Stalinowski szał gwałtów


Stalin’s rape rampage

http://gentilealliance.org/?p=314

prof. Austin J App tłumaczenie Ola Gordon

Ze względu na powtarzające się prośby, ta broszura o masowych gwałtach Czerwonych na niemieckich kobietach, opublikowana po raz pierwszy jako pojedynczy protest, głos wołającego na puszczy trzydzieści lat temu w 1946 roku, drukujemy go ponownie. To jest nadal aktualne, choć napisane jest teraz, kilka elementów mogłyby być pominięte, a inne napisane inaczej. Fakty jednak nadal muszą być rozpowszechniane, gdyż Czerwoni Morganthausiści, i Bezwarunkowi Kapitulanci, którzy zachęcają do coraz większej ilości opowieści o okrucieństwach Niemców, ale którzy nigdy nie protestowali i nadal zachowują zmowę milczenia wokół najbardziej szokującej ze wszystkich zbrodni popełnionych przez naszych kolegów, Sowietów.

Ale z migawek tu i tam wychodzą przerażające fakty. W dniu 1 kwietnia 1966, Time Magazine w swoim przeglądzie Cornelius Ryan Last Battle – Ostatnia bitwa (Simon and Schuster), który powinien zaszokować Czerwonych ukajaczy następującymi fragmentami, które mogą również służyć jako wprowadzenie do tego ponownie opublikowanego opracowania „Gwałty na kobietach podbitej Europy”. Są one następujące:
„Berlin (kiedy Czerwoni zbliżali się w 1945 roku) stał się praktycznie miastem bez ludzi. Spośród ludności cywilnej 2.7 mln, około 2 mln stanowiły kobiety. Nic dziwnego, że przez miasto gonił strach przed atakami seksualnymi, jak zaraza … lekarze byli oblegani przez pacjentów szukających informacji o najszybszym sposobie popełnienia samobójstwa, i trucizna cieszyła się dużym popytem.

Kiedy Czerwoni zajęli miasto, terror stał się odrażającą rzeczywistością. Time Magazine mówi: ‘późniejsze fale żołnierzy radzieckich szalały. Gwałt, grabieże, i samobójstwa stały się powszechne. Żołnierze weszli do Haus Dahlem (sierociniec, szpital położniczy i dom dziecka), i wielokrotnie gwałcili kobiety w ciąży i te, które niedawno urodziły. W sumie liczba ofiar gwałtu w Berlinie – na kobietach od 70 do dziesięcioletnich dziewczyn – nigdy nie będzie znana, choć raporty Ryan’a na podstawie szacunków lekarzy, były od 20.000 do 100.000.
W skrócie, los gorszy niż śmierć, największy masowy gwałt w historii chrześcijaństwa, jest naszą Drugą Krucjatą i Bezwarunkowym Kapitalizmem, który wydarzył się kobietom pół Niemiec, Austrii i Węgier, co wykazane jest poniżej:

Gwałty na kobietach (i dzieciach) podbitej Europy

Najgorsze okrucieństwo, jakiego mogą dokonać wojska okupacyjne, jest gwałt; i smutno powiedzieć, że to okrucieństwo aliantów, a nie Niemców.

Nasi edukatorzy-moraliści Niemców, nasi rosyjscy sojusznicy, weszli do Gdańska 24 marca 1945. 50-letnia nauczycielka z Gdańska mówi, że następnego dnia jej 15-letnia siostrzenica została zgwałcona siedem razy, jej inna 22-letnia siostrzenica, piętnaście razy. Rosyjski oficer powiedział kobietom by schroniły się w katedrze. Kiedy były tam bezpieczne, przyszli nasi bracia żołnierze-alianci, i grając na organach i bijąc w dzwony, urządzili sobie nocną orgię, zgwałcili wszystkie kobiety, niektóre więcej niż trzydzieści razy (patrz Nord-Amerika, 6.12.1945, str.1). Przecież to wspaniała zabawa – dla kolegów pomagających nam osądzać Niemców w Norymberdze!
Katolicki proboszcz z Gdańska deklaruje: „Oni gwałcili nawet 8-letnie dziewczęta i strzelali do chłopców, którzy próbowali chronić swoje matki”.

Rosjanie praktykowali prawdziwą bezwarunkową kapitulację

Rosyjski generał powiedział Lt. Gen. Ira Eaker, dowódcy alianckich śródziemnomorskich sił powietrznych: „Zdecydowaliśmy się zabić wszystkich Niemców, wziąć 17 mln niemieckich kobiet i to będzie rozwiązaniem.” (San Antonio Light, 14,06.1945).
I ci nasi umiłowani koledzy-wyzwoliciele robią bardzo dobrze. Oni wiedzą, dlaczego ktoś chce bezwarunkowej kapitulacji, i dlaczego Amerykanie chcieli „surowego” pokoju z Niemcami, i rozumieją ducha planu Morgenthau: Tylko w Wiedniu zgwałcili 100.000 kobiet, nie raz, ale wiele razy, w tym dziewczęta nawet jeszcze nie nastolatki, i stare kobiety! To powiedział Biskup Bernard Griffin, brytyjski arcybiskup (obecnie kardynał), po mniej lub bardziej oficjalnej wizytacji w celu zbadania warunków w Europie (NC Report, 18.10.1945).

Luterański pastor, w liście z 7.08.1945 do biskupa Chichester, Anglia, opisuje, że jego kolegi pastora ‘dwie córki i 10-letnia wnuczka cierpią na rzeżączkę, nabytą w wyniku gwałtu’. ‘I jak pani N została zabita, kiedy chciała bronić się przed gwałtem’, podczas gdy ‘jej córka była gwałcona i póżniej wywieziona do Omska, Syberia, na indoktrynację’. (patrz Tablet, 27.10.1945). Naprawdę moralizatorzy-edukatorzy Niemców dobrze się bawią! I planiści Morgenthau i chłopcy od ‘surowego pokoju’ strzelają oczami z radości!

Nie oszczędzono ani starych, ani młodych, ani zakonnic

Dzień po zdobyciu przez naszych kolegów-krzyżowców Nysy na Śląsku, zgwałcono 182 zakonnice. ‘W diecezji katowickiej doliczono się 66 ciężarnych zakonnic’. W jednym klasztorze, kiedy siostra przełożona i jej asystentka próbowały chronić młodsze zakonnice, zastrzelono je. Ksiądz, który to zgłosił powiedział, że wie o ‘kilku wioskach, gdzie wszystkie kobiety, nawet stare, i dziewczyny 12-letnie, były całymi tygodniami gwałcone przez Rosjan’ (patrz Nord-America, 1.11.1945).

‘My alianci nie jesteśmy żadnymi potworami!’ czyżby?

‘My alianci nie jesteśmy żadnymi potworami’ – powiedział Churchill do Niemców w styczniu 1945. ‘To mogę powiedzieć Niemcom w imieniu ONZ… Pokój mimo, że oparty na bezwarunkowej kapitulacji, przyniesie Niemcom i Japonii olbrzymie i natychmiastowe cierpienie i agonię’ (Time Magazine, 29.01.1945).

Od tego czasu alianci, którzy nie są potworami, zgwałcili więcej chrześcijanek niż ktokolwiek w historii świata. Niemcom zastosowali dietę na poziomie głodowym 1.300 kalorii; ograbili domy 12 mln ludzi, okradli ich z rzeczy, jedzenia, a nawet odzieży, i wypędzili ich z własnych domów; zatrzymali dla siebie lub zabrali jedną czwartą ich ziemi uprawnej, statków i fabryk, i większość sprzętu rolniczego, a potem kazali im utrzymać się z rolnictwa.

Skrzywdzili i zagłodzili więcej niemieckich niemowląt niż kiedykolwiek było żydów w Niemczech; i w końcu zgwałcili setki tysięcy niemieckich, austriackich i węgierskich dziewcząt i kobiet w wieku od 8 do 80 lat. Doprowadzili do śmierci pięć razy więcej Niemców w ciągu jednego roku, niż zginęło w ciągu pięciu lat wojny! Tak! Tak! My alianci nie jesteśmy żadnymi potworami!

Berlin, to był najstraszniejszy widok

Kiedy brytyjski min spraw zagranicznych Ernest Bevin zobaczył co zrobili alianci wobec ’15 mln wypędzonych Niemców’, którzy zostali ograbieni i wyrzuceni z domów, wołał w parlamencie: ‘poczułem, Boże, że to cena za głupotę ludzką… To był najstraszniejszy widok’ (Time Magazine, 5.11.1945 str.30)

Ale nie miał racji krzycząc, że to ‘głupota ludzka’ – bo to była żądza niesprawiedliwości Wielkiej Trójki, to ich żądza surowego, siłowo-politycznego pokoju, i to właśnie jest to. To zbrodnia, a nie głupota.

Time Magazine (2.10.1945 str.27), opisując masowe wypędzenie ‘co najmniej 9 mln Niemców z Prus wschodnich, Gdańska, Śląska, Pomorza i Sudetów, pisze: ‘ to historia horroru, głodujących starców na drogach, młodych dziewcząt gwałconych w samochodach’. I święci krzyżowcy, którzy dokonują tych gwałtów, bezwstydnie stawiają pod sąd całe klasy Niemców jako zbrodniarzy wojennych!

Sylwester C Michelfelder, luterański pastor, który właśnie wrócił z Niemiec, w The Christian Century opisuje jak ‘zgraje nieodpowiedzialnych bandytów w radzieckich i amerykańskich mundurach napadają i rabują pociągi. Wszystkie zauważone kobiety i dziewczynki są gwałcone. Są rozbierane do naga’. Tak, święci moralizatorzy-edukatorzy Niemców bawią się wspaniale’.

Papież protestuje przeciwko przemocy wobec niemieckich kobiet

Do tego stopnia, że Jego Świątobliwość Papież Pius XII w liście do kard. Michael’a von Faulhabera ubolewał nad krzywdą niemieckich kobiet i dziewcząt’ (NC Vatican City, patrz Dubusque Fitness, 10.01.1946). Radio Watykańskie (Associated Press, 27.04.1946) atakowało, że w rosyjskiej strefie okupacyjnej we wsch Niemczech, dziewczęta i kobiety, które zostały brutalnie zgwałcone, i których ciała i dusze zupełnie zniszczono, wołają o pomoc’.

Wyobrażmy sobie, jak zachowaliby się święci krzyżowcy Associated Press i komentatorzy radiowi, gdyby papież powiedział to o Francuzkach w czasach okupacji niemieckiej! Ale na nieszczęście dla nich, papież nie mógłby powiedzieć tego, ponieważ ci ‘okropni’ Niemcy dokonali mniej gwałtów niż ‘nasi drodzy chłopcy’.

Tak więc święci krzyżowcy prasowi i radiowi krzyczą o obozach koncentracyjnych (gdzie nie gwałcono kobiet), i siedzą cicho odnośnie ogromnego i gorszego obozu koncentracyjnego, jaki plan Morgenthau’a przygotował dla Niemiec, Austrii i Węgier.

Rozpusta, alkohol i łupy naszych własnych armii

Chociaż porównanie zachowań naszych wojsk z bestialstwem Rosjan byłoby świętokradztwem, o naszych wojskach też są informacje, że „dobrze się bawili” gwałcąc ‘zdobyte’ kobiety. John Dos Passos (Life 7.10.1946, str.23) cytuje „majora o czerwonej twarzy”, który mówi, „Rozpusta, alkohol i łupy są żołnierską zapłatą.
Dziennikarz pisze: „Wiele rozsądnych amerykańskich rodzin cofnęłoby się z przerażenia, gdyby wiedziały, jak „zachowują się nasi chłopcy”, z taką całkowitą obojętnością wobec innych tutaj”. (Time, 12.11.1945).
Sierżant pisze: „Nasze wojska i armia brytyjska miały swój udział w grabieży i gwałtach. Ta ofensywna postawa wśród naszych żołnierzy nie oznacza wszystkich, ale odsetek ten jest wystarczająco duży, aby nadać naszej armii bardzo czarną nazwę, i my również jesteśmy armią gwałcicieli. „(Time, 17.09.1945).

Re-edukacja Niemców poprzez prezerwatywy

Wpływ tych pism musi u bogów piekła wywołać rubaszny śmiech, gdyż należy przypomnieć, że ci chłopcy byli wypożyczeni do wojny w celu nauczenia Niemców chrześcijaństwa i przyniesienia im i światu czterech swobód i Amerykańskiej Karty!
Tak szybko, jak ich rząd wypożyczył ich do wojny by wprowadzić Niemcy do chrześcijaństwa, wydał „nowoczesnym krzyżowcom” (jak nawet arcybiskup Spellman nazwał je) ’50 mln profilaktyków (prezerwatyw) miesięcznie” (Time, 3.09.1945), a następnie poddać ich szokującej indoktrynacji w praktykach według godnych obywateli jako niemoralnych, jak powiedział biskup Michael J. Ready (NCWC News, Columbus, Ohio, 30.10.1945).

Wyposażeni w 50 mln niemoralnych prezerwatyw i obrazkowych instrukcji ich stosowania, nowocześni krzyżowcy zabrali się do nauczania Niemców chrześcijaństwa – i ‘dobrej zabawy’. Co więcej, ich rząd wydał instrukcje, że małżeństwa z gorszej krwi Niemcami były absolutnie zakazane, ale posiadanie dzieci z Niemkami (których mężowie i narzeczeni trzymani byli jako zniewoleni robotnicy), mogło liczyć się w żołdzie. (Patrz Associated Press Dispatch, Berlin 12.09.1945) – ‘Zakaz amerykańsko-niemieckich małżeństw’.

Anglo-Amerykanie porządniejsi od Rosjan

Tak więc dobra zabawa była zapewniona szlachetnym zdobywcom – pod warunkiem, że Niemki będą gotowe do ‘współpracy’. Można szczerze powiedzieć, że ‘dobra zabawa’ dla Amerykanów i Brytyjczyków zależała od ‘współpracy’ Niemek i Austriaczek.

Jak już widzieliśmy, nie było to potrzebne Rosjanom. Oni po prostu gwałcili każdą kobietę począwszy od wieku 8 lat i jeśli Niemiec lub Niemka zabije żołnierza z jakiegoś powodu, w tym za gwałt, ’za każdy taki przypadek zginie 50 byłych nazistów’. (Time Magazine, 11.06.1945)

Przeszkodą w dobrej zabawie wszystkich żołnierzy podległych gen Dwight Eisenhowerowi nie był też brak współpracy ‘Fraulein’. Według oświadczeń przed amerykańskim senatem 17.07.1945, kiedy francuscy kolonialni (czarni) żołnierze weszli do Stuttgartu, ‘zagonili Niemki i dzieci do tuneli i zgwałcili około 2,000 z nich’. Nawet reporter ‘niechętnie potwierdził to z detalami’. (patrz Peace Action, lipiec 1945).

Trzeba pamiętać, że jednym z głównych zarzutów, za które Yamashita został powieszony przez naszych krzyżowców było to, że żołnierze pod jego dowództwem mieli w ostatnich rozpaczliwych dniach, po tym kiedy amerykańscy żołnierze przecięli ich linię komunikacji z generałem, zgwałcili 25 ‘piękności’ z Manili.

Wojska niemieckie najporządniejszym wojskiem wojny

W Stuttgarcie, wojska pod dowództwem gen. Eisenhowera, z którym komunikacja nie została odcięta, zgwałcono więcej kobiet w ciągu jednego tygodnia w jednym z miast, niż żołnierze pod dowództwem Adolfa Hitlera zgwałcili w ciągu czterech lat w całej Francji.
Takie dosłownie wydają się być fakty, jednak niewygodne dla porządnych Amerykanów. Wyłania się zadziwiający fakt, że niemieckie wojska okupacyjne, 7 mln z których, według Associated Press Nuremberg Dispatch 28.02.1946, prawnik Robert H. Jackson, główny amerykański prokurator chce postawić przed sądem i prawdopodobnie dokonać egzekucji za „zbrodnie wojenne”, byli najporządniejszymi wśród wielkiej ilości żołnierzy II wojny światowej. Nie powinno być dłużej kwestionowane, że to oni dokonali znacznie mniej gwałtów i grabieży niż wojska alianckie.

W zachowaniu w stosunku do kobiet z podbitych terytoriów, wojska niemieckie rzeczywiście były najbardziej poprawne i godne w całej historii wojen. William Shirer (który jest żydem) w swoim „Berlin Diary”, z 17.06.1940, w pierwszych dniach okupacji niemieckiej, opisuje jak wiele francuskich kobiet z Paryża uciekło ze strachu przed Niemcami. „Wydaje się”, pisał: „Paryżanie rzeczywiście wierzyli, że Niemcy będą gwałcić kobiety i że będzie jeszcze gorzej dla mężczyzn. Ci, którzy pozostali są tym bardziej zdumieni, bardzo poprawnym zachowaniem się żołnierzy” (str. 412).

Po czterech latach okupacji niemieckiej, Frederick C. Crawford, szef Thompson Products, 4.01.1945, w „Sprawozdaniu z Frontu”, gdzie z innymi przedstawicielami amerykańskiego Departamentu Wojny wziął udział w kontroli, powiedział: „Niemcy starali się być ostrożni w kontaktach z ludźmi. Powiedziano nam, że jeżeli ktoś zaangażowany był wyłącznie w działalność gospodarczą i nie podejmował żadnych działań politycznych lub podziemnych przeciwko wojskom okupacyjnym, był traktowany poprawnie”. (str. 5)
Krótko mówiąc, gdziekolwiek Amerykanie byli w stanie sami badać, odkryli, że jakkolwiek bezwzględnie Niemcy traktowali członków ruchu oporu i sabotażystów, byli niezwykle chrześcijańscy i porządni wobec kobiet. Wydaje się, że nie dokonali więcej gwałtów na podbitych terenach, niż amerykańscy żołnierze tu w kraju i na terenach alianckich. (Uwaga. W prawie niemieckim gwałt, nawet w czasie wojny był wyraźnie zabroniony i zasługiwał na karę śmierci).

Można jednak przyznać z wdzięcznością, że jeżeli chodzi o gwałty amerykańskich (i brytyjskich), wojsk okupacyjnych w Niemczech, nie było tak źle. W związku z tym wydaje się słuszne by powiedzieć, co pisarz John Dos Passos powiedział o grabieży. „Gdy Amerykanie rabowali, brali aparaty fotograficzne i kosztowności, ale kiedy Rosjanie plądrowali – brali wszystko. Oni gwałcili i zabijali”. (Time Magazine, 7.01.1946. str. 24).

Niemki wykorzystywano jako należne obiekty rozpusty

Paskudny zarzut, który wydaje się być uzasadniony, że amerykański rząd i dowództwo armii i zbyt wielu żołnierzy, postrzegali Niemki jako słuszne obiekty zniewagi i rozpusty, pozbawione szacunku i praw na skutek bezwarunkowej kapitulacji. Jest zbyt dużo takich opinii wyrażonych przez wojskowego szefa rządu w Monachium, który powiedział: „Prawa! Nie macie żadnych praw. Jesteście pokonani, słyszycie?” (” New Republic „, 16.07.1945, str. 65), oraz przez admirała „Bull” Halsey’a, wyrażonej po kolacji do waszyngtońskich dziennikarzy dotyczących japońskich kobiet: „Nienawidzę Japończyków. Mówię wam chłopcy, że gdybym spotkał ciężarną Japonkę, kopnąłbym ją w brzuch”.
Żołnierze wydawali się traktować Niemki regularnie i obrażliwie jak prostytutki, które gdyby sprowadzono ich żony, musiałyby nosić mundury, ponieważ „GIs nie chcą, aby ich żony były pomylone z frauleins przez inne wojska okupacyjne”. (INS, Londyn, 31.01.1946).
Jeśli nawet we Francji ‘niektórzy Francuzi zaczęli w nocy nosić pałki, aby chronić swoje żony i siostry przed obelgami Gis’, według Time (19.11.1945), można sobie wyobrazić, jak re-edukatorzy działali w Niemczech, gdzie jeden żołnierz pisze, że dostaje dreszczy „na widoczny brak podstawowej ludzkiej przyzwoitości, co wykazuje tak wielu GIs’. (Time, 12.11.1945). „Tak właśnie jest’, powiedział kapitan – ‘Amerykanie patrzą na Niemki jako łup, podobnie jak na kamery i Lugery. „(NY World Telegram, 21.01.1945).

Polityka Morgenthau (USA) wobec Niemek : grzesz albo głoduj !

Faktem jest, że nasz rząd p poglądach Morgenthau, bezpośrednio po bezwarunkowej kapitulacji, zniszczył i splądrował niemieckie fabryki, zabrał niemieckie statki, podzielił kraj na nierentowne części, kierował terytorialnym rozbojem gruntów ornych w Niemczech, zatwierdził wydalenie 12 mln ludzi do RUMP STATE i uzasadniał grabież narzędzi i urządzeń jako „reparacje” – tak, że głód w Niemczech stał się nieunikniony i należy uznać go za celowy.
Trudno jest nie zauważyć wniosku, że ta planowana polityka głodu była w pewnym stopniu wprowadzona umyślnie, by Niemki stały się łatwym łupem rozpusty okupacyjnych wojsk. W każdym razie, to właśnie polityka Amerykanina Morgenthau zrealizowana została w Poczdamie.

Tak wykształcony i ostrożny człowiek jak dr George N. Shuster, szef Hunter College, pisze po wizycie do amerykańskiej strefy: „Powiedzieliście wszystko, kiedy mówicie, że Europa jest obecnie miejscem, gdzie kobieta straciła wieloletnią walkę jako rodzic o przyzwoitość, bo żyją tylko nieprzyzwoici. „(Catholic Digest, grudzień 1945. str. 82.).
Nasz rząd, wraz z rosyjskim i brytyjskim, tak zniszczył niemiecki handel, przemysł i rolnictwo, że można niemal stwierdzić, że kochankami naszych wojsk okupacyjnych są wyłącznie niemieckie matki, które chcą utrzymać swoje dzieci przy życiu. Na skutek naszej oficjalnej polityki doprowadziliśmy Niemcy aż do dziennej porcji żywności od 700 – 1500 kalorii, co stanowi mniej kalorii niż amerykańskie śniadanie, co z pewnością prowadzi do stopniowej śmierci.

Zdecydowana polityka głodu zabraniała nawet prywatnej pomocy

Niektórzy z naszych senatorów określili to głodzenie za zaplanowane i umyślne. Faktycznie nasi decydenci są tak zdeterminowani by zagłodzić pokonanych, że nawet zakazali udzielania prywatnej pomocy : ‘Po raz pierwszy w historii chrześcijańskich państw’, napisał biskup Aloisius Muench z Fargo, Płn Dakota, ‘silne rządy drogą oficjalnych zarządzeń zakazują udzielania chrześcijańskiej pomocy’. (One World in Charity, Lent, 1946. str.1).

(To już było dokonane długo przed tym, kiedy takim celem stała się Palestyna !)

Począwszy od 1 kwietnia, na skutek nacisków organizacji humanitarnych, rząd zezwala, ale nie popiera, pomoc żywnościową 2,000 ton miesięcznie, co odpowiada 6 dkg (2 oz/uncje) na osobę nie dziennie, nie tygodniowo, ale miesięcznie.

To jest obłudny dowód pomocy dla uspokojenia chrześcijańskich sumień, a tym zasłona dymna dla zapewniająca przedłużenie śmiertelnego w stylu Morgenthau głodzenia pokonanych, co z pewnością i wydaje się, umyślnie doprowadziło do tego, że kobiety, podczas gdy ich mężczyźni byli trzymani jako robotnicy przymusowi, by zaspokajały żądze okupacyjnych żołnierzy do punktu, w którym gwałt stał się zbędny.
The Christian Century pisał : „Amerykański ppłk Gerald F. Beane, powiedział, że gwałt nie stwarza żadnych problemów żandarmerii wojskowej, bo „trochę żywności, tabliczka czekolady lub kostka mydła nie wymagają gwałtu. Przemyśl to, jeśli chcesz zrozumieć sytuację w Niemczech” (5.12.1945).

Dr Shuster mówi : ‘Za wyjątkiem tych, którzy chcą utrzymywać kontakty z wojskiem, Niemcy nie dostają nic poza mydłem i butami’.
Nic dziwnego, że „młode dziewczyny, niezamężne, błąkają się i dobrowolnie ofiarują się za żywność lub łóżko. Mówiąc bardzo prosto, mają jedyną rzecz na sprzedaż, i sprzedają ją. Jako sposób na umieranie, to może być gorsze niż głód, ale odłoży to śmierć na miesiąc, może rok” (L J Filewood w Weekly Review, Londyn, 25.10.1945).
Na te zdesperowane, głodne kobiety, nasze wojska okupacyjne, wydzierżawione na wojnę, aby Niemcy stali się chrześcijanami, mogą rzucać się jak lubieżne wilki. O niemieckich kobietach, Harry Flannery (Assignment to Berlin, 1942, s. 113) powiedział, że pomimo tego, że jeden lub dwóch przywódców nazistowskich zasugerowali Niemkom, że bycie niezamężną matką żołnierza to nie wstyd, podstawowy niemiecki wskaźnik urodzeń pozostał w dużej mierze rodzinny, „ponieważ Niemcy są w zasadzie ludżmi moralnymi’.

Nawet osławiona polityka nazistowskiej niezamężnej matki (Lebensborn) uwiodła tylko 25.000 Niemek, które stały się „odłamkami zwycięstwa”. (Readers Digest, maj 1946, str. 7).
Teraz jednak, po roku sojuszniczej okupacji i głodu, mjr Claude M. Eberhard, z kontroli chorób wenerycznych, oświadcza: „ze wzrostem niedoboru żywności, będzie wzrost rozwiązłości wśród dziewcząt, którzy staną się bardziej skłonne do sprzedawania się za czekoladę i środki niezbędne do życia, których mogą dostarczyć żołnierze”. (Associated Press, Frankfurt, 25.04.1946). Ostatecznie zwolniony niemiecki żołnierz o pustych oczach, powiedział : „wróciłem do domu i okazało się, że mojego rodzinnego domu nie ma. Amerykańskie bombardowanie. Moja dziewczyna żyje z amerykańskim oficerem za żywność, którą jej daje” (Paskudzimy robotę w Niemczech – Readers Digest, luty 1946, str. 88).

‘Wyzwoliciele’ przynoszą Niemcom choroby weneryczne, a nie chrześcijaństwo

Ze względu na „dużą ilość wyższych rangą oficerów mieszkających z kochankami zaginionych ważnych nazistów”, nawet niektórzy roztropni GIs nazywali nasz rząd w Niemczech i Austrii „rządem tłumaczy i kochanek”. (Time, 15.10.1945 ). W ciągu pierwszych sześciu miesięcy amerykańskiej okupacji, według dr G. Stewart, w oświadczeniu nt. stanu zdrowia dodanego do Raportu Eisenhowera, choroby weneryczne wzrosły dwadzieścia razy w porównaniu z ich dawnym poziomem w Niemczech. Zaprawdę, krzewiciele chrześcijaństwa wspaniale się bawią, celowo demoralizując i głodząc kobiety podbitych narodów!
Po bezwarunkowej kapitulacji choroby weneryczne wśród amerykańskich Gis zaczęły rosnąć od 48 do 128 na 1000. (Time, 3.09.1945). W grudniu, zgodnie z opinią maj. Eberharda, „przeciętna liczba przypadków zachorowań wśród żołnierzy była 225 na 1000.” (Associated Press, 25.04.1946).

Ale Rosjanie przynoszą całą litanię rozpustnego terroru

Niemniej jednak, mimo świadomie planowanej lub ośmielanej, a na pewno tolerowanej rozwiązłości niemieckich i austriackich kobiet przez amerykańskie wojska okupacyjne pod dowództwem amerykańskim, okupacja amerykańska i brytyjska nie może być porównywana do szokującej ohydy okupacji rosyjskiej. Kobiety w strefie amerykańskiej i brytyjskiej miały chociaż dany heroiczny wybór między śmiercią głodową i pogwałceniem zasad. Nie było tak wobec Niemek, Austriaczek i Węgierek w strefie rosyjskiej. Tam nie oszczędzano nawet zakonnic.

Katolicki publicysta, prałat Matthew Smith, wróciwszy z ostatniego konsystorza kardynałów w Rzymie, stwierdził z goryczą: „zgwałcono setki zakonnic” przez „rosyjskich barbarzyńców”. (Listening in, 15.03.1946). Wyobraź sobie, jak wrzeszczałaby prasa amerykańska, nawet religijna prasa z okresu wojny, gdyby to Niemcy gwałcili zakonnice! Ale nie wrzeszczała. To okrucieństwo zostawiono naszym prokuratorom oskarżającym Niemców.
Naziści zabijali sabotażystów i szpiegów. Rosjanie zabijali dziewczyny i zakonnice, które broniły się przed gwałtem. „Wiele dziewcząt i kobiet zostało zgwałconych i wiele z nich straciło życie broniąc się. Wśród zabitych były zakonnice i wielu kapłanów, którzy chcieli chronić kobiety i zakonnice. Znane są nazwiska 42 księży, którzy zostali zamordowani”. (MC, Paryż, 10.12.1945).

Rosjanie gwałcili kobiety bo byliśmy pobłażliwi

Gdy z naszą pomocą Rosjanie zdobyli Berlin, dokonali najgorszej orgii gwałtu w historii chrześcijańskiej Europy. Nasze armie ostrożnie czekały na zewnątrz, tak aby nie przerwać tej orgii gwałtów i grabieży! I to znęcanie się nad Niemkami było porządkiem dnia. Miało miejsce tuż pod nosem prezydenta Trumana na konferencji w Poczdamie, gdzie radośnie postanowił, że „naród niemiecki zaczyna pokutę za zbrodnie gangsterów, którym dano władzę i w pełni aprobowano i posłusznie się do niej stosowano.” (Department of State Bulletin , 12.08.1945. s.208).
Jakich gangsterów? Czy podjudzacze najbardziej nieludzkiego i na wielką skalę gwałtu w historii mają prawo nazywać kogoś gangsterami?
Szwajcarska gazeta Weltwoche (11.01.1946) opowiada, jak niedawno kiedy trzej widzowie w teatrze, Amerykanin, Niemiec i Rosjanin, złożyli wizytę gwieżdzie w przerwie, powiedziała, „Przepraszam, że tak źle wyglądam, ale zgwałcono mnie dwukrotnie w drodze do teatru i załamałam się nerwowo”. I szwajcarski reporter stwierdza dalej, że to jest w zwyczaju w Berlinie by kobiety były gwałcone, i w końcu się tego nie zauważa!

A prezydent Truman widzi to wszystko, pije szampana ze Stalinem, i zgadza się okraść i wypędzić 12 mln niemieckich kobiet, mężczyzn i dzieci z domów i ojczyzny jako karę za tzw niemieckie zbrodnie!
Co się stało z amerykańską rycerskością? Co by się działo, gdyby to nasze kobiety były tak traktowane? „Kiedy słyszysz opowieści o brutalizacji kobiet na wschodnim froncie”- pisze Dos Passos, „dostajesz dreszczy i myślisz o tych, których kochasz i o których dbasz w domu” (Life, op.cit).
Gdyby zwycięzca brutalizował nasze kobiety, to powinniśmy zacząć rozumieć, co znaczą prawdziwe zbrodnie. Być może kiedyś będziemy musieli przez to przejść. Jeśli tak, to zasłużyliśmy na to, my, którzy krzyczeliśmy, kiedy Niemcy zabili przysłanych przez Brytyjczyków morderców gubernatora i tych, którzy ich chronili w Lidice, a nie potrafiliśmy nawet skomleć kiedy Rosjanie gwałcili miliony kobiet i setki zakonnic.

Austriacy również zostali wyzwoleni – i zbrutalizowani

„My alianci nie jesteśmy potworami”- powiedział Churchill – „i przychodzimy by was uwolnić, zwłaszcza was, Austriacy”. Cóż, brytyjski kapelan mówi, że wiedział o terapii 3,000 zgwałconych kobiet w jednym z austriackich miasteczek. (Listening in, op. cit.). W Wiedniu, uzupełniając wypowiedż kard. Griffina, że 100.000 kobiet zgwałcono wiele razy, John Dos Passos, trzy miesiące w Europie jako korespondent, pisze w Life Magazine:
„Wiedeńczycy mówią o brutalności wojsk radzieckich. Przybyli jak starożytne mongolskie hordy ze stepów, z najlichszą dostawą. „Ludzie w dzielnicach robotniczych czuli, że kiedy weszli Rosjanie, przynajmniej oni będą oszczędzeni. Ale niestety. W dzielnicach robotniczych żołnierze mogli gwałcić i mordować i łupić do woli. Kiedy ofiary narzekały, Rosjanie odpowiadali: „Jesteście zbyt zamożni by być robotnikami. Jesteście burżuazją”. (Op.cit., Str. 24).
I my poprosiliśmy tych ludzi, aby pomogli nam ścigać 7 mln Niemców za domniemane zbrodnie wojenne!

Na Węgrzech niewiele kobiet w wieku od 7 do 70 lat zdołało uciec

Na Węgrzech w końcu stało się coś tak dramatycznego, że poświęcono mu miejsce w prasie codziennej. Zastrzelony został węgierski biskup. To było coś. Przez całe lata naziści przeklinani byli jako dzicy anty-chrześcijanie – lecz przez cały ten czas nie zabili ani jednego biskupa w więzieniu! Tutaj już święci krzyżowcy chrześcijańscy zastrzelili biskupa. Nawet wtedy historia wyszła jedynie jako swego rodzaju komplement dla Rosjan pod tytułem „Czerwoni karzą mężczyzn, którzy zabili biskupa”.
Niedawno w Rzymie kard. Mindszenty wyjaśnił, że „biskup William Apor z Gyoer oraz 53 księży zostało zabitych przez Rosjan. Biskup został zabity, gdy starał się chronić grupę kobiet i dzieci, które schroniły się w jego pałacu” (Tablet, 2.03.1946).
Latem ubiegłego roku KAP News Service opublikowali raport sporządzony przez Swiss Legation, a zatem tak wiarygodne źródło jak możliwe, w którym czytamy:

„Obok grabieży, szczególnie gwałcenie kobiet spowodowało większość cierpienia ludności węgierskiej. Ta brutalizacja była na tyle powszechna (w wieku od 10 do 70 lat), że praktycznie jest niewiele kobiet na Węgrzech, które zdołały uciec od tego losu. Zarejestrowano akty niesamowitej brutalności i wiele kobiet wolało popełnić samobójstwo, aby uniknąć tych potworności. Nawet teraz, kiedy porządek jest mniej lub bardziej przywrócony, radzieccy żołnierze obserwują domy, w których mieszkają kobiety i wrócą tam w nocy, aby je zabrać. „(Tablet, 28.07.1945).

Los gorszy od śmierci – co Ameryka przyniosła europejskim kobietom

To wszystko powinno przyprawić o mdłości każdego uczciwego Amerykanina. Chrześcijańska Europa nigdy wcześniej nie doświadczyła tak strasznej brutalizacji jej kobiet. Kiedy w 1683 muzułmanie zagrozili takim losem europejskim kobietom u bram Wiednia, chrześcijańska Europa podniosła się przerażona, aby zapobiec takim masowym okrucieństwom.
To pozostawiono Amerykanom, nie tylko bombardowanie Monte Cassino i Rzymu, ale zniszczenie więcej kościołów niż kiedykolwiek zrobili to wandale, wysadzenie całego miasta pełnego kobiet i dzieci tylko po to, by wypróbować nową broń, ale również wykorzystać politykę bezwarunkowej kapitulacji wobec całego ludu chrześcijańskiego w taki sposób, by spowodować plądrowanie bezradnych i gwałcenie przez najbardziej zaciekłe totalitarne hordy wszystkich czasów – i zaprosić tych masowych zbrodniarzy, jako uświęconych kolegów-prokuratorów, co obecnie pojawia się jako najporządniejsza armia II wojny światowej.

W rzeczywistości, jako nagroda wydaje się za ich masowe grabieże i gwałty w całej Europie Środkowej, nasz drugi partner, W Brytania, poprzez Min. Bevina dopiero 16.03.1946 zaproponowała rosyjskim szabrownikom „przedłużenie anglo – radzieckiego porozumienia na 50 lat’.
Pomyśl o tym ! Jeśli masowe łamanie praw kobiet (i dzieci) przyprawia o mdłości, wspieranie zbrodniarzy sojuszem wojskowym, zmusza nawet dzikie zwierzęta w dżungli krzyczeć „hańba!”. Tak naprawdę, samozwańczy re-edukatorzy Niemców wspaniale się bawią – i stają się coraz gorszymi !

Dlaczego nie sprzeciwiamy się złemu pokojowemu gwałceniu kobiet

Apostolskie „Cztery wolności” interwencjonistów przyniosły chrześcijankom największą masową tragedię w historii. Papież, biskupi niemieccy, dwóch lub trzech biskupów tutaj i w W Brytanii, Kwakrzy, kilku duchownych, uczonych i protesty socjalistów w agonii – ale nasi sprawiedliwi nauczyciele Niemców chytrze wołają o bardziej surowy pokój, i pracują z namaszczeniem by doprowadzić kobiety w Hiszpanii do takiej samej rozpusty! Jeśli im pozwolimy, zrobią to samo naszym !
[b] „Od końca wojny około 3 mln osób, głównie kobiet i dzieci oraz starych mężczyzn, które zostały zabite w Niemczech Wsch i Europie Płd-Wsch, około 15 mln osób zostało deportowanych lub zmuszonych do opuszczenia swoich domostw i są bezdomni. Około 25% tych osób, ponad 3 mln zginęło. Około 4 mln mężczyzn i kobiet zostało deportowanych do Europy Wsch jako niewolnicy. Wydaje się, że likwidacja ludności niemieckiej z Europy Wsch- co najmniej 15 mln osób – została przygotowana zgodnie z decyzjami w Jałcie. Churchill powiedział do Mikolakczyka, gdy ten protestował podczas negocjacji w Moskwie przeciwko zmuszaniu Polski do włączenia wschodnich Niemiec, „Nie przejmuj się 5 lub więcej milionami Niemców. Stalin zajmie się nimi. Nie będziesz mieć żadnych problemów z nimi, przestaną istnieć’- sen. Homer Capehart; Senat USA, 5.02.1946

Abdykacja białego człowieka

„Pod koniec życia prof (Lindemann) poczynił uwagę, więcej niż jeden raz, z taką powagą, jakby wydawał się traktować ją jako swój testament mądrości, i ja czuję się w obowiązku zamieścić ją tutaj, choć nie czuję do niej idealnej sympatii :
„Czy wiesz” – zapytał:” co w przyszłości historycy uznają za najważniejsze wydarzenie w tym wieku?” No, co to jest? „To nie będzie Hitler i II wojna światowa, to nie będzie uwolnienie energii jądrowej, to nie będzie zagrożenie komunizmu”. Te negatywy wydawały się bardzo zrozumiałe. Jego twarz stała się bardzo poważna, opuścił kąciki ust i powiedział : „To będzie abdykacji białego człowieka”. Potem kilka razy potrząsał głową w górę i w dół by potwierdzić swoją tezę. – (Prof, R. F Harrod, McMillan, 1959, s. 261).

O AUTORZE : Jedna z wielkich postaci powojennej historiografii – prof. Austin J. App, zmarł na niewydolność nerek 4 maja 1984.
Wspaniały autor i badacz literatury angielskiej w chwili wybuchu II wojny światowej, dr App, przerażony ludzkim cierpieniem i polityczną katastrofą spowodowaną przez ten „niepotrzebny konflikt”, i przez następne cztery dekady stał na czele tych odważnych uczonych. …

Komentarze 32 to “Stalinowski szał gwałtów”

 1. Obywatel RP Says:

  „Wojska niemieckie najporządniejszym wojskiem wojny” – ten pan zapomniał zająć się losem polskich kobiet w czasie Powstania Warszawskiego, kiedy zginęło około 15 tysiecy powstańców i około 220 tysięcy cywilnych mieszkańców Warszawy – w około 90% kobiet, które były brutalnie gwałcone i torturowane a nastepnie mordowane (dlatego niewiele zachowało się relacji z tych okropnych gwałtów i mordów na polskich kobietach w odróżnieniu od gwałconych Niemek w Berlinie w 1945r., które w wiekszości przeżyły i teraz opowiadaja, jak żle było wtedy.

 2. Obywatel RP Says:

  „Wojska niemieckie najporządniejszym wojskiem wojny” – ten pan zapomniał też spytać polskie kobiety, które przeżyły niemieckie obozy koncentracyjne, jak były gwałcone, torturowane i ile z nich zamęczono na śmierć przez żołdaków niemieckich, a przecież wg tego pana „wojska niemieckie najporządniejszym wojskiem wojny”. Może tym wojskom niemieckim „najporządniejszym” polskie kobiety powinny nadać jakiś medal za szlachetność i obronę polskich kobiet w „wojnie obronnej” w czasie której od 1939r. atakowały ich hordy aliantów w tym Polaków nie wiedzieć czemu!

 3. Anonim Says:

  Jak slysze takie pochlebne slowka o niemieckiej armi to az mi sie chce rzygac……..oni mogli mordowac, zabijac, robic eksperementy i budowac tysiace obozow…..ale jak kobiety byly gwalcone pod koniec wojny to ojej jakie halo halo….trzeby bylo wojny nie zatrzynac ……….szwaby!

 4. abc Says:

  Autor tekstu, jak na autorów z Zachodu przystało, nie ma pojęcia o historii II wojny światowej na obszarze Europy Środkowej i Wschodniej. Nie zna tutejszych języków (choćby niektórych), tak, jak N. Davies i całą swoją wiedzę bierze z opracowań zachodnich, które w większości są w kwestii naszego regionu do d..y. Do tego prawdopodobnie germanofil.

 5. abc Says:

  Tak na boku: Niemcy spalili 2 i pół tysiąca polskich wsi. Wiele miast i miasteczek mocno zniszczyli (Mszczonów, Frampol i Warszawę całkowicie). Miliony Polaków zabitych, miliony okaleczonych fizycznie i psychicznie. Miliony zgwałconych kobiet, niesamowite grabieże, eksterminowane elity, zniszczone (często planowo) dzieła kultury, sztuki, nauki. Już w ogóle robienie obrońców cywilizacji europejskiej z Niemców, którzy przez prawie całe XX-lecie międzywojenne i pierwsze 2 lata wojny byli w sojuszu z bolszewią, jest po prostu śmieszne.

 6. Benji Says:

  Skąd abc bierzesz tą wiedzę o milionach zgwałconych kobiet ? Pani od historii mówiła ?
  Wilhelm Gustloff , na pokładzie głównie kobiety i dzieci – największa katastrofa morska. To miała być kara dla Niemców ? Ciekawe kiedy dostaną za tę zbrodnie odszkodowanie ?

 7. Ość Says:

  @Benji

  To Żydy szmacą cały świat. Ostatnia wojna, zresztą jak poprzednia, to ich robota. Napuszczają jednych na drugich a sami udają ofiary. Jeszcze na każdej wojnie zarabiają. To sprytne bestie końca(?) czasu.

  Opowiadała mi moja babka jak obserwowała przez okno (przed wojną oczywiście), jak żydowskie dzieciaki z polskimi grały w piłkę nożną na podwórku.
  Jeden z żydków sfaulował Polaka i za to polski chłopiec kopnął go w dupsko.
  Żydek złapał się za dupsko i zaczął krzyczeć na cały głos, „Oj moje oko!, oj moje oko!”.
  Babka moja na to do niego krzyknęła: „Nie kłam bo on cię kopnął w tyłek a nie w oko!”.
  Na to żydek się odwrócił i krzyknął do mojej babki, „A jakby tam było oko!?”.
  I to jest właśnie mentalność żydowska.

  Największa demoralizacja idzie od żydostwa. Oni jak ryby, dobrze się czują w mętnej wodzie bo ich nie widać, a swoje robią.

  W wojnie biorą udział różni ludzie, nie ma moralności i hamulców gdy chodzi o życie, wygraną i władzę. A ci co wojny wszczynają (I i II wś.), czyli żydzi, zdają sobie z tego świetnie sprawę poświęcając innych dla swojej korzyści.

  Nie bronię nikogo ale uważam, że Niemcy, Rosja i Polska m.inn.. to ofiary żydowskich dążeń do panowania nad światem. Bo w tych krajach kierownicze role sprawowało żydostwo i ich trzeba by za to rozliczyć.

  Tak się wyciąga kasztany z ognia.
  Najlepiej cudzymi rękoma.

 8. gozdek Says:

  Obejrzyjcie „Dekret o sexie/o wyzwoleniu kobiet”:
  „1. Od 1 stycznia 1918 roku znosi się prawo do stałego związku z kobietami które osiągnęły wiek od 17 do 32 lat.
  Uwaga : wiek kobiety okresla sie zgodnie z wpisem w paszporcie a wypadku braku tego dokumentu ,wiek na podstawie wyglądu określą komitety dzielnicowe lub starostowie

  2. Dekret nie dotyczy kobiet zamężnych mających pięcioro lub wiecej dzieci

  3 .Dotychczasowi właściciele (mężowie ) zachowują prawo do kontaktów z żoną
  uwaga : w przypadku gdyby mąż sprzeciwiał się wejściu w życie tego dekretu utraci to prawo

  4. Wszystkie kobiety których dotyczy dekret przestaja być własnością prywatną a stają się własnoscią klasy pracowniczej

  5. Zarządzanie dystrybucją kobiet powierza się Radom Robotniczym , Żołnierskim i Chłopskim

  6. Obywatele mężczyźni mają prawo do korzystania z kobiet nie częściej niż cztery razy w tygodniu nie dłużej niż trzy
  godziny

  7 Każdy członek pracowniczego kolektywu zobowiązany jest płacić 1 % od swych zarobków na fundusz szkolnictwa

  8. Każdy mężczyzna, chcący skorzystać z narodowego mienia (kobiety) powinien przedstawić zaświadczenie od komitetu związkowego o przynależności do klasy pracowniczej

  9. Mężczyzna nie należący do klasy pracowniczej nabywa prawo do korzystania z kobiety pod warunkiem comiesięcznej składki (punkt7 ) w wysokości 1000 rub.

  10. Wszystkie kobiety uznane tym dekretem jako narodowe mienie otrzymują z funduszu narodowego wsparcie w rozmiarze 280 rub. w miesiąc.

  11. Kobiety zachodzące w ciążę zwolnione są ze swych obowiązków wobec państwa na 4 miesiące ( 3 miesiące do i 1 przed porodem )

  12. Niemowlęta po upływie miesiąca oddają się pod opiekę „Ludowym Żłobkom”, gdzie wychowują się i otrzymują wykształcenie do 17-letniego roku życia

  13. W przypadku urodzenia bliźniaków rodzice otrzymują w nagrodę 200 rub.

  16. Winni rozprzestrzeniania chorób wenerycznych będa stawać przed sądami rewolucyjnymi .

  Radzie poleca się wnosić poprawki i udoskonalać dekret”
  film w rosyjskiej wersji językowej.

  Do pobrania tu:
  najnowsze filmy

 9. Anonim Says:

  Zainteresowała mnie teza, jakoby Niemcy w czasie wojny nie zabili żadnego biskupa w więzieniu. To jak zginął np. mariawicki biskup Kowalski zamknięty w obozie w Dachau? Miał wypadek samochodowy?

 10. el_caminoo Says:

  Mnie też odrzuca to idealizowanie Niemców. Paskudny tekst na paskudny temat. Nie mniej o tyle „dobry”, że poparty źródłami. Pozostaje w wątpliwości cała kwestia z uwagi na to, że w latach 2WŚ i później, USA było przeniknięte siatką sowieckiego szpiegostwa. Obejrzyjcie sobie film `New Poland` na YT – jakim tedy cudem w amerykańskiej prasie ukazywałyby się artykuły uwłaczające „wspaniałym sowietom” ?. Btw. generalnie cała „pomoc Watykanu Niemcom” wydaje mi się uzasadniona – było nie było, najgroźniejszy wróg wszelkiej moralności i porządku to Sowieta – te dzikusy były gorsze niż obecni piraci Somalijscy (i to o ile !!!).
  P.S. Z dziedziny anegdot: saldaty ruskie nosiły kałachy na sznurkach ! Ba, w czasach komuny podobno jak protegowani przyjeżdżali na studia z Rosji do Polski, dawali sobie włożyć herbatę w torebce do gęby i zalewać wrzątkiem 🙂

 11. orzel Says:

  W sowieckim wojsku bylo 500000 Zydow. Nie brakowalo Zydow tez w wojsku niemieckim

  i niektorzy na wysokich stopniach /Wehrmacht/. Zydzi mieli najwiecej powodow ,zeby sie

  mscic. Zeby nie byc traktowanym jak baranki czekajacy na gest Rabinow mogliby sie w

  koncu przyznac, ze funkcjonowali w innych „mundurach”. Nie mowiac juz o gallajterach

  opochodzeniu zydowskim………..i o rozgrywkach miedzy samymi Zydami w ich

  rozroznicowanych ugrupowaniach i tendencjach………

 12. orzel Says:

  Majatek polskich Zydow przechodzi w zwiazku z wydarzeniami wojennymi na wlasosc Panstwa Polskiego. Wtedy nie bylo jeszcze Panstwa Izraela…………….Kiedy byly tworzone getta, poligony itd nie mowiac tez o czasach powojennych Polakom zabrano mieszkania ,
  domy, majatki. Czy im je zwrocono…………Bez procesow skazywano i kazano sie zrzekac
  mienia……rodzinnego…………..Nie mowiac juz o tragedii kresowiakow………..Czy ktos im zaplacil ZA W S Z Y S T K O……………….

 13. Mason33 Says:

  el_caminoo :
  … Btw. generalnie cała “pomoc Watykanu Niemcom” wydaje mi się uzasadniona – było nie było, najgroźniejszy wróg wszelkiej moralności i porządku to Sowieta – te dzikusy były gorsze niż obecni piraci Somalijscy (i to o ile !!!).
  P.S. Z dziedziny anegdot: saldaty ruskie nosiły kałachy na sznurkach ! Ba, w czasach komuny podobno jak protegowani przyjeżdżali na studia z Rosji do Polski, dawali sobie włożyć herbatę w torebce do gęby i zalewać wrzątkiem

  Czyżby…tylko dlaczego Vatykan tak późno „anatemizował” zbrodniczy komunizm(1949r!)?, zaś do 1926r utrzymywał bardzo dobre stosunki dyplomatyczne z sowietami – napewno nie z niewiedzy, bo w całej europie aż wrzało od natłoku krwawych informacji napływ z Rosji! warto tu też przypomnieć, że jako pierwszy z europejskich państw, tenże Vatykan, wyciągnął łape do bolszewickich zbrodniarzy /vide konferencja genueńska/ tym samym przełamując międzynarodową alienacje zbrodniczego systemu.
  Ciekawa też jest reakcja Vatykanu na zamach na sowieckiego agenta Borowskiego, w Lozannie (1923r).
  Gdy ponad 80% duchowieństwa prawosławnego Rosji była rozstrzeliwana, albo umierała w łagrach,w tym czasie niejaki francuski jezuita Majkel de Erbinii /dyrektor „Rzymskiego Wschodniego Instytutu”/ wydał książkę – „Церковная жизнь в Москве” – zachwalającą nową kumunistyczną i niezwykle tolerancyjną władze.
  Tajemnicą też pozostaje treść tajn.rozmów prowadzonych w Berlinie (1925-1927) pomiędzy kardynałem Paczelli(Pius XII) a ludowym komisarzem spraw zagranicznych Cziczerinem…

 14. nieustraszona Says:

  Orzel! Zydzi z ranga dowodcow w sowieckim wojsku, z ukrycia popedzali szeregowych Rosjan na pewna smierc sami pozostajac przy zyciu i dalej popedzajac nastepnych Rosjan na koszerna rzez.

  Opowiadala mi o tym pewna Rosjanka niedawno przeze mnie poznana i z nowszej historii tez to, ze po wybuchu w Czernobylu juz na drugi dzien pejsata holota zwiala „bohatersko” i „soildarnie” na polnoc Rosji, bo oni wszystkiego bardzo szybko sie dowiaduja i zwiewaja, gdzie pieprz rosnie, zeby ratowac tylko swoje parszywe zewloki do przeprowadzania dalszych parszywych akcji przeciwko wszystkim gojom.

  W Niemczech tez bylo i jest podobnie, bo za ta nordycko-atlantycka terrorystyczna organizacja czyli NATO ukrywa sie cala masa handlarzy smiercia prowokujacych wojny .
  Jesli bezposrednie i „tradycyjne” dzialania wojenne przeniesli z Europy w inne kraje , to wcale to nie oznacza,ze Europie jest spokojnie, ale jak na wojnie chemiczno-biologicznej bez jednego wystrzalu zabijani sa masowo otumanieni ludzie na raty chemioterapia, szczepionkami, zatrutym jedzeniem, woda, powietrzem, coca-cola z kwasem fosforowym i aspartamem oraz powietrzem zanieczyszczonym chemtrails.

  Jest to taktyka wojenna spalonej czyli zatrutej ziemi , ktora rozwinela sie od czasow produkcji gazow bojowych (I.G.Farben) z pierwsza wojenna rzezia bialej rasy, a ktora sie dalej rozwinela i trwa dla wielu niezauwazana we wszystkich wymiarach ludzkiego zycia, kiedy to spokojnie miliony ludzi siedzi przed telawizorami i popijajac alkohol entuzjazmuje sie …pilka nozna, zeby tak rozerwani dalej grzecznie pracowali placac olbrzymie podatki dla mafijno-unijnych organizatorow „rozrywek” mendialnych.

  Juz wysocy ranga niemieccy dowodcy wojskowi w czasie pierwszej wojny stwierdzili , ze podstepne wprowadzenie gazow bojowych do walk zolnierzy na bitewnych polach jest niehonorowe, bo nie daje zadnych szans obronnych i o to bezwglednym trucicielom chodzi, zeby dojsc po trupach podstepnie zatrutych ludzi do swojej „ziemi obiecanej” i poslugujac sie przy tym swoim talmudycznym „kodeksem” przestepczym napisanym przez tego z rogami…

  Regula Fritza Habera i „odkrywcy” gazow bojowych brzmi : „Mala ilosc trucizny podawana przez dluzszy czas zabija tak samo, jak duza dawka trucizny podana od razu”.

  Gaz musztardowy byl trudny do stosowania i „dawkowania” w powietrzu, dlatego przerobiono go na substancje plynna i podawana dozylnie jako chemioterapia na „raka” i ktorej to pierwsze zastosowanie i „sukcesy” wprowadzono „naukowo” w Oswiecimiu…

  Pieniadze ze skladek kas „zdrowia” sa w ten sposob rabowane na oplacenie chemioterapii, gdzie juz jedna kosztuje okolo dwustu do trzystu tysiecy euro , a gdzie w Niemczech okolo dwoch tysiecy pacjentow dziennie zostaje „wyleczonych” na smierc.

  Szpitale onkologiczne i nie tylko maja sie w Polsce tez „dobrze”, bo wysylaja w mekach na smierc wielu ludzi za ogromne pieniadze rabowane calemu spoleczenstwu.

  Inna terapie na „raka” szyjki macicy u kobiet wprowadzono nie tak dawno za pomoca preparatu Gardasil , powodujacego czesto szybka smierc wielu dziewczat i kobiet oraz bezplodnosc u tych, ktore przezyly… w tej podstepnie prowadzonej wojnie chemiczno-biologicznej.

  Wspolczesna inkwizycja jest w pelnym rozkwicie i o wiele bardziej efektywna w unicestwianiu milionow ludzi niz wczesniejsze stosy na „heretykow” i „czarownice”

 15. marek Says:

  Co za bzdurny artykuł. Gloryfikowanie zbrodniarzy.Pytanie jest proste: skąd Armia Czerwona wzięła się w Niemczech? A najlepsze jest to, że pierwsze zdjęcie przedstawia…….lwowską Żydówkę. Która padła ofiarą ekscesów ukraińskich po tym jak Niemcy zajęli Lwów w 1941.

 16. gugugu Says:

  w3szak kasżda armia tak postępuje ,na terytorium zajętym,gwałcili i jedni i drudzy a robienie z rosjam gwałcicieli to chwyt poniżej pasa nie zapominajmy o powstaniu w Warzszawie i gewałtach,co to też Rosjanie?,czy to wojska IIIrzeszy,tak działały.Przestańmy traktować wermaht jak świętą krowę,3weszak też gwałcili,i są na to dowody.A tak naprawdę to wojna karze brać zwycięscom obojętnie czy to dobra czy kobiety, „WSZAK ZWYCIĘZCÓW NKKT NIE SĄDZI”, ito jest cały morał

 17. porady Says:

  To wszystko wina Żydów, to oni maczali w tej wojnie swoje brudne łapska tylko nigdzie o tym nie jest wprost napisane. Ludzie lubią proste sprawy czyli Niemcy napadli na Polskę i tyle.

 18. vendaval Says:

  Pierwsze zdjecie jest ze … Lwowa, z konca czerwca 1941 roku, na krótko po zajeciu miasta przez Wehrmacht i po odkryciu masowych grobów ofiar NKWD. A ta naga kobieta to zydówka, jedna z wielu zydowskich,sowieckich kolaborantek…

 19. Mocny102 Says:

  To wzruszające, że Niemcy tak się troszczyli i troszczą o los cywilów w czasie tej wojny…
  a jeszcze te odwołania do chrześcijaństwa w elektoracie narodowosocjalistycznym po prostu wymiekam

 20. hans kloss Says:

  o tak. NIemcy byli święci pod tym wzgledem. Cytuję świadka Powstania Warszawskiego opowiadającego jak na ciężarną kobietę „jedem schodzil, drugi wchodzil, jeden zchodził, drugi wchodził i tak w kółko aż urodziła a potem znowu az jązamęczyli na smierć.”… bez komentarza

 21. zoidberg Says:

  Nie znam sie – ale pierwsza fota jest wydrukowana w angorze przy artykule odnosnie getta warszawskiego – podpisana jakoby dziewczyna (zydowka) zgwalcona przez szwabow….

 22. Anonim Says:

  Nie twierdzę, ze hitlerowcy nie są winni śmierci milionów ludzi… ale pamiętam do dzisiaj co mi babcia mówiła: „za Niemca ludzie się bali ale dało żyć…jak weszła armia radziecka nie było wiadomo gdzie się kryć..kradli wszystko i gwałcili …” Obie armie mają „swoje” na sumieniu. Wojna chyba nigdy nikomu nic dobrego nie przyniosła

 23. Monika Jędrzejczyk Says:

  Chętnie, tym wszystkim żołnierzom co dopuszczali się tych gwałtów wsadziłabym ogromną rurę w dupę i zrobiła to samo po kilkanaście razy tak by poczuli to samo co te kobiety i dziewczynki.
  To, że jest wojna nie zwalnia z moralności
  Jest to najgorsze co mogli czynić
  Wolałabym chyba by odebrali mi cały dorobek życia niż patrzeć jak gwałcą moje dzieci i samą być zgwałconą.
  Wypowiadający się mężczyźni nigdy nie zrozumieją co to znaczy zostać brutalnie zgwałconym.
  Pozdrawiam i życzę tym dla kogo gwałt jest naturalnym wynikiem wojen, tego samego co spotkało te kobiety

 24. Nicolette Rippee Says:

  Helpful Article…

  Very nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I’ve truly enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your rss feed and I am hoping you write once more very soon!…

 25. bolek Says:

  Te redaktor tego szajsu, Zapomniałeś co Niemcy robili w całej Europie a potem dołóż sobie to co robili na wschodzie europy. Niemki, a kogo to obchodzi ich mężowie i synowie gwałcili w całej europie. Powiedz no mi walnięty padalcu dlaczego polki gwałcono ?! Gwałcili i jedni i drudzy i nikogo to nie obchodzi, tym się zajmuj i przejmuj. Niemkom się należało i to normalne dostały tylko to co reszta kobiet w europie i obozach koncentracyjnych. Przynajmniej teraz jest w niemczech wiecej rosjan niżniemców 🙂

  Te pajac, a czytać umiesz? Pojąć ci trudno, że to opis dotyczący TYLKO gwałtów stalinowskiej bandy? Jak jesteś taki kozak-komentator to napisz jeden artykuł O WSZYSTKICH NARAZ, a jak nie umiesz pisać, to się uspokój.

 26. franc Says:

  HAHAAH Rozumiem że ty wiesz ?! co to znaczy

  Monika Jędrzejczyk :Chętnie, tym wszystkim żołnierzom co dopuszczali się tych gwałtów wsadziłabym ogromną rurę w dupę i zrobiła to samo po kilkanaście razy tak by poczuli to samo co te kobiety i dziewczynki.To, że jest wojna nie zwalnia z moralnościJest to najgorsze co mogli czynićWolałabym chyba by odebrali mi cały dorobek życia niż patrzeć jak gwałcą moje dzieci i samą być zgwałconą.Wypowiadający się mężczyźni nigdy nie zrozumieją co to znaczy zostać brutalnie zgwałconym.Pozdrawiam i życzę tym dla kogo gwałt jest naturalnym wynikiem wojen, tego samego co spotkało te kobiety

 27. wmordechaj Says:

  Urodzaj debili – widzę, że czytanie ze zrozumieniem to rzadka umiejętność, wręcz bezcenny skarb. To właśnie jaskrawy dowód na istnienie żydowskiego modelu wpływu na mózgi komentatorów-czytelników. NIKT TU NIEMCÓW DO CH..A NIE BRONI. Ten artykuł mówi o tzw. drugiej stronie medalu. Czytać ze zrozumieniem, a może uda wam się zrozumieć o czym mowa. Ale szczerze w to wątpię.

 28. historyk Says:

  Niemcy zniszczyli ponad 2tys wsi razem z ludzmi wiec….

 29. w Says:

  żal ilu tu idiotów

 30. bohysnski Says:

  W Powstaniu Warszawskim gwalcili przedewszystkim Rosjanie i Ukraincy z podleglej Niemcom Armi Wlasowa – to do Hansa Klosa – Niemcy oczywiscie tez gwalcili. Inna rzecz, ze do burdeli w podbitych przez Niemcow krajach, staly karne kolejki zolnierzy – co daje do myslenia, na tematy ogolne. W Warszawie bylo nie inaczej, ale raczej nie pracowaly tam Rumunki, ani Ukrainki. Zal Niemek, a czy nie zlal mlodych Zydowek idacych na smierc do komor gazowych, z ktorych nie jedna byla zgwalcona po drodze na smierc ? Czy nie zal Cyganek i Cyganow, rozstrzeliwanych przez niemieckich zolnierzy jak psy bezpanskie ? Kto sieje burze, ten zbiera wiatr. Mialo spoleczenstwo niemieckie czas eufori i przekonanie o misji dziejowej, panowania nad swiate, a potem ponioslo straszliwa kare. Drezno, Belin, smierc i zniszczenie. Kto im to zgotowal ? Odpowiedz jest prosta. Zgotowali sobie to sami. To ze Niemcy podniesli sie z tego, graniczy z cudem. To w koncu bardzo maly czas ich dlugiej histori, ale bardzo brzemienny w skutki. Pozdrawiam wszystkich myslacych i nie zacietrzewionych. Zycze Wesolych Swiat wszystkim. Wielka Sobota 2013. JB

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/holo-mit/

  Admin

 31. pawel Says:

  Mój dziadek służył we wojskach alianckich i opowiadał jak go namawiano aby stal się mężczyzna i dopuścił się gwałtu na dziewczynie która sobie siła sprowadzili do obozu. Jak opowiadał to wszystko to się włos jezyl na glowie. Nawet dowódca miał swojom 17 letnia dzewczyne do uprawiana orgi.

 32. pawel Says:

  A co najlepsze po powrocie do ojczyzny został uwięziony i katowany we więzieniu za to ze walczył z naszymi kochanymi aliancikami


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: