List do redakcji. Kazachstan nad przepaścią. Rozmowa z kazachskim specnazowcem + materiał video


Źródło: http://3rm.info/18707-publikacii.html

Data publikacji: 18.12.2011

Tłum. RX

Nursułtan NAZARBAJEW

Dzisiaj zaczęło się w Żanaożen. Dosłownie miesiąc temu mieliśmy długą rozmowę z kazachskim, rosyjskojęzycznym specnazowcem, który służy w czymś podobnym do ALFA, jednostki bezpieczeństwa państwowego republiki Kazachstanu.

Teza pierwsza. Kazachstan stoi w rzeczywistości na progu „rozbioru”. Dąży do tego ni mniej ni więcej uaktywniona w regionie amerykańska agentura, która jak wiadomo jest związana z bazami wojskowymi rodzaju Manas. Kazachstan to, od północy po południe, stepy, pustynie i podgórskie pastwiska. Pustynia jest strefą rozdzielającą. Rozdziela ona leżące na południu obszary pod wpływem potężnego handlu narkotykowego z leżącymi tam amerykańskimi bazami wojskowymi, od obszarów na północy w swojej większości z rosyjskojęzyczną ludnością. Dzisiaj nadeszła wiadomość dotycząca miasta Żanaożen. Przeprowadziliśmy rozmowę telefoniczną. Odpowiedź jest prosta. Tu nie chodzi o bunt nafciarzy. Są to bajki dla debili. Tutaj chodzi o zorganizowane formacje bandyckie, które tak jak w wojnach czeczeńskich, zajmują miasta i posterunki blokady dróg. Formacje bandyckie nadeszły z południa. W samym Żanaożen sytuacja przygotowana, w mieście dużo przyjezdnych i emigrantów. Władze w celach dezorganizacyjnych wyłączyły Internet ponieważ aranżacja tych wydarzeń w 25 rocznicę gorbaczowskiego rozpędzenia Ałma-atskich wystąpień wyraźnie ujawnia zleceniodawcę, który już wypróbował swoje siły w Libii, Egipcie i Syrii.

Przyszła kolej na Kazachstan. Kiedy mówią wam, że tutaj rząd rozstrzeliwuje nafciarzy to jest to jawne łgarstwo ponieważ strzelanie w instytucje państwowe z granatników RPG i sadzanie snajperów na dachach to na pewno nie sprawka nafciarzy. To sprawka kogoś innego.

W Kazachstanie rozpoczęli operację specjalną Amercy. (Amerykanie- tłum.)

To jest powszechne przekonanie nas wszystkich w Kazachstanie. Głównym zadaniem (tej operacji-tłum.) jest wprowadzenie do ONZ kwestii nielegalności władzy Nazarbajewa i następnie zmiana reżimu. Są również dane dotyczące udziału Turcji w tym zamieszaniu.

Video z wydarzeń w Kazachstanie. Pilne. Wydarzenia z 16 grudnia (materiał w j. rosyjskim)

Komentarzy 6 to “List do redakcji. Kazachstan nad przepaścią. Rozmowa z kazachskim specnazowcem + materiał video”

 1. Jony Says:

  Nazarbajew to iluminacka kukła przecież.

 2. kai555 Says:

  …Kazachstan to nie tylko stepy!….to pierwszy kraj -na na liscie swiatowej – mający rude uranową…o innych pierwiastkach nie wspomne!…

 3. kama Says:

  Aż pewnego dnia w ciągu jednej chwili Bóg stwórca obróci to wszystko w popiół.Dobro zawsze zwycięży zło.Człowiek rodzi się dobry i taki jest,pomimo szachrajstwa i obłudy wierzę że kiedyś Bóg to unicestwi a zostawi tylko co dobre i prawe.

 4. marcin Says:

  Oczywiście poza tego gościa na tle tarczy słońca nawiązującego do szatana, fota to nie przypadek.

 5. Ość Says:

  http://blogmedia24.pl/node/54316

  Zobaczcie tutaj. Chcą żydki usunąć Pomnik Ofiar Katyńskich z Warszawskiej Starówki. Ludzie protestujcie bo te zbrodniarze żydowskie niedługo nas powietrza pozbawią. To atak na naszą historię. Tam żydzi mordowali polaków i w ślepia ich to kuje. Nie dajmy się zgnoić we własnym kraju nieudanej mniejszości dzikusów chazarskich..
  Dla tych oszustów i złodziei 4 metry kwadratowe więcej są warte niż nasza Polska zakrwawiona historia. I Hajka Grunbaum to popiera.

 6. kos Says:

  Żeby osiągnąć ,,oświecenie” na wyższe stopnie illuminati, trzeba odbyć stosunek analny. Czy nasz umiłowany przywódca jest oświecony przez nie dochodzące słońce?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: