W przypadku ataku na Iran, Chiny są gotowe do rozpoczęcia III Wojny Światowej


Źródło: http://3rm.info/18828-v-sluchae-napadeniya-na-iran-kitaj-gotov-nachat.html

Data publikacji: 21.12.2011

Tłum. RX

Północnokoreański plakat propagandowy

Prezydent Chin twardo ostrzegł, że jeśli USA lub inny kraj, napadnie na Iran, to Chiny podejmą szybko odpowiednie środki i przystąpią bezpośrednio do wojny. Donoszą o tym agencje informacyjne a w szczególności www.deyerler.org/ru . W przeddzień premier Federacji Rosyjskiej Władimir Putin i prezydent Miedwiediew zgodzili się z prezydentem Chin Hu Jintao, że jedynym sposobem powstrzymania agresji Zachodu przeciwko Iranowi to odwet i bezpośrednie działania wojenne. Marynarka Wojenna Chin czeka na otrzymanie odpowiednich rozkazów. W ubiegłym tygodniu na spotkaniu z wysokimi funkcjonariuszami Armii, prezydent Chin ostrzegł, że Chiny bez wahania wesprą Iran, nawet jeśli trzeba będzie za to zapłacić rozpoczęciem III Wojny Światowej. Generał Armii Federacji Rosyjskiej, Nikołaj Makarow, w ubiegłym tygodniu także powiedział bez ogródek: „My nie możemy zapobiec wzrostowi skali lokalnych i regionalnych konfliktów zbrojnych a nawet użyciu broni jądrowej.” Pentagon informuje, że USA opracowują „ostateczne rozwiązanie” kryzysu na Bliskim Wschodzie oraz wykorzystanie zabójczej broni biologicznej do ataku na Iran i Syrię.

Biologiczny wirus będący w dyspozycji Zachodu był zaprezentowany w ubiegłym tygodniu przez niemieckiego wirusologa z Erasmus Medical Center w Holandii. Wirus ten jest pięciokrotnie silniejszy od wirusa ptasiej grypy i jest niezwykle niebezpieczny i śmiertelny dla ludzi. W przypadku ataku USA i wykorzystania przez Zachód śmiertelnego wirusa będzie najprawdopodobniej użyty do tego celu szpiegowski samolot bezpilotowy RQ-170.

RQ-170 jest tym samym bezpilotowcem szpiegowskim, który został w ubiegłym tygodniu przechwycony przez Armię Iranu. Zbadanie charakterystyk tego bezpilotowego samolotu przez irańskich i rosyjskich specjalistów stworzy poważny problem dla USA w kwestii wykorzystania tej broni przeciwko swoim wrogom.

*******************

Ps. Jako ciekawostka, północnokoreańska propaganda: 

"Bezlitosna kara dla amerykańskich imperialistów"

 

"Zniszczymy amerykańskie świnie, jeśli nas zaatakują"

 

"Nie popełniajcie brutalnych zbrodni, wy amerykańscy imperialiści"

 

"Patrzcie, jak żałośnie wygląda amerykański imperialista"

 

"Niech was nie zwiedzie przebranie Amerykanów"

 

"Wieczny wróg naszego narodu. Śmierć amerykańskim imperialistom"

Komentarzy 10 to “W przypadku ataku na Iran, Chiny są gotowe do rozpoczęcia III Wojny Światowej”

 1. KrisT Says:

  doskonały plan depopulacji, doprowadzic do konfliktu i przy okazji w kilku krajach rozsiac wirusa zwalając wine na wszystkie walczące strony…. redukcja do poziomu zapowiadanych 500 tyś nie będzie problemem….Problemem jest tylko aby tak manipulować rządami aby dały się napuścic jedni na drugich, niech się goje tłuką….

 2. Ość Says:

  I wszędzie mąci żydostwo. Nie mogą ścierwa bez tego żyć. Zawsze im wszystkiego mało i mało. Więcej na świecie ludzi przez nich zginęło niż we wszystkich innych konfliktach razem wziętych. Do tego wysługują się ogłupionymi gojami. Oni są już przeklęci do końca świata i skończą chyba na kanibaliźmie wewnątrzplemiennym. Co za zaraza.

 3. ehh Says:

  A faraon mógł wypalić to sku*wysyństwo zawczasu.

 4. WIKING Says:

  NIECH ŻYJE CHIŃSKA REPUBLIKA LUDOWA I WIELKA ROSJA ! ! ! PEŁEN SZACUNEK DLA KOMENTATORA ”Ość” ! ! !

 5. Polak Says:

  Przeczytałem i olśniło mnie,to że najpierw było bse.potem ptasia grypa.świńska grypa.potem zmutowane bakterie e coli(wszystko prawie co roku jak w zegarku)to nie nowość dla mnie.ale olśniło mnie jak to sie zaczyna.leci sobie samolocik i ten syf rozsiewa.

 6. ftaq Says:

  no chazarska krew ! 🙂 przecież to potomkowie jednego z najbardziej wojowniczych ludów w Azji! nawet mongolscy chanowie woleli omijać szerokim łukiem tereny Chazarów w obawie o swoje życie 🙂 5 min nie usiedzą na d..ie bez włożenia kija w mrowisko i rozpętanie jakiejś jatki!
  przecież powinno się ich deportować gdzieś na duża wyspę z daleka od cywilizacji! Najlepiej na Madagaskar ! 🙂

 7. centurion Says:

  USrael wyrósł na cierpieniach rdzennej ludności zamieszkującej ziemie które teraz zajmuje.
  USA na eksterminacji Indian natomiast Izrael na eksterminacji Palestyńczyków. To dwa twory których korzenie tkwią i poją się krwią niewinnych. Jeśli dojdzie do globalnego konfliktu USrael kontra Eurazja jestem pewien że Usrael upadnie. Mam tylko że Polacy się obudzą i Polska nie skończy jako mięso armatnie NATO.

 8. kai555 Says:

  …rasistą nie jestem!…broń borze!…ale te malunki mi sie nawet podobają!…kiedy tych zboków trag szlafi…

 9. Helli Says:

  Wiadomo wszystkim, że USA to żandarmi świata i narzucają swoją demokrację innym narodom, choć to nie ma nic wspólnego z demokracją. Każda agresja musi budzić sprzeciw. Nie pochwalam agresji na Iran. „Helli”.

 10. iluzor@wp.pl Says:

  FAraon, przechodził to samo.

  -majak kryzysowy,
  -wzbudzanie lęku, odwołanie się do irracjonalnych przesłanek „krowy zjadają krowy”,
  -polityka podatkowa 10% totalna egzekucja, co może wywołać zamierzone zjawisko,
  -kryzys i sprzedawanie żywności,
  -brak pieniędzy prowadzi do konieczności sprzedaży ziemi, domów
  -niewolnictwo itd.

  PS. A późniejsze trąby Jery.- pierwotna idea rewolucyjna skierowana do naiwnych młodych osób i posługiwanie się kłamstwem, które po wielu powtórzeniach nabiera rangi tautologii.

  Ps.ps sprawdzone wzory wielokrotnie w historii pojawiają się z 999% skutecznością.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: