Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Świętokradztwo w Trydencie. Kościół pod wezwaniem Św. Szymona stanie się synagogą


Źródło: http://radiocristiandad.wordpress.com/

Data publikacji: 20.12.2011

Tłum. i opr. GREGORIUS

Relief upamiętniający przerażającą śmierć Świętego Szymona z Trydentu w 1474 roku, dziecka-męczennika i kanonizowanego świętego, z rąk perfidnych żydów

Jak donosi strona internetowa „Associazione Culturale La Torre”, wiadomość zaczerpnięta z www.agerecontra.it , po sprzedaży starej kaplicy p.w. Św. Szymona, męczennika zamordowanego przez żydów, miejsce to jest zamieniane w synagogę.

Kaplica p.w. Św. Szymona, była, przed 1475 rokiem, domem żyda Samuela z Norymbergi i synagogą gminy żydowskiej w mieście Trydent kiedy stała się miejscem żydowskiej zbrodni rytualnej na chrześcijańskim dziecku o imieniu Szymon, zbrodni zakończonej ukrzyżowaniem dziecka. Papież Sykstus IV potwierdził ten fakt zbrodni rytualnej a papież Sykstus V uregulował ludowy kult Św. Szymona przez kanonizację w 1588 roku jak cytuje ten fakt papież Benedykt XIV w jego dziele Księga Kanonizowanych Świętych a także w „Bulla Beatu Andreas” z 22 lutego 1755 roku potwierdza świętość Szymona. Papież Grzegorz XIII także uznał Szymona za męczennika, odwiedził jego sanktuarium i musiał przyznać, że był to przypadek żydowskiego mordu z nienawiści do chrześcijaństwa.

Kult Świętego Szymona (albo Szymonka) z Trydentu i historia jego męczeństwa została utajniona i stłumiona w tak zwanym soborowym neo-„kościele” (a raczej żydomasońskiej sekcie podszywającej się pod Kościół Katolicki) żeby zadowolić żydów.

Oddanie kościoła honorującego męczeństwo dziecka chrześcijańskiego z rąk żydowskich jest symbolem perwersji zażydzonej hierarchii neo-„kościoła” i „neo-katolickich wiernych”.

Historia męczeństwa Św. Szymona z Trydentu: http://www.ultramontes.pl/skarga_zywoty_symon_trydencki.htm

Informacje dodatkowe o stanie zgnilizny sekty judeochrześcijańskiej: http://www.traditia.fora.pl/pytania,59/swiety-szymon-z-trydentu,3235.html

Katoliccy rodzice są odpowiedzialni za nieśmiertelne dusze swoich dzieci.

Uwaga: „Heksagram (Magen David, sześcioramienna gwiazda) była zaadaptowana przez Organizację Syjonistyczną na I Kongresie Syjonistycznym w 1897 roku (Cavendish, p. 1300). Nie ma żadnego związku z judaizmem wyznawanym przed Chrystusem. (The Webmaster)

Komentarze 2 to “Żydomasońska rewolucja w Kościele Katolickim: Świętokradztwo w Trydencie. Kościół pod wezwaniem Św. Szymona stanie się synagogą”

  1. Wojwit Says:

    Hańba!

  2. Rosomak Says:

    Pytam: kto i po co umieścił dziesiątki heksagramów (gigantyczny na sklepieniu, mniejsze, stylizowane na ścianach) w Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej??? Co przypomina tam ołtarz główny?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: