Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Zakonnica ze zgromadzenia Misjonarek Miłosierdzia demaskuje oszustwo „Matki Teresy”


Źródło: http://www.traditio.com/comment/com1112.htm

Data publikacji: 28.12.2011

Tłum.: GREGORIUS

Zakonnica zgromadzenia Misjonarek Miłości ujawnia, że „Matka Teresa” (po lewej) spreparowała razem z JP2-Wojtyłą (po prawej) swoją neo-„kościelną” „świętość”.

Tak zwany neo-„papież” był zdesperowany żeby sfabrykować popularną postać w celu uzasadnienia istnienia neo-„kościelnej” sekty, więc neo-Watykan wymyślił fałszywy „cud” Teresy i odsunął lekarzy, pragnących ujawnić oszustwo, od zeznań przed neo-„kościelną” Komisją „beatyfikacyjną”.

Coraz więcej wychodzi na światło dzienne w sprawie oszustwa popełnionego przez neo-„kościół” w procesie beatyfikacyjnym sławnej „świętej” sekty neo-„kościoła”. Jedna z, od dwudziestu lat, zakonnic Teresy, Mary Johnson, wydała nową książkę pod tytułem „An Unquenchable Thirst” (Nienasycone pragnienie), w której opisuje oszustwo w szczegółach.

Znana w zgromadzeniu Misjonarek Miłości pod imieniem „siostra Donata”, Johnson, która została jedną z liderek zgromadzenia będącego skrzyżowaniem modernistycznego neo-„katolicyzmu” i pogańskiego hinduizmu, udowadnia w swojej książce, że Teresa była „kierowanym dziwolągiem”, który spreparował własną neo-„katolicką” „świętość” pod kierunkiem obłąkanego JP2-Wojtyły. Od czasu jej śmierci w 1997 roku wyłoniło się więcej informacji z czeluści życia duchowego Teresy a mianowicie jej „mroczne noce” duszy i jej poczucie nieobecności Boga.

Neo-„kościół” był tak zdesperowany w kwestii wyprodukowania popularnego „świętego” i obdarzenia sekty neo-„kościelnej” jakąś oczywistą legitymacją, że JP2-Wojtyła, po „załatwieniu” dla niej procesu beatyfikacyjnego w 1983 roku, zaakceptował lewy „cud”, który odrzucony był przez lekarzy odsuniętych z premedytacją od zeznań przed jej „beatyfikacją”.

(Pewne informacje do tego komentarza zaczerpnięto z „Los Angeles Times”)

Ojcowie TRADITIO

Mateczka Tereska w roli księdzowej (kapłanicy?) udzielającej Eucharystii (raczej chodzi tu o żydomasońskie wafelki) swoim nowicjuszkom Misjonarek Miłości w siedzibie zgromadzenia w Kalkucie. Rok 1993.

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A255rcMTeresaCommunion.html

Mateczka Tereska na modlitwie do Mahatmy Gandhi’ego (świętego?)

Źródło: http://www.traditioninaction.org/RevolutionPhotos/A154rcJPII-MotherTeresaGandhi.htm

Żydowski „TIME” zaklepał również „świętość” ogłaszając Mateczkę Tereskę „żyjącą świętą”. Również w synagodze?

Komentarzy 5 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Zakonnica ze zgromadzenia Misjonarek Miłosierdzia demaskuje oszustwo „Matki Teresy””

 1. k Says:

  A co z „mateczką” nie tak? Poza rzekomo zmystifikowanym cudem i „modlitwą” do Gandhiego?

 2. Wojwit Says:

  Albo za Gandhiego…

 3. aga Says:

  A może coś pozytywnego znajdziemy wreszcie na tej fajnej ale – tu ubolewam – ateistycznej stronce?

  Do siego roku!

 4. Eve Says:

  k :A co z “mateczką” nie tak? Poza rzekomo zmystifikowanym cudem i “modlitwą” do Gandhiego?

  http://www.thibor.pl/pl.article.php?id=20

 5. JO Says:

  Ghandi to taki Walesa, ktory Doprowadzil do Masonskiej Rewolucji I Podzialu Indii na Pakistan I Indie oddajac wplywy Zydowskiej USA w regionie…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: