List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina


Materiał unikatowy w polskojęzycznym necie, o bezcennej wartości. Prosimy kopiować i rozpowszechniać.

Źródło: http://vnssr.my1.ru

Data publikacji: 16.10.2011

Tłum. RX

PUTLER. Czekamy kiedy otrujesz żonę i zastrzelisz się.

Panie Putin, pisze do pana obywatel Rosji, narodowości rosyjskiej. Tak, rosyjskiej a nie „rossijańskiej”, jak by pan chciał. Pomimo wszystkich pana wysiłków unicestwienia narodowości rosyjskiej ona ciągle jeszcze istnieje i tak właśnie siebie nazywa!

A teraz będę mówił w imieniu całego narodu. Kto dał mi takie prawo? Moja dusza rosyjska, mój duch rosyjski, moja rosyjska krew. Dzięki nim każdy Ruski czuje jedność ze swoim narodem, czuje odpowiedzialność za jego los i ból z powodu jego cierpień.

Naturalnie, w związku z brakiem u pana wszystkiego co wymieniłem powyżej, nie jest pan w stanie zrozumieć o czym mówię. Za pomocą tego listu nie szukam pańskiego zrozumienia bo byłoby to z mojej strony największą naiwnością. Ja chcę tylko zadać panu kilka pytań, których nie usłyszy pan nigdy podczas wyreżyserowanych, teatralnych, pańskich programów telewizyjnych pod nazwą „Gorąca linia z Putinem”. Takie pytania chciałby panu zadać każdy Rosjanin na którym pan i pańscy kompani postawili „ciężki krzyż” i spisali na straty. A odpowiedzieć na te pytania będzie pan musiał wcześniej czy później.

Bądźcie pewni, panie Putin, że odpowiecie na wszystkie i za wszystkie!

A teraz pytania.

Proszę powiedzieć, kiedy w 1999 roku Rodzina (Nazwa ówczesnej jelcynowsko-żydowskiej mafii na Kremlu- tłum.), reprezentowana przez Diaczienko, Jumasziewa, Wołoszina i Dieripaskę, wybrała pana szefem projektu „Utylizacja Rosji” i wybrała na stanowisko prezydenta Federacji Rosyjskiej to co pan wtedy czuł? Radość z perspektywy kariery czy wstyd za zdradzoną Ojczyznę? Proszę powiedzieć, kiedy po serii zamachów bombowych na bloki mieszkalne we wrześniu 1999 roku, oficerowie FSB nieoczekiwanie zawalili sprawę i zostali złapani na gorącym uczynku próby zamachu na kolejny blok mieszkalny w Riazaniu, 23 września, to czy przestraszył się pan tego, że naród zorientuje się co do pana roli w tych zamachach terrorystycznych albo czy był pan przekonany o swojej bezkarności?

Czy żałował pan niewinnych ludzi, których pan wysadził w powietrze podczas snu w ich mieszkaniach? Powiedzcie, czy po tym jak w sierpniu 2000 roku, nie posiadający odpowiednika na świecie, okręt podwodny „Kursk” był storpedowany przez amerykańską łódź podwodną „Memphis”, a wy z przerażeniem w oczach i drżącymi wargami, sepleniliście przed dziennikarzami coś bełkotliwego, to czego wtedy baliście się?

Konto puchnie. Żyć nie umierać. Mamy raj żydowski na Ziemi!

Czy pogorszenia stosunków z USA, czy tego, że kraj dowie się o waszym braku zdolności (braku chęci) obrony własnych obywateli? Po tym jak rozmyślnie opóźnialiście akcję ratowniczą, skazując na śmierć naszych marynarzy ażeby nie mogli powiedzieć światu o rzeczywistych przyczynach tragedii na Morzu Barentsa, czy nie było wam wstyd patrzeć w oczy ich rodzinom? W 2001 roku wy, na wniosek Amerykanów, zamknęliście nasze obie bazy wywiadowczo-nasłuchowe, leżące na Kubie i w Wietnamie, dzięki którym otrzymywaliśmy 70% informacji wywiadowczych. Krok ten wyjaśniliście oszczędnościami pieniędzy za które można zbudować domy. Powiedzcie, ile domów zbudowano dla Rosjan za tak zaoszczędzone pieniądze? Dokładnie ile rosyjskich rodzin otrzymało od państwa nieodpłatne mieszkania przez ten czas? Na wniosek tychże Amerykanów, w marcu 2001 roku, strącono na dno oceanu kosmiczną stację orbitalna „Mir”, dostarczającą do 30% wszystkich informacji wywiadowczych. W ten sposób ostatecznie pozbawiliśmy się wywiadu zagranicznego i własnego, niezależnego rozwoju krajowej kosmonautyki. Oficjalną przyczyną był brak pieniędzy na jej utrzymanie i modernizację. A konkretnie 70 milionów dolarów, których w Rosji nie można było znaleźć. Rzeczywiście, są o wiele ważniejsze wydatki na które można przeznaczać pieniądze, ważniejsze niż uratowanie jakiejś tam stacji orbitalnej. Na przykład zakup i utrzymanie przez gubernatora Czukotki, Abramowicza, klubu piłkarskiego „Chelsea” za ogólną kwotę 1 miliarda, wyciśniętych z Rosji, dolarów albo przeznaczenie 1,4 miliarda dolarów dla Izmaela Telmana na budowę hotelu w Turcji, prawda panie Władimirze Władimirowiczu? I to bez uwzględniania 1 miliarda dolarów, które proponowały Chiny na uratowanie stacji „Mir”. Powiedzcie, w jakim celu sprzedaliście Chinom w 2005 roku rdzennie rosyjskie ziemie, wyspy Tarabarow i Bolszoj Ussurijskij, leżace na rzece Amur, a także wyspę Bolszoj na rzece Arguń w okręgu Czitińskim, w sumie 367 kilometrów kwadratowych naszego terytorium? Kto dał wam prawo do dysponowania, według waszego uznania, tym co nasi przodkowie uzyskali i bronili przez stulecia?

Wyjaśnijcie jak to się stało, że po okrzyknięciu was przeciwnikiem zwalczającym oligarchów, liczba dolarowych miliarderów w Rosji wzrosła wielokrotnie i pod względem tego wskaźnika mamy 1 miejsce w Europie?

Biorąc jeszcze pod uwagę, że wasz osobisty majątek, według badań renomowanych politologów, przekroczył już 40(!!!) miliardów dolarów. I to na tle ogólnego ubożenia ludności, kiedy ponad połowę Rosjan nie stać na zaspokojenie podstawowych potrzeb.

W okresie waszych rządów śmiertelność ludności Rosji, a zwłaszcza jej rosyjskiej części, osiągnęła fantastyczny poziom. Według danych Centralnego Urzędu Analitycznego oddziału ZAGS Federacji Rosyjskiej na dzień 1 czerwca 2010 roku w Federacji Rosyjskiej zgodnie z dokumentami tożsamości mieszkało tylko 89,654325 milionów (!!!) ludzi a nie 142 miliony jak podano oficjalnie w spisie powszechnym. W 2009 roku zmarło 5,000854 milionów ludzi.

W okresie od 1.01.2010 roku do 1.06.2010 roku zmarło 4,678856 miliony ludzi. Fakt przestępczego ukrywania potwornego w swojej skali wymierania ludzi wskazuje na celowe stworzenie przez was, panie Putin, takich warunków życia w kraju, które mają na celu całkowite fizyczne wyniszczenie ludności Rosji. Sytuację można oceniać wyłącznie w kategoriach katastrofy, zwłaszcza w odniesieniu do rdzennego narodu rosyjskiego, którego liczba zmniejsza się już w postępie geometrycznym. Kolosalny poziom redukcji ludności kraju (po 5 milionów rocznie) jest waszym głównym osiągnięciem w wojnie z narodem rosyjskim. W takim tempie niszczenia nas, naród rosyjski CAŁKOWICIE zniknie z oblicza Ziemi już za maksimum 10-20 lat!!! Gwałtownie pustoszejące ziemie rosyjskie zasiedlacie wychodźcami z Kaukazu i Azji, prowokując tym samym konflikty etniczne, i prowadzicie politykę miękkiego ludobójstwa ludności rosyjskiej z jednoczesnym wypieraniem jej z jej ojczystej ziemi i zastępowaniem obcymi grupami etnicznymi. Ja nie będę was pytał po co to czynicie ale zapytam tylko o jedno a mianowicie czy nie pali się wam już ziemia pod nogami od uczucia własnego kundlizmu? Nie? To nic, wkrótce się zapali. Bardzo szybko!

Po gojowskich trupach ku świetlanej przyszłości.

Swoje działania w sprowadzaniu imigrantów wyjaśniacie tym, że nasza rozwijająca się gospodarka nie może obyć się bez dodatkowej siły roboczej ponieważ rodzimej ludności od dawna brakuje. Powiedzcie, panie Putin, na jaką cholerę jest nam potrzebna ta WASZA kwitnąca gospodarka przy katastroficznie wymierającym narodzie? Dla kogo to rozwijacie gospodarkę? Jutro nikt z nas nie pozostanie przy życiu a wy myślicie tylko o pieniądzach.

Cóż, teraz wymieramy w nędzy i głodzie a będziemy wymierać z pieniędzmi i w sytości (jeśli założymy, że rozwijająca się gospodarka wpłynie w jakiś pozytywny sposób na los prostych ludzi) i co z tego? Jak długo będziecie jeszcze bredzić o rekordowym poziomie PKB i o zwiększającej się sile nabywczej ludności a jednocześnie skromnie milcząc o totalnym ludobójstwie tej samej ludności? 23 maja 2007 roku to pan, panie Putin, podpisał porozumienie nr 4100940-4 dotyczące tego, że w przypadku niepokojów społecznych i katastrof technologicznych, wojska NATO mogą bez przeszkód zajmować terytorium Rosji i przeprowadzać operacje wojskowe.

Powiedzcie, dla czyjej obrony podpisaliście ten zdradziecki dokument? Czy naprawdę myślicie, że przy pojawieniu się niepokojów społecznych (a one niewątpliwie wystąpią i to bardzo szybko) kiedy doprowadzony do rozpaczy naród rosyjski rozpocznie obalanie okupacyjnego, antynarodowego, żydo-demokratycznego reżimu, to wasi zamorscy panowie zdołają wam pomóc? Grubo się mylicie albowiem w tym samym czasie i w Ameryce i w Europie będzie się działo to samo. Władza żydów i żydowskiego kapitału obrzydła już całemu światu!!! Utrzymać się WASZEMU zbójeckiemu reżimowi nie pomogą nawet wasi sojusznicy z waszej wojny przeciwko narodowi rosyjskiemu, dzicy Kaukazi z których wy formujecie organy spraw wewnętrznych opierając się na starej zasadzie-chcesz oddanych pachołków, którzy nie drgną otrzymawszy rozkaz rozstrzeliwania, to rekrutujcie ludzi bez kompleksu „miłości do swojego narodu”. Bądźcie pewni, że w czasie rosyjskiego powstania, szybkiego i bezlitosnego, pierwsi Kaukazi was zdradzą.

Taka jest już zwierzęca i pasożytnicza natura ich gatunku, zdradzać osłabionych sojuszników i machać ogonem przed zwycięzcami. Od chwili objęcia przez was władzy gwałtownie zwiększyło się spożycie alkoholu. Spożycie piwa zwiększa się o 60% corocznie co jest ciosem w zdrowie genetyczne narodu. Dzięki temu dzisiaj 60% chłopców w wieku poborowym jest niezdolne do służby wojskowej. Powiedzcie, czy wam wiadomo, że wykorzystywany do produkcji piwa chmiel zawiera substancję estragon, podobną pod względem właściwości chemicznych do estrogenu, hormonu żeńskiego, który stosowany systematycznie i często powoduje BEZPŁODNOŚĆ? Jestem pewien, że o tym wiecie bo w przeciwnym wypadku nie byłoby u nas tak agresywnej reklamy piwa, jego propagowania wśród młodzieży i nie byłoby wspierania browarów na poziomie państwowym. Czy nie jest tak Władimirze Władimirowiczu? Na ostatnim posiedzeniu Rady Państwa w 2010 roku, wy na równi z Miedwiediewem stworzyliście ideę utworzenia „rossijańskiego narodu” i „wszechrossijańskiego patriotyzmu”.

Powiedzcie, czy to wszystko co zdołaliście wypracować przez dziesięć lat przebywania u żłobu państwowego w sferze idei narodowej? Wiecie, waszego zapału i oddania waszym kahalnym panom można tylko pozazdrościć.

Gdyby wasza energia skierowana została do obrony narodu rosyjskiego to byłaby bezcenna!

Ale wasza nadmierna aktywność jednakże zgubi was. Wy tak bardzo się spieszycie żeby ostatecznie zamknąć problem rosyjski prowadząc szczerą politykę zagłady narodu rosyjskiego, że zupełnie zapomnieliście o konspiracji. A wy co?, myślicie, że naród rosyjski jest na tyle bezmózgim bydłem, że nie rozumie on przeciwko komu jest stworzony projekt „rossijańska nacja”? Jego antyrosyjska orientacja jest na tyle widoczna, że po prostu poraża swoim cynizmem. Małe narody Rosji posiadające swoją narodowo-państwową formację są chronione przed tym projektem rozpuszczenia w tyglu. One pozostaną Tatarami, Kałmukami, Jakutami… Tak zwanych „Rossijan”, jakichś beztożsamościowych, imperialnych kosmopolitów, wy planujecie robić tylko z Rosjan. Rozumie to nawet dziecko. Wy jesteście do tego stopnia owładnięci obsesją swojej rusofobicznej działalności i tak bardzo boicie się gwałtownie rosnącej w narodzie rosyjskiej świadomości narodowej, że nie wymyśliliście nic lepszego niż wypowiedzenie wojny rosyjskiemu i tylko rosyjskiemu nacjonalizmowi (nacjonalizm- miłość do swojego narodu, nacjonalista to ten kto kocha swój naród) jako podstawy polityki wewnętrznej. Nic dziwnego, że w 2008 roku został zlikwidowany Wydział do Walki z Przestępczością Zorganizowaną (OBOP) a na jego bazie stworzono Wydział do Walki z Ekstremizmem (Centrum E).

Widocznie nie ma dla was i dla waszych panów nic straszniejszego i niebezpieczniejszego od rosyjskich nacjonalistów, nawet zorganizowani bandyci są niczym w porównaniu z nimi.

Powiedzcie, dlaczego dzisiaj na ziemi rosyjskiej najbardziej pozbawionym praw, najuboższym, najnieszczęśliwszym i uciśnionym narodem jest właśnie państwowotwórczy naród rosyjski? Tak więc sytuacja ucisku narodu rosyjskiego jest wielowiekowym, podstawowym paradygmatem rosyjskiej państwowości, poczynając od pierwszych Romanowych. I za carów i za komunistów i za demokratów walka z „imperialnym rosyjskim szowinizmem” była i jest odróżniającym znakiem rusofobicznej władzy okupacyjnej. Ale wy ,panie Putin, przebiliście ich wszystkich razem wziętych! Takiego wyrafinowanego ludobójstwa, które pan, panie Putin, stworzył jednemu z największych narodów na jego ziemi ojczystej, nie znała i nie zna historia świata!!!

Jak długo jeszcze będziecie igrać z rosyjską cierpliwością?

Dojrzewają, pęcznieją, gotowe wybuchnąć potokami krwi, grona narodowego gniewu…

Z pieniędzy ubogich regionów Rosji idą środki na „odrodzenie” Czeczenii i Południowej Osetii, na aferę z Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi, Mistrzostwami Świata w piłce nożnej itd.

Na każdego mieszkańca pasożytniczego północno-kaukaskiego regionu narodowego z budżetu przeznacza się 50 tysięcy rubli, a na mieszkańca rosyjskiego okręgu 5 tysięcy rubli,

dziesięć razy mniej! I oczywiście kontynuuje się zasiedlanie rdzennych, europejskich ziem rosyjskich przesiedleńcami z Azji Środkowej i Kaukazu. Przy czym Syberia i Daleki Wschód są całkowicie przeznaczone na sprzedaż cudzoziemcom, głównie Chińczykom. Powiedzcie mi panie Putin, kiedy wspólnie z Miedwiediewem za pomocą „reform” wojskowych pozbawialiście rosyjskie Siły Zbrojne ich potencjału bojowego to czyniliście to z jakiego powodu?

Żeby rozbrojona i zredukowana armia nie zdołała stawić skutecznego oporu nadchodzącemu podbojowi Rosji albo żeby nie stała się ona jądrem zorganizowanego oporu narodowego przeciw waszej kanibalistycznej władzy? Równolegle z rozwaleniem armii wasz rząd praktycznie już zniszczył krajowy system oświaty i naukę. Jeden z najlepszych systemów oświatowych i kształcenia specjalistów w świecie wyście zamienili w poligon antyhumanitarnych eksperymentów. I nie tylko eksperymentów. Łatwo prześledzić drogę zgodnie z którą w naszym kraju, z maniakalnym uporem, wprowadza się właśnie te „edukacyjne nowości”, które już wydały swoje owoce w świecie zachodnim w sferze…debilizacji ludności. W okresie waszych rządów, panie Putin, zdołaliście ostatecznie zniszczyć wszystko co podtrzymywało nasz status wielkiego, naukowo-przemysłowego narodu, nie budując przy tym niczego w zamian. Rezultaty waszej działalności są przerażające. Katastrofa demograficzna, zniszczenie przemysłu i gospodarki rolnej, drastyczne obniżenie potencjału obronnego, degradacja infrastruktury i urządzeń przemysłowych, degradacja sfery socjalnej i całkowity upadek moralny. Gigantyczne wzbogacenie się wąskiej grupy pasożytniczej (70% rosyjskiego kapitału należy do żydów) wypompowującej bogactwa Rosji na swoje konta zagraniczne i nie mającej w naszym kraju długoterminowych interesów. PKB może przy tym rosnąć kiedy w tym samym czasie masy ludności żyją o głodzie i wymierają. Zimno, głód, nędza, choroby, bezrobocie, beznadzieja, zapędziły i zapędzają do grobu miliony naszych współobywateli.

NIENAWIŚĆ I POGARDA NARODU ROSYJSKIEGO DO WAS SĄ PO PROSTU BEZGRANICZNE!!!

Na widok waszej zadowolonej fizjonomii każdy przyzwoity człowiek ma ochotę zwymiotować.

Nie znam ani jednego człowieka, któryby sam osobiście albo jego znajomi i krewni, głosował na waszą jadowitą partię „Jedzących Rosję” („Jedinaja Rossija”- partia putinowska-tłum.).

W związku z tym mam pytanie, skąd te głosy (70%), Władimirze Władimirowiczu.

Wiecie, was nie to, że chcą widzieć prezydentem, ale was nie chcą widzieć wśród żywych.

Nie opowiadajcie tajemnicy! Czy już nie te 50 milionów martwych dusz, których z każdą godziną przybywa, nie stanowi podstawy waszych „wyborców”? Pewnie dlatego tak śmiało ogłosiliście, że zamierzacie kandydować w 2012 roku. Sądząc po waszej ostentacyjnej pewności siebie, rezultaty wyborów w ogóle was nie interesują skoro od razu ogłaszacie siebie przyszłym prezydentem. Wybaczcie, ale co za krzakiem z góry jesteście, że nie pytacie o zdanie narodu i decydujecie stanąć na czele ogromnego kraju?

Przypominam, że jesteście tylko pionkiem postawionym na tym miejscu i ta ręka, która was postawiła tutaj, po wypełnieniu przez was zadania zniszczenia narodu rosyjskiego, także was lekceważąco strąci jak zużytą zabawkę. Ale nie martwcie się, tak się nie stanie. Znacznie wcześniej będziecie zmieceni przez falę gwałtownie wzbierającej REWOLUCJI ROSYJSKIEJ!!!

Wasza tak zwana „władza” i „władza” waszych, tej samej krwi, obrzezanych panów z ich iluzorycznymi bogactwami, istnieje tylko dlatego, że MY ją uznajemy, a wy nie macie żadnych praw do władzy i nie możecie mieć z samej definicji. Cała wasza zmyślona władza, cała wasza sztuczna przewaga finansowa nad nami istnieje tylko w głowach oszukanych ludzi. Kiedy tylko krytyczna masa ludności zrozumie prawdziwą sytuację i prawdę o niej i przestanie uznawać waszą władzę nad sobą, to wasza pozorna potęga rozwieje się jak dym!

Już niedługo, ach jak niedługo! Ja osobiście panie Putin, nie uznaję waszej władzy nade mną w żadnym wypadku. Jesteście dla mnie nikim, całkowite ZERO, tak jak i dla milionów innych Rosjan! Pluję na wasze żydo-demokratyczne prawa, pluję na was samego, pogardzam wami i nienawidzę was bezgranicznie całym moim sercem rosyjskim!

Nie boję się waszej urojonej wielkości i gotów jestem powiedzieć wam to wszystko prosto w oczy. Za to co uczyniliście i co czynicie w dalszym ciągu, przeciwko ufającemu wam, rosyjskiemu narodowi, nie będzie dla was przebaczenia na wieki!

Musicie koniecznie za wszystko ponieść karę, ciężką karę!!!

Za każde nie narodzone rosyjskie dziecko, za każdego doprowadzonego do samobójstwa oficera rosyjskiego, za każdego zabitego rosyjskiego chłopaka i każdą zgwałconą przez Kaukazów i Azjatów rosyjską dziewczynę, za każdego rosyjskiego naukowca, który opuścił Ojczyznę by pracować za granicą, za każdy metr ziemi rosyjskiej sprzedany cudzoziemcom, za każde bezdomne dziecko, za każdy rubel wyłożony na utrzymanie morderców i gwałcicieli w więzieniach. Za każde rosyjskie dziecko oddane do adopcji cudzoziemcom, za każdy wykonany zabieg dzieciobójstwa (aborcji) i wywóz zwłok na sprzedaż do Ameryki, za każdego narkomana, alkoholika i prostytutkę, którzy nie mieli szansy zostania inżynierem, oficerem albo wielodzietną matką. Za każdego żydowskiego oligarchę żyjącego z grabieży narodu rosyjskiego, za każdego głodującego pracownika, za każdego bezrobotnego, za każdego przywleczonego do kraju cudzoziemca, za każdy wywieziony z kraju rubel, za każdego zmarłego z beznadziei Rosjanina, za każdą formę jawnej i skrytej propagandy medialnej rozpusty seksualnej, sodomii, pedofilii, rusofobii, żydoadoracji, egoizmu i samolubstwa, alkoholizmu, narkomanii, prostytucji, tolerancji, kosmopolityzmu, judeochrześcijaństwa i innych zachodnich „wartości multikulturalnych”. Za każde zdemoralizowane dziecko rosyjskie, za każdego rosyjskiego chłopaka siedzącego w więzieniu z artykułu (282) o ekstremizm, za każdego gliniarza i urzędasa okradających naród rosyjski, za każdego Rosjanina porzuconego na pastwę losu a mieszkającego w krajach byłego ZSRR, za każdego zamordowanego przez wasze działania Rusina, a takich już dziesiątki milionów, za każde wasze łgarstwo, za każdą waszą zdradę, za to wszystko i wiele jeszcze innych złych czynów w pełni poniesiecie karę. Bądźcie tego pewni.

ROSYJSKIE POWSTANIE NARODOWE NADCHODZI…

14.10.2011 Jurij AWIERIANOW

Pochodzenie MIEDWIEPUTÓW

Komentarze 22 to “List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina”

 1. KrisT Says:

  Jakby tak coś niecos pozmieniac, z powodzeniem naszemu płemiełowi moznaby wysłac ten list… Mamy tę samą sytuacje, nadchodzi dzien wyzwolenia spod panowania syjonistów, oj nadchodzi… oni o tym wiedzą i dlatego tak głośno zaczynają szczekać!

 2. lonewolf81 Says:

  Bardzo dobry artykuł. Myślę że przesłanie tego listu mogłoby sie odnieść do sytuacji w Polsce i innych krajach bylego demoludu.Bracia Rosjanie i inne narody słowiańskie, powinniśmy odrzucic w niepamięć historyczne zatargi i razem zjednoczyć się w walce przeciwko syjonistystycznym bandytom. To oni nas poróżnili w przeszłości dzięki czemu mogą teraz prowadzić polityke eksterminacji i grabieży na skale światową.
  Jak długo jeszcze pozwolimy im NA TO:) ?

 3. yaphoto Says:

  Swietna robota. Polskim cymbalom – nauczonym przez lokalne pejsy by pluc na Rosje – przyda sie zobaczyc, ze Slowianie wszedzie jada na tym samym wozku.

 4. nationale prosecutoria Says:

  W proroctwie Saby jest napisane, że cała ta żydowska pasożytnicza hołota zostanie któregoś dnia przepędzona ze wszystkich krajów świata w jedno miejsce i tam dokona swych dni. I oby stało się to jak najprędzej.

 5. List otwarty rosyjskiego nacjonalisty do Putina « Prawosławny Partyzant Says:

  […] Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych. […]

 6. yeti Says:

  Powiedzcie, czy po tym jak w sierpniu 2000 roku, nie posiadający odpowiednika na świecie, okręt podwodny „Kursk” był storpedowany przez amerykańską łódź podwodną „Memphis”, a wy z przerażeniem w oczach i drżącymi wargami, sepleniliście przed dziennikarzami coś bełkotliwego, to czego wtedy baliście się?
  Czy pogorszenia stosunków z USA, czy tego, że kraj dowie się o waszym braku zdolności (braku chęci) obrony własnych obywateli? Po tym jak rozmyślnie opóźnialiście akcję ratowniczą, skazując na śmierć naszych marynarzy ażeby nie mogli powiedzieć światu o rzeczywistych przyczynach tragedii na Morzu Barentsa, czy nie było wam wstyd patrzeć w oczy ich rodzinom?

  Czy są jakieś dowody na tę rewelację, że „Kursk” został zatopiony przez amerykański okręt „Memphis”? Pierwszy raz o tym słyszę.

 7. Edward Says:

  Po głębszej analizie mam wrażenie że list jest spłodzony przez koszernego bękarta z CIA który może mieć dostęp do materiałów do których nie dochodzą nawet wytrawni dziennikarze amerykańscy z tzw. konekcjami w Departamencie Stanu.
  Dla mnie nadal pozostaje zagadkowy stosunek Putina do Suwerennej Białorusi i przychylne nastawienie do Rosyjskich Narodowców jak np. NASHI i inne Białe grupy Narodowe F.R( sam uczestniczyłem w kilku imprezach i szukałem drugiego dna którego nie było.
  Najważniejszym dla mnie argumentem przemawiającym na korzyść Putina jest ciągle rosnące poparcie ze strony służb specjalnych FR w których w przeciwieństwie do Polski gdzie kundle zadowolili się oblizywaniem koszernej kości na emeryturze, jest ciągle 100% Rosyjskich Nacjonalistów czułych na Syjonistyczny smród.
  Zwłaszcza otaczająca Putina grupa Żukowowców która wyznaje tolerancję ZERO wobec Syjonistów i Zachodu.
  Zatem list może być zwykłą prowokacją skleconą przez CIA podłożoną hołocie (skierowany do mas) w celu wysadzenia Rosji w powietrze .
  Cokolwiek by się nie stało to podczas ataku „demokratów” na Iran , Rosja musi być stabilna a bez Putina stanie się chaotycznym zerem jak „Małpa z granatem”.
  Edward Maciejczyk
  zapraszam na forum suwerennosc com

 8. Admin Says:

  Niebawem pojawi się notka w związku z pańską wypowiedzią p. Edwardzie. Wraz z kolejnym bdb materiałem.

  Panu P. Beinowi i A. Szubertowi polecam dział:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

  i życzę dalszych „sukcesów” w tropieniu „hasbary”, a przy okazji liczę że ów panowie zgłębią swoją powierzchowną wiedzę w temacie i w końcu przestaną robić z siebie i swoich czytelników pajaców.

  Niestety, ale nie dysponujecie żadnymi materiałami ze stron rosyjskich (niezaleznych), nie znacie języka rosyjskiego, nie potrafilibyście nawet wskazać choć jednego rosyjskiego portalu, który poruszałby kwestię żydowską w Rosji i chwalił wasze żydowskie guru. Natomiast robicie z siebie znawców tematu i atakujecie każdego, jak to było w przypadku H. Pająka, który dokopał się do informacji nie po waszej myśli.

  Panowie, czeka was i wasze teorie kompromitacja na całej linii i czytając SS, zaczynacie to dostrzegać…

  Notka będzie jutro. Liczę, że zostanie zamieszczona na grypie, w odpowiedzi na wasze szkalowanie dobrego imienia SS.

 9. Anonim Says:

  Admin:
  Idziesz na lep na przeróżne fałszywki.
  Pająk jest dla ciebie niepodważalnym autorytetem. A i on szedł na lep żydowskich fałszywek.
  Pisz o tym Albin Siwak w „Bez strachu”.
  ” Nawet sam H. Pająk, autor wielu książek, korzystał z tej fałszywej broszury.”
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2010/12/03/albin-siwak-bez-strachu/
  Nie wszystko, co błyszczy to złoto.
  Masz za mało doświadczenia aby to rozumieć.
  Koczownicy pełniący obowiązki Rosjan tak się zamaskowali, że często brani są za rosyjskich narodowców.
  Już pisałem o tym w wielu miejscach – dokąd żydo-propaganda dyrygowana przez Sorosa, Brzezińskiego i Clinton
  będzie szczuła na Putina – mnie wśród użytecznych idiotów żydo-propagandy nie będzie.

 10. Admin Says:

  Bronię prawdy, która została utopiona przez waszą ignorancję w pomówieniach i oszczerstwach. Analizuję fakty, dane, statystyki i informacje na bazie NIEZALEŻNYCH źródeł i wyciągam z tego należyte wnioski, jak robi to każdy myślący człowiek na tej planecie, a co mitomanom i fantastom przychodzi z wielkim trudem.

  Na jakiej podstawie robi pan z K. Duszonowa żydowskiego przebierańca?

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-z-nozem-w-plecach/

  Na jakiej podstawie czyni pan z płk Kwaczkowa żydowskiego agenta?

  Żądam aby poza pomówieniami w końcu choć raz odniósł się pan merytorycznie do takowych osób i informacji które przekauzją.

  Henryk Pająk jest niewątpliwie autorytetem w PL, i naturalnie nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. A może Albin Siwak jest nieomylny? To nie jest prosta sprawa dochodzić prawdy w labiryncie kłamstw, i HP był zwiedziony, podobnie jak pan, telewizyjną interpretacją putinofislkich bredni. Jednak jest to człowiek czynu o wielkiej odwadze cywilnej i poznawszy prawdę, dokonał rewizji swoich poglądów – czego i wam życzę.

  Nie widzę u was żadnej polemiki z treścią, nie widzę abyście wypowiadali się merytorycznie odnośnie źródeł naszych rosyjskich informacij. Nie widzę u was żadnych tłumaczeń z Rosji. Żadnych informacji z Rosji. Nie widzę u was nic, poza telewizyjnymi interpretacjami. Wasz merytoryczny przekaz po prostu nie istnieje. I jest to żałosne, że macie jeszcze czelność wydawania jakichś „hasbarskich wyroków”, jak jakaś jedyna nieomylna wyrocznia.

  Szkodzicie sprawie i nie pozostanie to bez odpowiedzi.

  Dopóki macie możliwość edukacji w temacie, radzę korzystać:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

  Żegnam

 11. yaphoto Says:

  Adminie, dziekuje Ci za Twoja prace.

  Szubertem – „ekspertem” od Rosji bym sie nie przejmowal. Ten facet nie zna ni w zab rosyjskiego (przyznal mi sie kiedys, na pismie w komentarzach, na swoim wlasnym blogu „Poliszynel” – szkoda, ze nie mam screena) i wszelkie informacje nt. Rosji czerpie z tekstow angielskich i niemieckich – a kto je tam pisze ?!

  Czlowiek – ktory nie potrafi samodzielnie dojsc do zrodel rosyjskojezycznych powstalych w samych srodowiskach patriotycznych w Rosji – duzo maci w glowach Polakow nt. Putina. Tego samego Putina, ktory gra pod talmudyczne skinienie Berla Lazara, glowy CHABADU w Rosji.

  W samej Rosji warto zwrocic uwage na „szyty” pejsaty konflikt Zgromadzenia Zydowskiego (za ktorym stoja opozycyjni demokraci) z Chabadem (Kreml i spolka). Efektem tych dzialan jest ogolnonarodowe zamieszanie,z ktorego wyjdzie „ruski-Palikot”. Celem tych dzialan jest niedopuszczenie lub zmarginalizowanie dzialan nacjonalistycznych.

  Przyjacielskie umizgi P. Beina (demaskatora Chabadu w Polsce) z A. Szubertem daja duzo do myslenia – nie ogarnalem tego jeszcze 🙂

 12. yaphoto Says:

  NASI – to zadni narodowcy, to pejsate lepiszcze:

  Nasi (Młodzieżowy Demokraktyczny Antyfaszystowski Ruch „Nasi”, ros. Молодежное демократическое антифашистское движение «Наши») to rosyjska organizacja młodzieżowa wspierana i finansowana przez rząd Rosji. Określa się sama jako demokratyczny ruch antyfaszystowski. Jej stworzenie zostało najprawdopodobniej zaproponowane przez wyższych rangą urzędników administracji Prezydenta Rosji, z którą to administracją bardzo blisko współpracuje. Pod koniec 2007 roku, liczyła około 120 tys. członków, w wieku pomiędzy 17 i 25 lat.

  http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9D%D0%B0%D1%88%D0%B8_(%D0%B4%D0%B2%D0%B8%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D0%B5)

 13. Admin Says:

  Pamiętam yaphoto jak poleciłeś putinologowi, AS, aby doinformował się w kwestii wschodniej. Poleciłeś wówczas mu stronę/blog, gdzie był demaskujący materiał o ich guru, wraz ze zdjęciem ich guru – putina w jarmułce. Wówczas AS napisał, że to fałszywka.

  Dzisiaj putinolodzy zrobili się jeszcze bardziej bezczelni, czego najlepszy przykład dała grypa666 P.Beina, gdzie oszczerstwami putinofile dwoją się i troją aby zdyskredytować najlepsze i jedyne informacje w tymże temacie w Polsce.

  Osobiście, po ich wzgardzie prawdą, patrzę już na tych ludzi jak na zwykłych dywersantów.

  Wiem, że to obróci się przeciwko nim, ponieważ sami nigdy żadnych niezaleznych informacji z Rosji nie opublikują. A prawdy nie zakrzyczą.

  PS. Żal mi tylko patrzeć jak się kompromituje E. Maciejeczyk. Niegdyś nakręcił świetne filmy, dziś wdaje się w żydo-putinofilskie fantazje z garstką awanturników. Smutne.

 14. yaphoto Says:

  O pejsatym konflikcie w Rosji pomiedzy Chabadem i Kongresem Zydowskim:

  http://www.chabad-mafia.com/world.php

  Russia

  A bitter rivalry has been ongoing in Russia for the past 10 years between Berel Lazar, chief rabbi for the Chabad-Lubavitch dominated Federation of Jewish Communities, and Yevgeny Satanovsky, president of the pluralist Russian Jewish Congress, over who represents the Jews of Russia on an official basis. The Kremlin officially recognized Lazar as the religious leader of the Russian Jewish community, pushing aside the congress’s Rabbi Adolf Shayevich, who until then had occupied the post.

  Since the installation of Rabbi Berel Lazar as the Chief Rabbi there have been a number of controversies associated with Chabad influence with premier Vladimir Putin, and their funding from Russian oligarchs such as Lev Leviev and Roman Abramovich. Lazar is known for his purported close ties to Putin’s Kremlin.

  Putin became close to the Chabad movement, since it is the largest Jewish organization in the FSU representing the majority of communities after a number of non-Chabad Jewish oligarchs and Rabbis including Vladimir Gusinsky (the founder of the non-Chabad Russian Jewish Congress) backed other candidates for president. Lev Leviev, a chabad oligarch supported Putin, and the close relationship between them led to him supporting the Chabad federation nomination of Lazar as Chief Rabbi of Russia, an appointment that Putin immediately recognized despite it not having been made by the established Jewish organisation. Lazar was referred to by some as Putin’s „Court Jew”.

  Lazar responded to those allegations by saying: „I do not know what a court Jew is. There are some people whose only purpose is to speak in condemnation of the government. I try to be objective. The situation in Russia has improved under Putin. People get pensions. The standard of living is rising. There are also negative phenomena, which deserve to be criticized. There is corruption at all levels, though that has been characteristic of Russia in the past 80 years. The reform is in bad shape and there are also many other ills.”

  Rabbi Adolf Shayevich, who had been Chief Rabbi of Russia until 1998, argues that the Lazar is merely the appointee of Chabad and that he remains Chief Rabbi. What happened, he explains, „has nothing to do with religion and everything to do with politics and business. The president invites him to receptions and does not invite me. I am not offended.”

  Rabbi Pinchas Goldschmidt was expelled from Russia by order of the government, after having lived in Russia for fifteen years. According to rival oligarch Vladimir Slutsker, Goldschmidt told friends it was Slusker who had him expelled over his opposition to Chabad. Lazer made no protest at the expulsion of his rival, and within days was appointed to Putin’s Public Chamber, a controversial body that human rights groups have criticised as a window dressing exercise, packed with Putin acolytes to „legitimize the government’s increasingly authoritarian policies.”

  According to an editorial in the Jerusalem Post the reason why Lazar has not protested Putin’s arrests of Jewish Oligarchs and Goldschmidt’s deportation is that „Russia’s own chief rabbi, Chabad emissary Berel Lazar, is essentially a Kremlin appointee who has been made to neutralize the more outspoken and politically active leaders of rival Jewish organizations.” In 2003 while many around the world criticised the arrest of Mikhail Khodorkovsky, Lazar praised the action saying that „The future of the country shouldn’t be in the hands of one man who has money.”

  Rival RJC chair head Yevgeny Satanovsky said that Lazar’s endorsement of the actions was intended to develop a role as the special Jew for Putin in order to strengthen the position of the Chabad-Lubavitch movement, which he said was built around the worship of Schneerson. Lazar responded that „it’s no secret that I have a very good relationship with the president.”

  Darkei Shalom synagogue

  The Darkei Shalom synagogue is a major synagogue in northern Moscow. It was affiliated with Chamah, a religious and social welfare movement on behalf of former Soviet Jews with offices in New York and Israel, as well as Moscow. The spiritual leader of Darkei Shalom, Rabbi David Karpov, is a devotee of the late Lubavitcher rebbe, yet over the years he has distanced himself from FEOR, the Chabad rabbinical grouping in Russia that appointed and is headed by Lazar. Kaprov was telephoned by Lazar telling him that the synagogue was being gifted to the Chabad movement by its owners and that he would have to leave the synagogue, and resign his post to make way for the a new Chabad emissary. Lazar suggested that if he fell into line with FEOR he may be allowed to stay. At the same time Kaprov received court orders over various technical and administrative issues, which Kaprov argued were due to Lazar pressuring Kaprov.

  In an open letter to Lazar, Rabbi Adolph Shayevich and 16 other rabbis wrote: „We would like to express our deep disappointment and discontent with the recent attempt of FEOR to forcefully capture the Darkei Shalom Congregation, one of the most successful and respected Jewish congregations of Russia. This kind of attitude demonstrated by Rabbi Berel Lazar contradicts the spirit of Torah and is apparently based on typical methods deployed by Russian criminals.”

  Shayevich added in a statement to the press that „they already have too much money and power, and are using it to destroy all Jewish organizations which resist Chabad’s total domination of Russian Jewish life.”

 15. Admin Says:

  Swietna robota Yaphoto, cennych materiałów nigdy za wiele. Wszystko się przyda i co najwartościowsze, winno pojawić się w j. poL.

  Za kilka chwil ukarze się kolejny materiał o żydo-marionetce zainstalowanej na opanowanym przez żydowską mafię Kremlu, W. Putinie.

 16. yaphoto Says:

  Kilka dalszych linkow z moich zakladek nt. konfliktu miedzy rabinami (Szajewicz i Lazar) u kremlowskiego koryta:

  http://compromat.ru/page_12150.htm
  „Если бы нашему президенту понадобились действенные раввины, которые могли бы повлиять на президента США или на сенат, то я бы мог познакомить нашего президента с 5-10 раввинами, которые действительно что-то могут сделать реально. Никакой Лазар, никакие хасиды ничего сделать не могут”. Шаевич говорит о движении ХАБАД как о секте, которую „никто не признает, ни на какой „верх” не пускают”, что должно продемонстрировать ничтожность лоббистского ресурса конкурентов. А наименование „сектанты” должно разрушить представление о хасидах как об ортодоксальных евреях, противостоящих реформистам, которых привечает Шаевич.”

  http://compromat.ru/page_12149.htm
  „Какая, скажите мне, необходимость человеку, плохо говорящему по-русски, давать российское гражданство в течение двух недель? 31 мая у него гражданства не было, а 13 июня – уже было. Никому не интересно знать, почему Берл Лазар стал Главным раввином России в тот день, когда арестовали Гусинского. У них шла конференция, в повестке дня никаких выборов главных раввинов не было. Кто-то приехал из Кремля, вызвали Лазара и через десять минут объявили, что сейчас будут проходить выборы главного раввина России. И вот два десятка раввинов, из которых 18 – не граждане России, его выбрали. И это тоже никого не удивило! Выборы были в два часа дня, а в шесть арестовали Гусинского.”

 17. yaphoto Says:

  Opad szczeki: Berl Lazar/Putin/NWO (ale ostroznie, uwagi na koncu)

  […]

  „Давайте разберемся: откуда этот красавец (B.Lazar – yaphoto) выискался? Ведь все ж было – не скажу хорошо – нормально. Еврейские организации спокойно «крышевали» еврейский бизнес, распределяли халявную мацу среди прихожан синагог и готовили их к отъезду в Израиль.
  Чисто политических демаршей с их стороны не наблюдалось. «Прогрессивные журналисты» – те да, жгли глаголом сердца. Но чтоб тот же Шаевич попрекнул телезрителей Холокостом – что-то не припомню.

  Беда пришла сразу после воцарения Путина…

  Прежде чем мы вспомним «как это делалось», давайте повнимательнее приглядимся к нашему «бруклинскому гастарбайтеру». Почему для зачистки «еврейской площадки» Путин использовал такого экзотического «терминатора»? Неужели нельзя было что-нибудь менее причудливое подыскать?

  Ответ, как мне кажется, находится в загадочной статье некоего Игнатова «Стратегия «глобального лидерства» для России», опубликованной в «Независимой газете» в сентябре 2000 года. Если вы эту статью не читали – вам большой минус. Без нее невозможно понять во что, собственно, Путин превращает нашу страну и зачем. Эта статья – развернутый перечень первоочередных задач чекистов-акционеров, по максимально эффективному использованию России в качестве инструмента инкорпорирования своих холеных тушек в «мировую элиту» (в тексте, понятное дело, говорится о том, что все это делается «ради России», «для России», «во имя России»… кто бы сомневался!).

  Большая часть перечисленных у «Игнатова» задач чекисты-акционеры уже успешно решили. Причем, ровно так, как это предначертал «Игнатов» в далеком 2000-м году…

  Так вот. В самом начале статьи, автор (или авторский коллектив) говорит о «Мировом правительстве» («портфелями» в котором якобы должны завладеть доблестные чекисты-акционеры, чтобы всем стало хорошо) как о «хасидско-парамасонской группе». ”

  […]

  http://personal-plus.net/forum/read.php?1,2874
  —————————————————————————

  Стратегия „глобализационного лидерства” для России
  Первоочередные непрямые стратегические действия по обеспечению национальной безопасности
  2000-09-07 / Александр Александрович Игнатов – генеральный директор информационного аналитического агентства при Управлении делами президента РФ.

  http://www.ng.ru/ideas/2000-09-07/8_strateg.html

  —————————————————————————-

  O tym dokumencie mowi rowniez w swoim wykladzie Wladimir Zdanow:
  http://video.mail.ru/mail/galanat13/898/897.html

  —————————————————————————-
  Moje uwagi:

  – szukalem b. dokladnie ale nigdzie nie znalazlem jakiejkolwiek wzmianki o autorze dokumentu Александр Александрович Игнатов, a przeciez to wysokiej rangi urzednik, wiec powinien byc jakis profil, historia a tu nic, zero
  – na stronie Kancelarii Prezydenta RF http://www.udprf.ru/sitemap, nie ma wspomnianej agencji, jest tylko http://www.udprf.ru/perechen-organizatsii-finansiruemykh-upravleniem-delami/fgu-analiticheskii-tsentr-pri-pravitelstve-rf/1253 powstaly w 2005 r i pod innym kierownictwem

 18. Admin Says:

  Bdb robota Yaphoto.

  Skoro Putinologia zajmuje tak pikantnymi szczegółami jak fantazje nt. genitaliów p. Putina, z pewnością znajdzie w swej mądrości merytoryczne argumenty aby odnieść się do powyższych treści, które – moim skromnym zdaniem – w tej chwili winna wałkować już na translatorze.

 19. Jak to jest z tym Putinem? « Dziennik gajowego Maruchy Says:

  […] atakowany jest Putin w internecie. Tutaj jest oskarżany o to, że jest żydowską marionetką. https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/27/list-otwatry-rosyjskiego-nacjonalisty-do-putina/ […]

 20. www.ellipticalsandtreadmills.org/ Says:

  Magnificent goods from you, man. I’ve understand your stuff previous to and you’re just too wonderful. I really like what you’ve acquired here, really like what you are stating and the way in which you say it. You make it entertaining and you still care for to keep it sensible. I can not wait to read far more from you. This is actually a wonderful web site.

 21. masarnia Says:

  Może i jestem za cienki w uszach żeby komentować źródła, jednakże to co się dzieje u nas wcale nie jest takie inne od zawartego tu przekazu. A jest on prosty, ktoś już policzył nasze dni, w końcu jesteśmy dla tego kogoś gorszym gatunkiem.
  W zasadzie jest pewna metoda na fizyczną eliminację tego gatunku, tylko że „w kraju słowiańskim to nie przejdzie”. Tu krk przez wieki odwalał „kawał dobrej roboty” instalując ludziom w głowach hamulce, których są pozbawieni żydzi. I uważam to za słabość, ponieważ do przeciwnika tego pokroju dociera tylko jedno – czysta, nieskrępowana agresja. Dlaczego to my mamy się bać agresora a nie on nas? Agresja na tle duchowym to coś co nie przejdzie w umyśle osoby, która wszystko wrzuca do wora new age. Dlatego spokojnie siedząc w fotelu czekam na koniec, bo żydostwo to nie biomasa, którą można zapakować i wywieść w jedno miejsce – to jest stan umysłu. Sama rewolucja to nie wszystko. Należy pamiętać, że przeciwnik jest taki arogancki i pewny siebie bo wie, że jego ofiary nie użyją straszliwych broni, którą on sam włada, ponieważ wpoił im do głów słabości.
  A tak poza tym to mamy dość ładną pogodę, szkoda że dżdży, ale przynajmniej nie pada.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: