LIST OTWARTY REDAKCJI SS DO CZCIGODNYCH PANÓW PUTINOLOGÓW


W związku z Panów uwagami poczynionymi na www.grypa666.wordpress.com i komentarzu Pana Edwarda Maciejczyka przesłanym na adres SS, dyskredytującymi zamieszczone przez Redakcję na stronie SS tłumaczenie „Listu rosyjskiego nacjonalisty do Putina” jako „żydowską hasbarę” i uwagami o naiwności Redakcji SS, członkowie Redakcji pragną ustosunkować się do zarzutów Panów, zadając również pytania.

Pytanie pierwsze do Szanownego Pana Andrzeja Szuberta. Czy „ataki” światowych żydomediów na Putina, o ile są to rzeczywiste ataki, są dowodem na patriotyzm i brak zbrodniczej działalności reżimu Putina w niszczeniu Rosji i narodu rosyjskiego?

Redakcja SS kierując się logiką, uważa, że „ataki” żydomediów mogą być jedną z metod uwiarygodniania Putina i czynnikiem podstępnego konsolidowania niezorientowanych Rosjan wokół agenta rządu światowego, Putina (realizuje z żelazną konsekwencją kolejne etapy przystosowywania Rosji do NWO). Ale pomińmy tę tezę i przyjmijmy pańskie założenie, że Putin jest patriotą i rosyjskim mężem stanu. Jakie ma Pan na poparcie tej tezy dowody?

Prosimy o przytoczenie danych statystycznych za okres rządów Putina odnoszące się przede wszystkim do takich wskaźników jak:

Stan liczebny narodu rosyjskiego za rok 1999 i za rok 2010

Potencjał bojowy Armii Rosyjskiej za rok 1999 i za rok 2010

Stan kompleksu przemysłowo-zbrojeniowego za rok 1999 i za rok 2010

Stan przemysłu za rok 1999 i za rok 2010

Stan rolnictwa za rok 1999 i za rok 2010

Liczba napływowych cudzoziemców za rok 1999 i za rok 2010

Wielkość obcego (żydowskiego kapitału) za rok 1999 i za rok 2010

Liczba narkomanów, alkoholików, prostytutek (włącznie z dziećmi) rok 1999 i rok 2010

Liczba tak zwanych „biezprizornych” czyli osieroconych, bezdomnych dzieci ulicy

Liczba dzieci rosyjskich wywiezionych za granicę do adopcji (czy tylko?) rok 1999 i 2010

Liczba zlikwidowanych wsi, przysiółków i innych miejscowości rok 1999 i rok 2010

Stan służby zdrowia rok 1999 i rok 2010

Ilość ( w ha ) sprzedanej ziemi terytorium rosyjskiego obcym podmiotom państwowym i prywatnym rok 1999 i rok 2010

Wielkość kadry inżynierskiej, medycznej, uniwersyteckiej i naukowej rok 1999 i rok 2010

Poziom bezrobocia rok 1999 i rok 2010

Wielkość i potencjał zbrojny organów specjalnych rok 1999 i rok 2010

To Redakcji wystarczy. W ujęciu stanów na rok 1999 i 2010 lub 2011.

Tych kilka danych, jeśli je Panowie podacie, oczywiście z przytoczeniem wiarygodnych źródeł, dowodnie ukaże kim jest Putin, mierząc jego dokonania ewangeliczną, ale i logiczną, miarą- „po owocach ich poznacie” i „złe drzewo dobrych owoców nie rodzi”.

Redakcja kieruje się w swoich ocenach jedynie faktami. Nie kieruje się nadziejami, tęsknotami, sentymentami ani myśleniem życzeniowym. Nie wnika również w domniemane dobre intencje Putina bo uważa, że „dobrymi intencjami piekło brukowane”.

Redakcja dąży do ukazania prawdy, jakakolwiek by ona nie była ponieważ, żyjąc w czasach absolutnego kłamstwa, fałszu i obłędu, prawda jest jedyną naszą bronią.

Nie ulegamy żadnym kultom. Czytelnikom nie znającym języka rosyjskiego przedstawiamy tłumaczenia materiałów pisanych przez rosyjskich patriotów, prawosławnych Rosjan i przez rosyjskich nacjonalistów. Nie zajmujemy się reżimową propagandą kremlowską i nie będziemy się zajmować. W tej kwestii są lepsi od nas. Czytając natomiast „oceny” Pana Maciejczyka i jego „credo” brzmiące : „Dla mnie Włodzimierz Putin to facet z jajami, któremu niebawem stanie pała i pokaże światu co znaczy Słowiański Duch. Jeśli Putin zdradzi to zawali się mój fundament na którym budowałem przez około 20 lat.”, mimowolnie popadamy w rozbawienie z powodu przaśnego i rubasznego języka, jak i z powodu wyzierającej z tych słów rozpaczy. Panie Edwardzie!, to dzieci budują swój świat na autorytetach dorosłych, natomiast dorośli budują, lub powinni to robić, na wartościach, zasadach i ideach wyrastających zawsze z religii. Natomiast co do związku Ducha Słowiańskiego z Putinem i jego narządami rozrodczymi to nijak nie możemy się wypowiedzieć gdyż myśl pańska jest tak głęboko metaforyczna, zakładamy, że nie staje nam na umiejętnościach intelektualnych by ją pojąć. Niestety, przyznajemy się do tej słabości.

Pisze Pan, że głęboko Pan analizował „List rosyjskiego nacjonalist…” i stwierdził, że odnosi Pan wrażenie jakoby : „list spłodzony był przez koszernego bękarta z CIA, który może mieć dostęp do materiałów do których nie dochodzą nawet wytrawni dziennikarze amerykańscy…itd.”. Panie Edwardzie, analiza powinna kończyć się wiedzą a nie wrażeniem, które pozostawmy artystom i przedstawicielkom płci pięknej. Panie Edwardzie, co do „tajnych”, jak Pan sugeruje, materiałów z których korzystał autor „Listu”, to informujemy Pana, że gdyby Pan czytał w oryginale rosyjskojęzyczne i rosyjskie media prasowe, rozumie Pan różnicę, to zrozumiałby Pan, że są to materiały powszechnie znane. Postawimy Panu pytanie. Co Pan rozumie przez „zagadkowy stosunek Putina do Suwerennej Białorusi”?

Podpowiemy, że każdy kto zna język rosyjski i może obejrzeć w internecie wystąpienia pana Łukaszenki, wie jakie są wzajemne stosunki pana Łukaszenki i Putina.

Kim są Rosyjscy Narodowcy NASHI i inne Białe grupy Narodowe FR?

Poprosimy o więcej konkretów. My wiemy, że jest to taki putinowski Komsomoł, opłacany przez kremlowski reżim. Czy nie tak? Poprosimy o korektę. Jako że osobiście Pan uczestniczył w kilku imprezach w/w putinowskiego Komsomołu to z pewnością udzieli nam Pan wyczerpujących wyjaśnień. Wnioskujemy z Pana słów, że zna Pan język rosyjski ponieważ biorąc udział w imprezach NASHI i innych Białych grup Narodowych FR musiał przecież Pan jakoś się porozumiewać w poszukiwaniu drugiego dna, którego Pan nie znalazł.

A znając język rosyjski może Pan dostarczyć Redakcji jakiś przetłumaczony, źródłowy artykuł dotyczący „grupy Żukowowców” w Czeka, pardon, w FSB, grupy, która „wyznaje tolerancję ZERO wobec Syjonistów i Zachodu”. Niestety, przyznajemy, nic nam o takowej grupie nie wiadomo gdyż nie mamy żadnych kontaktów z FSB. Również nie możemy dostrzec pozytywnych skutków działania tejże grupy, no chyba że przyjmiemy za pozytyw burzliwy wzrost ilości żydowskich i „rossijańskich” miliarderów w Rosji.

Pisze Pan: „Najważniejszym dla mnie argumentem przemawiającym na korzyść Putina jest ciągle rosnące poparcie ze strony służb specjalnych FR”.

Panie Edwardzie, dla nas najważniejszym argumentem przemawiającym na niekorzyść Putina jest dosłowne, ciche ludobójstwo dokonywane na narodzie rosyjskim, przeprowadzane pod jego rządami (wkrótce przedstawimy nowe tłumaczenia artykułów dotyczących tej zbrodni), natomiast poparcie zbójów dla herszta zawsze rośnie proporcjonalnie do ilości zagrabionych dóbr. Pisze Pan o wysadzaniu Rosji. Ależ oczywiście, sprawa jest od dawna nagłośniona i znana i właśnie Putin z kahałem realizuje ten plan.

A teraz Redakcja chciałaby ustosunkować się do krytyki szanownego Pana Andrzeja Szuberta. Pisze Pan, że w „Liście…” „kolportowanym” przez SS, który „w moich oczach jest zwykłą fałszywką” jest „dużo niesprawdzonych ani niepotwierdzonych faktów”.

Prosimy o wymienienie ich a Redakcja SS publicznie Panu przedstawi materiały rosyjskie, których jest mnóstwo, na dowód pańskiej ignorancji. Czekamy i będziemy czekać.

Pisze Pan, że „Sam admin SS to młody i niedoświadczony człowiek, który fałszywki fabrykowane przez żydo-agenturę podszywającą się pod „prawdziwych” Rosjan bierze za dobrą monetę i wkleja bez zastanowienia”. Po pierwsze, Panie Andrzeju, śmiesznym jest zarzut młodego wieku i chyba Panu, „starożytnemu mędrcowi” nie przystoi być pochopnym w ferowaniu takich ocen bo przecież nie wiek decyduje o zdolności odróżnienia prawdy od fałszu, decyduje o tym trzeźwość umysłu, rozsądek, moralność i przysłowiowy „olej w głowie”. Pan jako doświadczony (w czym?) mędrzec oprócz pustosłowia powinien się posługiwać merytorycznymi argumentami, którymi najłatwiej rozgnieść w puch i drzazgi ,wszystkie zamieszczone na SS artykuły. Ale prosimy pamiętać, że argumenty powinny być merytoryczne! Przecież, mamy nadzieję, że i Pan hołduje prawdzie a nie agit-propagandzie.

Pisze Pan, że poszedł tropem liderów ostatnich protestów w Rosji i stwierdził, że są to Pełniący Obowiązki Rosjan Żydzi. Brawo!!! Eureka!!!

Panie Andrzeju, każdy średnio rozgarnięty człek znający najnowszą historię Rosji już od dobrych paru lat o tym wie kto miesza w rosyjskiej kadzi i jakie chazarskie gangi walczą pomiędzy sobą o miejsce przy złoto-diamentowo-naftowym korycie.

A propos, w tym Pana tropieniu, jaką posłużył się Pan metodą odróżniania „fałszywek” od „prawdziwek”? Chętnie byśmy się dowiedzieli jak Pan to robi. Oczywiście ma Pan rację, że Światowy Kahał dąży do zniszczenia Rosji. „Oświeceni” mówią o tym jawnie od dawna.

Natomiast kwestią jest rola w tym planie żydokremlowców z Putinem na czele.

Redakcja prosi Pana także o przesłanie na adres SS listy wszystkich pozytywnych działań Putina na rzecz Rosjan i Rosji. Opublikujemy, pod warunkiem podania źródeł.

Kończąc ten list, zwracamy się do Pana Piotra Beina. Redakcja prosi Pana aby raczył zauważyć w swej wrodzonej mądrości, że strona SS przez cały okres swego istnienia popierała i popiera Libię i Muammara Kaddafiego pomimo wszelkich plugawych oskarżeń i kalumni rzucanych na tego jasnego bohatera naszych mrocznych czasów. Panie Bein, my ludzi oceniamy po owocach ich działań i ich moralności. Natomiast żydowskość ze swej istoty jest podstępna, przewrotna i sama w sobie jest kłamstwem. Cała treść „Listu otwartego” zamieszczona powyżej może być uważana przez Pana jako skierowana również do Pana.

Z poważaniem

Redakcja Stop Syjonizmowi

Komentarzy 35 to “LIST OTWARTY REDAKCJI SS DO CZCIGODNYCH PANÓW PUTINOLOGÓW”

 1. yaphoto Says:

  Piotra Beina nalezaloby dodatkowo zapytac, dlaczego od 3 lat uczy Polakow o Lubawiczerach a sam nie widzi Berla Lazara w milosnym uscisku z Putinem ?

 2. Admin Says:

  Trafna uwaga Yaphoto, sz. p. Piotr Bein ma niewątpliwie sporą wiedzę nt. „panów w czerni”, którzy bynajmniej nie są charytatywnymi Samarytanami, niosącymi światu miłość, pokój i dobrobyt.

  Dlatego zastanawiam się jak to jest możliwe, że przyjacielskie kontakty „W. Putina” z satanistycznymi wrogami ludzkości przechodzą poza uwagą – jakby nie patrzyć rzekomo obeznanych w temacie – poszukiwaczy prawdy?

  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/12/a124.jpg?w=300&h=270

  https://stopsyjonizmowi.files.wordpress.com/2011/12/a125.jpg?w=600&h=300

  (…)

 3. prawoslawnypartyzant Says:

  Chciałbym również powiedzieć kilka słów na powyższy temat…

  Vładimir Putin dla wielu rosyjskich patriotów z którymi mam stały kontakt, jawi się bez dwóch zdań zdrajcą i wrogiem nie tylko rosyjskiego prawosławnego narodu, lecz każdego kto uczciwie chce żyć w Rosji.
  Wielka cześć i chwała redaktorowi SS za to, że jako JEDYNY w Polsce zajmuje się publikacją i tłumaczeniem już dawno znanych w Rosji faktów o obecnej władzy w tym kraju.
  Dziękuję w modlitwach Bogu, że jeszcze są tacy ludzie w Polsce!

  Oczywiście redaktor SS, jak każdy człowiek ma prawo do popełnienia pomyłek. Dla mnie tego typu pomyłką jest popieranie dość wątpliwej postaci jaką jest pułkownik Kwaczkow. Który faktycznie może być takim „mieszającym w rosyjskiej kadzi, w której chazarskie gangi walczą pomiędzy sobą o miejsce przy złoto-diamentowo-naftowym korycie”. ZSRR dość starannie dobierał kadry oficerskie w skład których znajdował się Kwaczkow, jak również komunistyczni generałowie, którzy go popierają. Kwaczkow faktycznie tworzy kadź w którą wkłada, każdego, kto mu się napatoczy (od bezbożnych komunistów po prawosławnych monarchistów).

  Czy jest to efekt naiwności Kwaczkowa, czy może zamierzonym planem wytworzenia odstojnika, sztucznej kontrolowanej różnokolorowej opozycji. Myślę, że czas pokaże.
  Mam nadzieję, że redakcja SS nie będzie miała mi za złe za powyższą uwagę.

  Jeszcze raz dziękując za czas, który cała redakcja SS poświęca na ujawnianie prawdy, tak mało znanej w dobie obecnego światowego zakłamania.
  Bóg zapłać !

 4. Miłomir Says:

 5. yaphoto Says:

  yaphoto :
  Piotra Beina nalezaloby dodatkowo zapytac, dlaczego od 3 lat uczy Polakow o Lubawiczerach a sam nie widzi Berla Lazara w milosnym uscisku z Putinem ?

  No wiec, odpowiedz juz znamy. Padla na http://www.livestream.com/monitorpolski gdzie P.Bein byl gosciem Marka Podleckiego (http://monitorpolski.wordpress.com).

  Wynika z niej to, ze temat Chabadu na Kremlu wg P.Beina jest sprowadzony wylacznie do zdjec pamiatkowych rosyjskiego prezydenta/premiera z odwiedzajacymi go goscmi w czerni 🙂
  No coz, na swoj sposob sprytnie, ominac teksty, argumenty, ZDROWY ROZSADEK, a temat sprowadzic do poziomu oszolomstwa – i to z ust faceta, ktory demaskuje Chabad w skali globalnej 🙂

 6. Fujiwara Says:

  W 2007 roku wyszła gra komputerowa zwana Call of Duty 4: Modern warfare, rozpoczynając 3 częściowy cykl Modern Warfare. Początkowo myślałem, że to po prostu próba wmówienia ludziom że wojna to świetna zabawa. Jednak się myliłem. Ta gra to JEDNO WIELKIE PROROCTWO CO SYJONOILUMINATERIA PLANUJE!

  Pierwsza część zaczyna się… wojną domową w Rosji pomiędzy Nacjonalistami a Lojalistami? W świetle obecnych wydarzeń wydaje się to całkiem możliwe. Biorąc pod uwagę do jakiego stopnia Putin zniszczył naród, wcalę im się nie dziwie.
  Nacjonaliści sprzymierzyli się z przywódcą nieznanego arabskiego kraju, zwanego… Khaled Al – Asad?
  Czy to nazwisko nie wydaje nam się znajome? Czy przypadkiem premier Syrii nie nazwywa się Bashir Al – Assad? Oczywiście podczas gry na jego państwo następuje inwazja ameryki, która kończy się atomową eksplozją… czyżby Syjoniści planowali coś takiego w Syrii?
  Tymczasem w Rosji następuje interwencja SAS, który pomagając lojalistom ( czyżby Putin miał otrzymać pomoc z USA ) pokonuje Nacjonalistów.
  W drugiej części Głównym czarnym charakterem zostaje niejaki Makarov. O co tu chodzi?
  Kiedy się mu bliżej przyjży, zobaczy się, że Makarov to…. Rosyjski, prawosławny monarchista chcący powrotu Caratu w Rosji. Twórcy kazali mu popełnić masakrę na moskiewskim lotnicku. W jakim celu?
  Ano czyż nie jest tajemnicą że Rosyjscy nacjonaliści i NWO się nie lubią?
  Postać Makarova to próba wmówienia nam że rosyjscy nacjonaliści to terroryści zabijający cywilów, co z resztą gra karze robić graczowi w jednej z misji ( na lotnisku, gdzie gracz wciela się w agenta CIA podstawionego do pomocy Makarovowi)

  Bardzo ważna jest też symbolika jego organizacji ,, Terrorystycznej ( pomijam masońskiego węża zjadającego swój ogon ) ‘’

  777 jest dla iluminatów tym czym dla nas są trzy szóstki. Siódemki tutaj tworzą odwrócony trójkąt… czyżby symbol opozycji wobec planów illuminati?

  Biorąc pod uwagę ilość masońskich symboli w owej grze… Nie dajcie się propagandzie!

 7. antka kobity szwagra brat Says:

  …zapowiada sie ciekawie!…bedzie ciąg dalszy tej dyskusji?…z tego co mi wróble ćwierkały/ktorych-cholera nie widziałem już od – 1 ROKU!!!/ Putin ma zamiar powiększyć/rozbudować/ Moskwe…dwukrotnie…

 8. janusz wozniak Says:

  Szanowni Panstwo z red.S S…jestem calym sercem z Wami i mimo waszego ” mlodego wieku” chyle czola i dziekuje Wam slicznie za Wasza prace oraz walke w obronie Ojczyzny i Ludzkosci przed syjonizmem. syjonisci jak uslysza prawde nie argumentuja ale sa wulgarni i schodza na poziom ”rynsztoku” w swoim monologu ale My nie MOZEMY pozwolic sie sprowokowac.Choc nieraz nalezaloby -tym parchatym bestiom -sie zrewanzowac…Zycze Dosiego Roku i oby Dobry Bog byl zawsze z Wami. Szczesc Boze. ps.zycze samych pogodnych i milych dni i wytrwalosci w waszej bardzo odwaznej walce ze zlem. Przesylam Slowianskiego ”niedzwiadka”. Janusz

 9. Piotr Bein Says:

  Że nie jestem putinologiem, jasne temu, kto czyta moje prace i blogi, które z braku czasu na odmerdianie, niedoreprezentowują wielu innych kluczowych przywódców. Ale należy się riposta.
  †††††††††††††††††
  Do Yaphoto 30 Grudzień 2011 o 22:19
  Twe pytanie u Monitora uważam za prowokację. Czemu nie przysłałeś wpierw na e-kontakt na Grypę666? W chaotycznym wywiadzie na żywo nie ma możliwości wyczerpać punktu widzenia. Do tego robisz karykaturę z tego, co powiedziałem parę razy w wywiadzie. Nie od dziś twierdzę, że gra czy współpraca Putina z kompleksem jot jest dla mnie niejasna – za mało info, by jednoznacznie to oceniać, w odróżnieniu od Merkozych i O-bomb, którzy entuzjastycznie uczestniczą w planach jot – od morderstwa Libii po banksteryzm.

  Próbuję edukować o lubawiczerach nie populistycznie i nie żydojadzko – wolno chyba? Zdjęcia z Putinem o niczym nie świadczą, potrzeba do tego treści rozmów. Przynajmniej z fotek lubawiczów u prezia US-raela wiadomo, co im podpisywał. Jarmułka jest równie obowiązkowa w niektórych obiektach żydowskich jak zostawienie butów przed meczetem. Pokażcie zdjęcia ze spotkań z lobby islamistów – założę się, że są tam podobne uściski dłoni i uśmiechy. Pokażcie zdjęcia Putina z hierarchami Cerkwi…

  Mąż stanu spotyka się z każdym lobby etnicznym czy religijnym, a w Rosji jest ich wiele. Polityka to złożona gra. Lubawicze dominują WSZYSTKIE lobby żydowskie, na całym świecie. Podobne zdjęcia moglibyście więc znaleźć i z szamanem Papuasów.

  Takie zdjęcia to zmyłka także z innego powodu. Lubawicze nie robią najgorszego spotkaniami. Zakulisowo wpływają na politykę globalną, banksteryzm, odludnianie, służby, religie, wojny, rewolucje… będąc ideologami kompleksu jot, który jest w stanie zaaplikować klęski „żywiołowe”, mafię Koszer Nostra, „kryzysy” finansowe i „pandemie”, kolorowe „rewolucje” i „humanitarne” interwencje wojskowe.

  Trudno żeby Putin rozgłaszał spotkanie z antysyjonistycznymi żydami (widać ich np. w epizodzie w „Zniesławieniu”), albo z nożem powitał lubawiczów. Za przyjmowanie pejsatych z Neturei Karta zamiast Chabad Lubavitch, Ahmadinedżad dostał Stuxneta, pogróżki wojny atomowej z US-raelem oraz rozpierdułki wewnętrzne przez mosiadziaków.

  ††††††††††††††††††††
  Do Admin 30 Grudzień 2011 o 20:35
  Piszesz: „ jak to jest możliwe, że przyjacielskie kontakty „W. Putina” z satanistycznymi wrogami ludzkości przechodzą poza uwagą – jakby nie patrzyć rzekomo obeznanych w temacie – poszukiwaczy prawdy?”

  „Rzetelność” jak w wyborze tekstów na blog Admina. Piszę 11.7.2011 („Nóż w plecach Rosji” http://grypa666.wordpress.com/2011/07/11/holo-szwindel-jedwabne/:
  „Nieprzerwanie od czasów bolszewickiej rewolucji, rząd i instytucje rosyjskie zdominowane przez Zydów. Putin wysługuje się żydomasonerii.”
  We wpisie z 8.2.2010 (http://grypa666.wordpress.com/2010/02/09/swiatowi-przywodcy-i-lubawiczerowie/ ) linkuję do zdjęć nie tylko Putina z lubawiczami.

  Dodatkowe zdjęcia jakie włożyłeś na „dowód” swej racji, ośmieszają cię.

  Ja z kolei zapytam, czemu nie obnażyliście równie „szczegółowo” Siarkozego czy Mierkielowej – hasbara nie podrzuciła materiałów? We Francji wybory prezydenckie 2012, naród niezadowolny z tego agenta jot. Zaś Niemcom nie podoba się pro-jot, zgubna dla narodu polityka Merkel, w tym ciągły spadek stopy życiowej, łożenie na chucpy banksterów, sprzyjanie imigracji muzułmańskiej.

  Dlaczego nie macie dla równowagi tekstu o sorosowskich powiązaniach krytyków Putina już od poprzednich wyborów?

  Jak się ma reprodukowana u was nalepka hasbarska „Chutin-Puj” do prawosławia, a kolportaż antyputinowskiej hasbary do antysyjonizmu?

  Dlaczego znikł u was link do mego art. „Lubawiczerowie” w wicipolskie.org? Był jeszcze parę dni temu na prawym marginesie. Dlaczego nie linkujecie do żadnego z moich blogów, ani do żadnej z mych prac o kompleksie jot? Czyżbyście uważali się za najprzedniejszych demaskatorów w temacie? Prawosławny (30 Grudzień 2011 o 21:11) pokazuje, że nie jesteście nieomylni.

  Powiedziałem w wywiadzie (i twierdzę od dawna): nie jestem pewien co gra Putin i po co, ani jaki ma stosunek do kompleksu jot. Dla nas są okruchy info, którymi można manipulować do woli.
  Jest dla mnie jasne, że reakcja Putina na agresję US-raela z Gruzji pokrzyżowała plany jot, a reakcja marynarki rosyjskiej na przetasowania wokół Syrii mogły zapobiec planowanemu atakowi na ten kraj. Tylko Putin wie i wtajemniczeni po obu stronach. NATO zna z reakcji Rosji na M. Czarnym, co zostałoby z ich floty.
  Zniszczenie i korupcja Rosji od czasów żydobolszewii są tak straszne, że wylizać się zajmie z kilka pokoleń. Chiny dostały krocie od banksterów, najwyższy wzrost gospodarczy na świecie, a 80% ludności wciąż w nędzy. Chciałbym się mylić (bo wtedy rozwiązanie problemu byłoby szybkie i oczywiste), ale okolicznościowe wiązanie Putina z bolączkami Rosji nie przekonuje mnie. Dlaczego nie łapiecie, że antyputinizmem w Rosji kierują sorosiaki z kompleksu jot? Wyniki już macie, np. list do MonitorPolski:
  “Oglądałem wczoraj wieczorem tą rozmowę pana Podleckiego ze starym syjonistą Beinem. Jak zwykle i to raczej mnie nie zdziwiło wysłannik hasabry pouczył maluczkich, że Putin to rosyjski patriota, a wszyscy, którzy demaskują prawdę o towarzyszu Putinie to rzecz jasna oszołomy. Na wszystko rzecz jasna niejaki tzw.,,dr” Bein nie przedstawił jak zwykle zresztą ŻADNYCH dowodów, a wszystko co miał do oznajmienia, to jego odczucia mu tak podpowiadają, pan Podlecki zaś i reszta ćwoków w rodzaju różnych ciemnych Jaśków z Toronto i innych im podobnych ćwierćinteligentów przyjęła te Beionowe brednie jako prawdę objawioną. No ale czegóż to znowu mozna się spodziewać po tych za przeproszeniem specjalistach od międzynarodowej konspiracji! Poniżej przedstawiam odpowiedź redakcji stop syjonizmowi, do której rzecz jasna przeróżni pożyteczni idioci od Beina ani on sam nie zamierzają się nawet ustosunkować, bo to dla nich nierealne, więc dalej będą wstawiać głupszym od siebie kretyństwa o swoich odczuciach jako argumenty objawione! A tak swoją drogą przyjrzyjcie się lepiej niejakiemu Beinowi, kto zacz ten pan i kto go finansuje, zamiast bezkrytycznie zachwycać sie tym niedorobionym prowokatorem!
  LIST OTWARTY REDAKCJI SS DO CZCIGODNYCH PANÓW PUTINOLOGÓW”

  Normalni ludzie (nawet zajadli nacjonaliści) nie kręcą. Hasbasiści przyczepiają atakowanemu swoje przymioty: anty-syjonista Bein “syjonistą”. Łżą (“odczucia mu tak podpowiadają”), a ja mówiłem o znanych mi faktach i o braku jednoznacznych info.

  Niech ten “tropiciel syjonistów” ujawni na StopSyjonizmowi sekret pt. kto stoi za Beinem i daje mu mamonę. Sam chciałbym wiedzieć i mordę obić – tak mało tej “forsy” :<)

  Wtedy “ustosunkuję się” do “całej treści”. Aha, posłalem do Bengazi wniosek o pomnik dla was za obronę Kadafiego…

  ††††††††††††††††††††††
  Do Prawosławny 30 Grudzień 2011 o 21:11
  Ja zaś znam prawosławnych, patriotycznych (wręcz szowinistycznie) Rosjan, którzy ubóstwiają Putina… To nie są żadne dowody, tylko anegdoty. Jeden z tych znajomych nie ma pojęcia o innych sprawach, a mądrzy się. Nawet przekonywał mnie jak zbawienne jest napromieniowanie wewnętrzne plutonem czy uranem z Daiiczi, bo akurat naświetlania radiacją pomogły mu na raka płuc! Albo że 10 IV to przez błąd pilota, bo tak mu powiedział znajomy Polak, rzekomo ekspert lotnictwa. Niestety opinię publiczną kształtuje propaganda z obu stron.

 10. Pisanka Says:

  TV TRWAM – POLSKI PUNKT WIDZENIA – 31.12.2011 – wywiad ze Stanisławem Michalkiewiczem – informacja o: pobycie Adama Michnika, Leszka Millera, Andrzeja Rozenka przez 9 dni w willi W. Putina, rejestracji narodowości śląskiej przez sąd rejonowy w Opolu(związku z hołdem berlińskim i scenariuszem rozbiorowym), wojnie Izraela z Iranem (przyczynach oficjalnych i nieoficjalnych).

 11. yaphoto Says:

  Pan Piotr Bein,

  ileż można czytać bzdur na temat Putina, no ile?

  Dla każdej osoby z podstawową znajomością języka rosyjskiego, nie stanowi żadnego problemu dotarcie do rosyjsko-jezycznych „Gryp666”, „Poliszyneli”, „Gajowych”, które jak jeden mąż odsłaniają swoim rosyjskim rodakom prawdziwe działania Putina/Miediediewa, (J)komunistow, (J)liberałów, (J)demokratow, kierunku na NWO, kompromitują faktami lokalne polityczne status-quo (J vs. J), ukazują mające miejsce masowe ludobójstwo Rosjan dokonywane od ponad 20 lat rękami osób u „rossijanskiej” wladzy.

  Dziwnym trafem, nasi polscy eksperci jak Pan, Poliszynel i kilku innych wiedzą jednak lepiej co robi rosyjska władza z rosyjskimi gojami. Wasza krótkowzroczność i lenistwo w dotarciu do źródeł (nawet tłumaczonych na polski) są oburzające. Mam wrażenie, że jest to efekt Waszego osierocenia powstały przez zmianę poglądów przez Henryka Pająka, który rzeczywiście zapoznał się z prawdziwą sytuacją panującą w Rosji i przyznał, jak prawdziwy mężczyzna, że był w błędzie.

  Panu, jako de-konspiratorowi Chabadu, polecam niebywałą historię przejęcia przez B. Lazara stołka Rabina Rosji po Adolfie Szajewiczu, ich konflikt i siły za nimi stojące. Może to jest właściwy trop do odgadnięcia dlaczego Jot robi teraz pokazówkę w Rosji, lejąc się sam po pysku.

  Proszę przestać oglądać zdjęcia i wziąć się do lektury:
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

  Na koniec dodam, ze bardzo cenię sobie Pański wkład w szerzenie wiedzy na temat kompleksu J i Pańskie zaangażowanie w wielu sprawach i tematach począwszy od zbrodni NATO na Bałkanach, po współprace przy rozwikłaniu afery szczepionkowej.

  Zapewniam Pana, ze nie ma Pan we mnie wroga.
  Z pozdrowieniami, yaphoto

  DW: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/30/list-otwarty-redakcji-ss-do-czcigodnych-panow-putinologow/

 12. Toronto Says:

  W odpowiedzi zalganemu A.Szubertowi „Opolczykowi” na paszkwil jaki ukazal sie na stronie P.Beina:
  Piszecie…
  http://grypa666.wordpress.com/category/andrzej-szubert/

  Toronto odpowiada:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=520&p=5833#p5833

 13. Toronto Says:

  Yaphoto,
  Nie wymagaj od zwolennikow zydo-bolszewika W.Putina, zeby podawali tego typu kompromitujace informacje o swoim idolu – nawet kierownictwo WPS (Wierni Polsce Suwerennej) ukrywa tego typu fakty o Putinie i jego kolaboracji z syjonistami, a gajowy Marucha to nawet usuwal moje komentarze ukazujace kolaboracje Putina z zydami.
  Zwolennicy Putina chca mu stworzyc dobry wizerunek i pokazac go jedynie w pozytywnym swietle, majac nadzieje, ze trafia na naiwnych Polakow, ktorzy im uwierza, poniewaz im chodzi o to, zeby stworzyc postac „rosjanina”, ktory jest przychylny Polsce i ponownie wciagnac Polske w orbite Moskwy.
  Przeciez A.Szubert „Opolczyk” na tym bazuje i maci caly czas Polakom w glowach – vide glupawa argumentacja Szuberta, ktory staje w obronie Putina, poniewaz krytykuja go rzekomo gazety zydowskie w Niemczech – gazety zydowskie tez krytykowaly A.Hitlera i nie przeszkadzalo to ani syjonistom i zydowskim bankierom w kolaboracji z A.Hitlerem i III Rzesza.
  Gdyby przywodztwo ZSRR”bis” mialo sile militarna i rzadziliby Rosjanie, a nie rosyjskojezyczne zydostwo, wowczas ofiara zydow z NATO nie padlaby ani Serbia, ani Irak, ani Libia, z ktorymi tak mocno koleguje sie ZSRR”bis” i sprzedaje im swoje buble militarne za dolary.
  Tymczasem rosyjskojezyczne zydostwo u wladzy w ZSRR”bis” troche zaprotestuje i pokrzyczy na rzekomego rywala z USA i na NATO i nie chce nawet stracic paznokcia za serbskie, irackie czy libijskie interesy – podobnie postepuja komunistyczni wladcy Chin, ktorzy przepoczwarzyli sie w kapitalistow i prowadza interesy z amerykanskimi zydami.

  Putin jak zostal prezydentem w 2000r to wlaczyl „zielone swiatlo” na osiedlanie sie zydostwa w ZSRR”bis” i wspieral judaizm i rozbudowe gmin zydowskich w Moskwie i St.Petersburgu – wystarczy zajrzec do artykulow z zydowskich gazet w j.angielskim.

  Ja o tych rzeczach pisalem jakies 5 lat temu na PRAWY.PL i burzyli sie na mnie tamtejsi zwolennicy Giertychow i Putina – zwolennicy Putina z WPS nabierali wody w usta na podawane przeze mnie informacje.
  Menora na Kremlu i Putin w moskiewskiej synagodze zapalajacy menore – ten moment sfilmowal jakis zyd i zamiescil na YOUTUBE, mowia same za siebie, w przeciwnym wypadku nikt by o tym nie wiedzial.

  Jesli ktos posiada prawdziwe informacje i potrafi analizowac wydarzenia w polityce i na arenie miedzynarodowej to nie bedzie mial problemu w dostrzezeniu rzeczywistego obrazu wydarzen.
  Tzw. „Rosja” rzadzi rosyjskojezyczne zydostwo, ktore kolaboruje z syjonistami z USA i Izraela.
  Lista miliarderow w Moskwie ciagle rosnie i doszla do 100.
  Tymczasem oszolom A.Szubert nie krytykuje kapitalisty Putina i zydowskich kapitalistow w „Rosji”, ani nie krytykuje kapitalizmu w Niemczech i kapitalistki A.Merkel.
  A.Szubert krytykuje zydowski kapitalizm w USA, UE i NATO, ktore w/g niego szkodza Polsce i Polakom, ale sam A.Szubert przebywa w kapitalistycznych Niemczech i nie chce jechac do jeszcze wiekszego dobrobytu w „Rosji” Putina, zeby pomoc sobie i Putinowi, ktorego tak bardzo „gnebia” zydzi.

 14. fufek Says:

  Wicie, rozumicie, to są żydzi Putina a raczej on jest ich. 😉
  Khazaria na Kremlu jak widać ma się dobrze…

 15. Admin Says:

  Bezgraniczną butę, naiwność, brak wiedzy i bezczelność putinologów będziemy obnażać w artykułach.

  (A propos rolnictwa, z dzisiaj: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/03/zniszczenie-rolnictwa-w-rosji-albo-o-tym-co-jemy/ )

  Na pyskówki z awanturniczymi oszczercami szkoda czasu. Oszczercy nie potrafią merytorycznie ustosunkować się do naszego listu. Oszczercy potrafią jedynie sączyć jad.

  Prawda jednak zwycięży i na grypie666 pojawią się przeprosiny za próby dyskredytacji SS. Przeprosiny mają być wielkimi literami, czerwona czcionką i wisieć najmniej przez tydzień, aby każdy je zobaczył.

  To kwestia czasu 😉

 16. Admin Says:

  Dziękuję Panie Januszu W. za życzenia i ciepłe słowa. Życzę wszystkiego dobrego i wszelkiej pomyslności. Choć moje życzenia są spóźnione, to jednak są szczere i prawdziwe!

  Pozdrawiam serdecznie. Tomek

 17. Admin Says:

  Dziękuję panie Jurku za dobre słowo.

  Osobiście traktuję atak tych ludzi jako komplement i znak, że SS wykonuje bardzo dobrą robotę. Po atakach Andrzeja Szuberta na H. Pająka, Marka S., Toronto, Yaphoto i każdego kto uczciwie podchodzi do badania ludobójstwa na wschodnim sąsiedzie, ciesze się z oficjalnego wstąpienia SS w ich szeregi („żydowskiej hasbary”).

  Panu Andrzejowi przypomnę pewną łacińską sentencję: “Pokaż mi swoich wrogów, a powiem Ci, kim jesteś”, i sugeruję dobrze się nad nią zastanowić, także w odniesieniu do pańskich internetowych przyjaciół.

  Przyznaję, że w kłótniach i pyskówkach tzw. grypie666 nie dorównamy, ponieważ P. Bein ma w tej kwestii nieporównywalnie większe doświadczenie.

  Putinolodzy zostali poproszeni o podanie dosłownie garści podstawowych faktów, a ponadto w tłumaczeniach które wrzucaliśmy część z nich mieli na tacy! Nie odrobili lekcji domowej, szkoda, byłby to wstęp do dyskusji nt. żydowskiego reżimu Putina.

  Nasz cenny czas spożytkujemy m.in. na demaskowanie ich ludobójczego guru.

  PS. Z dedykacja dla was panowie:

 18. gablotka Says:

  ~Piotr Bein pisze: „Ja zaś znam prawosławnych, patriotycznych (wręcz szowinistycznie) Rosjan, którzy ubóstwiają Putina…”. To widocznie trafił Pan na wyjątki, ludzie Ci nie mają pojęcia co się dzieje w Rosji, co to w ogóle jest syjonizm, masoneria itp.. Żydostwo u władzy jest na każdym jej szczeblu od obalenia Caratu, czy tego Pan Piotr nie widzi? Kiedyś ja sam lubiłem Putina za jego twardość, charakter, ale gdy zainteresowałem się tematem to aż się przeraziłem. Czy jako duma Rosji nie powinien dbać o interesy Rosjan? Sprzeciwić się ich planom niszczenia, okradania Rosji(kraju najbogatszego w złoża)? Ja tego przynajmniej nie widzę. Jedynie miejscami można to zauważyć. Statystyki jednak mówią same za siebie jaka jest sytuacja prawdziwych Rosjan. Człowiek, który niby jest prawosławny nie potrafi się przeżegnać!(w internecie nawet krąży filmik), zapala menorę itd.

 19. jarek Says:

  Witam Wszystkich:)blog grypa 666 sledze od dawna, tak samo stop syjonizmowi i inne i powiem tak: poziom dyskusji u monitora polskiego i Pana Urlickiego Recka i to co pisza jest po prostu nie smaczne, Pan acidek303 rowniez ma w sobie za duzo jadu w stosunku do P.Beina. Takie dyskusje duzo daja np. mi w wyrobieniu pogladu na dany temat ale uwazam ze mogloby sie obyc bez chamskich sformuowań kmentarzy i pomowien. Podoba mi sie za to podejscie yaphoto, ktory pisze aby nei szukac w nim wroga i racja- walczycie Panowie w tej samej sprawie z obu blogow kozystam i czerpie informacje, nikt nie jest nie omylny i mysle ze wspolnie dojdziecie jak to jest z tym putinem:). Za to ze swojej strony chcialbym powiedziec ze Pan Urlicki- Recka swoim kretynskim komentarzem na temat Pana Beina zasluguje na miano dzienciola roku, nie wiem po co to jest pisane z zawisci czy z zazdrosci, czy aby urwac dyskusje-nie wnikam ale na pewno nie podniesie poziomu dyskusji. Co do komentarza poliszynela na grypie ,,•dodatkowym naciskiem na Putina był wzrost terroryzmu czeczeńskiego, finansowanego i kierowanego przez CIA,, to polecamprzeczytac ksiazke pt. ,,wysadzic rosje,, bardzo ciekawa. To wlasnie na podstawie tej ksiazki byl pisany listutego ,,rosyjskiego patrioty??,, tak mi sie wydaje.Ogolnie analizy poliszynela ciekawe ale tutaj mi nie pasuje- nie wiem moze to ja sie myle??Nie wiem czy to cos wniesie ale moglby mi ktos powiedziec jak to jest z tym chodorkowskim, przeciez to putin go zamknal-w ostatnim wprost (przegladam czasem szmatlawca coby wiedziec co mendy pisza) jada na putina strasznie, jest wywiad z matka chodorkowskiego oskarzajaca putina o cale zlo, nie wiem moze dla zmyly??:) Powiem wam tez ze putin to stary lis z KGB i na pewno latwo z nim nie jest;) ale mam nadzieje ze ten spor zmobilizuje was wszystkich do dalszej pracy i poszukiwan. koncze i pozdrawiam:) Aha i mysle tez ze na obu stronach powinniscie dac linki do siebie a nie sie klucic i obrazac, jak wiemy nikt nie jest nie omylny. PZDR

 20. Admin Says:

  Jarku, jak to jest z tym Putinem, to my już doskonale wiemy. Przez lata czytaliśmy powielanie kremlowskiej propagandy jako „ZA”. Teraz gdy pojawiły się głosy „PRZECIW”, miażdżące reżimowe dyrdymały i fantazje, ludzie ponoć poważni i dorośli, zamiast się z nimi zapoznać i poddać je dyskusji, jak winny czynić to osoby cywilizowane, robią wręcz przeciwnie, atakując wszelką krytykę.

  Dlatego kwestię uważam za zamkniętą, przynajmniej z tymi ludźmi.

  PS. Z tego co się orientuję, to pan Jerzy jest po przygodach z grypą666 i ma prawo do swego zdania oraz opinii. Z pewnością wielu ją podziela. Z pewnością są i tacy, którym się ona nie podoba.

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-putina-i-miedwiediewa-h-pajak/

 21. Toronto Says:

  Jeszcze jeden moj komentarz n/t pokretnosci A.Szuberta „Opolczyka” z WPS jest na stronie:
  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=520&p=5856#p5856
  p.s.
  Ten komentarz nie ukazal sie na stronie WPS, poniewaz A.Szubert wykluczyl mnie z forum.

 22. Admin Says:

  Niezła jatka, przeczytałem wszystko od deski do deski. Rozbawił mnie fragment AS: „Uważam tego człowieka za osobę kompletnie nieodpowiedzialną i niezrównoważoną, za dezinformatora, a ponadto i za upierdliwca uwielbiającego niekończące się pyskówki i przepychanki.”

  Myślę, że jakby tak podliczyć ilość na siłę wciskanych kitów AS o np. „wielmożnym i niepodważalnym autorytecie” WPS – W. Putinie, a także ataków na postronne osoby, które mają inne niż szanowny AS zdanie, w polskojęzycznym necie nie miałby sobie równych. A w przypadku uprawiania krypto żydofilii, z dzikim i nieokrzesanym zboczeniem na punkcie żydowskiej marionetki i agenta Rządu Swiatowego – W. Putina, bynajmniej nie jest to powód do dumy.

  Oby Ci ludzie poszli po rozum do głowy panie Toronto. Albo wyrządzą sobie i innym jeszcze wiele szkody i niejeden zdezorientowany Polak zaczadzi się z ich winy pro-putinowską żydofilią. Podam przykład, jakiś czas temu miałem okazję wymienić kilka zdań z Polką z USA, w internecie, która była pod wpływem propagandy WPS i AS. Zareagowała agresją po przeczytaniu mojej opinii nt. W. Putina, powołując się na pro putinowskie hasła WPS. Nic do niej nie docierało. Była kompletnie zamknięta na merytoryczną krytykę. Otrzymała najlepsze rosyjskie materiały pod nos i podobnie jak putinolodzy, krzyczała w panice że to fałszywki, nazywając mnie żydowskim „agentem”. I na tym zakończyła się dyskusja z osobą skrzywdzoną herezjami putinologów…

  Jednak agresja, epitety, przemilczenie oraz piętnowanie prawdy, nie obronią żadnych kłamstw, jak pokazuje historia.

 23. Toronto Says:

  Admin,
  Na WPS podaja jedynie pochlebne informacje o swoim idolu Putinie i na tym bazuje ich propaganda, ktora oglupiaja czytelnikow – wielu z nich niczego nie podejrzewa i nie sprawdza tych informacji w oparciu o inne zrodla.
  Ja z kolei sprawdzam doglebnie dany temat i tak bylo w przypadku Putina, o ktorym dowiedzialem sie wiele negatywnych spraw ze zrodel w j.angielskim dosc dawno temu.
  Po przeanalizowaniu poznanego materialu wylania sie rzeczywisty obraz wydarzen i wowczas propaganda sukcesu o Putinie gloszona przez zwolennikow Putina pryska jak banka mydlana, poniewaz to ja mam w reku silne argumenty przeciw Putinowi, ktorych boja sie zwolennicy Putina i unikaja dalszych dyskusji – ponad 5 lat temu toczylem boje na grupach dyskusyjnych ze zwolennikami prof.M.Giertycha, ktorych mozgi tez byly nafaszerowane propaganda sukcesu o Putinie; sam M.Giertych zmienil niedawno swoje poglady i odszedl od swojej twardej linii poparcia dla Putina i H.Pajak tez przeprosil swoich czytelnikow za to, ze sie pomylil co do Putina – M.Giertychowi uszlo to na sucho, natomiast H.Pajak zostal zaatakowany przez POLSZEWIKOW z WPS.
  A.Szubert „Opolczyk” jest glowna tuba propagandowa Putina na WPS i probuje bronic swoich „racji”, w ktorych nie ma logiki i ktore mozna w latwy sposob obalic kontrargumentami.
  Swiatem rzadzi uklad zydo-anglosaski i pajac Putin nie jest w stanie im podskoczyc, poniewaz potega militarna ZSRR skonczyla sie w Afganistanie (wojna w latach 1980-1989), a w konflikcie zbrojnym na wielka skale nikt nie wygrywa.
  Ja nie oczekuje, ze Putin uzyje bomb atomowych przeciw USA, gdyby USA z Izraelem uzyly swoich bomb atomowych przeciw Iranowi – co najwyzej „Rosja” i „Chiny” beda protestowac, jak w przypadku Serbii, Iraku i Libii – A.Szubert tez moze sobie pokrzyczec, az ochrypnie.
  Zas Polacy powinni byc gotowi i wykorzystac ten moment na zrobienie porzadku na wlasnym podworku, poniewaz przez ponad 20 lat zalega na nim kupa gnoju, ktora oszpeca polski krajobraz i zatruwa polska atmosfere.

 24. Toronto Says:

  Admin,
  Jesli chodzi o wyrzadzanie szkody Polakom to jest mnostwo osrodkow propagandowych, ktore robia Polakom wode w mozgu, poczawszy od jawnie wrogich osrodkow propagandowych, a skonczywszy na koscielnych i oszalamiajacych.
  Gdyby moj apel sprzed 4 lat dotyczacy oddolnego budowania ruchu narodowego w Polsce byl potraktowany powaznie to powinno byc teraz co najmniej 3.5 miliona zwolennikow i wowczas mozna przeprowadzac zmiany w calej Polsce, w ktorej wladza nalezy do Narodu – vide konstytucja.
  Nastepny krok to spuszczenie wody po wrogach i zdrajcach i zaprowadzenie porzadkow zgodnych z jedynie slusznym polskim interesem narodowym – bylby to koniec zydowskiej wladzy w Polsce, opartej na dyrektywach z Brukseli, Berlina, Tel-Awiwu, Waszyngtonu etc.
  Polakom potrzebne jest ZDETERMINOWANIE, tak jak zdeterminowani byli obroncy religii prawoslawnej w Odessie i Kiszyniowie, ktorzy zdemontowali objekty zydowskiego kultu poganskiego (menory) w swoich miastach i nie bali sie, bo sa u siebie i nie pozwalaja sie zydom kontrolowac.
  Prawda sama sie obroni i obowiazkiem Polakow jest ja podawac, a na rezultaty nie bedzie trzeba dlugo czekac.
  Tak trzymac.

 25. Toronto Says:

  Jarek,
  Jezus Chrystus – Bog jest nieomylny.

  Jezus nazwal zydow „zmijowym plemieniem” (Mat 23:33) i „dziecmi diabla” (Jan 8:44).
  Natomiast propagandysci koscielni nazywaja zydow „starszymi bracmi w wierze” i „narodem wybranym”.
  Kto ma racje ?

  Piszez, ze Poliszynel napisal, ze:
  ,,•dodatkowym naciskiem na Putina był wzrost terroryzmu czeczeńskiego, finansowanego i kierowanego przez CIA,,
  W takim razie dlaczego Putin poszedl na wspolprace z USA, ktore prowadzi walke z „terroryzmem islamskim” ?
  A czy wiesz kto jest w tym konflikcie terrorysta, a kto terroryzowanym ?
  Car Rosji napadl i podbil Czeczenie w 1859r i wcielil ja sila do swojego imperium – tak wygladaja fakty.
  A czy slyszales o tym, ze KGB organizowalo prowokacje terrorystyczne w Rosji, o ktore rzadowa propaganda oskarzala Czeczenow i mowil o tym plk KGB Litwinienko ?
  Litwinienko zostal zlikwidowany w 2006r za wiedza Putina, ktory sprawowal najwyzsza funkcje w panstwie – byl prezydentem; Putin byl oficerem KGB w latach 1975-1992 i szefem FSB w latach 1998-1999.
  Zyd Chodorowski finansowal kampanie prezydencka Putina i myslal, ze jak ma pieniadze to bedzie mogl rzadzic Putinem.
  Tymczasem Putin nie pozwolil soba rzadzic i w odwecie postawil Chodorowskiemu zarzut o korupcje i oszustwa podatkowe.
  Liczba 100 miliarderow zamieszkalych w Moskwie, z ktorych gross stanowi zydostwo, wzrost zazydzenia w „Rosji” (Putin wlaczyl „zielone swiatlo” w 2000r na osiedlanie sie zydostwa w „Rosji” oraz wspomaga rozbudowe gmin zydowskich) , ta sama nedza wiekszosci rosyjskich rodzin, korupcja oraz zazydzenie na urzedach panstwowych sa odpowiedzia na pytania dotyczace sytuacji w dzisiejszej „Rosji”.

 26. jarek Says:

  z terroryzmem islamskim to jest tak, ze wspolny wrog jednoczy narod i zapewnia poparcie spoleczenstwwa i wie o tym Rosja jak i USA, dla tego pewnie sie dogadali, maja swiadomosc operacji false flags z 911 i prowokacji FSB ale nie podaja tego do wiadomosci społeczenstwa bo kazdy ma swoje za uszami wiec pala frana i zeby prawda nei wyszla to oba rzady trzymaja sie wersji oficjalnej, Wlasnei tak bym to nazwal nie dogadaniem sie tylko paleniem frana, zreszta niejawnie dozbrajaja bojownikow przeciwnych stron bo tam maja interes. i tak to wg mnie wyglada. A o litwinience dobrze wiem opisane jest to wszystko wlasnie w ksiazce pt. ,,wysadzic rosje,, o ktorej pisze ale musiales tego nei wychwycic.
  Co do chodorkowskiego to nie bylo to tak ze chcial on rzadzic putinem tylko przygotowywal sie do przejecia wladzy, kupowal politykow, media, przygotowywal sobie grunt. Zreszta przecierz nei wykupil prywatyzowanego majatku Rosjan za swoje pieniadze tylko za pieniadze syjonistycznych zydow ze stanow- tak jak wiekszosc oligarchow. Druga kampania wyborcza jelcyna byla organizowana przez zydow, nawet przez sorosa. A putin przecierz ich ludzi pogonil takze berezowskiego majacego duzo lepsze uklady niz chodorkowski. To nie chodorkowski finansowal kampanie putina tak jak piszesz tylko berezowski (zyd) go wylansowal…To ze W listopadzie 2005 roku Kongres USA przeznaczył w budżecie na 2006 rok 4 mln USD na rozwój opozycyjnych wobec Putina partii politycznych w Rosji i caly czas trwa na niego nagonka. Tak samo jedzie po nim teraz Gorbaczow stary zydomason wiec caly czas mi to nie pasuje tak jak ten list mi smierdzi szczerze mowiac i mysle ze to moze byc kolejna nagonka na putina. Wg. mnie rozbudowa osiedli zydowskich w 2000 roku to zaden argument. Przeciez on pogonil z Rosji Syjonistow a nie jakis tam osadnikow zydowskich z namiotow. Chodorkowski byl tylko pionkiem o ktorego syjonistyczni zydzi caly czas walcza, nawet bylo to widac po tym artykule w ostatnim wprost o ktorym pisalem. Putin zreszta powiedzial „Wiem, ze za nimi stoja bardzo potezne sily, które próbowaly podejmowac decyzje dotyczace interesów narodowych”. Dla tego wciaz mi to nie pasuje a ataki na putina kojarza mi sie z atakami syjonistow

 27. jarek Says:

  aha dobra mialem troche czasu, przeczytalem https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-putina-i-miedwiediewa-h-pajak/ nie wiem na ile w tym prawdy pewnei sporo, ogolnie to grubo;]

 28. Admin Says:

  Jarku, szkoda czasu na głupstwa 😉

  Artykuł przesłany dzisiaj, prosto z Rosji:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/01/06/etniczna-przestepczosc-kremla/

 29. Ość Says:

  Trzymaj się Adminie, dobra robota. Zabolało jakiegoś żydowskiego obłąkańca. 🙂

 30. Moja UWAGA. Says:

  Toronto,
  Jezeli to jest ta sama osoba – A.Szuberta „Opolczyk”, to juz wiadomo z kim my Polacy mamy doczynienia, prosze zapamietac te slowa:

  „Dokąd trwa żydo-medialna nagonka na Władimira Putina, dotąd będę po jego stronie! Nie będą użytecznym idiotą w łapskach żydo-agentury.”

  Tutaj widzimy, jak podkresla jasno, ze popiera Putina w czapeczce. A moze powie ze te zdjecia to podrobka?
  …i jeszcze jedno, jak sie zachowuje ten osobnik wysylajac e-mail do Pana Zygmunta Wrzodaka, gdzie informuje wszystkich jaki to on bohater. Nalezy przyjzec sie dokladnie tej calej grupie, mysle, ze znajdziemy tam duzo obcej nam nacji.
  Tak zwraca sie do Pana Zygmunta Wrzodaka.
  From: Andrzej Szubert
  To: zw.xxx
  Tuesday, September 27, 2011
  Proszę usunąć mnie z tej listy.
  W towarzystwie Macierewicza, czy telawiwzorni czuję się fatalnie !!!
  Czy to kolejna prowokacja czy żarty?
  A te „żydo-wybory” mam i tak w nosie.
  as

 31. Lily Says:

  Ciekawe dlaczego,mowi sie,ze Putin ma dwie corki,skoro ma tez syna,ktory wyglada identycznie jak „tate”. Redaktorzy S.S.szanuje Was bardzo za to,ze u WAS czarne,zawsze jest czarne,biale zas,jest zawsze biale. U niektorych blogierow,dopatrzylam sie,ze czarne moze byc szare,a biale kremowe,w zaleznosci od potrzeb. Pozdrawiam caly zaspol redakcyjny bardzo goraco.

  • Admin Says:

   Półprawda nigdy nie będzie prawdą Lily. Bazowanie na półprawdach jest niczym błąkanie się we mgle, a tego nie chcemy. Zawsze trzeba dążyć do prawdy i tylko prawdy. Pozdrawiam, Tomek.

   PS. O kremlowskich koczownikach będą ukazywać się informacje na Wolnej Polsce.

 32. mailing570 Says:

  To jest bardzo ciekawe i warte rozpowszechniania.Ta cala szopka o dwóch mocarstwach jak widać to następna wielka mistyfikacja!
  Spotkanie odbyło się 25 czerwca 2013 Strona w wersji angielskiej,można użyć translatora tłumaczy w miarę dokładnie,to część artykułu!
  Zwracając sie do obecnych na posiedzeniu, rosyjski Minister ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Pan Vladimir Puchkov zauważył, ze amerykańsko-rosyjska współpraca w dziedzinie ochrony przed katastrofami naturalnymi oraz wytworzonymi przez człowieka ma znaczenie strategiczne i jest bezpośrednio wspierana przez prezydentów Rosji i USA.Minister podkreślił, ze współpraca rozwija sie bardzo szybko i sprawnie, i pojawiają sie nowe obszary współpracy, co pozwoliło nie tylko wysoki poziom wsparcia, ale ciągłe powiększanie wspólnych działań. W tym roku szczególnie jeden z priorytetów wspólnej działalności obu krajów byl monitorowanie i prognozowanie sytuacji nadzwyczajnych.
  Minister Puchkov zaproponował kolegom z USA utworzenie wspólnych grup roboczych ekspertów, którzy będą reagować w sytuacjach awaryjnych w Federacji Rosyjskiej i Stanów Zjednoczonych.Delegacja FEMA odebrała ofertę pozytywnie..
  In generał, the Russian Minister was satisfied with the development of U.S.-Russian partnership in emergency response and prevention. – Generalnie , rosyjski minister był zadowolony z rozwoju amerykańsko-rosyjskiego partnerstwa w zakresie reagowania kryzysowego i zapobiegania.
  http://en.mchs.ru/news/item/434048/


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: