Kreml wie o nadchodzącej katastrofie światowej


Źródło: http://3rm.info/18889-kreml-znaet-o-nadvigayushhejsya-na-mir-katastrofe.html

Data publikacji: 23.12.2011

Tłum. RX

22 grudnia Miedwiediew ostatni raz jako prezydent Federacji Rosyjskiej wystąpił przed Zgromadzeniem Federalnym Federacji Rosyjskiej. Nie ma co się zajmować jego, jak zawsze u Miedwieputów, populistyczną przemową, przepełnioną łgarstwami i życzeniami, po prostu byłoby to bezsensem. Ale uwagę można zwrócić na to, że kremlowski reżim okupacyjny świetnie wie o tym, że nadchodzi globalne załamanie gospodarcze, wszechświatowy chaos i panika. Nie ma wątpliwości, że Rosja i jej mieszkańcy znajdą się w bardzo ciężkiej sytuacji ponieważ oligarchiczny reżim przez ostatnie 20 lat wycisnął z kraju wszystkie soki i zniszczył wszystko co tylko mógł. Dlatego najprawdopodobniej ze wszystkiego Putin, w przypadku zwycięstwa w wyborach prezydenckich w marcu 2012 roku, będzie coraz bardziej przekształcał się w bezwzględnego Putlera, bo w przeciwnym wypadku „obudzony” lud Rosji zmiecie go razem z jego żydowsko-zbójecką bandą oligarchiczną jak okruchy ze stołu.

Ale to chyba „pluskwom” nie pomoże a raczej przyspieszy ich haniebny koniec.

Rosja w warunkach nadchodzącego światowego kryzysu ekonomicznego powinna żyć z własnych środków ale nie rezygnując z nowych programów społecznych i nie ograniczając podjętych przez państwo obowiązków, powiedział prezydent.

„Musimy kontynuować życie z własnych środków bez rozprzedawania własnych bogactw, zwłaszcza w warunkach nadchodzącej globalnej recesji”- powiedział Miedwiediew.

„Jednakże determinacja życia z własnych środków nie oznacza, że powinniśmy porzucić nowe programy społeczne, a zwłaszcza nie pomniejszanie istniejących zobowiązań. Wszystkie te zobowiązania zostaną spełnione w całości”– jak zwykle nałgał.

Komentarze 3 to “Kreml wie o nadchodzącej katastrofie światowej”

  1. Maciej Says:

    A jak nie nałgał ? To pozostaje się uczyć rosyjskiego …

  2. Kreml wie o nadchodzącej katastrofie światowej « Prawosławny Partyzant Says:

    […] Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych. […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: