Chanuka i rewolucja


Komentarz: Niestety, wcześniejsza informacja pochodząca z tego samego źródła okazała się ostatecznie tylko nadzieją. Cóż, Rosjanie prowadzą zmagania dalej i jest to tylko epizod aczkolwiek niemiły i dla nich i dla nas. Należy być zawsze przygotowanym na takie podstępy ze strony każdej władzy okupacyjnej. Taka już jej natura.

Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id10634.html

Data publikacji: 22.12.2011

Tłum. RX

Główny wojskowy rabin Rosji- Berl Lazar

Żydowska rewolucja rozpoczęta w naszym kraju w 1917 roku ciągle trwa. Zapewnia nas o tym coroczne świętowanie przez żydów Chanuki w centrum Moskwy i innych miastach rosyjskich. Pomimo tego, że żydobolszewicka władza przywdziała maskę demokracji, to za pomocą symboli pokazuje ona wtajemniczonym „kto w domu jest panem”. Jednym z takich symbolicznych znaków będzie w tym roku zapalenie przez Berl Lazara chanukalnego, siedmioramiennego świecznika 26-go grudnia na Placu Rewolucji w Moskwie.

Rewolucja nie zakończyła się, ona tylko nieco zmieniła oblicze, przypomina nam o tym symbolicznym gestem Berl Lazar. Jeszcze jednym symbolem mówiącym o naturze starej i nadchodzącej rewolucji jest to, że przez władze okupacyjne został wydany zakaz przeprowadzenia przez Rosjan wiecu i demonstracji 10-go grudnia na Placu Rewolucji.

Ale właśnie żydzi będą zapalać chanukalną menorę właśnie tam.

Zapalanie Chanuki w Moskwie w przeszłości:

BERL LAZAR. Zgadnij gdzie schował się rebe

Komentarze 3 to “Chanuka i rewolucja”

 1. inkaust Says:

  Fjny ten „boberek” na ostatnim zdjeciu,w dzisiejszych czasach unikat,mozna powiedzieć biały kruk,do tego pejsiki,cymes ;-]

 2. Chanuka i rewolucja « Prawosławny Partyzant Says:

  […] publikacji: 22.12.2011, Tłum. RX, Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten do […]

 3. felicyta Says:

  „zapalenie przez Berl Lazara chanukalnego, ośmioramiennego świecznika „-
  to trzeba poprawic na „siedmioramiennego”


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: