Odeskie przeciwstawienie się plugastwu chabad (video)


Źródło: http://3rm.info

Za: http://prawoslawnypartyzant.wordpress.com

Data publikacji: 3.01.2012

Tłum: Prawosławny Partyzant

Bohaterowie niszczą żydowską symbolikę okupanta, menorę

Plemię żydowskie odczuwa przybliżanie się zasłużonego odwetu za genocyd narodu rosyjskiego, którego dokonano na ziemi ruskiej w przeciągu ostatnich 100 lat.

W tym roku w Kiszyniowie (stolica Mołdawii – tłum.) w Moskwie i w innych miastach Rusi władze zabroniły ustanawiania żydowskich menor. Kolej na – Ukrainę. Daj nam Boże zwycięstwo nad żydowskim plugastwem!

Który to już rok żydowsko-faszystowska sekta Chabad[1] w centrum miasta u stóp bohatera Odessy (obok pomnika założyciela naszego miasta – księcia Richelieu[2]) stawia 10-cio metrową menorę na cześć swego bezbożnego święta Chanuki. Jest ona symbolem zwycięstwa żydów i ich okupacji nad drugimi narodami.

Już drugi rok nieobojętni prawosławni mieszkańcy przeprowadzają modlitewne przeciwstawienie się temuż skandalowi. Dzięki Bożemu Miłosierdziu w niedzielę 25 grudnia na Kulikowym Polu rozpoczął się molebień[3], a następnie odbyła się  procesja krzyżowa. Z modlitwą na ustach 15-cioro osób przeszło przez miasto. Po drodze przechodząc obok 6-ego departamentu MSW, SBU (Ukraińskich Służb Bezpieczeństwa – tłum.) i merostwa naszym służbom bezpieczeństwa zostały przekazane stosowne oświadczenia, w których mówiło się o rytualnych morderstwach i wykorzystaniu krwi chrześcijańskiej przez plugawych żydów, jak również domagając się zabrania z miejsca publicznego wstrętnej menory.

Pod koniec procesji z Krzyżem, nasi aktywiści chcieli zrzucić menorę. Przeszkodzili im w tym pracownicy służb ochrony. Przez ostatnie 5 dni, mniej więcej o godzinie 14:00 prawosławni wierni zbierali się u ścian merostwa, prosząc w modlitwach o wybawienie Rusi od żydowskiego jarzma. W przerwach pomiędzy modlitwami można było usłyszeć patriotyczną muzykę i demaskujące wypowiedzi jednego z naszych aktywistów pod adresem żydów i żydowińskich[4] urzędników, aby ci przynieśli pokutę i zabrali z centrum miasta symbol władzy Izraela.

Co jakiś czas podchodził do nas żydowiński urzędnik Albert – kierownik polityki wewnętrznej przy Urzędzie Miasta, który wszelkimi sposobami próbował zabrać nas spod ścian merostwa! Domagał się wyłączenia głośników, przy tym grożąc aresztem.  Prawda w oczy kole! Przecież nie codziennie pod urzędem miasta w biały dzień opowiada się o rytualnych żydowskich morderstwach i przyjaźni urzędników z tymi żydami.

To [żydowskie – tłum.] plugastwo [menorę – tłum.] z rozkazu urzędników chronili nasi nieszczęśni milicjanci. Jeśliby nie żydowskie próby przeciwdziałania (urzędnicy z tego powodu zwołali godzinną naradę) to wtedy , to plugastwo dawno leżałoby rozbite na ziemi.

Z powodu całego tego zajścia dzwonił główny rabin południowej Ukrainy Awram Wolf. Ogólnie rzecz biorąc podniósł się żydowski [okrzyk – tłum.] giewałt.

Bóg usłyszał nasze modlitwy! Żydowski symbol został zabrany w przeciągu 2 godzin, przy tym o 5 dni wcześniej niż było to planowane (Menora miała stać do 4 stycznia).

Takim oto sposobem, kiedy mała trzódka (niekiedy 4, a niekiedy 15 nieobojętnych osób) z Bożą pomocą pokazała kto jest gospodarzem na Rusi! Chwała Bogu za wszystko!!! Amen.

sługa Boży Ioann

____

[1] Chabad-Lubavitch (Chabad-Lubawicz) – grupa chasydów powstała przed 250 laty, pod koniec XVIII wieku w rosyjskiej miejscowości Lubawicze.

[2] Armand Emmanuel Sophie Septemanie du Plessis, książę de Richelieu, de Fronsac i hrabia de Chinon (26 września 1766 – 17 maja 1822) – był prominentnym francuskim politykiem okresu restauracji. Jako wierny królowi szlachcic walczył po „białej” stronie w czasie rewolucji francuskiej i w armii Imperium Rosyjskiego podczas najazdu Napoleona na Rosję.

[3] W Prawosławiu krótkie intencyjne nabożeństwo.

[4] Staropolskie słowo oznacza osobę o pro żydowskim nastawieniu. Pochodzi ona z  XV wieku, kiedy to na Rusi istniała o takiej samej nazwie tajna pro żydowska sekta, która od wewnątrz niszczyła Chrześcijaństwo.

Komentarzy 7 to “Odeskie przeciwstawienie się plugastwu chabad (video)”

 1. Adam Czerniaków Says:

  Nowe ruchy spoleczne daja nam nowe globalne slownictwo.

  żydowskie plugawstwo = kikeroach

 2. Anonim Says:

  Tylko brać przykład z Rosjan. Żydowska ostateczna godzina zbliża się nieustannie, już srają po nogach. Dość panoszenia się zgnilizny, największych zbrodniarzy wszechczasów, wrogów całej ludzkości. Za wszystkie zło jakie wyrządzili ludzkości muszą zostać insekty chazarskie rozliczone !!!

 3. Hubert Piotrowski Says:

  Od kiedy to Mołdawia/ Besarabia to „ziemia ruska” ?

  Hubert Piotrowski .

 4. Ośc Says:

  Zobaczcie co bredzi główny insekt.

 5. antka kobity szwagra brat Says:

  …p.Hubercie od zawsze…gazet Pan nie czytasz?…
  …a tu próbka wczesniejsza…

  ze..
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/08/28/publiczne-usuniecie-menory/#more-12821

  …podoba mi sie to nawet…

 6. Anonim Says:

  Brawo Rosjanie. Tak trzymać. Jeszcze tylko niech się Ameryka ruszy i na księżyc z nimi. My goje bal im wyprawimy ostateczny. Złodziejom, nierobom.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: