali miasto. Nie mogłem opanować zdumienia, jak można dopuścić do takiego procederu. Zgodę na poniżanie Polaków wydała oczywiście władza III RP, wywodząca się z Litwaków przysłanych po wojnie przez Stalina w celu wymordowania europejskiej inteligencji i zastąpienia jej kundlami, do dziś okupującymi Polskę i Europę. Tu mamy odpowiedź na pytanie, co będzie po następnych wyborach, gdy przy władzy pozostaną obcy z polskimi paszportami albo marionetki na żydowskiej smyczy, chore na popularną epidemię zwaną „żydofilią”, polegającą na chwaleniu wszystkiego, co obce i gloryfikowaniu „dzieci Diabła”. Ta bakteria opanowała szczególnie środowiska dziennikarskie, które za srebrniki prześcigają się w podlizywaniu Żydom.

Polska młodzież musi mieć we własnym kraju odpowiednie warunki do życia. Zapewni to tylko Polska Partia Narodowa, która wyegzekwuje odszkodowania należne Polakom za wieloletnie zniewolenie i stworzy system prawny oparty na narodowym fundamencie, tak, aby polski obywatel był ważniejszy od koczującego przybłędy, bo tylko to da nam godziwą egzystencję i suwerenność narodową. Jest to możliwe, bo dzieje się tak w Rosji, która likwiduje kolorowych złodziei, sponsorowanych przez Nowy Jork i Brukselę. Jednocześnie daje młodzieży możliwość rozwoju we własnej ojczyźnie i stawia na mocny, suwerenny naród, a nie na skundloną „demokrację” po żydowsku.

Dzisiejsze „normy” daleko odbiegają od normalności, bo wiara w Boga została zastąpiona wiarą w Bałwany. Żydomasońska mafia produkuje coraz to więcej świętych, ku uciesze rozmodlonej gawiedzi czekającej na śmierć. Dzisiaj mamy więcej „świętych” niż bohaterów narodowych. „Elity” duchowe swym wyglądem przypominają kneset, a w kościołach głosi się antyludzkie herezje o baranach i pasterzach oraz azjatyckich wybrańcach, co w konsekwencji prowadzi do zwyrodnienia narodów.

Tu przyszła mi na myśl jeszcze jedna tragedia, a mianowicie Monte Cassino i inne „bohaterstwa” za granicą, które dla mnie byty mordowaniem Polaków, które dziesiątkowały rdzeń narodu za wolność Waszą, bo przecież nie Naszą. Kwiat narodu polskiego został wymordowany z zimną krwią, aby nie stanowił zagrożenia dla globalistów w ustanawianiu nowego porządku świata, w którym nie będzie miejsca dla narodów, tylko burdel, gdzie wszyscy mieszają się z wszystkimi pod okiem unijnego „alfonsa”.

Do Polski sprowadza się coraz więcej przybyszów z Azji i Afryki w miejsce białych Polaków, skazanych na przymusową tułaczkę. Globaliści wyrywają afrykańskie chwasty i rozprzestrzeniają po Europie, niby w ramach pomocy humanitarnej, przez Caritas, który organizuje misje dla werbowania czarnych owieczek, zapominając że czarne nigdy nie będzie białe, natomiast białe zrobi się szare, a następnie czarne. Wiadomo, że jeśli innym rasom coś damy, to białym musimy to zabrać. Jak w naczyniach połączonych, dając obcym naszą ojczyznę, zabieramy ją naszym dzieciom i rodakom. Bo co znaczy kolorowy sąsiad, wiedzą tylko nieliczni, którzy mają z takimi doświadczenie.

Jeśli nie zaczniemy działać, to odwrotu nie będzie, podobnie jak w Ameryce, gdzie Żydzi zamknęli rdzennych mieszkańców w rezerwatach i urządzili sobie prywatny folwark, z żydowskim prawem i żydowskimi pieniędzmi.

Teoretycznie wyznawcy Jahwe niosą pokój na całą ziemię. Jest to cynizm jakich mało, który można porównać do „demokracji” amerykańskiej. Najpierw morduje się tubylców, a po masakrze ludności i zbombardowaniu kraju głoszona jest świątobliwa propaganda o pokoju i demokracji, wolnych (z karabinem przy czaszce) wyborach oraz poszanowaniu praw człowieka. Pytanie – jakiego człowieka, bo na pewno nie białego. To jest tupet z czasów inkwizycji albo „dobrotliwych” Krzyżaków, którzy przyjechali z Izraela do Europy, żeby służyć i pomagać, a faktycznie mordowali, gwałcili białe kobiety i oszukiwali naiwnych, dobrodusznych Słowian. Czynią to do dziś pod osłoną globalistów. Prawo jest dla wszystkich oprócz białych Europejczyków, którzy mają dziś w DE pozycję gorszą od psa. Stało się tak dlatego, że z woli obcych pasterzy polskie owieczki wiecznie „cierpiały” i broniły obcych, którzy obecnie pobierają podatek od Polaków za to, że mieszkają na polskiej ziemi. Czas z tym skończyć! Nadeszła pora, aby zagłosować na Polską Partię Narodową. Nie lewica, nie prawica, „Tylko Polska”.

Jest to ostatnia szansa przed wprowadzeniem konstytucji DE, która uprawomocni obcych okupantów na długie lata, a może na zawsze. Narodowcy w sposób naturalny wyeliminują z życia społecznego wszystkich szulerów, grających nieuczciwie polityków i przebierańców, a już na pewno nigdy nie dopuszczą do referendum przeciw Ojczyźnie i Narodowi – Polska dla Polaków. Diabeł persona non grata w Europie. Tym owieczkom które nie rozumieją tego, co napisałem, życzę, aby następnym pasterzem był Murzyn – może wówczas się obudzicie i zaczniecie wierzyć w Boga i w siebie, a nie w Bałwany. Wstańcie z kolan, chodźcie z nami, odbierzcie należne Wam odszkodowania i zacznijcie żyć godnie, jak normalni ludzie we własnej Ojczyźnie. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy Wasz duch będzie po stronie Narodu, a nie azjatyckich przybyszów.

Edward Maciejczyk

Źródło: http://narodowiec.com/artykuly/diabel/diabel.html

Możliwość komentowania Diabeł – persona non grata. Edward Maciejczyk została wyłączona
%d blogerów lubi to: