Żydowska krucjata przeciw Białym Kobietom. Cezary Zbikowski


To, że mnie nazywają antysemitą, nietolerancyjnym zwyrodnialcem, homofobem, rasistą i w ogóle politycznie niepoprawną i społecznie wrogo nastawioną kanalią, to dobrze wiem a i wam moi drodzy czytelnicy jest to też wiadome.  Zatem nie będę nawet tego komentował, ale chcę jeszcze raz poruszyć temat rasizmu, jako że jest on bardzo źle zrozumiały a szczególnie w takich społecznościach jak polskie, które to jeszcze nie zetknęły się bezpośrednio z dużymi wielorasowymi zgrupowaniami. Jeśli sprawy będą się nadał w ten sam sposób poruszały, to te masy kryminogennych elementów, co dziś opanowały obskurne bazary, wkrótce opanują nasze ulice a wtedy będzie za późno na rozważania.

Aby lepiej naświetlić kolejny aspekt tego problemu przeniosę się ponownie na tereny gdzie ten konflikt rasowy jest bardziej widoczny.

W dzisiejszym świecie mistrzowie propagandy zarzucają nas masą różnych statystyk, które to rzadko odzwierciedlają realna rzeczywistość, są jedynie masą numerów, które mają za zadanie opowiedzieć nam jakąś historię i uczynić, że uwierzymy w nią z wybałuszonymi ślepiami.

Pozwólcie mi, że opowiem wam kilka rzeczywistych historii popartych rzeczywistymi numerami.
Są to historie i numery, które każdy biały człowiek mieszkający na tej ziemi powinien znać i oczywiście coś z nimi zrobić.

Ponieważ kontrolowane przez Syjonistów media nie chcą żebyście cokolwiek o tym wiedzieli, to zapewne nie wiecie, że od 2004 r. do dnia dzisiejszego czarni mieszkańcy USA zgwałcili blisko 100.000 (Sto tysięcy) Białych kobiet, co daje oszałamiający numer 20.000 (Dwadzieścia tysięcy) zgwałconych Białych kobiet (przez czarnych) na rok!!!
Inaczej mówiąc w samym USA jedna Biała kobieta jest gwałcona przez czarnego mniej więcej co pół godziny!!! Nie do wiary? Sprawdźcie kryminalne statystyki FBI a zobaczycie, że nie kłamię.

Biorąc pod uwagę te numery, to Białe kobiety są praktycznie gwałcone bezustannie przez czarnych mieszkańców USA.

Podczas tego samego okresu statystyki te nie podają żadnego gwałtu dokonanego przez Białego mężczyznę na czarnej kobiecie. W związku z tym, że czarni gwałcą tam też nagminnie czarne kobiety to znaczy, że murzyni w USA dokonują znaczną większość gwałtów w tamtym kraju, lecz gwałty na Białych kobietach są prawdziwym fenomenem. Jeśli mi nie wierzycie to sami sprawdźcie statystyki więzień amerykańskich i raporty FBI.

Na nieszczęście ci, którzy chcą żyć w tej wyimaginowanej bajecznej krainie wielokulturowości i wielorasowości, zignorują te cyfry i dalej będą śnić na jawie.

Trzy lata temu, trzech białych studentów z uniwersytetu Duke zostało oskarżonych o gwałt na czarnej kobiecie. ( http://en.wikipedia.org/wiki/2006_Duke_ … rosse_case ).
Oczywiście syjonistyczne media rozdmuchały tę sprawę i z góry uznały tych trzech niewinnych młodzieńców za winnych tzw. „Hate Crime” ( Przestępstwa opartego na nienawiści).
W końcu historia tej czarnej prostytutki okazała się jedną wielką fałszywą bajką, ale ci młodzieńcy przeszli przez piekło i prze długi czas byli traktowani jak kryminaliści i musieli udowodnić swoją niewinność.
Dlaczego traktowano ich z góry za winnych? Ano jedynie dlatego, że byli oni Białymi oskarżonymi przez czarną prostytutkę.

Dzisiaj nienawiść wobec Białego człowieka jest jak najbardziej politycznie poprawna.

Większość tych gwałtów ma miejsce w szkolnych internatach. Wiele ofiar (białych kobiet) zbytnio się tego faktu wstydzi, aby donieść organom ścigania o tym przestępstwie.
Te, które zgłosiły o dokonanych na nich gwałtach, ogólnie stwierdzają, że środowisko wywierało na nie wielki nacisk, aby zaakceptowały randki z czarnymi.
Ogólnie jest to wiadome (choć nie każdy to zauważa), że szefowie żydowskich mediów od lat prowadzą krucjatę na rzecz międzyrasowego współżycia seksualnego.

Gdy MTV (Telewizja Muzyczna) została stworzona przez Sumner’a Redston’a ( w metryce urodzenia Murray Rothstein) przedstawiała ona głownie wideodyski muzyki rokowej. Z czasem dodano tam Gangsta Rap (Gangsterski Rap). Ta kontrowersyjna i kwestionowana „forma muzyczna” bardzo silnie poniżała zarówno czarne jak i białe kobiety.
Zaraz potem dodano do programu „Randki”, w których czarni raperzy wybierali sobie młode dziewczyny, głownie białe, jako że dla nich spotykanie się z czarną kobietą było poniżające. W swoich wypowiedziach ci „wielcy artyści” rzadko kiedy wyrażali się o nich inaczej niż Bitches (Suki)

W innych programach telewizyjnych (np. Big Brother) pokazuje się grupy ludzi mieszkających pod jednym dachem. Ludzie ci, to mieszanka rasowa różnego rodzaju, różnych upodobań seksualnych i często bardzo skrajnych poglądów życiowych. W rezultacie (głównie młodzi) widzowie otrzymują następną dawkę mieszanki rasowej, homoseksualizmu, innych wypaczeń oraz więcej degeneracji.

Całkowicie opanowany przez syjonistów przemysł filmowy, również propaguje randki i małżeństwa wielorasowe.
W szkołach wielu nauczycieli też bardzo dobrze wypowiada się na temat mieszanek rasowych.
Inaczej mówiąc młode białe kobiety są atakowane na każdym froncie i zachęcane do włączenia się do tego „modnego” korowodu, w którym jest „cool” chodzić z czarnym.
Inaczej, ta biała kobieta, która odmawia randki z czarnym jest przedstawiana jako rasistka.
Jak widać z raportów w USA, zaakceptowanie przez białą kobietę randki z czarnym, ma bardzo często niezbyt miłe konsekwencje.

Te syjonistyczne media uwielbiają przedstawiać czarnych sportowców i „muzyków” jako wzorce i obiekty pożądania Białych kobiet.
Istnieją też programy w telewizji, które ten temat poruszają.
Niejaka Kendra Wilkinson, drobniutka blondyneczka z Playboy’a i była dziewczyna osiemdziesięciokilkuletniego pana Hefner’a (twórcy Playboy’a) prowadzi właśnie taki program.
Występuje ona tam ze swoim obecnym czarnym chłopakiem, piłkarzem NFL Hank’iem Baskett’em.
W tym programie nie wspomina się absolutnie o rasowych różnicach, tak jakby one w ogóle nie istniały.
Mimo, że pani Wilkinson nie jest zbyt bystra a jej program jest dosyć nudny to nadal jest utrzymywana na ekranie TV. Dlaczego zapytacie? Dlatego, że po prostu jest zdrajczynią rasową i to bardzo pasuje syjonistom.
Syjonistyczni właściciele stacji telewizyjnych dobrze wiedzą, że młodym Białym kobietom bardzo imponuje to, co robią „sławni” na ekranach TV i wcześniej lub później pójdą za przykładem Kendry W. i poszukają sobie niezbyt białego chłopaka.

W amerykańskich więzieniach gwałty czarnych więźniów na innych czarnych więźniach są na porządku dziennym, a zatem rozsiewanie AIDS idzie w parze. Ci zarażeni kryminaliści po wyjściu na wolność z wielką przyjemnością przekazują tę zarazę zgwałconym białym kobietom.

Krótko mówiąc, gwałt jest dużym elementem „kultury” czarnych mieszkańców Ameryki.

Oczywiście, co poniektórzy apologiści stwierdzą tu, że należy się spodziewać tego typu zachowania wśród czarnych mężczyzn. Przecież ci czarni mężczyźni byli brutalnie kastrowani jako niewolnicy i po prostu chcą teraz w pewnym stopniu się odwdzięczyć gwałcąc i kontrolując Białe kobiety.
Jest to oczywiście bzdura, bo dzisiejsi czarni gwałciciele nigdy nie byli niewolnikami. Niewolnictwo jest używane jako wymówka każdej kryminalnej działalności dzisiejszych czarnych mieszkańców Ameryki. Podobnie zresztą jak holokaust jest dziś tarczą ochronną dla wszystkich zbrodni syjonistów.

Zmieńmy teraz kontynent i zobaczmy jak się mają rzeczy w Afryce, tam gdzie czarna kultura świeci przykładem.
Jak wiemy kolonializm w Afryce już dawno nie istnieje i państwa afrykańskie są zarządzane przez rdzennych mieszkańców. Cóż oni tam takiego dobrego uczynili podczas tych swoich własnych rządów. Ano niewiele. Według wszystkich raportów w całej Afryce panuje nadal prymitywny i dziki „ład”, taki jak przed kolonializmem tylko, że jeszcze brutalniejszy.

W numerze The Guardian z 29 czerwca 2009r. , w artykule D. Smith’a czytamy, że:
Jeden na czterech mieszkańców RPA przyznaje się do popełnienia gwałtu. Trzech z czterech gwałcicieli rozpoczęli swą „szlachetną” działalność będąc nastolatkami. Jeden z dwudziestu czarnych mieszkańców RPA przyznaje, że dokonał gwałtu na kobiecie lub dziewczynce w ubiegłym roku.
RPA jest dziś „królestwem” gwałtu i zarażeń AIDS-em. Na dodatek wierzenia lokalnych dzikusów twierdzą, że stosunek z dziewicą leczy z AIDS-a, tak więc masowe gwałty na dziewczynkach są na porządku dziennym.

Nie tylko w RPA, lecz w całej Afryce gwałt jest wszechobecną praktyką, zarówno na kobietach jak na mężczyznach. Raporty ONZ ukazują, że gwałty na mężczyznach wzrosły dramatycznie w Afryce w ostatnich latach.
W plemiennych wojnach gwałt na mężczyznach ma za zadanie poniżyć członka innego plemienia. Często synowie są zmuszani do publicznego gwałtu na własnych matkach a mężowie muszą oglądać zbiorowe gwałty żołdaków na ich żonach i córkach.
Po tej „zabawie” mężczyźni są z reguły ćwiartowani maczetami a kobiety rodzą dzieci dziewięć miesięcy później, często topiąc te niemowlęta i następnie popełniając samobójstwo.
Cóż za kontynent, cóż za kultura!!!

Mówiąc krótko, skrajna przemoc leży głęboko w czarnej kulturze, bez względu na to czy byli oni niewolnikami białego człowieka czy nie.

Tu należy zadać pytanie: Dlaczego skrajna przemoc jest tak głęboko zakorzeniona w kulturze czarnego człowieka?
Po pierwsze, jest to już dawno przez naukowców udowodnione, że u ludzi występuje mocna współzależność pomiędzy przemocą a niskim poziomem inteligencji. Po prostu ludziom o niskiej inteligencji brakuje alternatywy na przemoc, gdy znajdują się oni pod naciskiem frustracji.
Trudno im też jest kontrolować opóźnienie reakcji na wszelkie źródła złości.
Wszystkie badania poziomu inteligencji ( w dzisiejszych czasach praktycznie zakazane dla celów statystyki) wykazują, że przeciętny biały człowiek jest dużo inteligentniejszy niż czarny.
Jedynie na podstawie tychże badań, nie jest tu niespodzianką, że przeciętny czarny człowiek jest bardziej agresywny niż biały.
Nauka również ukazuje ścisłą zależność pomiędzy wielkością ludzkiego mózgu i inteligencją.
Testy za pomocą magnetycznego rezonansu ukazują, że mózg przeciętnego białego człowieka jest większy niż przeciętnego czarnego człowieka.
Jako że przeciętność nie jest idealnym wskaźnikiem, to oczywiście zdarzają się czarni ludzie bardziej inteligentni niż niektórzy biali, ale jest to rzadkością.

Te i inne czynniki jasno ukazują, dlaczego czarni ludzie są bardziej skłonni do dokonywania przestępstw i dlaczego ogólna przemoc i gwałt jest nieodłączną częścią ich kultury.
Ta skłonność do przestępstw wśród czarnych ludzi nie jest uwarunkowana (jak to przedstawiają syjonistyczne media) społecznymi, politycznymi lub ekonomicznymi czynnikami. Jest ona bezpośrednim rezultatem ewolucji i genetycznego ukształtowania tej rasy.

Białe kobiety i ogólnie biała ludzka rasa nic dobrego nie uzyska poprzez mieszanie się z osobnikami rasy czarnej. Potomstwo z takiej mieszanki uzyska jedynie poziom inteligencji i popędu płciowego gdzieś pomiędzy dzisiejszym poziomem białego i czarnego człowieka.
Oznaczałoby to poważny krok wstecz dla białego człowieka i w końcu dla zachodniej cywilizacji.
Oczywiście Syjoniści bardzo dobrze zdają sobie z tego sprawę i dlatego tak mocno naciskają (przy użyciu wszystkich kontrolowanych przez nich mediów) na „ściemnianie” białej ludzkiej rasy.
Czym bardziej biali ludzie będą zdegenerowani tym łatwiej będzie Syjonistom ich kontrolować.
Głównym powodem, dla którego Żydzi prowadzą tę „krucjatę” jest to, że widzą oni w nas, (rasowo świadomych białych ludziach) poważne zagrożenie.
Według nich, tylko oni mają prawo być rasowo świadomi i tylko oni mają prawo do kultywowania swoich rasowo czystych genów, wewnątrz tej sztucznej i zamkniętej struktury państwowej zwanej Izraelem.

Nie ma innego miejsca na świecie gdzie skrajny rasizm i apartheid jest tak mocno postawiony i bezkarny!!!.

Gdy jakakolwiek grupa białych ludzi próbuje walczyć o prawo bycia po prostu sobą, natychmiast jest ona atakowana przez żydowskie media i ogólnie traktowana przez tzw. opinię publiczną jako rasiści, ksenofobi, homofobi no i oczywiście antysemici.

Oczywiście to, co tu opisałem nie jest niczym nowym i każdy rozsądny biały człowiek wie (nie każdy przyznaje to otwarcie), że czarni i mulaci są głównym generatorem przestępstw, bez względu na to czy żyją w Ameryce, Europie czy Afryce.
Mimo tego 20.000 Białych kobiet pada corocznie ofiarą czarnych kryminalistów i to tylko w USA.

Gdzie są te wspaniałe feministki, aby stanąć w obronie tych gwałconych kobiet? Ano nigdzie. One nie są zainteresowane obroną tych kobiet.
Czy ktoś się ze mną zgadza czy nie, faktem jest, że w dzisiejszych czasach istnieje jawna wojna przeciw Białym kobietom i w rezultacie przeciw całej Białej ludzkiej rasie, no a feministki są żołnierzykami w szeregach tej syjonistycznej i wrogiej nam armii.

Mimo tego, że syjoniści i czarni są głównym motorem tej wojny, to są jeszcze inne grupy odpowiedzialne za te zniszczenia dokonywane na naszej rasie.
Jedną z nich to biali rodzice, którzy nie poświęcają wystarczającej ilości czasu na wychowanie swoich córek i na przedstawianie im zagrożenia, jakie z sobą niesie wielorasowość i wielokulturowość. Brak takiego zachowania ze strony białych rodziców czyni ich córki łatwym łupem dla czarnych i syjonistycznych drapieżników.

Drugą grupą są nauczyciele i profesorowie uniwersytetów, którzy wpajają młodym białym ludziom to, że nie istnieje coś takiego jak różnice rasowe, a myślenie, że jednak istnieje jest skrajnym złem, pozbawiając ich naturalnej broni przeciwko krzyżówkom rasowym.
Następną grupą są nasi kochani politycy, oślepieni polityczną poprawnością czynią wszystko, co im syjonistyczni szefowie nakazują, zatem tworzenie praw mających na celu zwalczanie w zarodku jakiejkolwiek działalności na rzecz obrony narodu i rasy jest zwykłą formalnością.

No i według mnie grupę, którą należy winić najbardziej są niestety biali mężczyźni, którzy widzą białe kobiety gwałcone i poniżane przez kolorowych kryminalistów a nic z tym nie robią.
Ci apatyczni tchórze, którzy odmawiają czynnej obrony swoich matek, sióstr, córek i wnuczek powinni być przez nas najbardziej pogardzani i traktowani jako rasowi zdrajcy w wojnie przeciw białym kobietom i ogólnie białej rasie.

Jeśli jesteś rodzicem, dla którego ważny jest byt twoich białych dzieci, dbaj o to, co one dziś oglądają w telewizji, co czytają, co oglądają na Internecie itp. Itd.
Zwracaj bacznie uwagę, jakie ideały wpaja im się do głowy w szkołach. Ostrzegaj ich o niebezpieczeństwie skundlenia rasowego i tzw. wielokulturowości.
Być może problem ten jeszcze nie jest tak poważny w Polsce, ale zapewniam was, że zbliża się on wielkimi krokami.
Nie dajcie się uśpić syjonistycznej propagandzie, bo obudzicie się z ręką w nocniku!
Jeśli macie córkę, ostrzeżenie jej przed tym niebezpieczeństwem może oszczędzić jej życie.

Pamiętajcie, że krzyżowanie rasowe jest ludobójstwem!

PS. Definicja ludobójstwa według ONZ:

Według Artykułu II Aktu Ustanawiającego Definicje Ludobójstwa czytamy:

Ludobójstwo oznacza którąkolwiek z następujących działalności mającą na celu wyniszczenie, w całości lub częściowo, narodu, grupy etnicznej, rasy lub grupy religijnej, poprzez:

a) Zabijanie członków tej grupy.
b) Powodowanie poważnych cielesnych lub moralnych krzywd u członków tych grup.
c) Umyślne narzucanie tym grupom warunków życiowych wykalkulowanych w celu całkowitego lub częściowego ich wyniszczenia.
d) Narzucanie metod mających na celu ograniczenie narodzin nowych członków tychże grup.
e) Usilne i przekonywujące działania mające na celu przekazywanie dzieci jednej z tych grup do drugiej.

Cezary Zbikowski

Źródło: Polska Walcząca

Komentarze 24 to “Żydowska krucjata przeciw Białym Kobietom. Cezary Zbikowski”

 1. marcus Says:

  Proszę się przejść po centrum Krakowa przy dobrej, słonecznej pogodzie, można zobaczyć całkiem sporo białych kobiet ostentacyjnie spacerujących za rękę z czarnymi. Miałem koleżankę na studiach, która wyszła za Murzyna z Mali (muzułmanina). Mieszkają w Polsce.

 2. Anonim Says:

  Z jednej strony rozumiem Pańską obawę związaną z mieszaniem się ‚ras’. Jednakże uważam że poprostu trzeba się z tym faktem pogodzić. Przecież nie można zabraniać ludziom wiązania się z takim czy innym partnerem. Idąc takim tokiem myślenia dojdziemy do sytuacji w której Polakom będzie wolno wiązać się tylko z Polkami, i na odwrót, a to byłoby zaprzeczenie wolności ludzkiej. Może nie jestem tutaj całkowicie obiektywny, gdyż jestem w związku z Turczynką i jestem z Nią bardzo szcześliwy. I nie wyobrażam sobie sytuacji aby ktoś mi zabraniał bycia z osobą z innego kraju. Skrajna ksenofobia polska jest tym co przeraża mnie w kontekście naszego wspólnego życia w tym kraju. Pozdrawiam

 3. Alina Says:

  Anonim :
  Z jednej strony rozumiem Pańską obawę związaną z mieszaniem się ‘ras’. Jednakże uważam że poprostu trzeba się z tym faktem pogodzić. Przecież nie można zabraniać ludziom wiązania się z takim czy innym partnerem. Idąc takim tokiem myślenia dojdziemy do sytuacji w której Polakom będzie wolno wiązać się tylko z Polkami, i na odwrót, a to byłoby zaprzeczenie wolności ludzkiej. Może nie jestem tutaj całkowicie obiektywny, gdyż jestem w związku z Turczynką i jestem z Nią bardzo szcześliwy. I nie wyobrażam sobie sytuacji aby ktoś mi zabraniał bycia z osobą z innego kraju. Skrajna ksenofobia polska jest tym co przeraża mnie w kontekście naszego wspólnego życia w tym kraju. Pozdrawiam

  wydaje mi sie, ze Autor tekstu nie ma nic przeciwko mieszania sie roznym narodowosciom o ile obie strony sa biale np. Szwed z Niemka, lub Polak z Czeszka byli by wg niego ok (nie zebym sie z nim zgadzala) Wedlug tych kryteriow ty ze swoja Turczynka nie powinniscie miec potomstwa bo nie nalezy ona do rasy bialej tylko Azjatyckiej. Ogolnie to nie zgadzam sie z autorem tekstu bo tak jak ty uwazam ze kazdy powinien miec wolnosc decydowania o sobie i bycia z tym z kim jest szczesliwy! Tak wiec tobie i twojej ukochanej Turczynce zycze szczescia i duzo malych mulatkow! 🙂 Pozdro

 4. cromonch Says:

  marcus :
  Proszę się przejść po centrum Krakowa przy dobrej, słonecznej pogodzie, można zobaczyć całkiem sporo białych kobiet ostentacyjnie spacerujących za rękę z czarnymi. Miałem koleżankę na studiach, która wyszła za Murzyna z Mali (muzułmanina). Mieszkają w Polsce.

  Ja widziałem faceta z murzynką pchającego wózek z mulatem. Obrzydliwość! Nie potrafię sobie wyobrazić jak biały facet może chcieć aby czarny dzieciak mówił do niego tato. Zdecydowanie wolałbym mieć adoptowane białe albo nawet czarne dzieci niż swoje mieszane biorąc pod uwagę jakie pokraczne potrafią być takie mieszanki.

 5. Anonim Says:

  A ja sądzę, że autorowi chodzi o coś więcej niż czystość rasową. Czy ktokolwiek widział białą żydówkę chodzącą z kolorowym facetem? NIE! Bo ono dbają o czystość rasową, by przetrwać wszystko , by rasa pozostałą czysta. To oni mają media i dbają by wśród innych narodowości i wyznań zacierać granice, bo narody tracą swoją tożsamość i są słabsze.

 6. Anonim Says:

  Język artykułu jest, delikatnie mówiąc, napastliwy. Odmiana niektórych rzeczowników jest błędna. Określenia typu „skundlenie rasowe” są nie do przyjęcia.

  Rozumiem o co chodzi autorowi, o zachowanie czystości rasy, ale to niemożliwe. Poza tym nikt nie ma prawa zakazać ludziom wiązania się z kim mają ochotę. A promowanie wielokulturowości nie musi być „syjonistycznym spiskiem”. Ludzie migrują, trzeba się przystosowywać. Że tak powiem piękny truizm, wszyscy ludzie są ludźmi i mówienie, że np. murzyni mają przemoc w genach jest zwyczajnym, złym rasizmem.

 7. el_caminoo Says:

  Co mnie najbardziej „ukłuło” w oczy, to brak poparcia stawianych tez [apropo gwałtów] konkretnymi statystykami – dlaczego autor umiał przytoczyć „Artykuł II Aktu Ustanawiającego Definicję Ludobójstwa”, a nie zaoszczędził czytelnikowi żmudnego poszukiwania ewentualnych statystyk w ewentualnej bazie danych FBI [przy czym wątpliwe jest, aby przy ukazywanym przez autora, rzekomym, zakorzenionym głęboko spisku, były one jawne]. Jestem tu w poszukiwaniu odpowiedzi, faktów, które będą się składały na materiał dowodowy, który jest mnie w stanie przekonać. Nie ma konkretów, nie ma przekonania. Pozdrawiam.

  P.S. Nie ma rzeczy niemożliwych, są tylko mało ambitni lub zagubieni ludzie.

 8. Cezary Zbikowski Says:

  Anonim :
  Język artykułu jest, delikatnie mówiąc, napastliwy. Odmiana niektórych rzeczowników jest błędna. Określenia typu „skundlenie rasowe” są nie do przyjęcia.
  Rozumiem o co chodzi autorowi,…………., złym rasizmem.

  Oczywiście, że uważacie mój artykuł za napastliwy, bo nie rozumiecie esencji problemu. Patrzycie na ten problem bardzo powierzchownie. Nie chodzi tu też tak bardzo o doskonałą odmianę rzeczowników ( 30 lat braku kontaktu z żywym polskim językiem ma ujemne efekty).
  Zrozumienie sedna tego problemu i wyselekcjonowanie go z masy innych problemów wymaga wieloletniej obserwacji i analizy, wymaga również ekstensywnego dochodzenia i głębokich przemyśleń, a nie wielu ludzi na to stać, szczególnie w dzisiejszych czasach, w których przeciętny człowiek ma umysł zamulony pozornie „ważnymi” bzdurami.
  Poza tym wielu, co myśli jak ja, nie ma odwagi ujawniać tego publicznie z obawy o utratę pracy, pozycji socjalnej a nawet wolności. Ja jestem z niewielu na tym świecie, co mogą sobie na ten luksus pozwolić, bo posiadam wszystko, co jest potrzebne do życia i nie obawiam się o utratę, bo jestem absolutnie niezależny od nikogo.
  Człowiek jest wtedy wolny i całkowicie szczęśliwy, gdy to, co myśli może powiedzieć i to, co mówi może czynić, znaczy gdy myśli, słowa i czyny danego człowieka są w absolutnej zgodzie.
  Ja zdołałem to szczęście osiągnąć, lecz niestety większość ludzi nigdy tego nie osiągnie i dlatego są tak zgorzkniali i oburzeni, gdy słuchają ludzi takich jak ja.
  Na zakończenie przytoczę tu małą historyjkę: „ Do chlewu wchodzi hodowca świń i rozrzuca żarcie. Wszystkie świnie natychmiast lecą do koryta i pożerają wszystko, co mogą. Tylko jedna chuda świnka siedzi sobie w kącie i obserwuje resztę i nagle mówi: Czy wy wiecie, że on wam daje te żarcie nie dlatego że was kocha, tylko abyście szybko utyły i on będzie mógł szybciej posłać was wszystkie do rzeźni.
  Na to inna świnka z ryjem utytłanym w żarciu mówi: Ty i te twoje beznadziejne teorie konspiracyjne.”

 9. Cezary Zbikowski Says:

  Anonim :
  Język artykułu………złym rasizmem.

  Czy istnieje zły lub dobry rasizm? Czym jest rasizm? Jesli was interesuje co ja sądze o rasiźmie to polecam mój wpis na PW. http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=25&t=5538

 10. bogu Says:

  należałoby zabronić mieszanych małżeństw , Bóg ustanowił różne kolory skóry i tak winno pozostać.

 11. Anonim Says:

  nie mam nic przeciwko innym kolorom skóry, ale to prawda, że jak dalej tak będzie się działo to rasy o jasnej skórze nie będzie.

 12. niunius Says:

  Bardzo dobry artykul,odpowiedzial na wiele moich pytan . Czarny czlowiek przedstawiany
  jest w mediach w dzisiejszych czasach jako” nadczlowiek”. A przeciez jeszcze kilkaset lat temu
  przeskakiwal z palmy na palme w Afryce! Wszystkich ktorzy sa za krzyzowaniem sie
  bialego czlowieka z czarnym chcialbym spytac sie czy znaja jakichs slawnych wynalazcow,
  fizykow,biologow,matematykow ,pisarzy o czarnym kolorze skory ? W gruncie rzeczy nie
  znajdziecie takich bo czarni to miernoty intelektualne .”Nadczlowieka” z Murzyna zrobily tylko i wylacznie media . Zgadzam sie wiec
  z autorem i pozdrawiam serdecznie.

 13. thetomek4791 Says:

  Świetny artykuł,który w głębi ukazuje problematyke mieszania ras,włacznie z przedstawieniem zainteresowanej multikulturalizmem strony.Pozdrawiam

 14. Chutor1 Says:

  Jest wiele roznych budowli na swiecie. Gdyby ktos dzisiaj w Egipcie zaczal rozbierac piramidy i ten material uzyl do budowy potrzebnych drog to ONZ i nieskonczona ilosc innych glosow rozbrzmiewalaby po calym swiecie.
  Gdy niszczy sie rase ludzka np biala to twierdzienie ze, gdy ona zaginie to moze i byloby lepiej, wola o interwencjie nieba.
  Czlowiek pewnie moglby zbudowac inna piramide ale raz utracona rasa ludzka nigdy nie wroci.
  A co sie stanie gdy po fakcie swiat sie dowie o wieczystym znaczeniu istnienia roznych ras. A w naszym wypadku bialej rasy.

 15. Anonim Says:

  zydki robia z nas POLAKOW niewolnikow chocby w tych marketach

 16. SłowiańskaNiewolnica Says:

  Brawo, w 100% zgadzam się z Panem. Uważam, że to bardzo dobry, przemyślany artykuł dodatkowo poparty przykładami dla potwierdzenia głównej tezy.

 17. de Says:

  ten temat ma jeszcze jedno dno nikt nie powinien oceniac innych jestesmy tylko ludzmi faktem jest ze wykorzystuje sie rasizm i specjalnie manipuluje ludzmi a celem jest zatrucie ludzi nienawiśćia jednych do drugich bo ci sa gorsi bo maja inny kolor skóry, gwałcą mordują itd. a wszyscy jestesmy ofiarami tych którzy manipuluja nami a pogłebiając rasizm i nienawiśc w sobie, przegrywamy i poddajemy sie manipulacji, jest wiele czynników które powodują ze ludzie morduja gwałcą itd, jak środowisko w którym zyja, standard zycia, jakies traumatyczne przeżycia, manipulacja, szkoła, gry, filmy, muzyka i to nie zaleznie od koloru tak sie składa ze akurat ta grupa zyje w wiekszej biedzie w dzielnicach opanowanych przez gangi, maja mniejsze perspektywy brak pracy pewnie czesto nie było komu wpoić tym ludzią zasad moralnych a widząc dookoła samo zło przesiąkli nim, dlatego nie ma czlowieka na ziemi który ma prawo oceniać innego człowieka wiem ze to jest tragedia dla ofiar a gdzie było państwo które niby wychowuje w szkołach i opiekuje sie swoimi obywatelami dlaczego dopuszcza do biedy itd. jak wychowuje w szkołach ? dlatego wszyscy jesteśmy ofiarami a ludzie zamist sie jednoczyć i sobie pomagać zeby nikt nie chodzil głodny i opuszczony to tylko sie kłucimy i nakrecami sie przeciwko innym ludzią bo ci sa tacy a tacy a to droga do wyniszczenia ludzkośći i o to im chodzi

 18. polak Says:

  Oj , chyba coś na rzeczy jest.W każdej prawie telenoweli w TVP wystepuje murzyn lub murzynka.Tak jak w prawie każdej jest tzw. gej .Znając polskojęzyczne media nie jest to przypadek .U nich nie ma przypadków tylko oznaki ………….

 19. czesiu Says:

  Co za rasistowskie brednie!Że niby czarnoskórzy są mniej inteligentni albo bardziej agresywni?A jak to udowodnisz?Pokażesz jakieś przypadki?ale można wyszukać dowolnie wiele przypadków do każdej teorii,i również przypadki głupich albo złych białych się znajdą łatwo.Trzebaby szerokich badań aby to sprawdzić
  jestem antyrasistą

 20. Says:

  …czesiu, czesiu slyszysz mnie, popatrz tam lecza nowoczesnym sposobem. Nawet namaszczaja.

 21. nieustraszona Says:

  Multi-kulti to taka lagodniejsza forma ludobojstwa bialej rasy , taki stary chinski sposob , bo po kropelce …. domieszki krwi zawieracej geny produkujace melatonine w duzej ilosci na skorze mieszancow czarnej i bialej rasy.

  Geny „ciemniejsze” naleza do genow „silniejszych” czyli dominujacych w przeciwienstwie do tych „bialych”, bo niewinnie niesplamionych zadnymi domieszkami…

  „Jedna lyzka dziegciu potrafi zatruc cala beczke miodu”

  Kto, jak kto, ale to wlasnie ci genetycznie uposledzeni z powodu chowu wsobnego i dziedzicznego syfilisu bedacego choroba odzwierzeca wiedza o tym najlepiej, jak spaprac nieodwracalnie tak najbardziej znienawidzona przez nich biala rase.

  Zaczeto na „ostro” tepiac producentow „bialego” nasienia i wyrzynajac ich w bratobojczych wojnach bialej rasy.

  Dla pozostalej reszty nosicieli bialych genow, a w szczegolnosci dla bialych kobiet przygotowano pulapke w postaci bajek o czarnych mezczyznach majacych jakoby duze „klejnoty” rodzinne.i o takie tez multi – kulti zwiazki chodzi przeciez ciemnoskorym typom spod ciemnej gwiazdy ustawiajacej przeciez tez „prawodastwo” umozliwiajace czarnym, mlodym i chetnym staly pobyt w Europie.

  Najlepiej jednak by bylo, gdyby bezpruderyjne i ciekawskie panie wyjezdzaly w poszukiwaniu przygod bezposrednio do Afryki, bo i wybor wiekszy i mozliwosc szerszego porownania tego czy owego , zanim zdecyduja sie na rodzenie mieszancow bedacymi widzialnym swiadectwem ich bezdennej glupoty oraz niewinnymi jej ofiarami przez cale zycie !!! przynoszace za to radosc typu „schadensfreude” obrzezanym czlekoksztaltnym macicielom, bo tez niepodobnych do ludzi zadnej rasy !!!

 22. thetomek4791 Says:

  de :
  ten temat ma jeszcze jedno dno nikt nie powinien oceniac innych jestesmy tylko ludzmi faktem jest ze wykorzystuje sie rasizm i specjalnie manipuluje ludzmi a celem jest zatrucie ludzi nienawiśćia jednych do drugich bo ci sa gorsi bo maja inny kolor skóry, gwałcą mordują itd. a wszyscy jestesmy ofiarami tych którzy manipuluja nami a pogłebiając rasizm i nienawiśc w sobie, przegrywamy i poddajemy sie manipulacji, jest wiele czynników które powodują ze ludzie morduja gwałcą itd, jak środowisko w którym zyja, standard zycia, jakies traumatyczne przeżycia, manipulacja, szkoła, gry, filmy, muzyka i to nie zaleznie od koloru tak sie składa ze akurat ta grupa zyje w wiekszej biedzie w dzielnicach opanowanych przez gangi, maja mniejsze perspektywy brak pracy pewnie czesto nie było komu wpoić tym ludzią zasad moralnych a widząc dookoła samo zło przesiąkli nim, dlatego nie ma czlowieka na ziemi który ma prawo oceniać innego człowieka wiem ze to jest tragedia dla ofiar a gdzie było państwo które niby wychowuje w szkołach i opiekuje sie swoimi obywatelami dlaczego dopuszcza do biedy itd. jak wychowuje w szkołach ? dlatego wszyscy jesteśmy ofiarami a ludzie zamist sie jednoczyć i sobie pomagać zeby nikt nie chodzil głodny i opuszczony to tylko sie kłucimy i nakrecami sie przeciwko innym ludzią bo ci sa tacy a tacy a to droga do wyniszczenia ludzkośći i o to im chodzi

  Dlaczego?Oeniać każdy ma prawo.Każdy ma prawo do zajęcia stanowiska,do oceny,krytyki,jeśli ta krytyka jest podstawna,zasadna.Do wyrażania swoich poglądów,do opinii ma prawo KAŻDY.To osądzać nie możemy.

 23. pp Says:

  Artykuł bardzo dobry a co do tych amatorów mieszaniny to proponowałbym po takim małżeństwie wyjazd do Afryki i tam dalszą budowe swego szczęścia a nie beznadziejne paplanie na tym Forum o wolności rasowej.Zastanówcie się dlaczego został stworzona różnorodna rasa przecież mogliśmy odrazu zaistnieć jako mutanty-mulaci itp.

 24. widera siegmund andreas Says:

  niebede sie tu za wiele rozpisywal przy tak jasnej i oczywistej sprawie jaka tu kolega z hameryki opisuje i mu przyklaskuje –bo ma racje– krotko na temat — asfalt do asfaltu– a no coz jak juz dojdzie do jakiegos wybryku sexualnego typu chcianego !!!!!! no bo z ciekawosci –tak z ciekaosci i to niema znaczenia czy to bialy tego ciekaw czy biala tego ciekawa byla – skutki sa nie wykluczone i te niestety uznac trzeba , ale gwalty w rachube nie wchodza a jak sa to poprostu za malo sie karze i tyle.

  tu nie trzeba byc rasista , bo pierwszym rasista sam bog jest gdyz tyle ras ile kontynentow naprodukowal a zatem — rozdzial uczyniony zostal ktory utrzymac nalezaloby bylo !!!! ale bog dal tez kazdemu rozum i zdolnosc podejmowania samodzielnych odpowiedzialnych decyzjii a zatem o ile ktos zadecyduje sobie mieszanke to uznac to nalezy bo bog sam tego wykluczyc nie wykluczyl — on z tym niejest zgodny bo rozdzial uczynil ale jakem rzekl on dal tez kazdemu rozum by decydowal sam a wiadomo ,ze za nasze decyzje kazdy z nas odpowiedziec odpowie to jak dwa i dwa = 4 zycze zatem kazdem logiki i zdrowego rozsadku no i namawiam do mieszania bialej rasy krwi tak jak to z europa zrobili — unia europejska — moze wtedy wymieszanie polskiej krwi w europejskim ukladzie rozmylo by ja na europejska bo dzisiaj to i tak niewiadomo co w ktorym polaku plynie no i czy on wogole polakiem jest ??? co za cholerny problem !!!!!!!!!! i tu nikt tego jeszcze nierozwiazal???
  cale szczescie ,ze droga mego zycia ku koncowi sie zbliza bo w takim swiecie co dzis to zyc coraz nieprzyjemniej, swiat bardzo agresywnym sie stal a czlowiek jako czlowiek poprostu przedmiotem handlu , pogon za pieniedzmi niesamowita i to bez skrupulow.

  ogolnie niby wszystko do przodu ale jak sie zastanowicie jeden z drugim to poprostu jest zle bardzo zle.
  pozdrawiam wszystkich co z tym tu wszystkim problemu nie maja – tak jak ja — bo lubie jak wszystko jest na swym miejscu i mieszanek nie cierpie, trudno, jeste zatem rasista??? nie moi drodzy ja tylko lubie porzadek i tyle co zgodne z wola boga jest i ma ktos cos przeciw boskiemu porzadkowi????
  chyba taki jeszcze jezus na ziemie nie przyszedl ??????? widzial go ktos ??? ….ja nie i wierzcie takiego nie bedzie nigdy !!!!! gdyz jest ich wielu a gdy zobaczyczyc go chcesz to idz jeden z drugim do lustra bo chyba dawno przednim zaden z was niestal i z soba rozmowy nie prowadzil ?? a zatem czas na wnioski moi drodzy..pozdrawiam
  was wszystkich

  widera


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: