Australijskich Żydów wystraszono wiszącą świńską głową


Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id10803.html

Data publikacji: 31.12.2011

Tłum. RX

W przeddzień świąt chrześcijańskich jacyś nieznani ludzie zawiesili głowę świńską przy wejściu do osiedla mieszkaniowego w Sydney, które jest zamieszkiwane przeważnie przez religijnych żydów, donosi „Jewish News Agency”. Żydzi wezwali policję i służby miejskie. Szef wydziału bezpieczeństwa gminy żydowskiej powiedział dziennikarzom, że nie jest to pierwsza akcja „wandalizmu” w gęsto zamieszkałej dzielnicy żydowskiej.

„Ogólnie rzecz biorąc, stosunki pomiędzy żydowskimi mieszkańcami i przedstawicielami innych religii jest tutaj w pełni harmonijna i dobrosąsiedzka ale istnieje jakaś marginalna grupa antysemicka, która stara się poniżyć i obrazić żydowskich sąsiadów a my musimy to powstrzymać”– powiedział szef wydziału bezpieczeństwa.

 

 

 

Komentarze 4 to “Australijskich Żydów wystraszono wiszącą świńską głową”

 1. Info « Prawosławny Partyzant Says:

  […] internetowych: ==> Libia: Jeszcze gramy w zielone. Jeszcze nie wszystko stracone ==> Australijskich Żydów wystraszono wiszącą świńską głową ==> Żydzi nie lubią przypominania o odpowiedzialności za zabicie Chrystusa ==> Kremlowcy […]

 2. SŁOWIANIN " polski " Says:

  A MOŻE LEPIEJ !!! – było by , WIESZAĆ ZNAK ZAKAZU — NA NASZEJ — UMĘCZONEJ PRZEZ CHAZARÓW ! — PIĘKNEJ SŁOWIAŃSKIEJ ZIEMI !!!, – – – Z PRZEKREŚLONĄ GWIAZDĄ Dawida ?!…………ZA .ZGODNOŚĆ . SŁOWIANIN : polski ” z Polanii !………. .http//www.rzeczpospolitaslowianska.republika.pl/ . HOWGH……….

 3. Ość Says:

  Ja czytałem kiedyś w „Świerszczyku” jak byłem mały, że żydzi nie jadają wieprzowego mięsa z tego względu, że byłby to kanibalizm.

 4. Bekara Says:

  Panie Jerzy-Bomba!I tak na czasie.Juz dawno tak sie nie smialam.Serdecznie Pozdrawiam 😉


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: