Antyputinowskie demonstracje odbędą się w całej Europie


Źródło: http://www.rusimperia.info/news/id10399.html

Data publikacji: 8.12.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Obywatele Rosji, mieszkający za granicą, planują przeprowadzenie demonstracji protestacyjnych przeciwko sfałszowaniu wyników wyborów do Dumy Państwowej.

Na demonstracje zgodziły się już władze Londynu, Paryża, Berlina i Monachium, donosi RBK. Wiadomo, że w krajach Europy mieszka ogromna ilość wychodźców z Rosji i byłego ZSRR. Niestety, Europejczycy nazywają tych wszystkich ludzi Rosjanami, chociaż ogromna większość z nich takimi nie jest nie tylko duchem ale i po krwi. Jest to pierwsza, sowiecka fala emigracji żydów. Następne fale emigracji koczowniczych żydów były jeszcze liczniejsze, żydów-bandytów, którzy w latach 1990-2000 nagrabili niesłychanych bogactw i „elit” z czasów Jelcyna obrażonych na putinowską władzę. I oto ta cała hołota zdecydowała pokazać swój „obywatelski obowiązek” i wystąpić przeciwko kremlowskiemu reżimowi.

Jak donosi portal „Snob”, w Paryżu odbywają się aż dwie uzgodnione z władzami demonstracje, 8-go grudnia przed Rosyjską Ambasadą i 10-go grudnia przed Centrum Pompidou. W Wielkiej Brytanii wychodźcom z Rosji władze zaproponowały przeprowadzenie demonstracji na Trafalgar Square w Londynie. Ponadto w dniu 9-go grudnia zaplanowano demonstrację pod Rosyjską Ambasadą. Organizatorzy powiadomili także o zharmonizowanym przeprowadzeniu demonstracji w Berlinie i Monachium.

Oprócz tego w internetowych sieciach społecznościowych istnieją strony akcji antyputinowskich dotyczące Dublina, Nowego Jorku, Sztokholmu, Frankfurtu, Pragi, Lionu,

Rzymu, Toronto, Montrealu, Waszyngtony, Charkowa, Tokio i innych miast.

Na ile te demonstracje są niezależną inicjatywą społeczności emigracyjnych to trudno powiedzieć ale powszechne poparcie udzielone przez „elity” europejskie antyputinowskim wystąpieniom dowodzi o dążeniu władz Unii Europejskiej i USA do zmiany reżimu w Rosji.

Komentarze 3 to “Antyputinowskie demonstracje odbędą się w całej Europie”

 1. Prawdziwy Patriota Says:

  Od dawna wiadomo, że w Rosji jak i w wielu państwach byłego Układu Warszawskiego wybory były fałszowane. Dziwne, że dopiero teraz „zachód” dostrzegł ten problem.

 2. to Says:

  Zachód dostrzegł na chwilę, bo akurat tak było mu wygodnie, za chwilę z powodów utylitarnych będzie chwalił Putina i rosyjską demokrację.

 3. BirD2 Says:

  Prawdziwy Patriota :
  Od dawna wiadomo, że w Rosji jak i w wielu państwach byłego Układu Warszawskiego wybory były fałszowane. Dziwne, że dopiero teraz „zachód” dostrzegł ten problem.

  problem? albo kolejny etap.. Nie dziwne że tyle „bydła” wylazło na ulice. Już mi to śmierdzi. Raczej tu nie chodzi o obalenie niewygodnego a wejście na kolejny schodek.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: