Dogodna ilość przestępstw


Źródło: http://libyasos.blogspot.com/p/news.html

Tłum. Pisanka

Szczurze podziękowania dla największych zbrodniarzy na świecie za zbrodnię przeciwko ludzkości

Rzeczywistość społeczna (w tym przestępcza) jawi się jako bardzo skomplikowana, złożona. Może nawet nasunąć się wniosek, że nie istnieje przestępstwo, istnieje akt, czyn, istnieje jednostka, osoba, istnieje znaczenie, które nadaje się aktowi, czynowi, jednostce, osobie. Rzeczywistość – ujmowana w ten sposób – jest kwestią konstruktu (konstruktora), projektu (projektanta), umowy (uznania). Oto przykłady:

Według szacunków NATO, nie było cywilnych ofiar nalotów w trakcie wojny w Libii. Interwencja polegała na obronie ludności (zdrowia, życia), ochronie pokrzywdzonych i poszkodowanych przed reżimem (represjami, rygorami), ostrzeganiu ludności przed działaniami (sprzętem, urządzeniami, wojskiem), wprowadzeniu demokracji (bezpieczeństwa, ładu, porządku). Według ocen amerykańskich mediów w nalotach zginęło od 40 do 70 ludzi / Libijczyków (po dokonaniu ludobójstwa na Libijczykach przez NATO, jest to szczyt bezczelności ze strony żydowskich mediów w U.S./admin). Vitaly Churhin, ambasador Rosji przy ONZ, interpretuje te dane, informacje jako kłamstwo, oszustwo, propagandę. Domaga się zbadania sprawy ewentualnych, potencjalnych zbrodni. Żąda tłumaczeń, wyjaśnień. Susan Rice, ambasador USA przy ONZ, interpretuje te postulaty, wezwania jako bezczelny, podły, tani chwyt. Operacja powiodła się. Insynuacje nie przykryją, nie zakryją sukcesów. Zdaniem władz w Libii (opierających się na statystykach oficjalnych, rządowych, urzędowych), w nalotach zginęło 40.000 ludzi / Libijczyków. Było to nieuchronne, nieuniknione. Narodowa Tymczasowa Rada nie jest jednak zainteresowana dochodzeniem, śledztwem. Zdaniem Zielonych w Libii (opierających się na statystykach nieoficjalnych, nieurzędowych, niezależnych) w nalotach zabito 100.000 ludzi / Libijczyków, zraniono 240.000 ludzi / Libijczyków, zaginęło 78.000 ludzi / Libijczyków, zgwałcono 10.300 ludzi / Libijczyków, 350.000 zostało uchodźcami. Armia Wyzwolenia (Front Wyzwolenia) traktuje jako brak patriotyzmu i zdradę degradowanie, deprecjonowanie, dewaluowanie, ignorowanie, manipulowanie tymi faktami.

Czy zaistniało przestępstwo? Kto jest sprawcą? Kto jest ofiarą, pokrzywdzonym, poszkodowanym? Kto (tworząc rzeczywistość) ma rację, słuszność (raczej, zdecydowanie)? Po czyjej stronie jest prawda? Po czyjej stronie jest fałsz? Osądźcie sami!

Kliknij aby powiększyć:

Szczurze podziękowania dla Polaków za pomoc ze strony żydowskiego apartheidu w Polsce i za naszą w nim bierność

Źródło zdjęcia ze szczurami: http://www.msz.gov.pl/Oswiadczenie,MSZ,po,smierci,plk.,Kadafiego,46181.html

Komentarze 3 to “Dogodna ilość przestępstw”

  1. justyna Says:

    a czego mozna sie spodziewac po BANDYCKIM N,A,T,O ,NADAL LUDZIE SA TORTUROWANI -PARALIZATORY SA UZYWANE TAK JAK I BICZOWANIE I GDZIE W LIBI SA PRZESTRZEGANE PRAWA CZLOWIEKA -ABDEL JALIL TO NARZEDZIE W REKACH ZACHODU udaje greka poprostu jest to przerazajace -ale dziwie sie libijczykom ze tak dali sie zrobic w balona -niech zyje ruch oporu zielonych moze im sie po szczesci -inszallah

  2. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Dogodna ilość przestępstw […]

  3. Ość Says:

    Mimo wszystko, za to co zrobili i robią, nie można „ich” porównywać do zwierząt. To byłaby dla zwierząt obraza. Co Wy NATO?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: