Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni


Za: http://polacy.eu.org

Zenon Jaszczuk

Polska 1939-1945 i 1989 – 2012

Polacy!!! Przeczytaj cie to wszyscy. Dlaczego „przyjaciele” Polski zniszczyli nas w 1939-1945. Dlaczego ci sami „przyjaciele” zniszczyli nas w 1989-2012. Kto się bał i boi Polski i Polaków. Najwięksi „przyjaciele” Polski i Polaków to Amerykanie (międzynarodowe żydostwo w Ameryce/admin).

Szperając w sieci postanowiłem połączyć te dwie istotne dla Polski i Polaków informacje. Kto i dlaczego nas niszczył i niszczy?!!  Kto i dlaczego nas się bał i boi?!!  Dlaczego jesteśmy ciągle pod okupacją?!!  Dlaczego uchodzący za naszych przyjaciół amerykanie sprzedali nas, zniszczyli w czasie i po II WŚ?!!  Dlaczego ci sami przyjaciele amerykanie sprzedali nas i zniszczyli (niszczą  do chwili obecnej) w 1989-2012?!!  Kim byli i są ci „przyjaciele” amerykańscy?!!  Kto rządził i rządzi Ameryką?!! Kto tym wszystkim sterował i steruje ?!!

Możecie się ze mną nie zgadzać, ale przeczytajcie i podajcie dalej – wszystkim Polakom. Trudno jest walczyć nie widząc wroga. To jest jeszcze jeden dowód na niszczące partie zainstalowane w Polsce po wojnie i po 1989 do dnia dzisiejszego. To byli i są jak ja ich określam pachołki i wszarze. To byli i są mordercy Polski i Polaków.  Dogłębne przemyślenia pozostawiam państwu.  Kiedy Polska się rozwinie gospodarczo?!!  Kiedy pozbędziemy się biedy?!!  Kiedy nasze rodziny, dzieci, przyjaciele nie będą głodować, odbierać sobie życia?!!  W tym układzie, proszę państwa nigdy!!!

Musimy to wszyscy zrozumieć!!! Musimy przestać popierać wszystkie partie zainstalowane przez tych „przyjaciół” w Polsce. Musimy wszyscy walczyć o wyzwolenie Ojczyzny Polski i Polaków. Dla przykładu zobaczcie, że ci sami „przyjaciele” już tylko Polakom blokują zniesienie wiz do tej zas….. Ameryki.

A oto te dwie informacje zapewne znane. Jednak połączone w całość pokazują trwanie II wś na terenie Polski.

1) Hitler o Polakach

W sieci można znaleźć interesującą opinię o Polakach zawartą w „Głosie Wielkopolskim” z 1947 roku. Pochodzi ona z odnalezionego przez Amerykanów tajnego memoriału Hitlera skierowanego do Himmlera 4 marca 1944 roku. Dzisiaj gdy polskość jest dezawuowana na każdym kroku a my, Polacy mamy wyjątkowo niskie mniemanie o samych sobie warto czasami przytoczyć co mają o nas do powiedzenia najbardziej zaciekli wrogowie. Według niedoszłego malarza z Braunau:

„Polacy są najbardziej inteligentnym narodem ze wszystkich, z którymi spotkali się Niemcy podczas tej wojny w Europie… Polacy według mojej opinii, oraz na podstawie obserwacji i meldunków z Generalnej Gubernii, są jedynym narodem w Europie, który łączy w sobie wysoką inteligencję z niesłychanym sprytem. Jest to najzdolniejszy naród w Europie, ponieważ żyjąc ciągle w niesłychanie trudnych warunkach politycznych, wyrobił w sobie wielki rozsądek życiowy, nigdzie niespotykany.

Na podstawie ostatnich badań, powadzonych przez Reichsrassenamt uczeni niemieccy doszli do przekonania, że Polacy powinni być asymilowani do społeczności niemieckiej jako element wartościowy rasowo. Uczeni nasi doszli do wniosku, że połączenie niemieckiej systematyczności z polotem Polaków dałoby doskonałe wyniki”.


Tekst ten nie powinien dziwić, ponieważ jest on typowym wyrazem kompleksu jaki Niemcy od stuleci odczuwają w stosunku do nas. Jeżeli ktoś nie wierzy to proszę sobie poczytać opinie na temat Polski Fryderyka II lub Ottona von Bismarcka w których obsesyjna nienawiść miesza się z mniej lub bardziej ukrytym podziwem.

Data powstania memoriału, 4 marca 1944 roku nie jest przypadkowa. Opinie Fuhrera o Polakach była prawdopodobnie efektem klęski tzw. General Plan Ost przewidującego eksterminację milionów Słowian z Europy Środkowej. Pierwszy etap tych zamierzeń Niemcy rozpoczęli na Zamojszczyźnie przystępując do wysiedlania ludności. Ku zdziwieniu okupantów doprowadziło to do zbrojnego oporu w warunkach niemieckiej przewagi i masowego terroru.

Decyzja o podjęciu walki okazała się słuszna mimo, że za każdego zabitego Niemca ginęły całe polskie wsie. Najeźdźcy zorientowali się jednak, że Polacy nie pójdą biernie na rzeź a wymordowanie wszystkich stawiających rozpaczliwy opór wymagałoby zbyt dużej ilości wojska tak potrzebnego na froncie. Wygraliśmy makabryczną licytację z diabłem, któremu musiało to zaimponować.

2) A tutaj trafiłem na spisek przeciw Polsce –

– „My bardzo chętnie poprzemy waszą niepodległość, ale powiedz co zrobić z Waszym przemysłem?”. Szczęka mi opadła, więc mi tłumaczył: „Na Japonię mieliśmy 20 lat czasu, aby się przygotować na ich atak. Okazało się to niewystarczające. Wy z waszym wykształceniem i z waszym przemysłem w ciągu dwóch lat zdestabilizujecie rynki światowe, a my nie będziemy mogli się temu przeciwstawić. Więc, jeśli powiesz, co zrobić z waszym przemysłem, to poprzemy waszą niepodległość.” Warunkiem poparcia niepodległości przez USA było zniszczenie polskiej gospodarki. Warunkiem przyjęcia do UE, jak nam wmawiała wewnętrzna propaganda, była likwidacja hutnictwa, górnictwa, stoczni, cementowni, cukrowni itd. Państwa europejskie przed wejściem do UE, swój przemysł intensywnie dofinansowywały, a nam kazano nasz przemysł zniszczyć. Nasze rządy i społeczeństwo na to pozwoliły. Plan zniszczenia gospodarki pod nazwą „Planu Balcerowicza” Polacy z Lechem Wałęsą na czele przeprowadzili ochoczo. Bezwzględnie wykorzystano ciężką psychozę, na którą zapadliśmy w 1989 roku. Z tej psychozy musimy się otrząsnąć, musimy znaleźć odwagę, by przyznać się, że daliśmy się oszukać jak dzieci. I przypomnieć sobie, że przecież przez wieki nie byliśmy niedołęgami. Po I wojnie światowej od zera potrafiliśmy zbudować II RP, wielkim wysiłkiem całego narodu stworzyliśmy nowoczesny przemysł. Zbudowaliśmy Centralny Okręg Przemysłowy, zbudowaliśmy Gdynię. Polska doganiała czołówkę europejską. Do dzisiaj się tym chlubimy. Po II wojnie, mimo jarzma komunizmu, potrafiliśmy zbudować tak potężny przemysł, że jego konkurencji na rynkach obawiały się nawet USA. Pamięć o Katyniu, Smoleńsku, Jałcie, pamięć o 1939, 1945 i o 1989r nie prowadzi do wrogości z Niemcami, Rosją, Anglią i USA. Pamięć ta musi być żywa, aby nie odbierać politykom argumentów. Szczególnie politycy nie powinni wypominać tego bez potrzeby. Kanclerz Schroeder powiedział: „Niemcy o naszych interesach na wschodzie myśleć muszą zawsze, mówić – nigdy”. Politycy krajów konkurencyjnych znają wiedzę społeczeństwa i jego nastroje /mają wywiad/. To wystarczy by miarkowali swe naciski. Wywołanie społecznej psychozy może całkowicie ubezwłasnowolnić polityków. Taką sytuację mieliśmy 1989r, gdy Polacy gotowi byli rozszarpać każdego krytyka „planu Balcerowicza”, co kosztowało nas utratę przemysłu. W 2004 gdyby „ulica” nie oszalała: „chcemy do Unii”, politycy mogli wytargować bardzo korzystne warunki w traktacie akcesyjnym. Irlandczycy kolejnym „nie” wywalczyli warunki tak korzystne, by powiedzieć „tak”. Niemcy, Francja czy Anglia, mogą bezkarnie łamać zasady UE. Nie tylko z powodu swego bogactwa, lecz również dlatego, że wszyscy wiedzą iż te narody będą bronić swych interesów, z wyjściem na ulicę i zmianą rządu włącznie. Gdy jednak PiS spróbował wesprzeć finansowo stocznie, UE za karę nakazała ich likwidację. Stoczniowcy poszli „na bruk”, lecz ani jeden nie „wyszedł na ulicę”. – całość www.google.pl.

Dokładam jeszcze punkt następnty z bardzo istotnym komentem kolegi Pawła Tonderskiego pod innym moim art.

3) Tak, ten program w Polsce jest prowadzony od lat siedemdziesiątych XX wieku, nosi on nazwę dekapitalizacji przemysłu polskiego, jeżeli można zdekapitalizować czyjś przemysł, ekonomię i gospodarkę, to można i zdekapitalizować cały naród. Ten plan wymyślili ludzie z Grupy Bilderberg, m. in. Kissinger.

„Mogę tylko przypomnieć, że totalna dekapitalizacja polskiego majątku narodowego prowadzona jest od 1975 roku, zgodnie z Programem Kissingera z 1972 roku – „Program strategiczny działalności gospodarczej rządu Stanów Zjednoczonych w krajach postkomunistycznych”. Został opracowany w 1970 roku przez zespół prof. R. Pipesa. Zatwierdzony w 1972 roku przez Departament stanu do realizacji.”

Pozdrawiam Państwa.

Komentarzy 14 to “Dlaczego Polska i Polacy byli i są cały czas niszczeni”

 1. Anonim Says:

  Polacy są inteligentni i dumni, to nie ulega wątpliwości. Tylko dlaczego tak łatwo jest oszukać Polaka, często się nad tym zastanawiam. Teraz mamy powtórkę z historii, ciągle te same sytuacje od kilkuset lat. Agenci, sprzedaż majątku narodowego, zdrajcy w rzadzie, wciąż to samo. Gdybyśmy mieli rozsądnych i mądrych polityków (Polaków!!! przede wszystkim) przed II WS, gdybyśmy mieli prawdziwy patriotyczny rzad, to byc moze nie byloby u nas wojny, a przynajmniej takich zniszczeń, nie byłoby Katynia i nie byłoby zniszczenia W-wy i wiele wiele innch przykrych zdarzeń.

 2. papillon Says:

  Zdajmy sobie w końcu sprawę, że Polskę przenika niezwykle niebezpieczna V kolumna żydowska, którą też bardzo trudno rozpoznać. Stąd też mamy tyle zdrajców i służalców. V kolumna, która urosła w siłę zwłaszcza po II wojnie światowej, po tym jak nastąpił wzrost znaczenia jankesa, takiej sytuacji nie było nigdy w historii (nowa jakość). Jest to też nowe ogólnoświatowe zjawisko, nie tylko polskie (upadek kultur). Wzrost znaczenia żydostwa zwłaszcza jankeskiego, może ostatecznie obrócić świat w perzynę, tak naprawdę to ich cel (przejąć absolutną władzę nad światem). Nigdy nie było w historii tylu lokalnych wojen, po tym jak żydzi „poczuli władzę” (kacap i jankes).

  Cóż możemy zrobić? Przede wszystkim budujmy wokół siebie „polski ruch oporu”, w różnej formie i postaci (chrońmy własne dzieci, jeśli to jeszcze możliwe). Uczmy się rozpoznawać żyda, a zwłaszcza zarażonego żydostwem (syjonizmem, judaizmem, komunizmem i faszyzmem). Unikajmy ich i walczmy z nimi, informujmy innych o tych padalcach i wszarzach. Pamiętajmy banki i wielkie sieci handlowe to ich mateczniki, one najbardziej „doją” Polaków.

  Apel i prośba do Admina, róbmy co pewien czas powtórki artykułów „jak rozpoznać żyda”, są tam bardzo cenne wskazówki, których nie wszyscy potrafią znaleźć. Pozdrawiam

 3. bloczyna Says:

  Po pierwsze trzeba by wymienić cały nasz rząd. Od 20 lat przewijają się te same mordy które zmieniają frakcje. Wkurza mnie że tak łatwo wierzymy w tę wyborczą kiełbasę, co 4 lata rzą wciska nam ten sam kit. A my jak ten bezmózgie kury idziemy z uśmiechem i piosenką na ustach do urn wyborczych. Tak naprawdę to przydała by się nam jakaś wojenka która rozpierdzieli ten cały układ i zresetuje ten chory system. Fakt warunki pewnie do życia były by gorsze ale być może dostalibyśmy dzięki temu szanse na kolejne godne i wolne życie. Kiedyś się z tego śmiałem ale mój dziadek miał racje „za komuny było lepiej” system może był chory ale za to naród był zdrowy,dumny i odważny. A teraz…. szkoda gadać.

 4. aaa Says:

  Naród, który nie zna swej historii skazany jest na powtórne przeżycie.

 5. M.P. "Preki" Says:

  bloczyna :
  system może był chory ale za to naród był zdrowy,dumny i odważny. A teraz…. szkoda gadać.

  Stąd fasadowa rewolucja 1989. Ludzie mieli już dosyć komuny, więc zrobiono wtedy fikcję demokracji, żeby zamydlić ludziom oczy… i uśpić czujność.

 6. Laykonick Says:

  Znalazłem w Sieci:

  Na konferencji prasowej „nowy” premier D. T. odpowiada na pytania dziennikarzy:
  – Panie Premierze, ceny rosną a wynagrodzenia raczej nie, jak naród daje sobie z tym radę?
  – Naród żyje, daje sobie radę.
  – A co Pan powie o kryzysie w służbie zdrowia? Leki drogie, mało miejsc w szpitalach…
  – Ludzie żyją i sobie radzą, wszystko w porządku!
  – Kwestia niskich emerytur, praca do emerytury dłuższa o kilka lat, kryzys finansów publicznych…co na to społeczeństwo?
  – Społeczeństwo żyje i ma się dobrze. Ostatnie pytanie proszę.
  Wstaje jegomość dziennikarz.
  – Panie premierze, a cyjankiem Pan próbował?

 7. xray Says:

  Cytując za pewną rozmową telefoniczną: „Was Polaków nie będzie..”

 8. mh. Says:

  kto spi w demokracji-obudzi sie moze w dyktaturze….

 9. Toronto Says:

  Do tego co napisal „papillon” dodam, ze „V kolumna zydowska” dziala w Polsce legalnie od 1264r, kiedy zydowskie robactwo zagniezdzone w Polsce uzyskalo przywileje zapisane w Statucie Kaliskim, ktore im nadal ksiaze kaliski Boleslaw „pobozny”, ktore pozniej rozszerzyl na cala Polske krol Kazimierz „wielki” („wielki” dla zydow) za dupe zydowki Esterki i te same przywileje dla zydostwa potwierdzil Kazimierz Jagiellonczyk i Zygmunt „stary” – patrz strona:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=443

  Oprocz tego dziala w Polsce „V kolumna niemiecka”, „V kolumna watykanska”, „V kolumna ukrainska” i wszelkie anty-polskie ruchy (masonski, libertynski, komunistyczny, kochajacych inaczej etc).

  Wiecej informacji na te i podobne tematy znajduje sie na stronie:

  POLSKIE FORUM NARODOWE
  http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35

 10. ona Says:

  Internauci prosze uważac na portal Multipasko – zbierane sa tam informacje o uzytkownikach a potem w brzydki sposób wykorzystywane

 11. Anonim Says:

  Na poruszane problemy jest jedno rozwiązanie (stosuje je Izrael) – każdy polski polityk, żeby brać udział w wyborach musi udowodnić polskie korzenie do 5 pokoleń wstecz.

 12. Michał Says:

  „kochane USA ” : w roku bodaj 1943 (podczas trwania wojny ) późniejszy prezydent USA , niejaki Harry Truman wsławił się oświadczeniem:” jeśli będzie wygrywać Rosja to trzeba pomagać Niemcom a jeśli będą wygrywać Niemcy to musimy pomagać Rosji . W ten sposób niech wybijają się wzajemnie ile tylko się da „. Słowa te wypowiedział na zebraniu kongresu .

 13. Mariusz Says:

  Przyjaciele odpisuję na pytanie czemu dajemy się oszukać od lat nas ponizają inne narody wmawiają nam ze jesteśmy gorsi słabsi od lat nas dobijają karzda próba odbudowania Słowińskiej potęgi bo te plany gnębienia nie są planami którę są wymierzone tylko w Polaków karzdy słowianin ma myśleć ze jest niczym smieciem, spujżcie jak ze kardy naród Słowianski jest przesladowany Ukraincy Białorusini kraje Bałkańskie Rosjanie Litwini Słowacy czy Czesi od lat nasi „przyjaciele” staraja się nas zgnębic udaje im się tylko dlatego ze im na to pozwalamy zapominamy o naszych korzeniach niektórzy się ich wstydzą jak że popularny jest widok Polaka Polki w krajach zachodnich w których się osiedlamy a mimo to nie krzewimy tam naszej kultury wstydzimy się jej ba co niektórzy juz nawet wstydzą się mówic w jezyku Polskim nie uczymy swoich dzieci mówic w nim , nawet nazwiska niekturzy zmieniają wiem bo pracuje tu w Niemczech czego się wstydze pisząc tą notkę lecz nie wstydze sie polskosci Flaga Polski wisi w oknie non stop i na Euro 2012 tez wisiała jak nasi wygrywali i po odpadnieciu Polski z eliminacji Chorągwi nie zdjołem a wielu z moich rodaków pochowało symbole narodowe z wstydu. A przecież to ze Polska odpadła nie znaczy ze mamy się chować i nie pokazywać patryjatyzmu, pisząc to chce wykazać jaki plan mają kraje zachodu chą byśmy zapomnieli o Dumie Ojczyżnie Jezyku Naszej Sile Sprycie naszych przodkach którzy przelewali krew za nasz kraj dzieki nim się urodziłem tak jak wy POLACY pamietajcie kim jestescie a jeżeli widzisz ze niedajesz rady ze oni nad tobą dominują przypomnij sobie historie naszego kraju i nas przypomnij sobie jak było ciężko naszym rodakom jak jest cięzko nam Tobie i mnie i pamiętaj gdy stracisz nadzieje pomyśl ile juz przyszedłeś a mimo to nadal istniejesz istniejemy mimo wszytko nie udało się im nas wytępić ta siła jest w nas nadal przekazywana wraz z krwią z ojca na syna i córkę odnosnie pytania czemu się im udaje nas tak oszukiwać mysle ze dlatego że powoli zapominamy o tym jaka siła w nas drzemie zaczynamy wierzyć w to ze jesteśmy nikim a to nie prawda i mam nadzieję że kiedyś ta siła w nas jak siła w uśpionym wulkanie wybuchnie i zdominuje swiat…

 14. SKORO JEST TAK DOBRZE, TO DLACZEGO JEST TAK ŹLE « bladymamut Says:

  […] Polska i Polacy byli i są cały czas niszczenihttps://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/04/19/dlaczego-polska-i-polacy-byli-i-sa-caly-czas-niszcze…19 Kwiecień 2012 Dodaj komentarz Przeskoczenie do uwagZa: http://polacy.eu.orgZenon JaszczukPolska […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: