Plany Putina to plany masonów


Źródło: http://3rm.info/8223-plany-putina-plany-masonov.html

Data publikacji: 17.01.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

BITWA AWATARÓW

Pragniemy przestrzec naszych braci i siostry, że Putin i Miedwiediew to zaledwie narzędzia rządu światowego do przeprowadzenia jego planów na rosyjskiej ziemi. Między nimi nie ma żadnej różnicy. Oni i ich wszyscy zbóje to grabarze Rosji i narodu rosyjskiego. Są oni pachołkami Antychrysta i rządu światowego.

NIE WOLNO UFAĆ NI JEDNEMU NI DRUGIEMU.

Swego czasu przywódca bułgarskich komunistów Georgij Dimitrow zauważył, że jeśli rząd działa przeciwko interesom państwa to należy szukać masońskiego śladu.

Masoni kierujący aparatem państwowym wypełniają wolę nie swojego narodu ale międzynarodowych ośrodków globalistycznych, które jednoczą światową siatkę masońską.

Widzimy, że przemysł w Rosji nie rozwija się, że nikt poważnie nie walczy ze spadkiem dzietności rodzin, korupcja jest systemem władzy państwowej, armia poddawana jest tajemniczym reformom, które przygotowują siły zbrojne do działań niezgodnych z ich przeznaczeniem a pod hasłami braku siły roboczej sprowadza się do Rosji miliony ludzi pochodzenia tureckiego i mongolskiego. Dokonuje się redukcji broni jądrowej, której obecność dowiodła skuteczności ochrony suwerenności państwowej.

Laikowi może się wydawać że rząd prowadzi bezsensowną i chaotyczną politykę ale rząd świetnie wie co robi. Jeśli porównamy z przytoczonymi faktami niektóre plany tajnego rządu światowego to prędko zrozumiemy czyje plany realizuje gospodin Putin i jego administracja.

Wiadomo, że zachodnia elita finansowa już dziesiątki lat wstecz utworzyła ponadnarodowe organy władzy, które realizują swoją politykę w świecie i nawet USA są posłuszne ich woli.

Jest to tak zwany „Klub Bilderberg” czy „Rada polityki międzynarodowej” i inne zależne struktury. Zachodni przywódcy, którzy odmówili spełniania woli rządu światowego utracili władzę tak jak prezydenci USA, Nixon, Ford, premier Wielkiej Brytanii Thatcher, albo ich zabito, tak jak prezydenta USA Kennedyego, premiera Włoch Aldo Moro, przywódców Pakistanu, Brutto i Zia ul-Haqa, itd. Celem, który realizuje rząd światowy, jest stworzenie państwa światowego, które będzie rządzone przez reżim totalitarnej dyktatury. Będzie to państwo przypominało system czy ustrój sowieckiego socjalizmu. Wybory będą formalnością, zasada podziału dóbr w warstwach pracowniczych analogiczna do tej sowieckiej a rządząca „wierchuszka” zachowa swoje niezmierzone bogactwa pełniąc władzę absolutną.

Głównym zadaniem jest „odprzemysłowienie” Europy i Ameryki. Powinien nastąpić transfer przemysłu do Azji. Liczbę ludności europejskiej różnymi metodami doprowadza się do drastycznego zmniejszenia. Przykładowo zaludnienie w USA w 2050 roku powinno być trzy razy mniejsze niż obecnie czyli 100 milionów ludzi. Ludność europejska według tych planów powinna być zastąpiona ludnością azjatycką ponieważ dzięki wielowiekowym tradycjom jest ona bardziej skłonna podporządkować się totalitarnej władzy przywódców i dlatego w nowym koncentracyjnym łagrze socjalistycznym łatwiej będzie nią zarządzać. Włoski premier Aldo Moro został zabity dlatego, że odmówił spełnienia żądań rządu światowego depopulacji narodu włoskiego. Na czele światowego systemu socjalistycznego powinna stać ONZ, która otrzyma oficjalne uprawnienia rządy światowego. Wszystkie kraje powinny zrezygnować z suwerenności i armii. Powinny być stworzone międzynarodowe siły policyjne w wyniku połączenia zredukowanych armii USA i Rosji. Osobom prywatnym powinna być odebrana broń natomiast broń masowego rażenia powinna być wycofana z arsenałów państw narodowych. Jednakże zgodnie z tymi planami ONZ ma być kontrolowana nie przez Rosjan czy Amerykanów ale przez tych, którzy dzisiaj kontrolują tajny rząd światowy, to jest przez Rothschildów i Rockefellerów. Oto kto pragnie stanąć na czele Politbiura Światowej Republiki Rad. Plany masonów przewidują także stworzenie jednej totalnej religii. A przecież całkiem niedawno doradca Putina zaprezentował jeden z punktów „Planu Putina”, który i w tym względzie odpowiada planowi światowych konspiratorów. Jednakże wzrastająca aktywność młodzieży rosyjskiej daje nam nadzieję na obalenie rotszyldowsko-putinowskich rusofobicznych planów i na utworzenie narodowej Rosji.

Dzisiaj każdy powinien dokonać wyboru. Czy chcecie powrotu Rosji na tradycyjną drogę albo czy jesteście gotowi zaakceptować jako swoich dozorców nowych komisarzy Trockiego? Nie da się cicho przesiedzieć. Albo my ich albo oni nas.

 Olieg MOROZOW

 

 

Komentarze 2 to “Plany Putina to plany masonów”

  1. Plany Putina to plany masonów « Prawosławny Partyzant Says:

    […] Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com […]

  2. Ktoś Says:

    Szczur zapędzony do rogu potrafi ostro pokąsać szczurołapa. Komuś wyraźnie zależy na dostępie do atomowego guzika Rosji. Wręcz zachłannie zależy na zawładnięciu tą KOŚCIĄ w planach.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: