Libia walczy!


Snajper w Syrcie. Szczurek dostał snajperską kulę prosto w oko. Teraz jest już szczurzym męczennikiem. Libia się nie poddaje i walczy z trupią żydomasońską demonokracją. Panuje chaos, śmierć i przerażenie po odwiedzinach natowców.

Ale kraj uwolniony od dyktatora!!!  Reszta bez znaczenia. Swobodnie można wyssać wszystko, włącznie z powietrzem. Otóż to jest cud żydoliberalizmu.

Film i komentarz za  www.za-kaddafi.ru

Komentarzy 10 to “Libia walczy!”

 1. mimi Says:

  Troche to przypomina Powstanie Warszawskie. Nie ma szans na wygraną, a jedyną alternatywą jest umrzeć z rąk islamsko-syjonistycznych bandytów. Nieprzypadkowo używam określenia islamsko-syjonistyczny, gdyż warto na ten właśnie sojusz zwrócić szczególną uwagę. Kiedy słyszę że Hamas wzywa do nieatakowania Izraela w przypadku konfliktu tego państwa z Iranem, to wiem że coś jest nie tak… Jeszcze niedawno w Gazie Izrael traktował ich fosforem, a teraz grzecznie wspierają Izrael?
  Wygląda na to że syjoniści ramię w ramię z islamskimi sunnitami przygotowuja się do wojny z szyickim Iranem i nie będzie to mała wojenka jak w przypadku Iraku, ale konflikt w który zaangażuje się dużo więcej państw, włącznie z Rosją i Chinami. Przygotowania idą pełną parą…

 2. Centuria Says:

  A ponoc córka Kaddafiego poprosiła o azyl w Izraelu. I ponoc ma szanse go dostac w myśl prawa do powrotu.

  http://yourjewishnews.com/14789.aspx

 3. Pisanka Says:

  Fasadowa wojna

  Pod pozorem wojny o demokrację, pretekstem walki z reżimem, pozorem wojny o swobodę, uwolnienie, wyzwolenie kontynuuje się destrukcję dóbr kulturowych i dóbr przyrodniczych w Libii. Z jednej strony dotyczy to bombardowania starożytnych i innych miast oraz obszarów i terenów pozamiejskich. Z drugiej strony odnosi się to do grabieży elementów starożytnych i innych miast oraz fragmentów obszarów i terenów pozamiejskich. Dobra (o które dbał Muammar Kaddafi), kulturowe, przyrodnicze, stanowią bogactwa istotne w tworzeniu i utrzymaniu tożsamości narodowej,o światowej wartości dla ludzkości, o światowym znaczeniu dla ludzkości. Realizowane przez kolonizatorów, najeźdźców, okupantów bombardowania są niezgodne z interesem kolejnych, następnych pokoleń, sprzeczne z zasadami, regułami, normami poszanowania zabytków. Za największą obok innych (aktualnie, obecnie) strat w historii archeologii uznaje się przestępstwo grabieży bezcennego zasobu / zbioru, zespołu 7.700 złotych, srebrnych, brązowych monet starożytnych – skarbu Benghazi. Przemyt odbywa się drogą lądową, drogą morską, drogą powietrzną (prawdopodobnie na zamówienie zachodnich kolekcjonerów antyków, miłośników dzieł, pasjonatów dzieł, znawców dzieł).
  Lista Swiatowego Dziedzictwa Kulturowego i Przyrodniczego UNESCO (Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Oświaty, Nauki i Kultury) uwzględnia obiekty objęte szczególną ochroną ze względu na unikatową wartość i wyjątkowe znaczenie dla ludzkości. W Libii są to: miasto Ghadamis – „perła pustyni” w oazie na Saharze (zabytki), Cyrena – miasto u wybrzeży Morza Sródziemnego (wykopaliska archeologiczne), Leptis Magna – ruiny miasta u wybrzeży Morza Sródziemnego (stanowisko archeologiczne), Sabratha – miasto u wybrzeży Morza Sródziemnego (stanowisko archeologiczne), Tadrart Acacus – obszar pustynny, teren pustynny, na Saharze (zabytki).
  Konwencja Haska (z 14.05.1954 r.) normuje i reguluje postępowanie wobec dóbr kulturowych i dóbr przyrodniczych w trakcie konfliktu zbrojnego. Nakazuje powoływanie jednostek, komórek, osób, zajmujących się ochroną dóbr. Zakazuje niszczenia dóbr. Zakazuje uszkadzania dóbr. Zakazuje kradziezy, przywłaszczania, rabunku dóbr. W Libii, niestety, przepisy te są w sposób brutalny i okrutny naruszane i przekraczane.

  http://libyasos.blogspot.com/2011/12/under-guise-of-war-with-gaddafi-west.html

 4. Marczenko Says:

  Muammar al Kaddafi bez cienia wątpliwości żyje! Przywódca mówił,żeby wierzyć tylko Mathabie, a oni od początku do dziś mówią, że Muammar żyje. Potwierdzono,że zabity na wideo człowiek to pułkownik Ali Majid al Andalus – sobowtór Kaddafiego, mieszkaniec Syrty, walczący u boku męczennika Mutasima. Libijczycy nie wierzą w śmierć Kaddafiego – wiem, bo utrzymuję z nimi kontakt. Nawet Algieria ISP i inne chwiejne arabskie media, które uznały w końcu,że nie żyje, teraz piszą,że może jednak żyć. Walki przebiegają pomyślnie dla Libijskiej Armii Wyzwoleńczej zwłaszcza teraz, kiedy nawiązali sojusz z plemieniem Zintan. Wygramy!

 5. Wojwit Says:

  @Marczenko
  Dowody na to, że Kaddafi żyje jakieś Pan ma? Między „może jednak żyć” a „żyje” jest spora różnica… Czemu więc jego córka (jak napisano w komentarzu powyżej) prosi o azyl i to właśnie u tych, którzy stoją za atakiem na jej kraj?

 6. Centuria Says:

  Wojwit, ciekawe jest, ze w tym artykule mowi sie, ze od dawna mowiono, ze Kaddafi byl zydem. I to ponoc po matce. Ojciec Kadafiego byl ponoc wloskim zolnierzem. Czytalam o tym niejednokrotnie.

  Np dosc ciekawie pisze sie o tyjm tutaj:

  http://www.aolnews.com/2011/03/31/the-mystery-behind-moammar-gadhafis-birth-some-say-hes-jewish/

  I tu:

  http://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/142593#.Tv4_-dRSSdw
  http://israelinsider.net/profiles/blogs/with-a-jewish-grandma-and-a
  http://israelmatzav.blogspot.com/2011/02/you-wont-believe-this-gadhafis-mother.html

  Cos w tym musi byc.

 7. mimi Says:

  Bardzo możliwe że Kaddafi żyje… Jego śmierć była mało realna – nagła i jakby na polityczne zamówienie (bezpośrednio przed wizytą Clinto w Libii). Wątpię żeby bliska przyjaźń z Berlusconim czy Sarkozym, czy też zapewne ogromna wiedza jaka posiadał Kaddafi, tak łatwo pozwoliłaby mu się rozstać z życiem. Jeżeli zatem Kaddafi żyje, to jest zapewne w jankeskich łapach. Pytanie pozostaje tylko, czy jako ofiara, czy też może jako zdrajca Libijczyków…

 8. Wojwit Says:

  @Centuria
  Odnośnie włoskiego ojca pułkownika Kaddafiego – ja, niestety nie pomnę już gdzie, czytałem że był Niemcem. No ale jeśli za matkę miał żydówkę… To dla unych jest (był?) swojakiem.

 9. justyna Says:

  NIE WIERZE ZE GADAFI ZYJE -TROCHE WIDZIALAM NIE POPROSTU NIE WIERZE -ALE GDYBYM ZLE SLYSZALA -TO BARDZO SIE Z TEGO CIESZE -MEDIA ISP TEZ PODAJA ZE ZYJE -ALE ZNAJAC GADDAFIEGO TO BY SIE ODEZWAL -NIE WIEM CO MYSLEC –

 10. Halina Says:

  Zdrajcą nie wolno nazywać kogoś tak zasłużonego dla budowy dobrobytu Libijczyków w niegdyś ubogiej Libii. Kadafii nie żyje. Wszystkim przyzwoitym ludziom jest smutno na sercu z tego powodu. Nawet gdyby Kadaffi przeżył sierpniowe walki w Bani Walid – to jako osoba wrażliwa i odpowiedzialna za swój kraj – nie przeżyłby widoku tego okrutnego natowsko-żydowskiego zła, jakie dotknęło Ojczyznę Kadaffiego i Jego Rodzinę. Kadaffi był wspaniałym mężem stanu, wielkim Człowiekiem. Jest Męczennikiem Libii i męczennikiem dobrego, Bożego świata w starciu z armią żydowskiego Lucyfer-szatana.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: