Chwała pułkownikowi Kaddafiemu!!!


Przywódca Libii Muammar Kaddafi wpisał się na karty historii jako bohater. I nie tylko jako bohater Libii, ale jako bohater całego WOLNEGO i cywilizowanego świata. Nigdy nie chylił karku przed ludobójczym syjonizmem i żydoglobalizmem. Kochał swój naród i zapewnił mu życie w dostatku.  Zdradzony, zaszczuty i rzucony na pastwę światowej tyranii, przez 9 miesięcy bronił Libii walcząc w nierównej walce przeciwko najpotężniejszej machinie wojennej na naszej planecie. Za swoją odwagę i męstwo zapłacił najwyższą cenę, będąc torturowanym i brutalnie zamordowanym przez najemnych siepaczy. Opór Libijczyków trwa. Redakcja.

Andriej SAWIELIEW

Źródło : www.pravoslav-voin.info/pravvoiny/891-slava-polkovniku-kaddafi-andrej-savelev.html

Data publikacji : 26.10.2011

Tłum. RX

Kaddafi zabity. Jego zwłoki zbezczeszczone przez morderców. Ostatnie minuty jego życia zniesławione i załgane. Jego kraj zniszczony i podbity. Jego lud ograbiony przez Brytyjczyków, Amerykanów, Francuzów, Włochów (a także żydów/admin) i podczepionych pod nich Katarczyków.

Plugawi zdrajcy triumfują. Szajka zbójów, zleciwszy mord, zaciera łapska z chciwości i pożądania marząc o szybkim powiększeniu swoich niezmierzonych bogactw.

Kaddafi walczył do ostatniego tchu. Pomimo podeszłego wieku stanął do boju gotów na śmierć.

Pomimo kolosalnej przewagi wroga w potędze wojennej on nie poddał się, nie zdradził, nie stchórzył. Zmagał się za swój kraj do końca tak jak wypada to czynić mężczyźnie i wojownikowi.

My Rosjanie dawno już nie widzimy w naszym kraju przywódców, których można mienić wojownikami, którym można zaufać, że pójdą za swój kraj i swój lud na śmierć, tak jak to wielokrotnie bywało już w naszej historii, o czym przypomniał nam swoim czynem pułkownik Kaddafi. Kaddafi przypomina nam czyny naszych przodków, nie cofających się przed wrogiem, nie zwijających rosyjskich chorągwi w żadnych okolicznościach.

My Rosjanie powinniśmy brać przykład z takich mężów stanu i marzyć by na naszej ziemi rodzili się tacy bohaterowie. Chociaż dla nas Kaddafi jest innowiercą i cudzoziemcem, to my Rosjanie zawsze umieliśmy cenić godność i męstwo innych narodów i czyny na polu bitwy.

Dlatego dzisiaj powinniśmy skłonić głowy przed heroizmem sławnego syna swojego narodu.

CHWAŁA CI PUŁKOWNIKU KADDAFI !!!

Zdjęcia: http://4044415.livejournal.com/83266.html

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: