Ostrożnie z zagnanym do kąta szczurem


Komentarz redakcji: niewątpliwie przeprowadzany jest następny etap likwidowania rosyjskiej państwowości. Znowu wyroiły się zastępy „bowidowców”(bojownicy o wolność i demokrację) niosących Rosjanom „wolność, równość i braterstwo”, tyle że w przyspieszonym wymieraniu. Czy Rosjanie mają jakiś wybór? Sądząc po jedenastoletnich „rządach” Putlera to wyboru nie mają. Jeśli odejdzie z Kremla to jedyną jego spuścizną pozostanie całkowite rumowisko po państwowości narodu rosyjskiego, prostytucja, pedofilia, pornografia, alkoholizm, narkomania, bandytyzm, grabieżcy, zniszczony przemysł i rolnictwo, przestarzała i zniszczona armia, flota i niewiele warte siły jądrowe. Dodajmy rozgrabione bogactwa naturalne, miliony azjatyckich, nielegalnych imigrantów, umierającą rosyjską wieś, dziką korupcję na każdym szczeblu władzy i Bóg jeden wie co jeszcze.  Kto tego nie dostrzega ten jest ignorantem. Jak trafnie i we wzburzeniu powiedział rosyjski pieśniarz Alieksandr Charczikow to „Rosją rządzi dzisiaj kolektywny diabeł”.
Nic dodać, nic ująć. A Rosjanie mają taki sam wybór jak i Polacy. Pomiędzy HIV1 a HIV2.

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=31684
Data publikacji: 9.12.2011
Tłum. RX

Władimir Putin w swoim czasie opowiedział dziennikarzom jak to w dzieciństwie gonił z kijem w sieni swego mieszkania ogromnego szczura i jak gryzoń zorientowawszy się, że nie ma dokąd uciekać, odwrócił się i rzucił się na niego.

„Ja raz na zawsze zrozumiałem co oznacza wyrażenie „zapędzić kogoś w kozi róg”– zauważył Putin. Ważne byłoby dla rosyjskiej opozycji, która rzuciła najpoważniejsze wyzwanie w całej jedenastoletniej historii rządów Putina, żeby pamiętała o tej opowieści. Putin opowiedział ją  żeby przekonać słuchaczy o swojej zdolności elastycznego rządzenia jednakże teraz opowieść ta dotyczy jego samego. Putin, „zagnany w kozi róg”, chyba pokornie nie podda się żądaniom odejścia ze stanowiska, szybciej będzie on wściekle walczył o swoje przeżycie.

Były szpieg sowiecki przeszedł ostrą i brutalną szkołę  i był wychowany w duchu KGB, które zawsze twierdziło o wyższości siły nad moralnością i uważało, że przeciwnikiem trzeba postępować według stalinowskiej maksymy: „Nie ma człowieka, nie ma problemu”.

Ci, którzy występują przeciwko niemu, bardzo poważnie ryzykują. Ich życie i zdrowie są poważnie zagrożone. Przeciwko nim pracuje cała potęga putinowskich organów siłowych a także zdegenerowany system sądowy, ochoczo posyłający działaczy za kratki. Ich jedyną nadzieją jest ściągnięcie krytycznej masy demonstrantów, zdolnej do pokonania brutalnej policji do zadań specjalnych. Putin bez wahania ucieknie się do siły żeby zachować kontrolę nad ulicami. Jest on przekonany, że Rosja jest zbyt wielka i zbyt znacząca żeby Zachód żywił zbyt długo urazę i że zagraniczni inwestorzy nade wszystko cenią stabilizację. Jednakże użycie armii także wiąże się z ryzykiem. W 1991 roku w czasie nieudanego puczu, który przeprowadziła komunistyczna „stara gwardia”, wojsko stanęło po stronie narodu.

Ale jeśli Putin zachowa żelazną rękę w zamszowej rękawiczce to zdoła on przekonać Rosjan, że tylko on stoi pomiędzy nimi a chaosem i będzie to brzmiało przekonująco.

Źródło: http://shturmnovosti.com/view.php?id=31687
Data publikacji: 9.12.2011
Tłum. RX

KTO  ORGANIZUJE  PRZEWRÓT  W  ROSJI ?

Nasi nieprzejednani wrogowie, nazywający siebie demokratami, otwarcie dążą do wywołania kolejnego przewrotu państwowego. Ogromna liczba agentów i prowokatorów usiłuje wyprowadzić na ulice młodzież i przy jej pomocy wywołać zamieszki. Antysystemowa opozycja przygotowuje w Rosji „kolorową rewolucję”. Specjalista technologii internetowych i obywatel Izraela, pisarz Arsen Riewazow, autor nowej inicjatywy protestacyjnej noszenia białych wstążeczek, chełpi się służbą w Armii Izraela i wzywa do wyjścia na ulice Moskwy…

Oprócz uczestnictwa Riewazowa również sama inicjatywa „Biała wstążeczka” jest interesująca dlatego, że, jak wyjaśnili blogerzy, była założona jeszcze w październiku 2011 roku, długo przed wyborami parlamentarnymi o czym świadczą dane rejestracyjne strony internetowej tej inicjatywy. Materiały opublikowane na tej stronie pojawiły się odpowiednio wcześniej bo już 4 grudnia co świadczy, że wszystkie materiały dotyczące „licznych naruszeń” (wyborczych-tłum.) pojawiły się na „Białej wstążce” przed wyborami.

„Biała wstążka”, jak uważają obserwatorzy, jest standardową kalką z „kolorowych rewolucji”, które w krajach Europy Wschodniej i Bliskiego Wschodu były używane do obalenia przemocą rządzącej władzy i przejęcia rządów przez kolejne, nielegalne proamerykańskie reżimy. Symbolami kolorowych rewolucji w różnym okresie były kolory takie jak różowy i pomarańczowy (Gruzja w 2003 roku i Ukraina w 2004 roku). A oto interesujące ogłoszenie na forum „Massowi”

Temat postu: mityng, 4.12. godz.15:00/ 600 rubli

Potrzebni młodzi mężczyźni od 17 do 30 lat, odpowiedni i aktywni na trzygodzinny legalny mityng na Placu Rewolucji.

Płatność natychmiastowa.

Tel. 8 916 080 29 33

Mary

Komentarze 4 to “Ostrożnie z zagnanym do kąta szczurem”

 1. Ostrożnie z zagnanym do kąta szczurem « Prawosławny Partyzant Says:

  […] Za: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych. […]

 2. MatkaPolka Says:

  A wiec obserwujemy „Bitwę o Rosje” dwóch gangów żydowskich

  Zachodnich Syjonistow z USA i Chabad Lubawiczów

  Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Oby !!!

  Saturday, December 10, 2011
  Russian Protests: Western Media Lies
  http://www.activistpost.com/2011/12/russian-protests-western-media-lies.html

  Jak zachodnie Media Masowego Rażenia kłamią w sprawie wyborów w Rosji i tzw. protestów

  Co mówią media, a czego nie mówią
  Kilka zdań przetłumaczonych

  What the media says and what the media doesn’t tell you.
  Tony Cartalucci, Contributing Writer

  The World Movement for Democracy is a global network of democrats, including activists, practitioners, academics, policy makers, and funders, who have come together to cooperate in the promotion of democracy.

  Światowy ruch dla demokracji to ogólnoświatowa siatka aktywistów , praktyków, akademików, polityków, którzy pracują razem nad promocją demokracji
  wmd.org/about

  Media mówią Wladimir Ryżkow współzałożyciel Partii Wolności Ludu
  1. Wladimir Ryżkow jest członkiem finansowanego przez rząd USA NED – National Endowment for Democracy – Narodowego Funduszu dla wspierania demokracji. NED finansował monitorowanie lokali wyborczych.

  2. Alexiej Navalny tak Broniony przez NeoCon Fortune 500 Magazine jest współzałożycielem DA (po rosyjsku Tak) Demokratyczna Alternatywa finansowanej przez NED. Maria Gajdar koordynuje działalność innego ugrupowania Moskiewskiej Grupy Helsinskiej, która stoi na czele kampanii „Strategy 31” prowadzonej przez Ilja Jaszyna

  3. Boris Niemcow wzywa do powtórzenia wyborów – tak informuja Media

  Media nie informują, ze Borys Niemcow jest przewodniczącym Partii Wolności Lud,( Zastępca Wladimir Ryżkow). Politycznym doradcą Niemcowa jest Vladimir Kara-Murza ( z Solidarności) , który ostatnio, 14 września, brał udział w spotkaniu sponsorowanym przez NED zatytułowanym „Wybory w Rosji Glosowanie i Perspektywy”

  4. GOŁOS jest finansowany przez NED jak można wyczytać na oficjalnej stronie NED.org

  Regionalna Obywatelska Organizacja w obronie Praw I Wolności Demokratycznych dostała $65,000 na szczegółową analizę wyborów jesień 2010 i wiosna 2011 monitorowanie prasy, monitorowanie politycznej agitacji działalności komisji wyborczych wszelkie aspekty prawne , ordynacji wyborczych. ….

  Golos organizuje konferencje prasowe na szczeblu lokalnym i narodowym krajowym gdzie publikowane są raporty na temat swoich obserwacji, jak również prowadzi szczegółowe doradztwo metodologiczne dla swoich agentów i innych agencji monitorujących wybory

  Na czym polega „Demokracja Amerykańska” mogli się przekonać> cywilne ofiary, kobiety i dzieci bombardowań NATO w Jugosławii , Iraku, Afganistanie i ostatnio w Libii. Czy też ciągle w Palestynie – strefie Gazy

  Jak to możliwe , że obce państwo wtrąca się w wewnętrzne sprawy innego państwa finansując kampanie wyborcze , finansując opozycje oczywiście demokratyczną

  Skąd my to znamy?

  Polska ma swoje doświadczenie
  To przecież ta sama instytucja rządu amerykańskiego NED oraz USAid finansowaly tzw „Opozycję Demokratyczną” w Polsce na czele Michnikiem , Kuroniem , Geremkiem,
  po to, aby później złupić Polskę.

  Fundacja Batorego /Soros w Polsce. Fundacja została założona przez amerykańskiego finansistę i filantropa, George’a Sorosa, oraz grupę przywódców polskiej opozycji demokratycznej lat 80.

  Natomiast Fundacje niemieckie np. Adenauera albo Schumana sponsorowały kampanie wyborczą Tuska na premiera

  Jak zmanipulowano wybory 2007 roku
  http://niepoprawni.pl/category/tagi-z-blogow/fundacja-konrada-adenauera

  Finansowanie i lansowanie swoich agentów i wybieranie ich na czołowe, decyzyjne funkcje państwowe to jawny akt agresji na suwerenne państwo i jego obywateli.

  To nowoczesna forma wojny, dodajmy bardzo tania forma podboju. To akt terrory politycznego.

  Tak się właśnie prowadzi nowoczesną wojne i zniewala, okrada, podporządkowuje s

  Z punktu widzenia polskiego prawa to jawny akt korupcji przez obce wrogie Polsce podmioty polityczne, to zbrodnia zdrady Stanu. W Polsce cala klasa polityczna jest skorumpowana i opłacana przez wrogie Polsce państwa ościenne.

  Taki Tusk nie jest żadnym polskim premierem tylko agentem niemieckim osadzonym na stanowisku premiera polskiego rzadu przez Niemcy ,

  Nie bez przyczyny Tusk dostał od Niemców nagrodę Karola Wielkiego – przecież nie za zasługi dla Polski tylko za zasługi dla Niemiec !!!!

  Przypomnieć również warto, ze Niemcy po agresji na Polskę i zdobyciu Krakowa w 1939 r. wystawili przed grobem Piłsudskiego, swojego agenta, Warte Honorową.
  Widocznie wiedzieli za co.!! Szkoda, że Polacy o tym nie wiedzą za co?!! Tak tak. Historia nauczycielką życia

  A może Rosja powinna wysłać Miedwiedia na prezydenta Stanów Zjednoczonych w nadchodzących wyborach ? Z milionową armią agentów uzbrojonych oczywiście tylko w pióra i komputery?

  A może Polska powinna wysłać np. Gromosława Czempińskiego do kandydowania na kanclerza Niemiec z ekipa wyborczą Sławomira Petelickiego.?

  Warto przypomnieć slow hymnu polskiego
  Tekst według pisowni rękopisu Wybickiego Z Wikipedii

  Jeszcze Polska nie umarła,
  kiedy my żyjemy.
  Co nam obca moc wydarła,
  szablą odbijemy.

  Marsz, marsz, Dąbrowski
  do Polski z ziemi włoski
  za Twoim przewodem
  złączem się z narodem.

  Jak Czarnecki do Poznania
  wracał się przez morze
  dla ojczyzny ratowania
  po szwedzkim rozbiorze.

  Hymn nie wspomina, co zrobił hetman Czarnecki ze zdrajcami Polski po powrocie z pogoni za szwedzkimi najeźdźcami. Ano zdrajców, żydowskich i innych powiesił, bo tak postępuje się ze zdrajcami.

  Marsz, marsz, Dąbrowski…

  Przejdziem Wisłę przejdziem Wartę
  będziem Polakami
  dał nam przykład Bonaparte
  jak zwyciężać mamy.

  Marsz, marsz, Dąbrowski…

  Niemiec, Moskal nie osiędzie,
  gdy jąwszy pałasza,
  hasłem wszystkich zgoda będzie
  i ojczyzna nasza.

  Marsz, marsz, Dąbrowski…

  Już tam ojciec do swej Basi
  mówi zapłakany:
  „słuchaj jeno, pono nasi
  biją w tarabany.”

  Marsz, marsz, Dąbrowski…

  Na to wszystkich jedne głosy:
  „Dosyć tej niewoli
  mamy Racławickie Kosy,
  Kościuszkę, Bóg pozwoli.”

 3. Ktoś Says:

  „KTO ORGANIZUJE PRZEWRÓT W ROSJI ?” – ten kto potrzebuje rosyjskiego arsenału atomowego do wyparowania zbędnych konkurentów do stołków w NWO.

 4. MatkaPolka Says:

  Perhaps Russia should send Medvedev as a Presidential Candidate for upcoming Election in USA
  with the Army of “special agents” armed just with pens and computers

  Russia is a sovereign State. Why USA interferes with internal affairs of another countries
  bomb and kill innocent civilians women and children Yugoslavia, Afghanistan, Libya, Iraq without any reason
  Those Country did not attack USA!!!

  Is it the manifestation of American Democracy? Obama !! Keep that kind of Democracy for yourself
  We don’t need your help

  Taki Tusk nie jest żadnym polskim premierem tylko agentem niemieckim osadzonym na stanowisku premiera polskiego rzadu przez Niemcy ,

  A może Polska powinna wysłać np. Gromosława Czempińskiego do kandydowania na kanclerza Niemiec z ekipa wyborczą Sławomira Petelickiego.?

  A może Rosja powinna wysłać Miedwiedia na prezydenta Stanów Zjednoczonych w nadchodzących wyborach ? Z milionową armią agentów uzbrojonych oczywiście tylko w pióra i komputery?

  Rosja jest suwerennym Krajem .
  Dlaczego USA napada na suwerenne kraje i miesza się w wewnętrzne sprawy innych państw?
  napada na inne kraje, bombarduje, zabija niewinnych cywilów , kobiety i dzieci. Jugoslawia, Afganistan, Libia, Irak

  Te kraje nie napadły na USA!!!

  Czy bombardowanie niewinnych cywilów to najwyższa manifestacja Amerykńskiej Demokracji?

  Panie Obama dziękujemy za pomoc. Dziękujemy p. Obama za pana Demokracje.
  Niech pan trzyma swoja Demokrację dla samego siebie

  Nota bene; Wszystkie wybory w USA są Fałszowane !!!!!

  Obama jest marionetką w rękach syjonistów BARACK OBAMA obecny prezydent USA – sterowany przez Rahm Emanuela – ŻYDA z podwójnym obywatelstwem USA i Izraela. Rahm Emanuel o przezwisku Rambo jest proizraelskim, ortodoksyjnym żydem, wyedukowanym w talmudycznej jesziwie, który ochotniczo służył w armii izraelskiej.

  Ojciec Rahma Benjamin Emanuel był członkiem terrorystycznej grupy Irgun. Rahm Emanuel jest synem terrorysty, powiązanego z zamachem na księcia Bernadotte, szwedzkiego dyplomaty, który przebywał z misją pokojową w Palestynie z ramienia ONZ-tu.

  Michelle Obama z domu Robinson ,żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Wojna z terroryzmem to pretekst – nie było zadnych zamachowców.

  Powod Ataku na Afganistan to pogoń za terrorystami
  Wieżowce były zaminowane przez USA i zawalily się w wyniku kontrolowanego wyburzania z powodu ich zaminowania – szczególnie wieża 7 , w ogole nie trafiona przez jakikolwiek samolot a, zawalila się jako druga; W pentagonie dziura jak dziurka od klucza w jaki sposób miał zmieścić się w niej samolot ….

  Bin Laden to fikcja, postać medialna zabity dwu, a może nawet trzykrotnie ostatni raz w ponoć Pakistanie. Za 10 lat może jeszcze raz będzie zabity. Hucpa nie ma granic.!!!

  Irak ( nie znaleziono Broni masowej zagłady)
  Jugoslawia, Afganistan,

  Libia dlaczego napadnięto na Libie ?
  Rzekomi rebelianci chronia się, jeśli uda im się uciec pod skrzydła wojsk Kadafiego
  Dlaczego zamordowano przywódcę niezależnego państwa.?

  ***

  Pomijając zażydzenie u szczytów władzy w Rosji. Ale gdzie tego zażydzenia nie ma. Bo tzw. żydostwo to Przestępczość Zorganizowana, której obecnym celem jest zdobycie władzy i eksploatacja społeczeństw i narodów

  Kiedyś było inaczej żydostwo było grupa przestępczą, ale wyizolowaną od społeczeństwa. Sami zamykali się w obozach warownych zwanych gettami
  Teraz jest inaczej to żydzi trzymają społeczeństwa i narody w nawiasie szabel i pod kontrolą

  Wart przypomnienia jeden z artykułów Oli Gordon

  Trochę historii Dlaczego Neokoni sa przeciw Rosji ?

  The Neocons vs. Russia
  NEOKONI PRZECIW ROSJI
  http://theoccidentalobserver.net/articles/MacDonald-Georgia.html

  Kevin MacDonald – 16.08.2008 tłumaczenie Ola Gordon

  Rosyjska inwazja na Gruzję po próbie Gruzji przywrócenia dominacji nad secesjonistyczną prowincją Osetii Południowej, z pewnością rozwścieczyła neokonserwatystów. Max Boot i Charles Krauthammer wzywali do różnych ruchów w celu odizolowania Rosji od Zachodu i międzynarodowej społeczności gospodarczej. W The Weekly Standard jest artykuł Stuarta Koehla wzywający Gruzinów do walki przy pomocy USA, a artykuł Charlie Szroma z American Enterprise Institute (ośrodek neokonów) popiera masową pomoc USA i sojuszy między krajami Europy Wschodniej.

  Wiemy, że neokonserwatyzm jest ruchem żydowskim – wiadomość ta w końcu dotarła do mediów głównego nurtu poprzez książki takie jak Jacoba Heilbrunna „Wiedzieli, że mieli rację: początek neokonów”. Teraz wyobraź sobie, że jesteś typowym żydowskim neokonem – kimś, kto widzi świat zasadniczo przez syjonistyczne okulary, oraz nie możesz pojąć różnicy między interesami Stanów Zjednoczonych i Izraela. Albo, wyjdziesz na to samo, wyobraź sobie, że jesteś izraelskim strategiem geopolitycznym. Co taka osoba myśli o całej sytuacji?

  Byłbyś bardzo niezadowolony z tego, że Rosja zdołała pokonać wojsko gruzińskie i groziła zmianą gruzińskiego rządu. Izrael ma silne związki z Gruzją. Dostarczył broń i szkolił gruzińskich wojskowych (chociaż ostatnio zatrzymał dostarczanie broni po rosyjskiej skardze). Izrael posiada również w Gruzji ponad 1,5 mld USD inwestycji w Gruzji, oraz proponuje przedłużenie rurociągu Baku-Tbilisi-Ceyhan do izraelskiego portu Aszkelon do przeładunku do Azji południowej i wschodniej. Dwaj najwyźsi ministrowie rządu gruzińskiego są Żydami o silnych powiązaniach z Izraelem, w tym minister obrony Davit Kezeraszwili, byłym Izraelczyk z płynną znajomością hebrajskiego.

  Po drugiej stronie równania jest to, że neokonserwatyści są wrogo nastawieni wobec Rosji. Poparli wojnę, która doprowadziła do odłączenia Kosowa od Serbii, sojusznika Rosji. Oni wspierają również czeczeńską niezależność od Rosji, członkostwo w NATO krajów Europy Wschodniej, wcześniej zdominowanych przez ZSRR, oraz agresywną politykę USA w zainstalowaniu rakiet w Polsce i Republice Czeskiej.

  Dlaczego neokoni są wrogo nastawieni wobec Rosji? Możemy sobie wyobrazić, że gdyby Rosja była kontrolowana przez izraelskie lobby i żydowskie interesy w taki sam sposób jak Stany Zjednoczone, nie miałoby to miejsca. Istotnie, głównym powodem do narzekań przez neokonów jest to, że Rosja opóźniała sankcje wobec arcywroga Izraela – Iranu, oraz dostarczyła Iranowi materiał jądrowy, a także broń zaprojektowaną do ochrony swoich instalacji jądrowych.

  Po prostu uważamy, że wrogość neokonów wynika z faktu, że Rosja Wladimira Putina okazała się znacznie bardziej nacjonalistyczna niż jest to dobre dla Żydów i Izraela. Znaczącym wydarzeniem było uderzenie przez Putina w oligarchów – tę małą, przeważnie żydowską grupę magnatów, która przejęła kontrolę nad bazą przemysłową ZSRR w czasie transformacji na kapitalizm. Oligarchowie wpompowali ogromne kwoty pieniędzy w kampanię na rzecz utrzymania przy władzy Borisa Jelcyna i wzbogacenia się. Na początku wspierali również Putina, ale ten stopniowo zmniejszał dominację oligarchów.

  Kiedy w 1996 r. okazało się, że Jelcyn może przegrać w ponownych wyborach z komunistami, oligarchowie przelali miliony w kampanię Jelcyna i zaczęli zalewać fale radiowe i telewizyjne (których byli właścicielami) pro-jelcynowskimi „wiadomościami”, podczas gdy wyraźnie nie dawali czasu antenowego opozycji. Gdyby zwyciężył Jelcyn, zostałyby sfinalizowane kredyty-za-akcje, przenosząc oligarchów z niewielkiej grupy milionerów do małej grupy miliarderów.

  Kilka lat później oligarchowie „zagwarantowali” (by użyć kreślenia Berezowskiego), że Wladimir Putin, tak jak Jelcyn przed nim, zostanie wybrany w 2000 roku na prezydenta Rosji.

  Punktem zwrotnym było aresztowanie i uwięzienie Michaiła Chodorkowskiego, szefa Jukosu, giganta na rynku ropy. Arcy-neokon Richard Perle prowadził oskarżenia wobec Putina, wzywając do usunięcia Rosji z G-8 – ten sam rodzaj polityki neokonserwatyści proponują w następstwie inwazji na Gruzję. Chodorkowski był postrzegany jako człowiek bez żadnego poparcia dla rosyjskiego nacjonalizmu i zbyt przyjazny ze Stanami Zjednoczonymi:

  Chodorkowski od lat realizował to, co jest głównie osobistą, pro-amerykańską polityką zagraniczną, pielęgnując kontakty z najbardziej wpływowymi politykami, dyplomatami, bankierami i specjalistami PR w Waszyngtonie – działania siłowników, grupę „jastrzębi” na Kremlu składającą się z byłych agentów KGB, uważane za karygodne ….

  Elementem tego dostrzeganego zagrożenia są wysiłki Chodorkowskiego zmierzające do związania się z Białym Domem. Wystarczy tylko spojrzeć na ludzi, którzy skupili się na obronie Chodorkowskiego [artykuł mówi: Stuart Eizenstata, Richard Perle, George Soros, i John McCain (!)], by zobaczyć, jak siłownicy mogliby zrobić przekonywującą sprawę sprowadzenia Chodorkowskiego na ziemię.

  Uderzenie w oligarchów spowodowało bolesne narzekania o upadku demokracji w Rosji, a na pewno zobaczymy więcej takich skarg, w następstwie inwazji na Gruzję. Neokonserwatystom bardziej podobała się demokracja, w której żydowscy oligarchowie całkowicie kontrolowali media i mogli kupić dużą część Dumy – innymi słowy, demokracja, która jest bardziej podobna do naszej.

  Fakt, że Soros i Eizenstata – obaj związani z lewicą – również potępili aresztowanie Chodorowskiego, sugeruje żydowski konsensus w tej kwestii. Soros był głęboko zaangażowany w tzw. „różową rewolucję” która dała Mikheilowi Saakashvili urząd prezydenta Gruzji.

  Ponadto najnowszy dokument ADL na temat antysemityzmu w Rosji odnotowuje, że mimo lepszych relacji między rządem rosyjskim i Żydami w Rosji, nie ma żadnych zmian w polityce zagranicznej Rosji wobec Iranu i jej polityki zaangażowania z Hamasem w Autonomii Palestyńskiej. To kontrastuje z postawą ADL na początku prezydencji Wladimira Putina, gdy ADL skarżył się, że rosyjscy przywódcy nie od razu potępili, jak ADL określa, jawnie antysemickiego oświadczenia „gubernatora [Kurska] Aleksandra Michajłowa”. Michajłow wyraził wdzięczność za wsparcie Putina w walce z „brudem” – odniesienie do poprzedniego gubernatora Kurska, Aleksandra Ruckoja, Borysa Berezowskiego Rosyjskiego Kongresu Żydów.

  Berezowski to były rosyjsko-żydowski potentat medialny, który wykorzystywał swoją kontrolę głównych kanałów telewizyjnych w celu promowania Borisa Jelcyna na prezydenta w 1996 roku, ale uciekł z Rosji po zwycięstwie Putina, kiedy był oskarżony o oszustwa. Ruckoj, który jest Żydem, był postrzegany jako sprzymierzeniec Berezowskiego. ADL skarżył się, że przywódcy rosyjscy skarcili Michajłowa dopiero po „burzy protestów, że zachowanie Michajłowa jest generowane wśród Żydów i media w Rosji i za granicą”.

  Nic dziwnego, że Pat Buchanan niedawno nazwał demokrację „migocącą gwiazdą”, bo demokratyczne rządy są tak często odcięte od ludzi którymi rządzą, podczas gdy rządy takie jak Chiny i Rosja mają ogromne poparcie społeczne. Dzieje się tak w szerokim zakresie zagadnień w USA – polityka imigracyjna jest tu najbardziej skandalicznym przykładem. W dziedzinie polityki zagranicznej, widzieliśmy, że mała kabała neokonów może skutecznie wspierać zaangażowanie USA w kosztowną i wyniszczającą wojnę w Iraku – wojnę w imieniu Izraela i na pewno nie w interesie Stanów Zjednoczonych.

  A mówiąc o demokracji, fakt że John McCain przyszedł w sukurs Chodorkowskiemu to kolejna wskazówka, że jest on całkowicie wkomponowany w neokonserwatywną politykę zagraniczną. Niedawno okazało się, że Randy Scheunemann, doradca McCaina w sprawach polityki zagranicznej otrzymał setki tysięcy dolarów od rządu Gruzji. Scheunemann był także przewodniczącym Komitetu Wyzwolenia Iraku, sponsorowanym przez Projekt Billa Kristolsa dla Nowego Amerykańskiego Wieku. Kristol, podobnie jak inni neokonserwatyści, uważa, że USA powinna przeciwstawić się Rosji w Gruzji: „Czy nie jest tak dzisiaj, jak to było w latach 20 i 30, że opóźnienia i niezdecydowanie ze strony demokracji, po prostu zaprasza przyszłe zagrożenia i większe niebezpieczeństwa?” Ach, stary argument o Hitlerze.

  Nie może być większego potępienia amerykańskiej demokracji niż to, że John McCain będzie kandydatem jednej z głównych partii, podczas gdy druga partia wyznaczy Baracka Obamę.

  Wreszcie, należy pamiętać, że od 1881 roku aż do upadku caratu, oprócz dominującego ruchu rewolucyjnego w Rosji, była żydowska zgoda co do wykorzystania swoich wpływów w Europie i Ameryce, aby przeciwstawić się Rosji. To miało wpływ na szeroki zakres zagadnień, w tym finansowanie Japonii w wojnie rosyjsko-japońskiej w 1905 roku, uchylenie porozumienia amerykańsko-rosyjskiego ws. handlu w 1908 r., oraz finansowanie rewolucjonistów w Rosji przez bogatych Żydów, takich jak Jakub Schiff.

  Zwycięstwo bolszewizmu spowodowało okres żydowskiej dominacji Związku Radzieckiego i niewyobrażalne okrucieństwa wobec narodu rosyjskiego. Ten okres dominacji żydowskiej i jej katastrofalne skutki dla narodu rosyjskiego są niewątpliwie w pamięci przywódców obecnej Rosji.

  Możemy się spodziewać, podobnie długiej i uporczywej żydowskiej kampanii przeciwko Rosji, prowadzonej z całą intensywnością kampanii w latach 1881-1917. W dobie broni nuklearnej stawki są bardzo wysokie dla całej planety.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: