Cień strachu jest kolorem prawdy


The shadow of fear is the color of truth

http://www.rebelnews.org/opinion/religion/670370-the-shadow-of-fear-is-the-color-of-truth

John Kamiński – 18.02.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Jeden aksjomat z Talmudu, który mogą przyjąć nie-Żydzi

Historia Ameryki XX wieku zapisała niesamowite osiągnięcia bankierów Federalnej Rezerwy. Pierwsze, to wybuch I w. św., możliwej przez fundusze dostępne z nowego banku centralnego Stanów Zjednoczonych. Drugie to kryzys rolniczy z 1920 roku. Trzeci to Black Friday Crash [krach w czarny piątek] na Wall Street w październiku 1929 r. i wynikający z niego wielki kryzys. Czwarte to II w. św. Piąte to zamiana aktywów USA i ich obywateli z nieruchomości na aktywa papierowe od 1945 r. do chwili obecnej, przekształcenie zwycięskiej Ameryki i czołowego mocarstwa światowego w 1945 r. w największego na świecie naród-dłużnika w 1990 roku. Dziś ten naród jest ruiną gospodarczą, zniszczony i pozbawiony środków do życia, w takim samym krytycznym położeniu, w jakim w 1945 roku znalazły się Niemcy i Japonia. Czy Amerykanie podejmą się odbudowy naszego kraju, jak zrobiły Niemcy i Japonia, gdy były w takiej samej sytuacji, z jaką mamy obecnie do czynienia – czy nadal będziemy zniewoleni przez babiloński system zadłużenia, który został ustanowiony przez Ustawę o Federalnej Rezerwie z 1913 r., który prowadzi nas do całkowitego zniszczenia? Jest to jedyne pytanie, na które musimy odpowiedzieć, i nie mamy na to zbyt wiele czasu.Eustace Mullins, 1991

Co robisz kiedy widzisz, jak Izraelczycy strzelają do nieuzbrojonych pokojowych demonstrantów, próbujących dostarczyć żywność dla głodującej ludności Strefy Gazy, gdy jakiś Żyd jak Colin Powell staje przed tobą i pohukuje: „Jesteś antysemitą! Wszystko, co powiesz na temat Izraela jest antysemickie! „

Powinieneś Żydowi odpowiedzieć następująco:

„Dlaczego w ogóle mam wierzyć w to co mówisz? Masz 5.000 lat doświadczenia w nie mówieniu prawdy, plus składasz odnawiane co rok ślubowanie, że będziesz okłamywał każdego o wszystkim. W rzeczywistości, twoje kłamstwa są bezpośrednio odpowiedzialne za większość nieszczęść na świecie. Więc o czym mówiłeś? Choć nawet musiałbym być głupkiem by uwierzyć w to co powiesz.”

Wtedy jakiś lizusowski, z aspiracjami Żyd mówi: „Wszystkich ludzi na świecie mamy traktować jednakowo. Wszyscy jesteśmy w tym razem.”

W tym przypadku powinieneś odpowiedzieć tak:

„Uważam, że każdy człowiek na tej planecie ma duszę, ducha, który zasługuje na wolność i nie można go krzywdzić złymi planami innych. Uważam, że wszyscy ludzie na świecie – z wyjątkiem jednej grupy – wyznają tę zasadę. Jest jasne dla wszystkich na świecie, kim jest ta właśnie grupa.”

Wtedy oczywiście, organizacje żydowskie dymią i zaczyna się fabuła jak cię zneutralizować. Jeśli słowa nie działają, wtedy uciekają się do bardziej drastycznych metod, ale najpierw rzucają się na ciebie na różne sposoby, mają niesamowity talent do poznawania twoich słabości, by lepiej znaleźć drogę do twojego zaufania.

„Jestem z tobą, kochanie,” mówi wytworny długowłosy kędzierzawy ze Scarsdale, „Od lat popieram sprawę Palestyńczyków.”

Odpowiadasz w ten sposób:

„Żydzi profanowali, prostytuowali, niszczyli, zdradzali, sabotowali, infekowali, manipulowali, a przede wszystkim, kłamali o wszystkim, czego kiedykolwiek dotknęli od zarania dziejów. Judaizm jest filozofią złodziei i morderców, patologiczną w krzywdzeniu nawet siebie, nielojalni wobec swoich braci, stręczyciele dla swoich żon i dzieci w służbie złemu bóstwu, które nakazuje im wieczne wykorzystywanie i mordowanie tych, których uznają za mniej godnych niż oni sami. A na czym opierają to szalone zachowanie? Na starożytnych koszmarach, które okazały się wytworem patologicznej fikcji, sklejonej krwią niewinnych, by zamienić swoich zwolenników na zdyscyplinowanych robotów, gotowych zabić na żądanie. I za co? Za obłąkane kłamstwo.”

Tak więc, kiedy zrozumieją, że nie dasz się przekonać słodkimi protestami, uciekną się do bardziej prostackich metod. Nie brakuje zwłok gotowych do pokazania ich różnych metod przymusowej śmierci.

Jeśli Żyd odmówi przyznania się do tego, że logika i prezentacja historycznego konsensusu jest dużo bardziej przekonująca, niż jego słabe ataki na twój haniebny charakter, za bolesną obrazę jego żydowskiej wrażliwości, powiedz mu tak:

„Jako Żyd, jesteś zupełnie podłym człowiekiem, tylko ze względu na filozofię jaką popierasz, w imieniu, które uważasz za swoje. Być Żydem to być człowiekiem, któremu nie ufa cały świat, z powodów, które są w pełni uzasadnione. Dlatego twoje protesty, że czujesz się obrażony, czy jesteś ofiarą zbrodni nienawiści, są niedorzeczne, ponieważ jesteś twórcą zbrodni nienawiści, jak obrzydliwie napisane jest w twojej całej „świętej” księdze, przeklętym Talmudzie.”

Wspólną taktyką dywersji wśród tak zwanych „liberalnych” Żydów, a także wśród gojowskich ambitnych Żydów jak Dirk Chardet, jest okrzyk: „To nie wszyscy Żydzi. Większość Żydów to ateiści i nawet nie wiedzą co jest w Talmudzie.”

Punkt pierwszy. Judaizm to ateizm. Ta rzecz B-g, powinna udzielić ci poufnej informacji, że jest kwintesencją przeciwieństwa Boga. I zastanawiasz się, dlaczego ich „święta księga” była tak dziwaczna, ale nie zastanawiałeś się – dzięki żydowskiej kontroli nad mediami – dlaczego nie można jej nigdzie kupić, a na pewno powinieneś ją mieć, bo w niej są instrukcje dotyczące twojej własnej zguby. Pomyślałem, że chcesz o tym wiedzieć. W każdym razie, mówienie, że Żydzi są ateistami, jest prawie tak oczywiste, jak mówienie, że chrześcijanie, muzułmanie i prawie wszyscy inni czczą boga lub bogów; oni nie nienawidzą Boga jak robią to Żydzi. Kto by nienawidził Boga? Tylko idiota, albo ktoś, kto jest szalony, prawda? A nawet ateiści nie nienawidzą Boga, po prostu nie wierzą, że on istnieje, a większość z nich jest bardzo sensowna, dlaczego uważają w ten sposób, co odstrasza rutynowych wierzących, których myśli o tych sprawach są zwykle o wiele słabiej rozwinięte niż ich przeciwników. Ale tylko Żydzi rzeczywiście nienawidzą Boga, co jest innym sposobem na powiedzenie, że nienawidzą życia, co jest udokumentowane zbyt żywo przez tragiczne wydarzenia na świecie, które oni – Żydzi – poprzez spryt, stworzyli. Żydzi są przeciwnikami Boga, chcącymi zdeprawować wszystko, co żyje.

Punkt drugi. Jako dzieci, Żydzi są tak uczeni, by wszystkich innych na świecie postrzegali jako wrogich im przeciwników, mających tradycyjną niechęć wobec Żydów. Dlaczego ta niechęć istnieje, nigdy w pełni nie wyjaśnia się żydowskim dzieciom, nie są też wyjaśniane przewrotne zbrodnie podstępu przeciwko wszystkim, którzy są wyraźnie wymienieni w całym Talmudzie, uczciwie wyjaśnione dla większości dorastających Żydów. Zdecydowana większość Żydów twierdzi, że są członkami spisku przeciwko światu, i że przez swoje wysiłki polepszają świat, a dowody, które produkują dla tego twierdzenia są najwyraźniej obrazowane przez krew milionów niewinnych ludzi zabitych z powodu ich planów. I cisza Żydów o nędzy przez nich zadawanej jest konsekwentnym odzwierciedleniem ich braku charakteru, oraz współczucia i szczerości, z których szydzą, uważając je za nic nie warty sentymentalizm.

Taka jest prawda. Wiem, że to szokujące. Żydom brakuje charakteru. Wyobraźmy sobie.

Punkt trzeci. Czuły punkt judaistycznego potwora świata jest ciasno osadzony w najbardziej wystawnych i dobrze ulokowanych przedmieściach Stanów Zjednoczonych Ameryki, w przycisku kontrolującym światowe rynki pieniężne i powiązaniach i kierunkach , jak przygotować i dostać się do zysków. To tego uczą dzieci w amerykańskich szkołach. Nie umiesz zbyt wiele; ale masz właściwą odpowiedź kiedy szef pyta? I to jest filozofia kraju zombie, nie ma wątpliwości. Ale nie wymyśliliśmy tego sami. Nigdy nie moglibyśmy. Potrzeba było obcego najeźdźcy by odpowiednio zniszczyć kraj, a żydowska inwazja na USA, gdzie zwykli mafiosi zostali prawodawcami, zrobiła to co robiła zawsze, od wywróconej fabuły Starego Testamentu zdziczenie Egiptu, poprzez korupcję rozpad Rzymu, poprzez zdeprawowanie Anglii, krwawe morderstwo Francji, Rosji i Niemiec, a teraz, nadzorujący w przeddzień wyparowania Stanów Zjednoczonych, zadowoleni z siebie, rzucający bomby, morderczy Żydzi, chichoczą w Jerozolimie nieszczerymi uśmiechami, grożą światu klęską głodu, zatruwają z powietrza, z bronią jądrową wycelowaną na wszystkie europejskie stolice. Byłoby wspaniale, gdyby to nie była nasza przyszłość, ale jest, i Żydzi są za nią całkowicie odpowiedzialni.

Inne skuteczne ostre odpowiedzi na obłudne żydowskie komentarze na temat antysemityzmu obejmują:

– „Panie Edwards, jaki to uczucie kiedy nazywa się kogoś „karaluchem” czy „konikiem polnym” czy „bydłem”? Proszę nam o tym powiedzieć.”

– „Hej, Szlomo, czy obrzezał cię mohel? Podobało ci się to?”

– „Do wszystkich Żydów i wszystkich wspierających Żydów. Czy możecie mi powiedzieć coś, o czym nie musicie kłamać? Skoro Żydzi mają takie solidne charaktery, dlaczego ciągle muszą kłamać o tym kim są, i czym się zajmują?”

– Do wszystkich: „Czy oglądając TV, zauważycie coś, co nie jest efektem żydowskiego pieniądza? OK., co ten efekt zrobił amerykańskim dzieciom? Zniszczył je. Okradł je z instrumentów potrzebnych im do podejmowania mądrych decyzji o wszystkim, a wymagania życiowe zastąpił narzędziami niewolnictwa, z czego nigdy nie zdadzą sobie sprawy, jak my, którzy nigdy o tym nie wiedzieliśmy do chwili, kiedy było już za późno.”

A na koniec, zawsze żądaj by Żyd podziękował ci za to, że nie zabiłeś go na miejscu, za wszystkie krzywdy jakie jego naród zrobił światu, ale tylko wtedy, gdy nie będziesz musiał za to płacić. Jeśli będziesz musiał zapłacić, to dobrze, zostawiam ci, byś sam zdecydował, co robić.

W rzeczywistości, może powinniśmy przyjąć jeden szczególny aksjomat z Talmudu, który stanowi, że Żyd nie ponosi żadnej kary za zabicie nie-Żyda. Słusznie transponując, co jest dobre dla gęsi jest dobre dla gąsiora, Prawo Odwrotności teraz deklaruje, że nie-Żyd nie zasługuje na karę za zabicie Żyda. Wrzawa z powodu tej propozycji zalecającej sprawiedliwość dla każdego, zapewni nam wszystkim bardzo jasne wskazówki, jak zbalansowany jest rzeczywiście świat, i jak daleko zaawansowany jest chory zapis o niewolnikach, którzy wierzą, że są rzeczywiście wolni. Jak ironicznie, jak kosmicznie i karmicznie słuszne jest to, że talmudyczny aksjomat może być rozwiązaniem różnorodnych problemów wyrzyganych z samego Talmudu na nie podejrzewający niczego świat.

Jedna odpowiedź to “Cień strachu jest kolorem prawdy”

 1. nieustraszona Says:

  Skondensowane i glebokie prawdy o „wybranych” i ich sposobie na zycie kosztem wszystkiego co zywe.

  Mozna by to porownac tez do wariata, ktory siedzac wysoko na galezi sam ja pod soba podcina i w dodatku krzyczy na ciekawskich gapiow stojacymi pod drzewem, ze to nie on podcina, tylko ci co sie na niego gapia.

  Trzeba zastosowac to Prawo Odwrotnosci, bo jesli ten wariat przetnie konar do konca to zwali sie on napewno na wszystkie glowy obojetnych gapiow.

  W psychiatrii dla gojow obowiazuje przeciez prawo ubezwlasnowolnienia i uzycia sily do odizolowania od zagrozen dla srodowiska w przypadku osob nieobliczalnych w swoim dzialaniu , ktorzy juz nawet slownie odgrazaja sie , ze zabija czy zniszcza oraz takich, co chca albo probuja popelnic samobojstwo.

  Cala ta banda histerycznych psychopatow poprzebierana i sprawiajaca wrazenie normalnych i odpowiedzialnych za swoje czyny ludzi powoli z roznymi podstepami pilowala i piluje to „drzewo zycia” na ktorym siedzi i z ktorym tez wszystko, co zyje na ziemi jest polaczone.

  Tych wariatow trzeba koniecznie wszelkimi sposobami usunac lacznie z uzyciem sily, bo jesli tylko obojetnie czy otumanieni uczuciem winy za ich „krzywdy” ludzie beda w to jeszcze „wierzyc” albo czekajac na „cud” marnowac czas , to drzewo zycia sie na nas wszystkich zawali i zniszczy rownoczesnie nieuleczalnych psychicznie wariatow.

  Wariatom jest przeciez wszystko jedno i ida po niezliczonych trupach w pelnym obledzie i to sa szczegolnie trupy tych, ktorzy im uwierzyli w zapewnienia o ich poczytalnosci i …odpowiedzialnosci za roznych doroslych „wierzacych” przeciez w te ich rozne „bajki” religijno-propagandowe w calej ich rozciaglosci i za pomoca ich wspolczesnych mediow w robieniu „opinii publicznej” czyli lapanek glupich na ich wyssane z palca rozne „historie” czy tez „teorie”…

  Juz kazde rozgarniete dziecko w wieku szkolnym nie wsiadlo by do samochodu pijanego tatusia mowiacego belkotliwie, ze jest trzezwy i wydajacego rozkaz na wspolna przejazdzke, bo polecialo by do pierwszego trzezwego doroslego z prosba, zeby tatusiowi zabral klucze od samochodu, tylko czy sa jeszcze tacy trzezwi dorosli, odwazni i zdecydowani na wspolne odebranie „kluczy” wladzy szalejacych wariatow nad swiatem ?


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: