W Rosji stworzono ostatecznie bazę techniczną do uruchomienia biometrii (a następnie wszczepiania czipów)


Komentarz: Redakcja już kilka razy podawała informacje ze źródeł rosyjskich o intensywnych pracach prowadzonych przez putinowski, żydomasoński reżim, nad wprowadzeniem w Rosji systemu elektronicznej ewidencji i kontroli ludności, systemu zgodnego z odpowiednimi systemami tego rodzaju w UE i USA. Wniosek jest dla każdego trzeźwo myślącego człowieka taki, że i w Rosji realizowany jest diabelski plan NWO a rzekoma niezależność kremlowców to wierutna bajka dla naiwnych. Niestety!

Źródło: http://www.3rm.info/19138-v-rossii-okonchatelno-sozdana-texnicheskaya-baza.html

Data publikacji: 29.12.2011

Tłum. RX

Według informacji ITAR-TASS, MWD (Min. Spraw Wewnętrznych) Rosji i odpowiednie resorty gotowe są przystąpić do rozpoczęcia w pełnym zakresie, wprowadzania do obiegu dokumentów z odciskami palców, pozostało tylko wydać komendę „start”.

„Na dzień obecny techniczny komponent projektu wprowadzania odcisków palców do dokumentów paszportowo-wizowych nowej generacji jest w pełni zrealizowany i zamyka przedsięwzięcie zapewnienia bezpieczeństwa informacyjnego. W przypadku podjęcia przez głowę państwa politycznej decyzji, ministerstwo i resorty gotowe są do przystąpienia wprowadzania, na pełną skalę, w obieg dokumentów z odciskami palców. W tym w pierwszej kolejności odciski palców pojawią się w dokumentach wydawanych obcym obywatelom i osobom bez obywatelstwa czyli w zezwoleniach na pobyt i w dokumentach podróży uchodźców. Następnie będą już wprowadzane zagraniczne paszporty nowej generacji dla obywateli Federacji Rosyjskiej.”- oświadczono w Centrum Prasowym.

Na prezentacji projektu w Moskwie zaznaczono, że wprowadzenie dodatkowych danych biometrycznych do dokumentów tożsamości może znacznie zwiększyć kontrolę ich emisji i obiegu.

„Oprócz tego zademonstrowano makietę państwowego, granicznego punktu kontrolnego pozwalającego na bardziej skuteczny, a najważniejsze, szybszy i wygodniejszy dla obywateli , sposób przechodzenia kontroli paszportowej. Pokazano także i rozwiązanie przyszłościowe pozwalające ustalać inne dane biometryczne obywateli, w tym pobrane z tęczówki oka wnioskodawcy”- powiedziano w MWD Rosji. Odpowiedzialnym za organizację i ogólną koordynację prac organów federalnych władzy wykonawczej co do stworzenia danego systemu uczyniono MWD (MSW) Rosji, Minkomzwiaz (Ministerstwo Łączności) za realizację techniczną, FSB Rosji za bezpieczeństwo narodowe.

Minister Spraw Wewnętrznych FR, generał Raszid Nurgalijew, został mianowany szefem Międzyresortowej Grupy Roboczej do wprowadzenia w Rosji dokumentów paszportowo-wizowych nowej generacji.

 

Napisane w Bez kategorii. Możliwość komentowania W Rosji stworzono ostatecznie bazę techniczną do uruchomienia biometrii (a następnie wszczepiania czipów) została wyłączona
%d blogerów lubi to: