Putin planuje cotygodniowe seanse psychoterapeutyczne dla obywateli Federacji Rosyjskiej


Komentarz: Redakcja dostrzega w tej informacji, w związku z napiętą sytuacją polityczną w Rosji, następny zabieg socjotechniczny zużytej do cna władzy. Zastrzegamy się, że bardzo dobrze orientujemy się co do następnej sfory grabieżców, tej samej proweniencji „narodowo-religijnej” co obecna sfora, usiłującej przechwycić kontrolę nad tłumami protestujących i zdesperowanych Rosjan. Naszym krytykom, oszczercom, ignorantom i wszystkim, którym obca jest prawda, polecamy obejrzeć załączone pięć wideofilmów objaśniających rzeczywistą naturę wydarzeń w Rosji. Niestety z braku czasu nie możemy dokonać tłumaczenia ad hoc. Ale jesteśmy przekonani, że wybitnym putinologom, kremlinologom i rusologom nie zbywa na znajomości języka rosyjskiego. Przynajmniej na poziomie elementarnym. Zwłaszcza demaskatorom hasbary. Miłego oglądania, panowie!

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id10706.html

Data publikacji:27.12.2011

Tłum. RX

Premier Rosji, Władimir Putin, powiedział, że powinno „wzmagać się wysiłki w celu wykorzystanie nowoczesnych środków komunikacji ze społeczeństwem”. Według ITAR-TASS, jako przykład podał on prezydenta USA, Franklina Delano Roosevelta, który w czasie Wielkiego Kryzysu, ustanowił tradycję cotygodniowych przemówień radiowych głowy państwa do obywateli.

„Głównym celem była ogólnospołeczna psychoterapia żeby wpoić obywatelom zaufanie do przyszłości”– wyjaśnił Putin sens wystąpień radiowych Roosevelta.

Dodał przy tym, że możliwości amerykańskiego prezydenta ograniczone były tylko do przekazu radiowego a teraz jest telewizja i internet , ale „my nimi posługujemy się nieskutecznie”. Dyskusja o pożytecznych właściwościach regularnych orędzi do obywateli odbyła się na posiedzeniu Gossowietu (Rada Państwa) gdzie omawiano decentralizację władzy, rozdzielenie kompetencji i przekazanie ich przez federalne centrum do regionów.

Co dokładnie mogło nakłonić premiera Rosji do myśli o psychoterapii i o sugerowaniu obywatelom zaufania do przyszłości, nie poinformowano.

 Правда про Путина, Медведева,Чубайса, Ельцина 1/5

Правда про Путина, Медведева,Чубайса, Ельцина 2/5

Правда про Путина, Медведева,Чубайса, Ельцина 3/5

Правда про Путина, Медведева,Чубайса, Ельцина 4/5

Правда про Путина, Медведева,Чубайса, Ельцина 5/5


Jedna odpowiedź to “Putin planuje cotygodniowe seanse psychoterapeutyczne dla obywateli Federacji Rosyjskiej”

  1. Putin planuje cotygodniowe seanse psychoterapeutyczne dla obywateli Federacji Rosyjskiej « Prawosławny Partyzant Says:

    […] Źródło: http://www.rusimperia.info Data publikacji:27.12.2011 Tłum. RX, Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: