Prezydent Komorowski wykrzyczany – Hańba ! / Makabryczny jubileusz – Kopalnia Wujek w Katowicach


Materiał filmowy z 16 grudnia przysłany na YouTube przez Sławomira Zakrzewskiego wczoraj, 24 grudnia.  

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=F2rmNRkPv78

16 grudnia 2011 r. organizatorzy uroczystości rocznicowych pod pomnikiem zamordowanych przez komunistów górników kopalni „Wujek” po raz pierwszy w historii tych obchodów nie dopuścili ludzi.

Postanowili niestosownie świętować jubileusz 30-lecia zamordowania Polaków na Kopalni Wujek. Do Komitetu „honorowego” wszedł Buzek, TW „Karol” ze Służby Bezpieczeństwa i Rozpłochowski (żona, z którą żyje, donosiła na niego a jego własny ojciec był oficerem SB, o czym rzekomo Andrzej Rozpłochowski nie wiedział; Komorowski w czym był – to każdy wie a Macierewicz może mieć odebrany immunitet właśnie za to, że nie ujawnił tego i kilkudziesięciu innych nazwisk na liście agentów WSI, których ujawnić mu nie pozwolił kierowany przez brata Jarosława prezydent Lech Kaczyński, bo nie darmo przepił w Magdalence z Kiszczakiem na ty i za to musi być wyrzucony z Wawelu (Prawo Kościelne mówi, że Kościół może w każdej chwili dokonać ekspulsji szczątków z katolickiej katedry, bez uzasadniania publicznego tej decyzji).

Władza żydokomunistyczna w Polsce kilkakrotnie zachęcała Polaków do wyjścia na ulicę: Poznań 1956 roku, Wybrzeże 1970 r. i w stanie wojennym kopalnia Wujek w Katowicach to najbardziej krwawe prowokacje ubowców przy czym należy w tym miejscu powiedzieć, że jednakowo odpowiedzialni za śmierć Polaków za każdym razem byli ludzie wydające rozkazy strzelania do tłumów jaki i ludzie, którzy strzelali a także prowokatorzy, którzy zachęcali Polaków do wyjścia na ulicę, stawiania oporu przez bezbronny Naród Polski uzbrojonym po zęby kryptosyjonistom ukrywającym przed Polakami swoje prawdziwe nazwiska, pochodzenie narodowe i cele.

Jerzy Buzek nie chce chce ujawnić swojej ubeckiej przeszłości, nie poddaje się lustracji jak nie poddał się lustracji do końca życia żyd Berele Lewart używający nazwiska Geremek, a mimo to Stanisław Płatek zaprosił Buzka do Komitetu Honorowego obchodów 30 rocznicy zamordowania na Wujku Polaków, którymi Płatek nie dowodził, lecz którym przewodniczył i jako przewodniczący poprowadził w nieodpowiedzialny sposób na pewną śmierć. A nic nie słychać do dzisiaj, żeby Płatek umiał uderzyć się po chrześcijańsku w pierś i powiedzieć: moja wina, mea culpa. Mea culpa, mea maxima culpa.

Jednym z bandziorów ubeckich był ojciec Andrzeja Rozpłochowskiego, który zastąpił w tajemniczych do dzisiaj okolicznościach wybranego przez załogę Huty Katowice przewodniczącego, którego Służba Bezpieczeństwa zastraszyła i doprowadziła do rozstroju nerwowego w tak bezwzględny sposób, że oddał mandat przedstawiciela Narodu w ręce żyda Borkowskiego, swojego zastępcy a ten przekazał ten mandat Rozpłochowskiemu, którego Płatek powołał za to do Honorowego Komitetu 30-rocznicy obchodów zamordowania Polaków na Wujku.

Czy Instytut Pamięci Narodowej, Komisja Badania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu w Katowicach, lub w jakimkolwiek innym mieście postawi kiedyś wreszcie jako temat prac naukowych, konferencji żydowskie pochodzenie narodowe złoczyńców? Na morderczej działalności bandy braci Bielskich nie zakończyła się przecież na Wołyniu, ani w całej Polsce zagłada Narodu Polskiego.

Kryptosyjonistyczny system apartheidu dzielącego społeczność Polski na podludzi/ bydło (gojów) oraz grupę panów posiadających żydowskie pochodzenie i chazarską mentalność Azjatów nie ukrywa, że zmierza do wojny, w której zagłada Polaków dokonana zostanie bezlitośnie.

Kryptosyjoniści udają w Polsce Polaków, na Węgrzech Węgrów, w Niemczech Niemców a w Rosji Rosjan. Na Ukrainie rozpoznają się po końcówce nazwiska: żydom piszą tam w paszportach dwie litery „-ij” w końcówce nazwiska, a Polakom tylko jedną literę: -i. Jest to pozostałość po systemie sowieckim, który tak samo jak PRL za Gomułki przewidywał rubrykę: narodowość. Gierek zrównał oficjalnie żydów z podludźmi i została w paszportach tylko rubryka: obywatelstwo.

Jedna odpowiedź to “Prezydent Komorowski wykrzyczany – Hańba ! / Makabryczny jubileusz – Kopalnia Wujek w Katowicach”

  1. SENIOR 1944 Says:

    Ostatni rozmawiałem z osobą ,który twierdzi że w czasie zajść na Kopalni Wujek był Lech Wałęsa, który podsycał nastroje. Tadeusz który mnie to opowiadał był w tamtym czasie kierowcą i oczekiwał na załadunek jego samochodu węglem i w tym czasie widział Lecha Wałęsę i dwóch innych panów , którzy przeskoczyli płot i weszli na teren Kopalni Wujek.. Podobno protestujący górnicy kilofami i łomami zaatakowali ZOMO a ci odpowiedzieli strzałami a efekt był wiadomo jaki. Ciekawe czy są się inni świadkowie aby potwierdzić że Lech Wałęsa tam był. Senior1944′


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: