Obiektywne warunki początku rozpadu Rosji


Komentarz: Redakcja przedstawia jeszcze jeden materiał przetłumaczony z języka rosyjskiego w celach jedynie informacyjnych. Jednocześnie zwracamy uwagę, że takich materiałów, a nawet typowo naukowych można by przytaczać całe mnóstwo lecz nasze skromniutkie środki i możliwości na to nie pozwalają. Będziemy oczywiście przedstawiać te straszne fakty w dalszym ciągu, zwłaszcza z Rosji, mając nadzieję, że wśród naszych czytelników znajdzie się nieco osób rozsądnych i myślących, które zrozumieją, że Rosja jest we władaniu zbrodniarzy. Ponadto Redakcja zaleca zadanie odkrywania analogii pomiędzy Rosją a pewnym innym, szczęśliwie wyzwolonym i zeuropeizowanym krajem.

Przypominamy, że żyjemy w czasach kiedy istnieje już tylko jeden podział, na mrok i jasność, a reszta to przeszłość bez znaczenia. Po której stronie każdy z nas stoi?

Źródło: http://3rm.info/16708-obektivnye-usloviya-k-nachalu-raspada-rossii.html

Data publikacji: 19.10.2011

Tłum. RX

Wystąpienie prelegenta w dniu 3 października w Dumie Państwowej na „okrągłym stole”, poświęcone problemom narodu rosyjskiego w Federacji Rosyjskiej, jest przytoczone według tekstu pochodzącego ze stenogramu.

Panowie żydowscy, pardon, biznesmeni-filantropi rzucili do plastikowej miseczki chochlę pulpy. Mają dzisiaj dobry nastrój.

Zgodnie z oficjalnymi danymi „Rosstat” (Państwowy Urząd Statystyczny Federacji Rosyjskiej-tłum.) od początku wszystkich reform w 1992 roku, włącznie z bieżącym rokiem, w Rosji wymarło 13,5 miliona „średniostatystycznych wartościowych Rosjan”. To oznacza, że ogólny wskaźnik śmiertelności przewyższył ogólny wskaźnik narodzin o 13,5 miliona.

Pytanie: ilu wymarło Rosjan? Podliczenie na podstawie rosyjskich regionów, a w Rosji dzisiaj według spisu z 2002 roku jest 15 regionów gdzie Rosjanie stanowią 90% ludności, według jakichże wskaźników (narodziny i śmierć) pokazuje, według wariantu średniego, że w ciągu 20 lat, biorąc pod uwagę rok bieżący, narodu rosyjskiego wymarło minimum 18 milionów.

To jest właśnie to, że umieralność przekroczyła wskaźnik ilości narodzin w Rosji przez te 20 lat o minimum 18 milionów. Jestem przekonany, że narodu rosyjskiego wymarło więcej dlatego, że przytacza się dane badawcze oparte na oficjalnej statystyce „Rosstat”, a „Rosstat” statystykę śmiertelności fałszuje poprzez jej zaniżanie. Jakie są prognozy dla narodu rosyjskiego? Jeśli tendencja demograficzna narodu rosyjskiego będzie się utrzymywała tak jak dotychczas to w połowie wieku XXI z narodu rosyjskiego nie pozostanie więcej niż 50 milionów ludzi. Ja uważam, że Rosja do połowy wieku po prostu nie dożyje.

A teraz o fałszerstwach „Rosstatu”. W numerze 15 „AIF” za rok 2002 opublikowano wywiad Wiktora Pietrowicza Iwanowa, w tamtym okresie asystenta prezydenta FR, obecnie jest szefem „Narkokontrolu”, w którym to wywiadzie Wiktor Iwanow powiedział: „Poprzez placówki przejść granicznych z krajów WNP do Rosji w 2001 roku przybyło 14,5 miliona osób a wyjechało z kraju 11,5 miliona osób. Różnica trzy miliony. Analogiczna sytuacja miała

Spokój i cisza po bitwie o wolny rynek żydowski

miejsce w 1999 roku i w 2000 roku”- koniec cytatu. A na oficjalnej stronie „Rosstat” do tej pory można znaleźć informację, że procesy migracyjne z krajami WNP w tych wskazanych trzech latach dały Rosji 620 tysięcy przyrostu migracyjnego, chociaż szczerze Wiktor Pietrowicz Iwanow oświadczył: „9 milionów przez 3 lata”.

Statystycznemu monitorowaniu podlegają obywatele Federacji Rosyjskiej, obywatele obcych państw i osoby bez obywatelstwa zarejestrowane w urzędach terytorialnych Federacyjnej Służby Migracyjnej (według miejsca zamieszkania lub miejsca pobytu) na okres jednego roku lub dłużej. Federalna Służba Migracyjna dostarczyła mi dane kontroli granicznej w aspekcie wjazdów sumarycznych do Rosji i sumarycznych wyjazdów z Rosji za okres 6 ostatnich lat czyli od 2005 roku do 2010 roku. Jakie są tam procedury? Człowiek jedzie do Rosji i wypełnia kartę migracyjną na wjazd. Wyjeżdża i wypełnia kartę migracyjną wyjazdową.

I oto mamy taką sytuację na rok 2005, cytuję: „Ogólna liczba wypełnionych formularzy kart migracyjnych, otrzymanych od placówek kontroli granicznej FSB Rosji: osób wjeżdżających 14 milionów 226 tysięcy 286, osób wyjeżdżających 11 milionów 280 tysięcy 434. To jest rzeczywisty przyrost migracyjny, który ustaliła poważna organizacja, Służba Graniczna FSB Rosji za okres jednego roku 2005, dokładna liczba ludzi 2 miliony 945 tysięcy 852.

A najuczciwszy „Rosstat” na swojej stronie internetowej twierdzi, że cały przyrost migracyjny, ta długotrwała migracja, która została zarejestrowana przez organy terytorialne Federacyjnej Służby Migracyjnej na okres roku lub więcej to tylko 107 tysięcy. To jest rzeczywisty przyrost migracyjny, prawie 3 miliony. A „Rosstat” podaje nam 100 tysięcy.

Willa wiejska zdemokratyzowanych Rosjan

To jest 2 miliony 900 tysięcy czyli ukryty przyrost migracyjny oznaczający nadwyżkę wjazdów nad wyjazdami z Rosji o, której nie raczono nas poinformować. A teraz podsumujmy. W ciągu tych sześciu lat Służba Graniczna FSB Rosji wykazała (tak przy okazji, ja już trzy razy publikowałem te dane, jestem zdumiony, że do dzisiaj nie ma żadnej reakcji), że tylko w latach 2005-2010 rzeczywiście odnotowany przez placówki graniczne przyrost migracyjny wyniósł 12 milionów 887 tysięcy 774 ludzi. Prawie 13 milionów.

A najuczciwszy „Rosstat” poinformował nas, że długookresowy przyrost migracyjny jedynie za te sześć lat wyniósł zaledwie 1 milion 127 tysięcy. Tak więc ukryty przyrost migracyjny jedynie za te sześć lat wyniósł 6 milionów 761 tysięcy 444 ludzi. To tylko za 6 lat.

A przez 20 lat tych intensywnych reform? No to zastanówmy się. Wszystkie rozważania trzeba doprowadzać do końca. Załóżmy, na poziomie minimum, że przyrost migracyjny każdego roku byłby jedynie na poziomie 2 milionów. On oczywiście jest większy ale przyjmijmy minimum 2 miliony. Oznacza to, że przez 20 lat przyrost migracyjny wyniósł w naszym kraju 40 milionów. A „Rosstat” na swoich stronach informuje, że przez te lata w naszym kraju przyrost migracyjny wyniósł wszystkiego 6,5 miliona. Rozumiecie przecież, że są to liczby fałszywe. A teraz najciekawsze. U nas w kraju średniorocznie Rosja ma spadek 1 miliona wymierających Rosjan i 2 miliony zewnętrznego przyrostu migracyjnego.

Anioły śmierci wiszą nad Rosją

Teraz wyobraźmy sobie, że jest jakaś nadwyżka liczby Rosjan nad liczbą wszystkich innych narodów. I każdego roku ta nadwyżka nad innymi narodami ulega zmniejszeniu „od góry” o 1 milion (wymieranie Rosjan) a „od dołu” zmniejsza się o 2 miliony (przyjazd migrantów).

Tak więc w sumie redukcja liczebności Rosjan, 3 miliony rocznie, i jeśli ta tendencja demograficzna narodu rosyjskiego będzie się utrzymywała wraz z napływem migrantów to nas, Rosjan, około roku 2020 pozostanie w Rosji mniej niż połowa całej ludności.

Plus, minus rok lub dwa, to nie gra już roli. Rok 2020 to punkt odniesienia. Te obliczenia jeszcze bardziej stają się przygnębiające na skutek tego, że teraz obecna władza znosi ograniczenia wizowe z krajami Unii Europejskiej a badania opinii publicznej pokazują, że w kraju minimum 20% ludności gotowe jest wyjechać z kraju a to jest 30 milionów ludzi.

Tak więc rok 2020 jest punktem odniesienia. To są bardzo proste i przyziemne obliczenia.

Rosjan w Rosji będzie mniej niż połowa ludności. To są moim zdaniem dojrzewające obiektywne warunki rozpadu Rosji.

A.J. Pszenicyn

Za : „Za nauku”

Nie odnalazł się w warunkach „wolnego ringu”

Czy to Władimir Władimirowicz Putler?

Komentarze 3 to “Obiektywne warunki początku rozpadu Rosji”

  1. Ośc Says:

    Przyjdzie czas na to żydowsko-masońskie bydło. Już ich koniec nadchodzi powoli i bezustannie. Jak ta kostucha na zdjęciu. Ich chciwość ich zeżre sama. Ciekawe co „to” skarało-skaziło świat tym gównem. Gdzie żydzisko racicę postawia tam nieszczęścia same. Oby ich jak najszybciej szlak trafił.

  2. Pisanka Says:

    Bardzo mi przykro, smutno, współczuję. Lekarzom rosyjskim zawdzięczam operację na oczy, którą przeprowadzili (za darmo). Na pożegnanie powiedzieli mi, abym żyła spokojnie.

  3. maran Says:

    Nie na temat ale bardzo wazne video, warte rozpowszechnienia i prztlumaczenia. Wystapienie Ron Paula w KOngresie USA z 2002 roku. To o czym mowi spelnia sie prawie co do joty.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: