Jeszcze gramy w zielone. Jeszcze nie wszystko stracone


Serdeczne podziękowania dla Pisanki za przysłanie materiału. Brawo! Doskonała robota! Tak trzymać 😉

Źródła: http://libyasos.blogspot.com/2011/12/libyan-liberation-front-news-22122011.html
http://libyasos.blogspot.com/2011/12/libyan-liberation-frontline-news_26.html

Opracowanie artykułu Pisanka

Armia (Front) Wyzwolenia Libii (według stanu na: 22.12.2011, 26.12.2011) sprawuje kontrolę terytorialną (w liczbach względnych – w odsetkach) nad krajem (poszczególnymi miejscowościami):

Trypolis: otrzymuje 12% zielonych punktów (baza szczurów istotna),
Benghazi: uzyskuje 30% zielonych punktów (podstawa szczurów istotna),
Derma: otrzymuje 50% zielonych punktów (obszar podzielony, siły zielonych znaczne),
Alejat: uzyskuje 60% zielonych punktów (teren podzielony, siły zielonych znaczne),
Misrata: otrzymuje 65% zielonych punktów (obszar podzielony, siły zielonych znaczne),
Zentan: uzyskuje 80% punktów w kolorze zielonym (dominacja zielonych),
Sabha: otrzymuje 85% punktów o barwie zielonej (przewaga zielonych),
Tarhouna: uzyskuje 90% punktów w odcieniu zielonym (dominacja zielonych),
Ubar: otrzymuje 95% punktów o barwie zielonej (przewaga zielonych),
Bani Walid: uzyskuje 98% punktów w kolorze zielonym (dominacja zielonych),
Fezzan: w 100% zielone, zielone (szczury bez mocy, uległy, panowanie zielonych),
Mizda: w 100% zielona, zielona (szczury bez mocy, wypędzone, panowanie zielonych),
Tobruk: w 100% zielony, zielony (szczury bez mocy, ustąpiły, panowanie zielonych),
Gadhames, Kufra, Gharyan, Nalut, Ghat, Subratha: sytuacja zmienna (walki toczą się),
Centralna i Południowa Libia: zielony, zielony, zielony kwiat.

Konkluzja do danych procentowych jest następująca: bez ingerencji i interwencji NATO, Izraela i Kataru Zieloni pokonaliby rebeliantów oraz zwyciężyliby z dnia na dzień.

Dodatkowe informacje:

W nawiązaniu do demonstracji, manifestacji. Narastają bunty. Nasilają się protesty. Mają charakter antyrządowy. Posiadają charakter prokaddafijski. Odbywają się w: Nalut, Jadu, Zentan, Kaban, Yefren, Kalaa, Rojban, Kikla, Riayna, Misrata, Benghazi, Trypolis, Derma, Tobruk. Z żądaniami występują (jednocześnie, równocześnie) zwolennicy oraz przeciwnicy Muammara Kaddafiego (zieloni oraz opozycja – powstańcy, rewolucjoniści). Zieloni chcą żyć tak, jak za czasów (w okresie) Muammara Kaddafiego. Domagają się dymisji członków Narodowej Tymczasowej Rady, których traktują jako Quazi – Libijczyków (urodzonych / wychowywanych w USA, Francji, Wielkiej Brytanii), judaszy, zdrajców. Domagają się poprawy bytu, egzystencji. Brak jest lokum (mieszkań). Brakuje żywności, wody, prądu, gazu, benzyny. Brakuje kapitału, pieniędzy. Brakuje komunikacji, łączy, przekazu. Brak jest dostępu do nauki (szkół), pracy (zakładów), leczenia (szpitali). Opozycjoniści – powstańcy, rewolucjoniści gniewają się, złoszczą się, sądzili bowiem, że dostaną zgodnie z obietnicami, za obalenie Muammara Kaddafiego i systemu Jamahiriyah, gratyfikacje w formie ekonomicznej, finansowej, materialnej, w postaci funkcji, stanowisk, urzędów. Domagają się nawet (ku zdziwieniu, ku zaskoczeniu) braku wtrącania się państw w suwerenność Libii, informowania o dochodach z ropy, informowania o zablokowanych funduszach, wolnych mediów, wykluczenia z Narodowej Tymczasowej Rady członków o podwójnym obywatelstwie. Zieloni zwracają się do opozycji – powstańców, rewolucjonistów: cieszcie się z kolonizacji i okupacji, ewentualnie dołączcie się do zielonych bojowników, zielonych patriotów, zielonych wojowników, przyłączcie się do zielonego ruchu oporu, inna droga nie istnieje.

W odniesieniu do Narodowej Tymczasowej Rady. Członkowie Rady funkcjonują w warunkach ekstremalnych. Członkowie Rady uznawani są za cudzoziemców, najeźdźców, obcych. Rada jest znienawidzona. Przegrała etycznie, moralnie. Traci poparcie tych, którzy byli za proponowanym kierunkiem przemian, reform, zmian, którzy rozczarowali się, zawiedli się. Prezes Narodowej Tymczasowej Rady, Mustapha Abdel Jalil, wzywa (po tym, co zrobił razem z innymi podżegaczami i innymi poplecznikami) do braterstwa, miłości, pokoju, zjednoczenia. Powiedział, że dzieci Muammara Kaddafiego (Aisha, Saadi, Saif Al Islam) destabilizują kraj, dezorganizują kraj, powodują zamieszki, stanowią niebezpieczeństwo, zagrożenie, nie znajdą miejsca w kraju. Powiedział, jako agent CIA, żyjący 20 lat w USA, że Libijczycy nie znajdują miejsca w Libii.

W ustosunkowaniu do zielonych bojowników, zielonych patriotów, zielonych wojowników. Determinacja (nieustępliwość, uporczywość, zawziętość) ruchu oporu jest imponująca (ogromna, olbrzymia). Nie ma, nie było i nie będzie kompromisu z Narodową Tymczasową Radą, NATO, Izraelem, Katarem, tymi, którzy nakłaniali i nawoływali do agresji i przemocy wobec Libii i Libijczyków, którzy zabijali, uszkadzali, okradali, niszczyli. Kara śmierci – automatyczna, bezwarunkowa, bezwzględna, natychmiastowa – powinna być orzekana i wymierzana (bez powiadamiania władzy plemiennej) wobec judaszy, kolonizatorów, najemników, okupantów, najeźdźców, zdrajców.

Niech żyje zawsze zielona Libia!

Niech żyją zawsze zieloni Libijczycy!

 

Komentarze 3 to “Jeszcze gramy w zielone. Jeszcze nie wszystko stracone”

  1. justyna Says:

    PISANKA DZIEKUJE -POZDRAWIAM – NATOMIAST MYSLE ZE W LIBYA WSZYSTKIE SMIECI TAKIE JAK MUSTAPHA ABDEL JALIL BEDA WYSPRZATANE ALE TO NIE TYLKO ON CI ZDRAJCY JAK DZIBRIL ITP ,TEZ -JA ZAWSZE BYLAM Z GADAFIM A W LATACH 80 TYCH POZNALAM LIBYA OD SRODKA -LIBYA DZAMACHARYYA GADDAFYA -TUZ FI KELP N,A,T,O,

  2. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Jeszcze gramy w zielone. Jeszcze nie wszystko stracone […]

  3. Info « Prawosławny Partyzant Says:

    […] programu: (video) ==> VIDEO: Prawdziwe noworoczne życzenia Miedwiediewa 2012 ==> Libia: Jeszcze gramy w zielone. Jeszcze nie wszystko stracone ==> Australijskich Żydów wystraszono wiszącą świńską głową ==> Żydzi nie lubią […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: