Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Benedykt wtajemniczony w pogański rytuał


Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A272rcBlessedRatz.html

Data publikacji: 3.08.2008

Tłum. z jęz. ang. GREGORIUS

Podczas swego pobytu w Sydney z okazji Word Youth Days (Światowe Dni Młodzieży)- 2008, Benedykt XVI przyjął swego rodzaju „błogosławieństwo” od jednego z wielu aborygeńskich czarowników-znachorów. Nawet jeśli nie znamy dokładnej daty wykonania tego zdjęcia to możemy przypuszczać, że zostało ono wykonane w dniu ostatniej „mszy” na której za jego pozwoleniem, wprowadzono częściowo do „liturgii” obrzędy plemienne.

Australijscy autochtoni byli zadowoleni z tak szeroko pojętej wolności, która prawie zmieniła charakter World Youth Days. Być może trybalizm jest nowym komponentem, który „papież” Ratzinger chce wprowadzić do Word Youth Days jako część swoich wzrastających, ekologicznych zabiegów i troski. Poczekajmy i popatrzmy. W każdym bądź razie bardzo trudno jest uwierzyć, że Wikariusz Chrystusa powinien być „błogosławiony” przez pogańskiego czarownika-znachora, którego bogowie, według Pisma Świętego, są diabłami.

OMNIA DII GENTIUM SUNT DAEMONIA (Albowiem wszyscy bogowie pogańscy to czarci) – Psalm 95:5

Zobacz także:

„Obrzezane” żyrandole świątyni Chrystusa Zbawiciela w Moskwie

Komentarze 4 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Benedykt wtajemniczony w pogański rytuał”

 1. Maślanka Says:

  Ale macie problem. Jeden i drugi to taki sam szaman.

 2. Pisanka Says:

  Nie wiem, co mam o tym myśleć. Sam Ojciec Swięty Benedykt 16 podkreśla, że oddzielenie obyczajów, pobożności, religijności, zwyczajów od prawdy powoduje popadanie w grzech, ubóstwianie bóstw, bożków, bożyszczy (władzy, seksu, pieniądza). Może ma złych doradców. Może za uwzględnieniem obrzędów plemiennych w trakcie Mszy Swiętej przemawiają jakieś argumenty, jakieś uzasadnienia. Jednak to zdjęcie prezentuje się, ogólnie rzecz ujmując, nie za bardzo …

 3. ginus Says:

  Tak, Bednedykt wiele mówi słusznych rzeczy.Co innego jednak mówi, a co innego robi.Jeżeli twój nauczyciel nie żyje tak jak naucza, porzuć go, to zły nauczyciel.

 4. Gabriel Says:

  Czyżby Was bolało że animiści są bliżej Boga niż Wy bo ich diabeł obecny w Biblii nie zwodzi?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: