O czym wie każdy terrorysta

Komentarze 4 to “O czym wie każdy terrorysta”

 1. Misius Says:

  Jest to niewątpliwie tragedia dla rodzin zabitych żołnierzy. Pytanie tylko jest. Jaki Polska ma interes wysyłać wojsko do Afganistanu. Komentarz tej Pani jest przykładem jakim praniem mózgów jest poddawane społeczeństwo w Polsce.

 2. Krzysztof Cz. Says:

  Szkoda ludzi,ale nie powinni uczestniczyć w okupacji żadnego kraju.Tym bardziej,że to Polacy.Wydaje mi się,że to nie musieli być Talibowie,ale to nasi „sojusznicy”,którzy chcą wpłynąć na polską opinię publiczną i doprowadzić do tego,aby „polski rząd” chętnie i za przyzwoleniem społeczeństwa pozwolił na uczestnictwo „żołnierzy polskich” na okupację i ataki militarne dowolnego kraju na świecie.Historia lubi powtarzać się.1945 i atak Japończyków na Pearl Harbor,o którym wcześniej wiedzieli Amerykanie,Zatoka Świń czy WTC,to tylko niektóre akcje sprowokowane do osiągnięcia”wyższych celów”.Więc moja hipoteza wydaje się jak najbardziej realna.A jakbym pomylił się,to ludzie mają prawo walczyć o swoją niepodległość i mają prawo zabijać okupantów na swojej ziemi.Polacy do domu!

 3. tatawariata Says:

  – Nasi żołnierze nieśli nie wojnę, ale pokój i pomoc, dlatego ta śmierć boli nas jeszcze bardziej – powiedział premier w bazie w Ghazni.
  Ciekawe czy sam to wymyślił czy mu kazali to powiedzieć?

 4. maran Says:

  a w Egipcie za to to zabijaja i torturuja zwyklych obywateli, nie zolnierzy wysylanych na „humanitarne misje z bronia w reku”.
  Obywatele ci sa palowani za to ze osmielaja sie zaprotestowac pokojowo przeciw wszechobecnj dyktaturze. Policja z kolei ma bron z USA, ktora to bron jest oplacan przez obywateli amerykanskich.
  Lucyferianie daza do wywolania tzw „Controlled chaos” uzywajac do tego policji, najemnikow, armii, broni. Trudno powiedzeic na ile jest to prowokawane na ile nie ale fakt jest faktem ze gina zwykli, przecietni ludzie ktorzy dla lucyferianow nie maja ZADNEGO znaczenia. ZADNEGO.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: