Obrona Przeciwko Żydowskiej Agresji


Defense Against Jewish Aggression

http://johnkaminski.info/pages/articles/print/defense_against-jewish_aggression.htm

J.B.Campbell – 15.11.2010 Tłumaczenie Ola Gordon

Kiedy uznamy stojące przed nami zagrożenie ze strony „żydowskiej agresji,” będziemy mieli problem z pozbyciem się tego zagrożenia. Żydzi zajmują pozycje kontrolne w każdej dziedzinie naszego życia, od załamania finansowego na Wall Street, do załamania się naszej waluty przez Federalne Rezerwy, załamanie się amerykańskiej armii z powodu żydowskich wojen w Iraku i Afganistanie, de facto żydowska wojna z Pakistanem i grożąca wojna z Iranem. Biliony dolarów wrzucone do kieszeni żydowskich bankierów i spekulantów.

Media zawsze były i nadal będą w rękach Żydów. Te fabryki kłamstw, dzięki Internetowi, lecą na łeb na szyję i zasłużenie. Gdyby media były uczciwe, bylibyśmy informowani i ostrzegani o zbrodniczym spisku, byśmy mogli poradzić sobie z nim w sposób legalny. Ale ani nie byliśmy informowani, ani ostrzegani. To nie było w interesie żydowskim, gdyż wyjaśnili to w żydowskich protokołach 100 lat temu. Dlatego by się uratować musimy wziąć prawo w swoje ręce, gdzie w końcu być powinno. Do takiego stanu doprowadził nas brak wiedzy.

Żydzi są mistrzami niszczenia. Teraz przyznają się, że posiadają kilkaset sztuk broni nuklearnej, nielegalnej względem porozumień międzynarodowych, ale bardzo logicznie, gdyż to szaleni naukowcy żydowscy zaprojektowali i wyprodukowali broń nuklearną i nadzorowali użycie dwóch z nich na bezradnych japońskich cywilach. To czy żydowskie ‘nuki’ faktycznie zadziałają okaże się, gdyż dużo z tego co robi żydowskie wojsko kończy się niepowodzeniem, co zobaczyliśmy w przypadku z myśliwcem Lavi i czołgiem Merkava i podczas ich fatalnej inwazji na Liban w 2006 roku, zakończonej porażką. Izraelski atak na USS Liberty był katastrofalną klęską, która zniszczyła skomplikowaną amerykańsko-izraelską operację zatopienia okrętu i obwiniania za to Egipcjan, co ‘zmusiłoby’ amerykańskie siły powietrzne do sojuszu z Izraelem i okupacji krajów arabskich. Obecnie ogólnie uznaje się, że Izrael zorganizował szokujące i groźne ataki 11 IX, przy współpracy amerykańskich sił powietrznych i agencji wywiadu. Atak odniósł sukces w tym, że wplątał Stany w wojnę z islamem.

Izraelska strategia militarna jest całkowicie uzależniona od amerykańskiego wsparcia wojskowego. Fakt, że Izrael teraz chytrze przechwala się swoimi nielegalnymi nukleariami i nawet grozi spaleniem nimi europejskich miast, wskazuje na to, że rzeczywiście mogą one nie zadziałać, że blefują. Raporty o amerykańskich bazach rakietowych tajemniczo zniszczonych sugerują, że duża część światowego arsenału nuklearnego jest kaput. Ale tak jak Żydzi tacy jak Einstein, Oppenheimer i Teller, którzy stali za zrzuceniem ładunków nuklearnych na ludność w przeszłości, i Żydzi tacy jak Netanjahu i Liebermann chcą zrzucić ją na ludność teraz.

Proponuję byśmy zneutralizowali żydowskie zagrożenie zanim oni użyją ich ponownie.

Źródłem żydowskiej agresji jest ich kontrola nad naszym systemem finansowym. Jeśli im się ją odbierze, i tylko jeśli im się ją odbierze, możemy odzyskać nasze narodowe zdrowie, i reszta świata może również to zrobić. Dokonanie tego jest bardzo proste. Zrobiliśmy to w przeszłości. Dwóch prezydentów, którzy to zrobili, dostali strzał w głowy krótko po tym, więc istnieje pewne ryzyko. Austriacki przywódca Niemiec również robił to z pewnym sukcesem do czasu kiedy go powstrzymały połączone siły żydowskich sojuszników (Ameryka, Anglia I Związek Sowiecki) kilka lat później. Żydom udało się zatrzymać tych mężczyzn głównie dlatego, że ludzie nie rozumieli charakteru pieniądza i długu, który Żydzi nazywają ‘kredytem’.

Kiedy zrozumiemy to, że władza żydowska zależy od ich kontroli naszego systemu finansowego, będziemy mogli wymyślić jak ich pokonać. Wydarzenia pokazały, że nie ma żadnego rozwiązania politycznego tzn. przez wybieranych polityków. Politycy nie mogą nas ocalić nawet gdyby chcieli, czego nie chcą. Policja i FBI kontrolowane są przez agencje żydowskie takie jak ADL i SPLC. ostatnio mówi się o przewrocie militarnym przeciwko Żydom, ale mówiąc szczerze jest to mało prawdopodobne, gdyż w uczelniach wojskowych nie ma programu uczącego armię, marynarkę i lotnictwo o żydowskiej subwersji. Żydzi zapewnili to, by był tylko jeden program o zagrożeniu, ze strony muzułmanów, oraz zagrożenie ze strony amerykańskich patriotów.

Sposób w jaki Żydzi kontrolują nasz pieniądz i nasze życie powinien być ogólnie zrozumiały. Dokonano tego przez prywatyzację jedynej funkcji federalnego rządu, produkcję naszego pieniądza. Autor tego artykułu nie jest zachwycony amerykańską konstytucją z powodów wyjaśnionych już w innych artykułach, ale jej art. 1 p. 8 mówi, że kongres będzie miał prawo do drukowania pieniądza i regulacji jego wartości.

Niemniej jednak, Alexander Hamilton przekonał prezydenta Waszyngtona i Kongres, aby pozwoliły na to, by prywatny Bank of New York stał się pierwszym Bank Stanów Zjednoczonych w 1791 roku, w pozycji trwającej 20 lat, aż do 1811 roku. Na karaibskiej wyspie Nevus, miejscu urodzenia Hamiltona, jest znane i otwarcie odnotowane, że ojciec Hamiltona nazywał się Levy. Hamilton był agentem Rotszylda. Bank of New York, znany jako Bank Stanów Zjednoczonych, był prywatną przynoszącą zysk firmą, należącą głównie (w co najmniej 72%) do londyńskiego banku centralnego, Banku Anglii. Dlatego od początku tego kraju, system finansowy jest własnością i pod kontrolą Żydów i ich lokalnych agentów. Mimo krwawej wojny o niepodległość spod władzy Anglii, nasze pieniądze i kredyty do dnia dzisiejszego prowadzone są przez Bank Anglii. Dywidendy dla inwestorów w dalszym ciągu są praktycznie nieprzerwanie przez 219 lat! Bank of New York jest dzisiaj znany jako New York Federal Reserve Bank, rzeczywista siedziba Systemu Rezerwy Federalnej.

Każdy jeszcze na tyle głupi, żeby płacić żydowski podatek dochodowy, powinien zbadać tył swojego anulowanego czeku dla IRS (urząd podatkowy). Jest tam napisane: ‘płatne na zlecenie Federal Reserve Bank of New York.‘ Dlaczego uważacie, nie wyznaczy do tego IRS czy Departamentu Skarbu? Dlaczego pieniądze z podatku idą do prywatnej, otrzymującej zysk angielskiej korporacji należącej do Żydów?

(Pierwszy) Bank Stanów Zjednoczonych stracił przywilej w 1811 roku. Ze względu na naszą drugą wojnę z Anglią w 36 latach wojny w 1812 roku, nie udało się ustanowić drugiego Banku Stanów Zjednoczonych, należącego do Banku Anglii! – do 1819 roku, gdy przyznano następny 20-letni czarter. W 1833 roku prezydent Jackson odciął jego fundusze, i ta prywatna firma brytyjsko-żydowska nazywająca się Bank Stanów Zjednoczonych, zmarła po 6 latach przed wygaśnięciem jej czarteru.

W XIX w. ludzie byli dużo mądrzejsi i bardziej wykształceni, i nie pozwolili Kongresowi utworzyć kolejny prywatny, zagraniczny bank centralny, który otrzymywał by zysk pożyczając nam na procent własną walutę. Ale w 1913 roku, uporczywość Żydów w końcu opłaciła się, kiedy Paul Warburg z Niemiec przekupił i zmanipulował amerykańskich polityków by uchwalili Federal Reserve Act, który dał nam trzeci i aktualny prywatny bank centralny.

Maks, brat Paula Warburga, był głównym doradcą finansowym cesarza, jak również szefem niemieckiej siatki szpiegowskiej podczas II wojny światowej, a Paul był w zarządzie Federal Reserve, kiedy Niemcy i Ameryka toczyły ze sobą wojnę! Tylko Żydom mogła się udać taka dzika zbrodniczość.

Nasz skorumpowany rząd udaje, że sprzedaje obligacje skarbowe na Wall Street, które są zamieniane przez Rezerwę Federalną w banknoty Rezerwy Federalnej, za które płacimy Fed by używać naszej własnej waluty! Innymi słowy, nasz rząd może drukować i sprzedawać obligacje, ale nie może drukować i rozpowszechniać waluty. Ona musi być dostarczona nam przez prywatną, brytyjską / żydowską firmę (drukowana w Biurze Grafiki Departamentu Skarbu!) z wielkim zyskiem dla siebie. Amerykański rząd ma teraz biliony dolarów długu wobec tej sztucznej firmy mieniącej się imponującą nazwą Federal Reserve System.

To oszustwo musiało rozdrażnić Johna F. Kennedy’ego, ponieważ starał się położyć temu kres, jakby na sposób Andrew Jacksona, nakazując wydawanie banknotów serii 1963 Stanów Zjednoczonych o wartości $4,3 mld. To był dopiero początek jego ruchu, aby zniszczyć Fed. Powiązał banknot USA ze srebrem, a to oznaczało koniec banknotu Rezerwy Federalnej, bo kto chciałby mieć coś opartego tylko na fantazji? Ale pięć miesięcy później JFK zginął, a banknoty USA wycofano z obiegu. Mam jeden z nich.

Ale to co zrobił Jack Kennedy można zrobić ponownie i należy zrobić ponownie. Banknot Rezerwy Federalnej należy zastąpić banknotem Stanów Zjednoczonych emitowanym bez oprocentowania przez Kongres To jest dokładnie sposób w jaki dokonano cudu gospodarczego w Niemczech począwszy od 1933 roku, kiedy Niemcy nadal głodowały z powodu naszego drapieżnego i sadystycznego programu reparacji wypłacanych zwycięzcom I wojny światowej. Hitler i Schacht waluty emitowali nie oprocentowaną walutę związaną tylko z wydajnością niemieckiego pracownika, ponieważ ukradliśmy całe niemieckie złoto 10 lat wcześniej. W roku 1935, kiedy amerykańscy farmerzy głodowali i ruszali do Kalifornii, by zarobić na innych ludziach lub zaharować się na śmierć przy budowie tam, 6 mln wcześniej bezrobotnych robotników niemieckich spędzało płatne urlopy na statkach wycieczkowych i kupowało swoje pierwsze samochody. Niemcy znowu produkowały i eksportowały towary, podczas gdy reszta świata pogrążona była w Wielkiej Depresji, zaprojektowanej przez posiadane przez Żydów banki centralne – Bank Anglii i Rezerwę Federalną. Dla żydowskiego bankiera, niemiecki sukces był zniewagą, musiał być kontrolowany lub zniszczony, więc staliśmy się militarnymi partnerami Związku Radzieckiego na trzy i pół roku, było to coś czego Ameryka nie może naprawić. Razem, my, żydowscy sojusznicy, zniszczone Niemcy i miliony Niemców za zbrodnię sukcesu. Aby osiągnąć sukces, należy odsunąć Żydów od władzy. To jest to co zrobili Niemcy, lub próbowali to zrobić. I za to musieli umrzeć. Za to kazano nam ich zabijać, co zrobiliśmy w milionach.

Dzisiaj mamy do czynienia z nowoczesną wersją Wielkiej Depresji. Faktyczne bezrobocie w 1933 r. wynosiło 25%. Dziś jest 22% i wzrasta. Autor tego artykułu został zwolniony z bardzo dobrej pracy, a następnie przez 21 miesięcy był bezdomnych i miał szczęście, że odzyskał poprzednią pracę, ale na jak długo? Te 21 miesięcy były najbardziej okropne, przerażające i poniżające w jego życiu, kiedy on i jego żona stracili dom i auta i konie, oraz praktycznie wszystkie swoje rzeczy. Miliony Amerykanów przeżywają teraz ten terror, a 43 mln z nas żyją z kartek żywnościowych! Wszystko to nieszczęście zostało spowodowane przez żydowskich bankierów i żydowskich spekulantów na Wall Street.

George W Bush nabrał nas na dwie agresywne wojny przynoszące korzyści Izraelowi i żydowskim spekulantom wojennym na Wall Street i w bankach.

To my jesteśmy ofiarami żydowskiej agresji. Wiele stron zapisałem nt. naszego systemu pieniężnego, ponieważ jest on sercem naszego życia. Nie ma pieniędzy, nie ma życia. Musimy usunąć Żydów z naszego systemu pieniężnego lub umrzemy, i to szybko. Teraz, oczywiście, Żydzi nie mogą uwolnić naszych żył, tętnic i rachunków bankowych. Byłoby to wbrew ich religii, rządzą całością pieniędzy. Musimy ich zwolnić.

Nie ma drogi prawnej by to zrobić, bo Żydzi to prawo. Żydzi są Boży i oni są prawem. Dlatego sprowadzić ich pod kontrolę oznacza zignorowanie żydowskiego prawa i stworzenie naszego własnego. Jakie to prawo? Prawo przetrwania.

Problem żydowski jest znacznie bardziej okrutny, niż sobie wyobrażamy. Żydowskie metody nasyciły nasze życie śmiercią i brudem, i nasze umysły chaosem i niezdolnością do obrony. Jeżeli zastanawiasz się jak to się stało, przeczytaj kilka z 24 żydowskich protokołów. Zobaczysz obraz bardzo szybko. Niewielu potrafi przeczytać wszystkie 24, są zbyt odrażające.

Obrona przeciwko agresji żydowskiej wymaga, by Żydom odebrać koncesję na zajmowanie każdej pozycji władzy i wpływów na ważne aspekty naszego życia. Począwszy od rządu, oczywiście. Medycyna, prawa, bankowość, finanse, media, wydawnictwa, rozrywka muszą być wolne od Żydów i żydowskiego wpływu. Nasze działania powinny rozpocząć się od potężnych żydowskich organizacji dywersji, takich jak ADL, AIPAC, wyłącznie dla Żydów loży masońskiej nazywanej przez nich B’nai B’rith i Rady Stosunków Międzynarodowych, które są w ok. 70% żydowskie. Istnieją setki i setki organizacji żydowskich, takich jak Amerykański Komitet Żydowski, organizacja syjonistyczna. Po prostu, te organizacje wywrotowe muszą zostać zniszczone. Żydzi muszą być powiadomieni o tym, że kończą się ich zamarzone dni władzy. Wszystko musi się skończyć i żydowska władza jest jedną z nich.

Oczywiście, Żydzi będą ostro walczyć, by zapobiec utracie ich niezasłużonej władzy nad nami. Oznacza to, że będą wynajmować tak wielu z nas jak będą mogli, by z nami walczyć. Żydzi nie potrafią walczyć. Mogą zabijać, mordować, dokonywać zamachów i po prostu robić wszystko oszustwem, ale nie umieją walczyć. Kiedy Żyda skonfrontuje się z żydowskością, rozpada się.

Reżyser John Carpenter zrobił wspaniały film w celu wyszkolenia nas w tej walce. ‘They Live’ [Oni żyją].

Wśród nas żyją wrodzy obcy. Ale większość z nas nie może powiedzieć, kto jest kim, czy nie zdaje sobie sprawy jak oni kontrolują nasze życie. Niewielka grupa bojowników ma specjalne okulary, które ujawniają ohydne twarze obcych, którzy przejęli organy władzy. Obcy są tak źli, że nie można okazać im żadnej litości. Kiedy zobaczysz tę straszną twarz, strzelaj, bo oni chcą zniewolić nas wszystkich, a niektórych zabić. Jedynym sposobem by się uratować jest zabicie ich, i zabijaj ich dotąd, aż wyłączysz źródło ich władzy na zawsze.

Obcy Carpentera to Żydzi. Większość z nich rzeczywiście wyglądać jak my. Specjalne okulary Carpentera reprezentują żydowskie protokoły. Kiedy przeczytasz kilka z nich, zobaczysz od razu, kto jest naszym przeciwnikiem. To dlatego Żydzi zawsze dostają szału, gdy wspomnisz protokoły. Jest to prawdopodobnie najważniejsza lektura jaką kiedykolwiek przeczytasz, nawet jeśli uda ci się przeczytać tylko kilka z nich. Victor Marsden z londyńskiej ‘Morning Post’ przetłumaczył je w specjalnym pomieszczeniu w British Museum, ale udawało mu się przetłumaczyć tylko jedną stronę dziennie, gdyż były tak wrogie i niepokojące. Zmarł wkrótce po zakończeniu tej pracy.

Wystarczy spojrzeć na Palestynę! Czy chcesz żyć tak jak żyją ci ludzie, pokazując dokumenty jakiemuś odrażającemu uzbrojonemu Żydowi w punkcie kontrolnym dwa razy dziennie, obawiając się, że dzisiaj może ci odmówić pozwolenia na przejście? W ten sposób wygląda życie pod żydowską władzą. Ale co tam Palestyna, teraz doświadczamy zasłużoną dawkę żydowskiej władzy na naszych lotniskach. W przypadku jeśli nie pomyślałeś o tym, jedynym powodem ‘bezpieczeństwa na lotniskach’ jest fałszywa obawa, że wściekli, szaleni muzułmanie starają się dostać na pokład z bombami i bronią, których TSA nie wydaje się znaleźć w najlepszym przypadku. I dlaczego ci muzułmanie są podobno wściekli i szaleni? Z powodu Izraela, prawda? Czy w bezpieczeństwie lotniska nie chodzi o tych muzułmanów, że są źli na Izrael? Mogło być kilku fałszywych muzułmanów z fałszywym materiałem wybuchowym w spodniach czy butach, ale prawdziwi Palestyńczycy? Daj nazwisko jednego. Nie wspominając, że większość bezpieczeństwa na lotniskach jest prowadzone przez izraelskie firmy.

Skrót TSA teraz oznacza The Sex Aggressors [Agresor Seksualny]. Ci kretyni mają teraz pozwolenie na wyciskanie z twoich intymnych części broni i granatów. Małe dzieci również! W czerwcu przyjaciółkę mojej żony przeszukiwano nagą, kiedy pozytywnie przeszła przez wykrywacz metalu, ponieważ kretyn myślał, że ona nie wygląda dobrze. ‘Bezpieczeństwo lotniska’ jest wynikiem tego, co Izrael robi wobec Arabów. Kiedy ściśnie ci krocze, jeśli nie masz jeszcze mózgu, by przestać latać, pomyśl o Defence Against Jewish Addression [DAJA – Obrona Przeciwko Żydowskiej Agresji].

DAJA. Krok pierwszy: Rozpoznaj problem żydowski. Skąd pochodzi Problem? No cóż, prawdopodobnie z synagog, z hebrajskiej szkoły, ze wszystkich programów prania mózgu, jakie Żydzi mają dla swoich dzieci. Te dzieci są urodzone i wychowywane by nas nienawidzić, nic nie czuć kiedy oszukują, okradają i zabijają. To wszystko wyłożone jest w księgach Kapłańskiej i Powtórzonego Prawa, i oczywiście w Talmudzie. Problem jest z rabinami. Napisałem to wcześniej, ale Obrona Przed Żydowską Agresją oznacza, że cała klasa rabiniczna musi być zniszczona. Oznacza to, że wszyscy rabini żydowscy, którzy głoszą żydowską nienawiść i wszyscy Żydzi, którzy ją akceptują. Rabini to komisarze polityczni, którzy trzymają członków partii zgodnie z jej linią, podobnie jak komisarze żydowscy pod rządami Stalina, który strzelał do żołnierzy rosyjskich z tyłu, aby sterroryzować resztę do ataku na Niemców. Założę się, że wielu Żydów chcących zasymilować się z nami pomogłoby nawet pozbyć się niektórych rabinów siejących nienawiść.

Do głowy przychodzi mi Teodor Herzl. Rzekomy projektant syjonizmu, faktycznie nienawidził żydowskiej klasy rządzącej i wszystkich tradycji typowo żydowskich. Chciał mieszania się z Gojami, których podziwiał. Odrzucono go, gdyż wtedy trudno było ufać Żydowi, bez względu na to jak bardzo chciał być Gojem, czy chrześcijaninem. Smutna historia. Plan B polegał na tym, by wypędzić Żydów z Europy, z uprzejmego społeczeństwa, na ziemie tylko dla Żydów. Herzl wiedział, że większość Żydów nie mogła zachowywać się poprawnie, więc ludzką rzeczą było, by wsadzić ich gdzieś, gdzie nie mogliby nikogo skrzywdzić. Wtedy nie pomyślał o pojawieniu się rosyjskich Żydów, prawdziwych syjonistów, o których nigdy nie słyszał przed swoim Kongresem Syjonistycznym w Bazylei w roku 1897. Pokazali się tam nieokrzesani i twardzi z Pale [żydowski region w Rosji wyznaczony do zamieszkania przez Żydów – przyp. tłum.], z żądaniami wyjazdu do Palestyny. Nie do Ugandy, nie na Madagaskar, nie do Ameryki, nie do Ameryki płd., ale do Palestyny. Byli to fałszywi Żydzi, pozoranci, chazarscy konwertyci na judaizm, konwertyci mający najgroźniejszy zapał w dziejach świata. Oni chcieli zabić wszystkich Palestyńczyków i przejąć ‘ziemię świętą.’ I co?
Mój nieżyjący już przyjaciel, Heinz Weichardt, był kolejnym z nich. Jego matka była Żydówką, znaną śpiewaczką operową w Berlinie, ojciec znanym dziennikarzem dużych dzienników niemieckich. Heinz był przez całe życie zwolennikiem Hitlera i narodowego socjalizmu. Polecam jego wspomnienia, ‘Under Two Flags’ [Pod dwiema flagami], na stronie Gnostic Liberation Front. Żydzi tacy jak Aaron Russo i David Cole zrobili więcej by zaszkodzić żydowskim sprawom niż ktokolwiek z nas. Więc nie wolno nam być nie dyskryminacyjnymi w naszej Obronie Przed Żydowską Agresją.

Operacje anty-żydowskie należy opracowywać ostrożnie. Najpierw trzeba usunąć duże organizacje.

Armia amerykańska nigdy nie okryła się chwałą. Właściwie, to w sumie przynosi wstyd Ameryce. Wojsko wykonało za Żydów brudną robotę, i mam na myśli brudną, od czasu wojny secesyjnej i wojen z Indianami. A I i II wojna światowa? Wyobraź sobie, Amerykanie mają walczyć z Niemcami w Europie! Większość Amerykanów w tych dniach była pochodzenia niemieckiego. Korea, Wietnam, całkowita hańba. Pustynna Burza? Grzebanie żywcem, z podniesionymi rękami, tysięcy Irakijczyków. Abu Ghraib, Guantanamo, Bagram, Jessica Lynch, Pat Tillman, Faludża, drapieżne drony, Jezu, jakim prysznicem gówna byli zawsze amerykańscy wojskowi, łącznie z dniami chwały przeciwko faszystom. (Czytaj ‘Other Losses’ [Inne straty], ‘Crimes and Mercies’ [Zbrodnie i miłosierdzia], ‘Operation Keelhaul’, jeśli pragniesz chwały amerykańskiego wojska).

A dla was, żołnierzyki, mam wiadomość. Żydzi uważają was za faszystów. To po to jest wojsko, aby wchłaniać ‘faszystowski element’ społeczeństwa (męscy mężczyźni) do dającej się kontrolować organizacji, bo przerażacie Żydów. Oni obawiają się dnia, kiedy obrócicie się przeciwko nim, przestańcie zabijać swoich wrogów tak głupich jak wy, i wycelujcie w nich. Obejrzyjcie THEY LIVE. Jak myślisz, w jaki sposób strażnicy w więzieniu Abu Ghraib mogli stać się takimi sadystami tak wcześnie podczas naszej inwazji i okupacji Iraku? Oni byli uwarunkowani przez Żydów do żydowskiej nienawiści, zanim jeszcze wyjechali z USA.

Opowiem wam dobrą historię o marines. Mój kumpel, Mike Hanson, był na lotnisku w zach. Bejrucie w 1983 roku, w pobliżu miejsca gdzie zaszył się Arafat ze swoimi ludźmi. Żeby ich wybić przybyło 6 izraelskich czołgów. Marines po prostu spojrzał na nich, ale kapitan pilnujący lotniska wspiął się na pierwszy czołg i przystawił swój 45 do głowy żydowskiego dowódcy: „Jeśli ten czołg zbiornik przejedzie następny metr, twój mózg będzie na całym tym czołgu.” Żydowski dowódca rozkazał swoim odwrót. Jest to jedyny język, jaki Żydzi rozumieją. W wyniku tego, po niedługim czasie, bomba w ciężarówce zabiła w pobliżu ponad 240 marines. Wiktor Ostrawski, oficer Mosadu, ujawnił, że Mosad wiedział o spisku, ale umyślnie nie przekazał tej wiadomości. Tłumaczenie: bomba w barakach marines była operacją Mosadu, prawdopodobnie w odwecie za bohaterstwo kapitana marines. Mike spał na zewnątrz i udało mu się uciec przed wybuchem w barakach. Wyniósł wiele ciał.

Ale ten kapitan był wyjątkiem potwierdzającym regułę: amerykański wojskowy jest zawsze posłuszny żydowskim rozkazom. Dlatego jedynym sposobem dla amerykańskiej armii na zdobycie honoru, jest przyłączenie się do tego programu obrony DAJA. Jest to jedyny sposobem na zdobycie honoru. Nie możesz odzyskać czegoś czego nigdy nie miałeś. Dołączyłeś do walki, prawda? Przeciwko wszystkim wrogom, krajowym i zagranicznym? Jedyni wrogowie jakich mamy są w Izraelu. Nie musisz się nimi przejmować. Prawdziwy wróg jest wewnętrzny, Żyd, który wysyła was do Iraku, Afganistanu, Pakistanu, Iranu, do zabijania ludzi, którzy nigdy nam nie zagrażali, ale których nienawidzą Żydzi. Musimy uporządkować ten kraj unicestwiając organizacją żydowską. Kiedy zniszczymy organizację, będzie można zniszczyć Rezerwę Federalną i jej śmierdzące banknoty, i zastąpić je przez wolne od długu banknoty amerykańskie.

I w ten sposób posprzątamy ten żydowski bałagan.

Komentarze 4 to “Obrona Przeciwko Żydowskiej Agresji”

 1. Demek Says:

  Ciężkie zadanie ….podobne jak Kopciuszek ….rozdzielenie zmieszanych nasionek.

 2. wiesiek56 Says:

  jestem przerażony .ale wiem że to prawda.

 3. prawda Says:

  Najgorsze jest to ,że nie ma wyboru. Jak nie zrobi sie tego to czeka nas powolne konanie
  a jak zrobi to jest szansa na wyzdrowienie.

 4. POLACZEK Says:

  Żydzi namówili swojego „PSA” Tuska-do obrony i manewrów IZRAELA!!!
  Ten PIES musiał zamówić potem opłacić polskie wojsko , a teraz za vigofago!!!!!???
  TUSK!!! za tobą podążamy MY POLONIA!!!! Kurwo pojebana!!
  MASZ- JESZCZE SZANSĘ!!!!Bo ?


Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: