W Federacji Rosyjskiej rozpocznie się wydawanie paszportów z odciskami palców


Komentarz: Redakcja nie może zaprzeczyć, że czytając zaledwie niewielką część tego rodzaju dochodzących do niej wiadomości, zaczyna popadać w pewnego rodzaju rozbawienie czytając równocześnie komentarze i „analizy” krajowe i zachodnie dotyczące patriotycznego charakteru rządu gospodina Putina i jego polipa gospodina Miedwiediewa.

Oczywiście jeśli elektroniczna inwentaryzacja i czipizacja Rosjan jest dowodem na walkę w/w panów z diabelskim globalizmem to musimy w takim wypadku przyznać, że Rosją rządzą rosyjscy patrioci. Niestety Redakcja nie może pozbyć się niemiłego wrażenia, że jednak w Rosji buduje się, także, globalny, elektroniczny koncłagier a rzekome konflikty pomiędzy Waszyngtonem a Moskwą to mistrzowsko wyreżyserowane przedstawienie zatytułowane „Sprzeczności w łonie demo(no)kracji”, którego finałem zawsze jest rzęsista owacja na stojąco wszystkich Mrocznych Ruchów Okultystyczno-Kabalistycznych (MROK).

Źródło: http://3rm.info/18607-zagranpasporta-s-otpechatkami-palcev-nachnut.html

Data publikacji: 15.12.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Federacyjna Służba Migracyjna Rosji planuje w 2012 roku uruchomienie pilotażowego projektu w sprawie nadania form prawnych wydawania Rosjanom paszportów z czipami i odciskami palców, doniósł dziennikarzom w środę dyrektor Federacyjnej Służby Migracyjnej, Konstantin Romodanowskij.

„Planujemy w przyszłym roku rozpoczęcie procesu związanego z uprawomocnieniem wydawania paszportów z czipami i odciskami palców. Będzie uruchomiony projekt pilotażowy.”– powiedział Romodanowskij.

Dodał on , że regiony gdzie będzie uruchomiony projekt pilotażowy, nie są jeszcze wybrane.

Powiedział też, że jeszcze nie są rozwiązane kwestie zapewnienia bezpieczeństwa a opracowanie i technologia produkcji dokumentu są już gotowe.

Romodanowskij zauważył, że w 2012 roku w pięciu regionach Rosji także planuje się uruchomienie projektów pilotażowych wydawania dokumentów dla uchodźców.

 

Komentarze 2 to “W Federacji Rosyjskiej rozpocznie się wydawanie paszportów z odciskami palców”

  1. kama Says:

    U nas to samo.Nowy paszport i odciski palców.

  2. W Federacji Rosyjskiej rozpocznie się wydawanie paszportów z odciskami palców « Prawosławny Partyzant Says:

    […] Redakcja SS nie może zaprzeczyć, że czytając zaledwie niewielką część tego rodzaju dochodzących do […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: