Państwo żydowskie po likwidacji Polski. Zenon Jaszczuk


Źródło: http://polacy.eu.org

Krótka historia likwidacji Polski i budowy żydolandu. Walka z POLSKĄ FLAGĄ i POLAKAMI trwa od II wś włącznie.

Z oczywistych względów są to tylko krótkie wyrywki z historii najnowszej. Z historii wczorajszej, którą my wszyscy znamy naocznie.

Stan wojenny wprowadzili w Polsce żydokomunofaszyści nie ze strachu przed wejściem wojsk sovieckich ( bo to ich wojska – soviet znaczy kahał) do Polski, tylko ze strachu przed Narodem Polskim zorganizowanym w Solidarności ( zresztą jak państwo wiecie wojska sovieckie stacjonowały w Polsce, więc z tym wejściem to całkowita lipa ). Żydokomunofaszyści doprowadzili gospodarkę wszystkich tzw demoludów łącznie z ZSRR do upadku. Zapewne celowa robota, bo opracowano nowe plany, a może tylko odkurzono stare zadane Hitlerowi do realizacji. Dlatego postanowili zmienić miejsce dyrekcji kołchozu Moskiewskiego na kołchoz w Brukseli. Bruksela to też takie miejsce dla zmylenia Narodów – powinno się pisać do Berlina, do państwa hitlerowców.

Dla w/w celów i uratowania skóry przed tubylczymi Narodami wymyślili Solidarność w Polsce. Solidarność miała dokonać przeprowadzki dyrekcji kołchozu. Tutaj się przeliczyli, przestraszyli potęgi Solidarności Narodowej Polaków. Widząc, że Polacy domagają się prawdziwej Polski, prawdziwych przemian, wolności, suwerenności , rządów POLSKICH w POLSCE.

Jak dzisiaj wiemy oni mieli inne cele jak Polacy, dlatego musieli wprowadzić stan wojenny.

Oczywiście pierwszym działaniem było aresztowanie tysięcy Solidarnościowców i rozwiązanie związku Solidarność. Prawdziwych silnych solidarnościowców wygoniono za granicę Polski po całym świecie ( moim zdaniem to było uzgodnione z tzw światem, bo wszędzie na tych Polaków już czekano w tzw obozach przejściowych). Jakoś świat nie walczył z tym oczywistym bandyckim wysiedleniem ludzi z własnych domów, z własnej Ojczyzny, a jak podają różne źródła to było około miliona Polaków razem z rodzinami. Czyli żydokomunofaszyści dają POLAKOM bilet w jedną stronę – wygnanie.

Podczas trwania stanu wojennego od razu organizują drugą solidarność  przez tzw sł. specjalne obsadzoną wszędzie agenturą. Można śmiało powiedzieć, że Polacy się zorientowali w tym zabiegu bo grubo z ponad dziesięciomilonowego związku Solidarność, została garstka agentów, do których dokoptowali nowych agenciaków. To oni zostali do dzisiaj, poza garstką zdezorientowanych. Od tej pory wszystkie działania tzw patriotyczne , były tylko przedstawieniem dla gojów. Zaczyna się stu procentowy fałsz i obłuda. Jeszcze sieją propagandę, że to pierwsza Solidarność została wznowiona. Jeszcze trwa pozorowana walka solidarności o „robotnika” o Polskę – to już jest tylko fikcja uzgadniana na bieżąco w Moskwie. Zapewne też w Niemczech, Francji, Anglii czy USA. W ten sposób powstał bękart żydokomunofaszystowski.

Ponieważ żydokomunofaszystom chodziło o całkowite zawładnięcie Polski i budowanie tutaj judeorajum (raju dla żydów) czyli dawno zaplanowanej judeopoloni ( nawet razem z Hitlerem), zaczęto przeprowadzać likwidację Polski i Polaków „za zezwoleniem” pod parasolem”  tej agenturalnej pseudosolidarności. Dlaczego wymieniłem w/w oprócz Moskwy tyle państw. Bo dzisiaj wiemy, że tzw Amerykanie domagali się, aby Jaruzelski został prezydentem ( i to wcale nie jest śmieszne, po tym co dzisiaj widzimy – bo to jedna i ta sama mafia). Tutaj znów widzimy fałsz i obłudę od początku do końca, łącznie z walką , z tzw zimną wojną wschód- zachód. Nad tym wszystkim była i jest jedna „dyrekcja” światowa!!!.

Moim zdaniem to było i jest kultywowane największe oszustwo XX wieku. Dzisiaj znów widać, że ci „światowcy” mieli gotowe plany likwidujące całą POLSKĄ gospodarkę, całego NARODU POLSKIEGO, całej POLSKI!!!. Może wyjaśnię dlaczego piszę żydokomunofaszyści. A zobaczycie państwo czy to nie robota żydo komuno faszystów z niemiec, Polski, Anglii, Ameryki itd jak w/w. Zobaczcie kto nas okradł, kto jest tzw właścicielem obecnie – to dobre – złodzieje właścicielami?!!. To przecież niemożliwe!!! Przecież te wszystkie państwa to super demokracje, to ludzie wielkiej kultury, wielkiej sztuki, inteligencji, uczciwości – gówno prawda!!!

Zobaczcie państwo jak „pięknie” nam polikwidowali miejsca pracy – to znów bilet w jedną stronę – wygnanie Polaków z POLSKI za chlebem. To przy pomocy Uniijewropejskiej Naród został doprowadzony do nędzy i głodu, do likwidacji rodzin, do samobójstw do likwidacji POLSKI. Zobaczcie państwo jakie następne oszustwo tych jewropejczyków. Jak oni wszystkiego pilnują – marchwi, ślimaków, bananów i innych pierdół. Tylko nie przeszkadzają im likwidatorzy, mordercy POLSKI i POLAKÓW. Czyż to nie jest ten sam „moskal”, gdzie jest znów to ich tzw zachodnia kultura ….. jak w/w.  Bo to znów g.wno prawda. To wszystko jest sztucznie przereklamowane. Bo to nie jest wysoka kultura zachodu tylko takie samo, to samo szambo!!! A ilu nas idzie ze śpiewem na ustach , ze spokojem z tymi durniami na szafot, ciągnąc ze sobą POLSKĘ?!!

W celu ukrycia tego bandytyzmu politycznego na POLSCE i POLAKACH przed niepolityczną opinią ludzi normalnych świata, żydzi zastosowali oszustwo antysemityzmu i holokaustu. I tutaj znów idą razem ręka w rękę ci sami żydokomunofaszyści ze wszystkich państw w/w.

W celu oszukania tzw normalnego świata i odwrócenia uwagi od niszczenia Polski i Polaków, żydzi zastosowali największe oszustwo antysemityzmu i holocaustu.

Po wojnie na te tematy nie robili wrzasku. Jakby holocaust i antysemityzm nie istniał. No, ale dla odwrócenia uwagi świata od bandytyzmu Izraelskiego – wojny z sąsiadami. Dla odwrócenia uwagi od budowy bandyckiego rządu światowego. Dla odwrócenia uwagi od likwidacji Polski i Polaków – uruchomiono światowy wrzask w latach 1960/1970 na temat holocaustu i antysemityzmu. No i jaka kasa – wymordować żydów i innych ludzi i wziąć za to jeszcze raz pieniądze. .Tutaj już były robione plany co do Polski. Jak wiemy żydzi ustalili nas w latach siedemdziesiątych w tzw Klubie Rzymskim na piętnaście milionów Polaków (Olechowski i jeszcze dwóch zasrańców – tak, tak, ten sam Olechowski co go popieracie).

Dr Norman Finkelstein

Zbudowali całą propagandową machinę światową (jak myślicie, gdzie? A no w Ameryce). Tutaj przychodzi nam trochę z pomocą żyd pan doktor Filkenstein. Pisze wiele książek demaskujących te wszystkie oszustwa. Pisze między innymi książkę „Przedsiębiorstwo holocaust”. Bo to już nie jest jakaś tam sobie mała grupka nawiedzonych żydów, to już jest proszę państwa całe przedsiębiorstwo światowe. Żydzi uruchamiają antypolską propagandę we wszystkich swoich przekaziorach światowych.

A tego trochę mają, od prasy, kina po telewizje itd. Do kierata oszustwa, szkalowania Polaków są wprzęgnięte rzesze pseudodziennikarzy, rzesze pseudofilmowców, reżyserów, aktorów, rzesze pseudopisarzy typu Grossa, Kosińskiego…. , rzesze pseudopolityków osadzonych w POLSCE i na świecie. Propaganda leci, jak ktoś powiedział: istnie Goebbelsowska ( nie wiem czy państwo wiedzą, że antyżydowską prasą Hitlera zarządzali…… a jak by inaczej – żydzi, i nie tylko prasą hitlerowską). W tym samym czasie okradają Polskę, Polaków doszczętnie ze wszystkiego, nie tylko majątku.

Jak Polak tylko pierdnie na ten temat, już leci antypolska propaganda światowa – bo to nie jest zwykły pierd, tylko pierd antysemicki!!!

No, ale Polacy wychowani w domach wiedzą, co żydostwo wyprawiało z Polakami w czasie wojny i po wojnie. Ludzie pamiętający tych morderców przekazali tą wiedzę dzieciom. Jak wiemy u żydów nie ma prawdy ani za grosz, dlatego i w tym wypadku odwracją kota ogonem o 180 stopni.

Jest takie stare przysłowie POLSKIE „mów prawdę, to się nigdy nie pomylisz”.

Dlatego u tych oszustów żydowskich możesz przeczytać wszystko; że białe jest czarne, że białe jest niebieskie itd. Oni wiedzą, że my to wiemy, bo my znamy prawdę !!! Ich kłamstwa w przeciwieństwie do świata mamy w dupie!!!

Bo ” Jest bron straszniejsza niż oszczerstwo; to PRAWDA”- Tellegrant. Dlatego my reagujemy prawidłowo – co ten duren mówi, co ten czy tamten dureń pisze, co to za duren nagrał taki film, co to za dureń przeprasza. Dochodzimy do wniosku, że ci wszyscy, te wszystkie psie autorytety to durnie. I w sensie rozumianym przez normalnego człowieka, to jest prawda. Oni to robią też dla geszeftu, dla złotego cielca, dla władzy. Słyszeliście panstwo wielokrotnie, że na „pustyni” najlepsza demokracja” jest w Izraelu. Chyba tak jeśli wszyscy złodzieje , bandyci żydowscy uciekają do Izraela bo tam złoty cielec jest bogiem i demokracją!!!

I co my tutaj mamy w tym grochu z kapustą, ja bym powiedział w tym żydzie w kapuście czy grochu.

Ano mamy, że już nie Niemcy mordowali żydów tylko naziści. Ano mamy, że już żydów nie zginęło w Auschwitz dwanaście milionów tylko dziewięćdziesiąt razy mniej. A i to mówią, że można jeszcze pomniejszyć o następne dziewięćdziesiąt razy. Dla nas liczba żydów nie jest istotna, istotne jest dla przedsiebiorstwo holocaust. To jak by stwierdzic, za ilu zamordowanych wezmą  gotówkę – to ci zmartwychwstają. Oni już dawno zrobili z holocaustu cyrk na „dolarach”. Sami zobaczcie panstwo w starych encyklopediach i dzisiejszych – gdzie, w jakim obozie ilu żydów zamordowano. Porównajcie te dane.

Mnie jednak chodzi o nazistów. Dzisiaj żydowskie kiepełe wymyśliło nowy cyrk , że naziści to POLACY!!! Jak słyszeliśmy już głosy, że to Polska wywołała II ws, czyli to Polscy naziści mordowali żydów i Niemców. I to gdzie??? Ano w POLSKICH obozach zagłady. Czyli to POLACY w POLSKICH obozach zagłady mordowali żydów – to jest dopiero cyrk, ale to nie koniec spektaklu!!! Cyrk aby byl śmieszny, rozbawiający ludzi, musi trwać dlugo. Jak długo? Ja powiem, że już dawno przekroczył wszelkie ludzkie granice.

Proszę panstwa, powracam z art pierwszego do tych zasranych tzw cywilizacji zachodnich w w/w tam panstwach. Te kłamstwa, oszczerstwa są publikowane w całym tym przereklamowanym tzw cywilizowanym świecie – to jest dopiero obłuda. Czy premierzy, prezydenci, sądy tych „wielkich demokracji” nie powinny wziąc za dupę tych wszarzy i wyrzucić z kraju. Powinni. Tylko to wszystko dziadostwo jest na usługach żydów, na usługach kłamstwa, na usługach złotego cielca. To jak w/g państwa, jest tam demokracja, jest tam cywilizacja czy szambo. Oczywiście szambo. I to ja powiem szmbo pochodzące, tam urodzone, będące matecznikiem na zachodzie. Bo takiego g. .na to nawet z sovieta nam nie przynieśli. Bo soviet to tylko filla tego szamba. To ten sam zachód zainstalował to szambo i w Rosji.

W cyrku żydowskim Polacy wywołali IIwś, Polacy wymordowali jako naziści żydów w POLSKICH obozach zagłady. Jak pisałem szambo tzw cywilizacji zachodnich milczy, czyli popiera oszustwa, czyli jest mordercą .

Powiem panstwu, że to nie jest odkrycie z tym szambem zachodnim. Człowiek o tym wie, ale jakby podświadomie. Dopiero potrzeba jakiegoś bodźca, aby to sobie uzmysłowić, przemyśleć. U mnie to dzisiaj wybuchło, ale wiedziałem, że tkwi, że gdzieś kiedyś o tym czytałem. A że człowiek już stary pierdoła, zacząłem szperać. Mam takie skrzywienie, że dobre cytaty zapisuję w zeszyciku. I oto mam. To stare szambo było i jest. Cytuję:

„Jak „cywilizowani” ludzie mogli zrobić coś takiego innym cywilizowanym ludziom? Może cywilizacja jest przereklamowana?” – z filmu Norymberga.

Jak to lubię pisać, napiszcie sobie państwo własną książkę w myślach na podstawie tego cytatu. To będzie wielka tragiczna księga. I zadajcie sobie pytanie, które ja zadaję, a może kategorycznie stwierdzam. Czy zachód może się szczycić cywilizacją? Czy dzisiaj jak pisałem oni mogą powiedzieć, że są cywilizowani? Czy są tym samym czym byli, a więc szambem zachodnim w kłamstwie, oszustwie, zakłamaniu, mordzie?!! Ja stwierdzam kategorycznie, że to jest szambo. Bo oni znają prawdę, wiedzą jak było, oni nawet organizowali tą zagładę ludzkości. Dlatego milczą?!! Dlatego cały czas są za kłamstwem? Sami są kłamstwem zezwalając żydom na szkalowanie prawdy!!! I tak zdrowo myślący Polak musi ich postrzegać, a nie kłamstwo widziane jako sreberko w które świstak coś tam zawija!!!

Cały czas mam pisać o czym innym, a tekst rośnie i rośnie.

No to już jesteśmy nazistami POLSKIMI, mordercami żydów. Już nie będę pytał żydów z litości dla durni, ilu to Polaków sądzono w NORYMBERDZE. Bo odpowiedz będzie oczywista – wszyscy sądzeni byli polskimi nazistami. Tylko po cholerę w niemieckich mundurach. Żydzi rozwiążą i tą zagadkę.

Jak pisałem wcześnie zniszczyli ukradli gospodarkę, ale nie tylko….

Wzieli się za hucpę w Oświęcimiu. Modliły się tam od niedawna siostry karmelitanki w przerobionym starym budynku na chyba zakon . Żydostwo zrobiło gwałt światowy. Karmelitanki trzeba wyrzucić i budynek zakonny zniszczyć bo jest za blisko obozu. A one tylko chciały, modliły sie za ludzi wymordowanych w obozie Auschwitz przez niemców. Możecie panstwo o tym poczytac w sieci, bo nigdy tego nie skończę. Żydostwo dopięło swego na POLSKIEJ ziemi wyrzucając zakonnice, krzyże nocą, najpierw obszczywając zakon i grorząc zamordowaniem zakonnic.

Obce plemię rządzi się w POLSCE jak u siebie w domu. Pozwoliły na to żydokomunofaszyści osadzeni w rządach Polskich oraz żydowska agentura kościelna. Żydy mówią dobrze idzie, dawaj dalej.

Wymyślili Jedwabne. Osz, czego oni tam nie wydumali. Czego Grosowi nie kazali powypisywać. Oni dla potrzeb złotego cielca milion ludzi wsadzą do konserwy rybnej. Swiat ryczy z przerażeniem. Jak to Polacy upchali tylu żydów w tej konserwie. Jak one musiały sie męczyć. Ustalili hucpe z żydostwem przywiezionym na czołgach sovieckich i osadzone na urzędach, że one to wyjaśnią.

No i wyjaśnia żyd Kwaśniewski robiący za prezydenta Polski. Syn Stoltzmana, NKWDzisty mordującego Polaków. Jak panstwo pamiętacie chodziło mi o zakaz POLSKIEJ FLAGI POLAKOM.  Nie chce mi się pisać, wiec polecam film którego długo szukałem. Bo wiedziałe, że bandyci zamykający za flagę na Marszu Niepodległości w Warszawie, to nie pierwszyzna, to ciąg. Zobaczcie sami:

Dziwię się tylko, że tylu wybitnych wybitności na wszelkich portalach, nie wspomniało, nie zorganizowało dziesiątej rocznicy – marszu Jedwabnych geszeftów w WARSZAWIE. Widocznie to ma umrzeć śmiercią „naturalną”.

Proszę ten film obejrzeć kilka razy i głęboko pomyśleć!!! Proszę.

Oczywiście jednym z największych bandyckich występów żydowskich była prowokacja na Marszu Niepodległości w Warszawie i całej POLSCE.O tym nie będę pisał, bo pisałem, bo pisały prawie wszystkie portale, bo ten temat jest jeszcze gorący.

O poddaństwie  żydokomunofaszystów Polski i Polaków i składaniu hołdu w Berlinie nie będę pisał bo to temat gorący.

A ile akcji pominąłem. Czytałem gdzieś, kiedyś, że nawet Polakom ochroniarze kazali pociąć POLSKIE FLAGI przed meczem w Niemczech.

Chciałem pokazać, że bojówki żydokomunofaszystowskie na Marszu Niepodległości to nie przypadek. NIE!!! To jest zaplanowany ciąg.

Tutaj wklejam „żyda” o którym niedawno informowałem – http://jazon.polacy.eu.org/1444/znalazlem-czlowieka-wsrod-zydow-/.

Jest kilku!!! żydów uczciwych na świecie (dosłownie kilku/admin).

Zenon Jaszczuk

Komentarzy 7 to “Państwo żydowskie po likwidacji Polski. Zenon Jaszczuk”

 1. marcin Says:

  Ten człowiek ze zdjęcia na trybunie robi masoński gest M. Zapraszam do odwiedzin strony

  http://www.planetxtube.com/index.php?option=com_content&view=article&id=134:pagan-pitchfork-hand-sign&catid=1:latest-news

 2. Ość Says:

  Mam tutaj cały tekst z filmu który tu kiedyś Admin zamieścił a to jest to miejsce w którym można ten film zobaczyć.: http://www.dailymotion.com/video/xdkbks_wieczny-yyd-1-4_shortfilms

  Poniżej tekst/tłumaczenie przepisane z tego 4-ro odcinkowego filmu. To cały czas aktualne i to nawet bardziej bo nie ma komu zabrać się za to:

  Wieczny Żyd – tekst z filmu

  Cz. I

  Niemiecki film dokumentalny wytwórni DFC, według pomysłu dr E. Taubera.
  Tłumaczenia – Cezary Makles cezarymakles@tlen.pl

  Cywilizowani Żydzi, których znamy w Niemczech, dają nam niekompletny obraz swojego prawdziwego charakteru rasowego.
  Ten film pokazuje współczesne zdjęcia z polskich gett.
  Ukazuje on, jak naprawdę wyglądają Żydzi zanim ukryją się za maską cywilizowanych Europejczyków.
  Kampania w Polsce dała nam okazję, by właściwie poznać ludność żydowską.
  Tu w Polsce żyje blisko 4 miliony Żydów.
  Ale nie znajdziemy ich pośród ludności wiejskiej.
  Ani też nie ucierpieli oni z powodu wojennej zawieruchy tak jak rodowici Polacy.
  Z obojętnością trwali w ponurych uliczkach polskich gett i już w pierwszej godzinie okupacji wracali do swoich interesów.
  My, Niemcy, przyglądaliśmy się polskiemu gettu już 25 lat temu.
  Tym razem nasze oczy stały się ostrzejsze z powodu doświadczeń ostatnich paru dekad.
  Inaczej niż w 1914 r., nie widzimy już tylko skrajnej groteski i komizmu tych podejrzanych postaci z getta.
  Tym razem rozpoznajemy, że mamy tu do czynienia z plagą, która zagraża aryjskiemu społeczeństwu.
  Ryszard Wagner powiedział kiedyś „Żyd jest demonem, stojącym za zepsuciem ludzkości”.
  I te obrazy potwierdzają to.
  Życie domowe Żydów objawia niesamowity brak twórczej zdolności do ucywilizowania się.
  Mówiąc prostym językiem – żydowskie domostwa są brudne i zaniedbane.
  Ci Żydzi nie są wcale biedni.
  Przez dziesięciolecia prowadzenia interesów wzbogacili się dostatecznie, by móc przeprowadzić się do komfortowych domów.
  Oni jednak, z pokolenia na pokolenie, żyją w tych samych, brudnych i zapluskwionych izbach.
  Nie przejmując się takim otoczeniem, zabierają się do swoich modłów.
  Kiwanie się jest elementem rytuału czytania żydowskich pism.
  Zasadnicza część życia tzw. żydowskiej społeczności ma miejsce na ulicy.
  Rzadko można ujrzeć Żydów wykonujących użyteczną pracę.
  A kiedy ja wykonują, tak, jak ma to miejsce tutaj, zazwyczaj nie czynią tego dobrowolnie.
  Niemieckie władze wojskowe zaleciły im sprzątanie gruzu.
  Wydaje się, że do niej nie przywykli, ani też jej nie lubią.
  Nie jest to jednak bezradność, której by można żałować.
  Rzecz w tym, że Żydzi nie chcą w ogóle pracować, ale handlować.
  To ich prawdziwy żywioł.
  Nie jest prawdą, że Żydów zmuszono do handlu, zamykając przed nimi inne profesje.
  Przeciwnie – z ochotą zabierają się do handlu… gdyż psuje to do ich charakteru i naturalnych skłonności.
  Ktoś mógłby uznać te mizerne dzieci za oznakę skrajnego ubóstwa.
  Ale po krótkiej obserwacji staje się jasne… , że są dumne, robiąc to, co dorośli.
  W przeciwieństwie do naszych dzieci, ci młodzi ludzie nie mają w sobie żadnego idealizmu.
  Ich indywidualny egoizm nie służy żadnym wyższym celom.
  Zamiast tego, żydowska moralność stoi w rażącej sprzeczności z założeniami etyki aryjskiej, uznając nieokiełznany egoizm każdego Żyda za boskie prawo.
  Jego religia czyni z oszustwa i lichwy obowiązek.
  W V Księdze Mojżeszowej jest napisane np., że można nie-Żydowi pożyczać na lichwę, ale nie bratu, że Pan pobłogosławi wówczas we wszystkich dziełach.
  Zatem dla Żyda robienie interesów jest czymś świętym.
  Nie ma to żadnego odpowiednika wśród nie-Żydów.
  Człowiek aryjski widzie sens w każdej wartościowej aktywności.
  Pragnie tworzyć coś wartościowego, jak żywność, ubranie, domy, maszyny, dzieła sztuki czy cokolwiek innego, wartościowego dla wszystkich.
  Kieruje nim poczucie odpowiedzialności za swoje działania.
  Jednak dla Żyda jest jedna wartościowa rzecz: PIENIĄDZ.
  Nie ma dla niego znaczenia, w jaki sposób go zdobywa.
  Pierwszymi towarami są w zasadzie bezwartościowe śmieci wszystkiego typu.
  Od tego zaczyna mały Żyd.
  Wkrótce jednak wchodzi w posiadanie punktu sprzedaży walizkowej.
  Po pewnym czasie ma już zgromadzony cały asortyment towarów.
  Niedługo potem posiada już regularne stoisko.
  Najbardziej ambitni wkrótce otwierają mały sklep, a potem większy.
  Najbardziej przebiegli – ci, którzy maja najmniej skrupułów, ostatecznie maja dom towarowy lub bank.
  Przenoszą się wtedy do najwspanialszych rezydencji w swoim mieście, o ile nie ruszą każdy w swoja stronę, jak w ciasnych gettach na Wschodzie.
  Oto dlaczego starają się uciec do bogatych krajów, z bogatą ludnością.
  Potrzebują ludzi, gdyż potrzebują towarów, na których można zbić interes.
  To, co dla twórczej ludności aryjskiej jest wartością, zostało przez Żydów zredukowane do roli jedynie towaru.
  Oni tylko kupują i sprzedają, lecz niczego nie produkują.
  Produkcję pozostawiają robotnikom i rolnikom gościnnych narodów.
  Żydzi są narodem bez rolników czy robotników, są rasą pasożytów.
  Gdy tylko ciało narodu pokaże ranę, przytwierdzają się i żywią się gnijącym organizmem.
  Robią interesy na chorobach narodów.
  Tak właśnie jest w Polsce i tak było w Niemczech.
  Żydzi postępują tak stale, od czasu, gdy wkroczyli do historii.
  Ich twarze niosą w sobie prastare rysy wiecznego wsysacza – wiecznego Żyda, który niezależnie od czasu i przestrzeni był zawsze taki sam.
  Nie ma różnicy pomiędzy Żydami w Polsce, a tymi w Palestynie, mimo, że są geograficznie oddzieleni.
  Palestyna jest duchowym centrum międzynarodowego żydostwa, choć Żydzi nie są tam liczebnie znaczący.
  Tu, przed Ścianą Płaczu, gromadzą się i lamentują nad upadkiem Jerozolimy.
  Ich bezdomność jest jednak kwestią wyboru i leży u podłoża ich wejścia do historii.
  4 tysiące lat temu wędrowali już ich hebrajscy przodkowie.
  Z Mezopotamii powędrowali wzdłuż morza do Egiptu, gdzie przez niedługi czas zajmowali się lukratywnym interesem zbożowym.
  Kiedy miejscowi rolnicy i inni Egipcjanie powstali przeciw obcym lichwiarzom i spekulantom, ci wędrowali jeszcze raz, plądrując wszystko na swojej drodze, do Ziemi Obiecanej.
  Tam osiedlili się, łupiąc niemiłosiernie stojących na wyższym poziomie kulturowym, praworządnych mieszkańców.
  I tak, przez wielki, z orientalnej, dalekowschodniej mieszanki rasowej, z negroidalną domieszką, ostatecznie rozwinął się Żyd.
  Obcy nam, Europejczykom, zrodzony z zupełnie odmiennych elementów rasowych, różni się od nas ciałem i duszą.
  Prawdopodobnie nigdy byśmy się nim nie niepokoili, gdyby pozostał był w swoim orientalnym domu.
  Ale kosmopolityczne imperium Aleksandra Wielkiego, rozciągające się od Bliskiego Wschodu przez połowę wybrzeży Morza śródziemnego, a potem – i zwłaszcza – bezgraniczne imperium rzymskie, spowodowały rozwój handlu i migracji, rozprzestrzeniając Żydów, którzy wkrótce rozprzestrzenili się poza tereny śródziemnomorskie.
  Podczas gdy jedni z nich osiadali w dużych centrach miejskich i śródziemnomorskich centrach handlowych, inni niezmordowanie wędrowali przez Hiszpanię, Francję, południowe Niemcy i Anglię.
  Wszędzie stawali się niemile widziani.
  W Hiszpanii i Francji ludzie otwarcie powstawali przeciwko nim, w XIII i VIV w. a oni wędrowali dalej, głównie do Niemiec.
  Stąd podążali szlakiem kultury aryjskiej… twórczych Niemców, kolonizujących Wschód… aż w końcu znaleźli gigantyczne, nowe, nie zagospodarowane obszary… w polskiej i rosyjskiej części Europy Wschodniej.
  XIX w. ze swą wywrotową ideą ludzkiej równości i wolności, dał Żydom wielkie wsparcie. Ze Wschodniej Europy rozprzestrzenili się na cały kontynent, w ciągu XIX i XX w., i na cały świat.
  Podobieństwem do tych żydowskich wędrówek poprzez świat jest migracja… podobnie niespokojnego zwierzęcia, SZCZURA.

  Cz. II

  Ich domem jest Azja, skąd wywędrowały MW gigantycznych hordach przez Rosję i Bałkany do Europy.
  Ale jeszcze w połowie XIX w. były rozprzestrzenione tylko w Europie.
  W końcu XIX w. wraz z rozwojem żeglugi, wzięły w posiadanie także Amerykę i ostatecznie Afrykę i Daleki Wschód.
  Gdziekolwiek się pokażą, przynoszą ziemi zniszczenie.
  Niszcząc ludzkie dobra i pokarm oraz roznosząc choroby i zarazy, takie jak: cholera, dyzenteria, trąd, tyfus.
  Są chytre, tchórzliwe i okrutne i pojawiają się zazwyczaj dużymi stadami.
  Wśród zwierząt reprezentują żywioł podstępu i ukrytego zniszczenia, tak, jak Żydzi, wśród ludzkości.
  Pasożytniczy naród żydowski odpowiedzialny jest za wiele międzynarodowych zbrodni.
  W 1931 r. Żydzi, stanowiący zaledwie 1% światowej populacji, odpowiedzialni byli za 34% światowego handlu narkotykami, 47% rabunków, 47% oszustw w grach losowych, 82% międzynarodowych organizacji przestępczych i 98% przypadków stręczycielstwa.
  Najpopularniejsze wyrażenia z żargonu międzynarodowych gangsterów i zbrodniarzy pochodzą od słów hebrajskich i Jidysz.
  Te fizjonomie natychmiast obalają liberalne teorie o równości wszystkich, którzy mają ludzką postać.
  Żydzi zmieniają swoją zewnętrzna powierzchowność… kiedy opuszczają swoje polskie rudery, dla bogatego świata.
  Włosy, broda i kaftan czynią wschodniego Żyda rozpoznawalnym dla każdego.
  Gdyby się ich pozbył, tylko ludzie o ostrym spojrzeniu spostrzegliby jego pochodzenie rasowe.
  Istotnym rysem Żyda jest to, że zawsze próbuje ukryć swoje korzenie, gdy jest pośród nie-Żydów.
  Grupa polskich Żydów nadal nosi kaftany… a teraz, w zachodnioeuropejskich strojach, przygotowani do infiltracji cywilizacji zachodniej.
  Oczywiście ci Żydzi z getta jeszcze nie poruszają się zbyt dobrze w swych czystych, europejskich ubraniach.
  Nieco bardziej biegli są Żydzi w Berlinie.
  Ich ojcowie i dziadkowie żyli w getcie.
  Ale to nie jest widocznie zauważalne.
  Tu, w drugim i trzecim pokoleniu, asymilacja doszła do zenitu.
  Z pozoru starają się zachowywać tak, jak goszczący ich ludzie.
  Ludzie bez dobrego instynktu, dają się oszukać tej przemianie i uważają Żydów za takich samych ludzi jak oni.
  I w tym tkwi ogromne niebezpieczeństwo:
  Ci zasymilowani Żydzi pozostają na zawsze obcymi ciałami w organizmie gościnnego narodu, pomijając ich powierzchowność.
  Nawet arystokraci ze starymi żydowskimi nazwiskami, od pokoleń wżenieni w aryjską szlachtę, będący częścią europejskich wysokich sfer, przypominają obce ciała.
  Oto widzimy sceną z filmu o rodzinie Rothschildów.
  Zrobili go amerykańscy Żydzi, oczywiście jako hołd dla jednego z największych nazwisk w żydowskiej historii.
  „Mama, zamykaj drzwi, zabierz stąd srebra”.
  „Już z to zrobiłam”.
  Sławią swojego bohatera w typowo żydowski sposób, radując się ze sposobu, w jaki stary Meier Amschel Rothschild oszukuje gościnny kraj… udając ubóstwo, by uniknąć podatków.
  „Pamiętajcie, jak nas zapytają – od 5 dni nie było żadnego handlu”.
  „Jesteś głodny?”, „Nie bardzo…”
  „To wyglądaj na głodnego”.
  „Salomonie, poczekaj na dole”.
  „Mama, siądź tutaj ze swoja robótką”.
  „Natan, wyjmij ręce z kieszeni”.
  „Otwieraj Żydzie”.
  „Czy to ty, Natan?”.
  „O, mój dobry przyjaciel, poborca podatków”.
  „Zabierz swoją książkę”, „Spójrz tylko na to, wszystko idzie źle…”
  „Zawołam moją biedną żonę”.
  „Gudula, to mój dobry przyjaciel, poborca podatków”.
  „Dawno nie miałem tak kiepskiego miesiąca”.
  „Od 5 dni nie zarobiłem ani guldena”.
  „Klienci, owszem, przychodzą. Tak, ale żaden nic nie kupuje”.
  „A mój handel wymienny nic nie przyniósł”.
  „Jestem taki głodny”.
  „Głodny? Coś tu ładnie pachnie!”.
  „Widać sąsiedzi robią pieczeń. Mama, zamknij okno”.
  „Za kogo ty mnie bierzesz?”.
  „Nie wiem, o co chodzi”.
  „Rothschild! Robisz interesy większe niż jakikolwiek Żyd w mieście, musisz mi zapłacić 20.000 guldenów”.
  „20.000 guldenów?”.
  „Przeszukać dom”.
  „A może 2.000 guldenów?”.
  „Wiele pieniędzy ginie podczas przesyłki za granicę”.
  „W czasie wojny – za sprawą wroga, w czasie pokoju – z powodu złodziei”.
  „Jest was pięciu braci”.
  „Chcę, aby każdy otworzył bank w innym kraju”.
  „Jeden w Paryżu, drugi – w Wiedniu, trzeci w Londynie”.
  „Wybierajcie najważniejsze centra”.
  „Kiedy więc pieniądze mają być wysłane stąd do Londynu… nie będziesz ryzykować życia ani złota, Amszel, stąd, z Frankfurtu, wyślesz tylko list do Natana w Londynie, pisząc – pożycz, proszę”.
  „I list zostanie odesłany, jako pożyczka, z Londynu do Frankfurtu. Rozumiecie?”.
  „Za waszych czasów będzie wiele wojen w Europie”.
  „I misja przesyłania pieniędzy będzie należeć do Rothschildów”.
  Transfer pieniędzy przy pomocy czeków nie jest żydowskim wynalazkiem.
  Anie też nie jest przez nich praktykowany dla dobra ludzkości.
  Służy im jako środek do uzyskiwania międzynarodowego wpływu na gościnne narody.
  „Żaden z braci nie może upaść, podczas gdy pozostali będą odnosić sukcesy”.
  „Naszych 5 banków zmonopolizuje Europę”.
  „Jedna firma, jedna rodzina, Rothschildowie”.
  „Którzy zawsze pracują razem”.
  „I w tym będzie wasza siła”.
  „A kiedy ona nadejdzie, pamiętajcie o getcie”.
  Natan jedzie zatem do Londynu i staje się Anglikiem.
  Jakub – do Paryża i zostaje Francuzem.
  Salomon – do Wiednia i zostaje Austriakiem.
  Karl jedzie do Neapolu i zostaje Włochem.
  A Amszel zostaje we Frankfurcie, gdzie przypomina Niemca.
  Wszyscy oczywiście przypominają Żydów.
  Dlatego, gdy podczas rewolucji francuskiej stali się pełnoprawnymi obywatelami gościnnych narodów, każdy z nich należał do dwóch narodów jednocześnie.
  Nie jest bez znaczenia, że mają więzy krwi ze wszystkimi europejskimi dworami i są dokładnie zaznajomieni z tym, co się na nich dzieje i rządzą w państwach, w stuleciu przemysłu i postępu.
  Żydowski interes kwitnie jak nigdy wcześniej.
  Dom Rothschildów jest tylko przykładem tej żydowskiej taktyki, przez którą zarzucają oni sieci finansowych wpływów na ludzi pracy.
  Dom Wraburgów stosuje tę sama taktykę, tak jak pozostałe żydowskie rodziny bankierskie.
  Od początku XX w. Żydzi znajdują się we wszystkich węzłach światowego rynku pieniężnego.
  I są światową potęgą.
  Mimo, że stanowią tylko 1% światowej populacji, ich kapitał pozwala im terroryzować światową wymianę, światową opinię publiczną i światową politykę.
  Nowy Jork jest dziś centrum żydowskiej potęgi.
  Nowojorska giełda jest finansowym centrum świata, zarządzanym przez takie żydowskie domy handlowe jak: Kuhn, Loeb, Warburg… i inne.
  Żydowscy królowie finansów kochają bawić się swoją potęgą na tej scenie i stawać w świetle reflektorów.
  Z pozoru dopasowali się do swoich gospodarzy.
  Wyglądają nawet jak prawdziwi Amerykanie.
  Bernard Baruch – żydowski doradca finansowy i przyjaciel prezydenta USA w masce mądrego obywatela USA.
  Otto Kahn – żydowski bankier z Wall Street, odgrywający rolę anglosaskiego lorda.
  Żydowski bankier Feliks Warburg.
  Żydowski bankier Mortimer Schaff.
  Żydowski prawnik, nienawidzący Niemiec, Samuel Untermeier.
  Profesor Feliks Frankfurter, oficjalny doradca prezydenta USA.
  Herbert Lehman – żydowski gubernator stanu Nowy Jork.
  Laguardia – półżydowski burmistrz Nowego Jorku.
  Henry Morghentau – żydowski sekretarz skarbu USA.
  Żyd – Leon Blum, były premier Francji, który potrafi grać prawdziwego Francuza.
  Miliony Francuzów przyjęły go jako swojego lidera partyjnego.
  Żyd – Hore Belisha – były minister wojny Wielkiej Brytanii.
  Angielscy żołnierze oddają honory swojemu dowódcy.
  Lecz Żyd jest wciąż pozbawionym korzeni pasożytem, nawet gdy posiada władzę, gdyż jego siła nie pochodzi z jego własnej mocy i trwa ona tak długo, dokąd jego wprowadzeni w błąd gospodarze… mają wolę dźwigać go na własnych plecach.
  LISTOPAD 1918: Wspomnijcie ten tragiczny czas, gdy Niemcy były w beznadziejności: Żydzi dostrzegli swą szansę: Niby lojalni obywatele postępowali, jakby byli głęboko zainteresowani losem Niemców.
  Zaangażowali się w tzw. narodowy ruch w Weimarze, gdzie warzyła się przyszłość Niemiec.
  Żydowski przedstawiciel Landsberg, po jego lewicy – Schneidemann.
  Żyd – Kirsz – premier Prus.
  Żyd – Teodor Wolff – redaktor naczelny berlińskiego dziennika.
  Żyd – Georg Bernhard – szef wydawnictwa Ullstein.
  Żyd – Hugo Preuss – twórca niemieckiej konstytucji.
  Żyd – Walther Rathenau – minister spraw zagranicznych Niemiec.
  Żyd – Hilferding – minister finansów Niemiec.
  Żyd – Izydor Weiss – zastępca komendanta berlińskiej policji.
  Podczas gdy inni Żydzi reprezentowali radykalną politykę przeciwko prawu i porządkowi.

  Cz. III

  Pod pozorem bezinteresownego humanitaryzmu podburzając je przeciwko porządkowi społecznemu, obiecując nieskrępowaną osobistą wolność i pobłażliwość wobec siebie, przy odrzuceniu wszelkich ideałów i wyższych wartości, uległość wobec najniższych instynktów i materialnych przyjemności, krytykę wszystkiego, co święte i rewoltę przeciwko wszystkiemu.
  Podburzali młodzież do wojny i terroryzmu.
  Nie jest przypadkiem, że ta doktryna zniszczenia narodu… wyrosła z żydowskiego umysłu Karola Marksa, syna Morgohaja, rabina i prawnika z Trewiru.
  Założycielem i organizatorem Socjaldemokratycznej Partii Niemiec… był Żyd – Ferdynand La Salle (Wolfson).
  Żydówka – Róża Luksemburg (naprawdę Goldman)… była notoryczną komunistyczną agitatorką.
  Żyd – Nisson – odpowiedzialny za morderstwo zakładników w Monachium.
  Żyd Frankfurter – był mordercą… narodowosocjalistycznego działacza Wilhelma Gustloffa.
  Polski Żyd Grynszpan zamordował niemieckiego dyplomatę, von Ratha, w Paryżu.
  Mimo, że byli małą mniejszością, wiedzieli jak sterroryzować tolerancyjny naród.
  Na 1000 Niemców było 10 Żydów.
  Lub, mówiąc lepiej, na 1000 niezjednoczonych Niemców, mocnych w pojedynkę, było 10 Żydów, którzy mimo konkurencji w interesach, mieli wspólny cel: eksploatować Niemców.
  Żydowscy kupcy zaroili się w miastach – ¾ Żydów żyło w wielkich miastach.
  Nie po to jednak, by pracować w fabrykach – to pozostawiali Niemcom.
  Na 1000 berlińskich robotników przypadało 2 Żydów.
  W r. 1933 spośród 100 prokuratorów miejskich w Berlinie 15 było Żydami.
  Spośród 100 sędziów – 23 Żydów.
  Spośród 100 prawników – 49 Żydów.
  Spośród 100 lekarzy – 52 Żydów.
  Spośród 100 kupców – 60 Żydów.
  Przeciętny dochód Niemca wynosił 810 marek.
  Przeciętny dochód Żyda – 10.000 marek.
  Podczas, gdy miliony Niemców popadały w bezrobocie i biedę żydowscy imigranci dorobili się fantastycznych bogactw, w przeciągu paru lat!
  Nie przez uczciwą pracę, lecz przez lichwiarstwo, szwindle i defraudacje.
  Niejacy Szklarkowie uszczuplili budżet Berlina o 12 i pół miliona marek.
  Żyd Kutisker zdefraudował z Prusach 14 milionów.
  Nie wspominając już o inflacyjnym spekulancie Mendelsohnie, żydowskim oszuście Katsenlengbogenie i całej reszcie.
  Żydzi są jednak najniebezpieczniejsi, gdy pozwoli im się wtrącać do świata kultury, religii i sztuki i wyrażać swoje zuchwałe sądy w tych kwestiach.
  Koncepcja piękna nordyckiego człowieka jest ze swej istoty nieporównywalna z żydowską i zawsze taką pozostanie.
  Dla czystości i gustowności niemieckiej koncepcji sztuki, Żyd, pozbawiony własnych korzeni, nie posiada żadnego zrozumienia.
  To, co nazywa sztuką, musi zaspokajać jego wypaczoną psychikę.
  Musi rozsiewać chorobliwy odór.
  Musi być nienaturalne, groteskowe, perwersyjne lub patologiczne.
  Te poczęte w gorączce fantazje beznadziejnie chorych umysłów, zostały kiedyś określone przez żydowskich krytyków sztuki, obecnych w niemieckim życiu społecznym, jako najwyższe wyrazy artystycznej ekspresji.
  Dziś wydaje się niewiarygodne, że takie (ich) obrazy były kiedyś kupowane w naszych pobliskich galeriach, jednak żydowscy sprzedawcy i krytycy wychwalali je jako jedyną prawdziwą współczesna sztukę. Niemieckie Zycie kulturalne było zmurzynione i zbękarcone.
  W równym stopniu ucierpiały architektura, literatura i muzyka.
  Przez ponad dekadę Żydzi władali swoją profanującą mocą.
  Jako sprzedawcy, wydawcy muzyczni, redaktorzy i krytycy decydowali, co w Niemczech powinno być nazywane sztuką i kulturą.
  Żyd Kerr, artystyczny car Republiki Weimarskiej.
  Żyd Tucholski – niegodziwy literacki pornografik, który powiedział, że zdrada jest godna uznania… a bohaterskie ideały są najgłupszym pomysłem.
  Żyd Hirschfeld, który promował homoseksualizm i perwersję.
  Pod pretekstem naukowych dyskusji próbowali skierować zdrowe ludzkie skłonności na nienaturalne tory.
  „Relatywistyczny” Żyd, Albert Einstein, który ukrywał swoją nienawiść do Niemców, za swoją niejasną pseudonauką.
  Żyd Kestenberg, kontroler niemieckiej muzyki w pruskim Ministerstwie Kultury.
  Żydowskim El Dorado była niemiecka scena. Tutaj władali niepodzielnie, degradując klasyczną tradycję przez odwołanie się do najprostszych instynktów.
  Żyd Haller i jego rewia.
  Podobnie, Żyd Nelson.
  Żyd Rotter, który miał monopol na 7 teatrów w Berlinie, a ostatecznie zniknął, pozostawiając miliony długów.
  Żydowski dyrektor rewii, Robert Klein.
  Żydowski dyktator sceniczny, Max Reinhard.
  Większością scen kierowali Żydzi.
  Żydowscy komicy: Erlich i Morgan.
  Nie inaczej było z filmami.
  Żydowski Reżyser Richard Oswald.
  Komik Gerson.
  Żydzi starali się przedstawiać to, co zniesławione i odpychające… jako szczególnie żyzny grunt dla komicznego efektu.
  Żydówka Rosa Valetti.
  Żyd Kurt Boar, lubujący się zwłaszcza w perwersyjnych rolach.
  Żyd Kurt Nakuhan, sławiący „cnoty” zepsutego oficera… który nie wzdraga się nawet przed popełnieniem morderstwa.
  Żyd instynktownie interesuje się wszystkim, co nienormalne i zepsute.
  Szuka sposobności, żeby zniszczyć ludzkie zdrowe osądy.
  Żyd Peter Lorre, w roli mordercy dziecka.
  Z zamiarem przekonania, że nie morderca, lecz jego ofiara jest winna.
  Normalny osąd zostaje wypaczony przez sympatyczne sportretowanie przestępcy aby usprawiedliwić zbrodnię.
  „Czuję to, jak pali mnie wewnątrz”.
  „Muszę iść w stronę, w którą jestem ciągnięty”.
  „I biec, biec… niekończącymi się ulicami. Chcę się wydostać, wydostać”.
  „A ze mną biegną ich duchy: nie chcą pozostawić mnie samego. Mam to zrobić… muszę”.
  Nieproporcjonalnie wielu Żydów zdobyło rozgłos w Niemczech.
  W gazetach i czasopismach ich serdeczni przyjaciele przedstawiali ich społeczeństwu jako niemieckich artystów.
  Żyd Richatrd Tauber, wyjechał do Nowego Jorku… i był opłakiwany jako rzekoma strata dla niemieckiej sztuki.
  Jestem bardzo rad z powrotu do Niemiec, a zwłaszcza do mego rodzinnego miasta – Berlina”.
  Żyd Emil Ludwig Cohn, był przyjmowany jako niemiecki pisarz.
  „Myślę. Że autor nie może dziś robić nic lepszego, niż z zaszczytem sławić Niemcy za granicą”.
  Żyd Charcie Chaplin, witany przez zachwycony tłum, podczas wizyty w Berlinie.
  Wiele niemieckiej publiczności oklaskiwało wówczas przybyłego Żyda.
  Śmiertelnego wroga.
  Jak mogło do tego dojść?
  Fałszywy dogmat o ludzkiej równości… oszukał zdrowy instynkt narodu.
  Stulecia religijnego wychowania nauczyły europejskich chrześcijan… że należy uważać Żydów za współzałożycieli religii chrześcijańskiej.
  Niemieccy malarze i poeci, działając w dobrej wierze, idealizowali postacie hebrajskiej historii plemiennej.
  Mojżesz
  Abraham
  Abraham, Izaak i Jakub byli uważani za filary… najwyższej moralności i ludzkiej szlachetności.
  Ale my wiemy, że biblijni Hebrajczycy nie mogli wyglądać w taki sposób.
  Musimy nieco skorygować ten historyczny pogląd.
  Oto jak na[prawdę wyglądają Hebrajczycy.
  Widzimy obchody żydowskiego święta Purym, sfilmowane przez warszawskich Żydów, dla własnego użytku, jako film kulturowy.
  Ta nieszkodliwie wyglądająca rodzinna impreza… upamiętnia rzeź 75.000 antysemickich Persów… dokonaną przez biblijnych przodków dzisiejszych Żydów.
  Biblia opisuje: „Następnego dnia Żydzi odpoczęli.
  I uczynili ten dzień dniem świętowania, radości i wręczania podarunków.
  Zdecydowali, że te 2 dni, Purym, powinny być odtąd obchodzone przez dzieci ich dzieci, na zawsze”.
  Wykształceni Niemcy, obiektywni i tolerancyjni, uważają takie opowieści za folklor i dziwny zwyczaj.
  Ale lud Izraela nadal kala swoje ręce w tym święcie zemsty.
  Nawet, gdy są ubrani w zachodnioeuropejskie stroje, pod którymi dzisiejsi Izraelici kryją swą morderczą naturę.

  Cz. IV

  By zrozumieć poważne niebezpieczeństwo, które się za tym kryje, konieczne jest spojrzenie na moralne nauczanie rasy żydowskiej.
  Od chłopięcych lat Żyd uczy się starożytnych praw w szkole talmudycznej.
  Kiedy dorasta uczy się jeszcze więcej, z ksiąg żydowskiego prawa.
  Nie są to jednak przepisy religijne.
  A rabini nie są pokojowymi teologami, lecz nauczycielami politycznymi.
  Polityka rasy pasożytów musi być utrzymywana w tajemnicy.
  Poszczególni Żydzi w getcie nie mają potrzeby znać jej w całości.
  Dość, że już od młodości SA przesiąknięci jej duchem.
  Czego naucza starożytne prawo Talmudu?
  „Zawsze bądź przebiegły, gdy się boisz; zawsze odpowiadaj delikatnie, by złagodzić gniew obcych, a wtedy będziesz kochany.
  Sprzymierzaj się z tym. Do kogo los w danym momencie się uśmiecha”.
  „Pięciu rzeczy nauczył Kanaan swoich synów: kochajcie się wzajemnie, miłujcie rabunek, miłujcie nadmiar, nienawidźcie swoich panów i nigdy nie mówcie prawdy”.
  Dalsze przejawy żydowskiego życia wewnętrznego mają miejsce w synagodze.
  Znaczna część Żydów nie rozumie swojego języka ani tajemniczych symboli.
  Czarne pudełka na głowach zawierają fragmenty praw.
  Prowadzenie interesów podczas prowadzenia nabożeństwa… nie uchodzi wśród Izraelitów za wyraz braku szacunku.
  Prawo uczy, że „Kto wielbi Torę, będzie mieć powodzenie w interesach”.
  Zwój Tory, zawierający pięcioksiąg Mojżeszowy i prawa, jest wyciągany z tzw. Świętej Arki.
  Podczas jego drogi na pulpit, Żydzi całują go, by przeprosić za swoje grzechy.
  Zwój Tory jest przewijany do miejsca, które ma być czytane.
  Jakiego rodzaju „prawd” ono naucza?
  „Chwalcie Pana, który oddzielił naród święty od pospolitych, Izraela od innych narodów.
  Pogan, którzy nie zachowują Twych przykazań, uczyniłeś wrogami, aby zostali zgładzeni.
  Gniew Boży jest nad nimi i On mówi, nawet najlepszego z pogan zabiję.
  Nie ma dobrego pomiędzy narodami świata, z powodu ich bluźnierstw.
  Ale synowie Izraela są sprawiedliwi”.
  „I powiedział Pan Izraelitom: Uczyniliście mnie Bogiem świata.
  A ja uczynię was ludem, który będzie jedynym władcą świata”.
  „Chwała Przedwiecznemu, który przetrzebił wrogów swojego ludu, poniżył ich i wytracił, tak, by świat mógł należeć do Ciebie i Twojego ludu”.
  To nie jest religia ani nabożeństwo!
  To spisek przeciwko wszystkim nie-Żydom, ze strony chorej, zdradzieckiej, zatrutej rasy, przeciw aryjskiej ludności i jej prawom moralnym.
  Jedynym z najbardziej jaskrawych przejawów tzw. religii żydowskiej jest rytualne zarzynanie zwierząt.
  Przedstawione za chwilę sceny są jednymi z najstraszniejszych, jakie kiedykolwiek nakręcono.
  Prezentujemy je mimo obiekcji związanych z dobrym smakiem.
  Ważniejsze jest, by ludzie poznali cała prawdę o żydostwie.
  Wrażliwym obywatelom odradzamy oglądanie.
  Z założenia religia zabrania Żydom jedzenia mięsa pochodzącego ze zwykłego uboju.
  Dlatego świadomie pozwalają zwierzętom wykrwawić się na śmierć.
  Żydzi w obojętny sposób przedstawiają te okrutną metodę jako najbardziej ludzki sposób uboju.
  Europejska nauka od dawna potwierdza… że ten rodzaj uboju ma charakter tortur.
  W 1892 r. ludność Szwajcarii głosowała, by go zakazać.
  Żydowskie prawo nie przejawia umiłowania ani szacunku dla zwierząt, cech obecnych w ujęciu germańskim.
  Jest nawet zakazane, by pozwalać na takie cierpienia zwierząt.
  Ruch narodowosocjalistyczny już od samego początku przeciwstawiał się temu okrutnemu torturowaniu zwierząt.
  We wszystkich landach, w wyborach do parlamentu działaliśmy by zakazać tej formy uboju.
  Ale prasa, w całości kontrolowana przez Żydów, nazwał nasze stanowisko haniebnym.
  Na sesjach w Badenii, Bawarii i Turyngii, narodowi socjaliści działali, by zakazać tej formy uboju.
  „Naziści, w swojej przepełnionej antysemityzmem nienawiści, nie wahają się utrudniać obywatelom praktykowania zwyczajów religijnych, szanowanych przez wieki.
  Twierdzą, że jest to po prostu okrutne wobec zwierząt.
  Obiektywni naukowcy, jakkolwiek mają (…) … że ta forma uboju… należy powszechnie do najbardziej ludzkich”.
  NAZISTOWSKIE FANTAZJE PRZECIW RYTUALNEMU UBOJOWI
  BITWA PRZECIW KOSZERNEMU MIĘSU
  OBIEKTYWNE STUDIUM RABINA DR. ENGELBERTA
  „W odpowiedzi na wiele pytań… z różnych kręgów, dot. Czy zarzynanie zwierząt w… żydowski sposób jest rzeczywiście okrutne, pragnę powiedzieć, co następuje.
  Zarzynanie jest obecnie przedmiotem…”
  WYJAŚNIENIE NIEMIECKICH RABINÓW
  BURZLIWA SESJA ZGROMADENIA: NAUKOWCY ODPIERAJĄ NAZISTOWSKIE KŁAMSTWA
  ATAK NA KONSTYTUCJĘ UPADA
  RUCH NAZISTOWSKI PRZEGRYWA: HIPOKYRZJA „MIŁOŚNIKÓW ZWIERZAT”
  Wystarczyło, że żydowska prasa uciekła się do pisania takich rzeczy, ponieważ mało który Niemiec widział kiedykolwiek taka jatkę.
  Biorąc pod uwagę dobrze znaną niemiecką miłość do zwierząt, w przeciwnym razie nie byłoby możliwe, aby Żydzi bezkarnie kontynuowali swoje okrutne tortury, wobec niewinnych i bezbronnych zwierząt.
  Te sceny dowodzą okrucieństwa żydowskiej metody zarzynania.
  Ujawniają także charakter rasy, która ukrywa swą pozbawioną wrażliwości brutalność… za fasadą pobożnych zwyczajów religijnych.
  Żydowscy rzeźnicy zwykle wiążą zwierzęta… tak, że żaden ruch nie zdradza ich agonii.
  Ale zdarza się też, że zarzyna się niezwiązane zwierzęta, w taki oto sposób.
  Gdy tylko Fuhrer doszedł do władzy, zadziałało prawo z 23 kwietnia 1933 r., zakazujące żydowskiej formy uboju.
  Stanowiło ono, iż wszelkie zwierzęta ciepłokrwiste… mają być pozbawiane świadomości przed zarżnięciem.
  I wraz z rytualną jatką, narodowosocjalistyczne Niemcy… zostały do czysta pozamiatane z wszelkiego żydostwa.
  Żydowski duch i żydowska krew… nigdy więcej nie zanieczyszczą niemieckiego narodu.
  I pod przewodnictwem Adolfa Hitlera, Niemcy wypowiedziały wojnę wiecznemu żydowi.
  Posiedzenie Reichstagu, 30 I 1939 r.
  „Na świecie jest mnóstwo przestrzeni życiowej. Ale przekonanie, że naród żydowski został wybrany przez Boga… by żyć z produktywności innych narodów, musi ostatecznie odejść.
  Żydzi muszą po prostu przywyknąć do idei wykonywania czegoś godnego szacunku, twórczej aktywności, podobnie jak inni ludzie. W przeciwnym razie, prędzej czy później, napotkają problem, o jaki nawet nie śnili”.
  „Międzynarodowy kapitał żydowski, w Europie i poza nią, popycha ludzi z jednej wojny w drugą. Rezultatem będzie… zwycięstwo żydostwa, ale też zniszczenie rasy żydowskiej w Europie”.
  Wieczne prawo natury, utrzymujące czystość jednej rasy, jest spadkiem, który… ruch narodowosocjalistyczny pozostawia narodowi niemieckiemu na zawsze.
  W tym duchu zjednoczony naród niemiecki maszeruje w przyszłość.

  Tłumaczenie – Cezary Makles, cezarymalkes@tlen.pl

  Odpowiedź http://WWW.NAPISY.info

 3. kofl Says:

  Jedno jest tylko dziwne.
  Dlaczego Jaruzelski degradował żydów generałów do szeregowców i wypraszał z Polski…

 4. kwantl Says:

  To jakieś kpiny z tym „pogańskim gestem”?

 5. thetomek4791 Says:

  Dzięki Ość za wywód,bo jest warty uwagi.Póki co uporam sie z tekstem,bo jest również bardzo dobry i bardzo trafnyPozdrawiam

 6. Admin Says:

  Panie Jurku, być może ten żyd nigdy nie zapoznał się ze zdaniem rewizjonistów, a jego „holo badania” ograniczają się do czytania „tfórczości” pokroju Laurence’a Rees’a (jego książka w Polsce pt. „Auschwitz: naziści i ostateczne rozwiązanie” została wydana z przedmową żydowskiego konfidenta hitlerowców W.”Bartoszewskiego”)?

  Albo – co jest w moim przekonaniu bliższe realiom – znalezienie „uczciwego żyda” (właśnie sobie uświadomiłem jak rzadko piszę te dwa słowa obok siebie) jest trudniejsze niż Polakowi, który wyssał antysemityzm z mlekiem matki (cyt. Icaak Shamir) się wydaje.

 7. Hanna Teodorczyk Says:

  kto to jest do jasnej cholery Bartoszewski? Dowody,


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: