A oto potwierdzenie faktu, że Putin jest już niepotrzebny swoim żydomasońskim panom, którzy teraz rozpoczęli przeciwko niemu kampanię propagandową


Źródło : http://www.3rm.info/18334-rossiya-u-cherty-chto-delat.html

Data publikacji : 8.12.2011

Tłum. RX

Rosyjskie i amerykańskie kanały telewizyjne zgodnie „wyróżniły się” reakcjami na powyborcze wydarzenia uliczne w Moskwie i niektórych innych miastach Federacji Rosyjskiej. Rosyjskie programy telewizyjne wybrały milczenie na ten temat za co zostały poddane ostrej krytyce ze strony kolegów z innych mediów. „Dziennikarze amerykańscy” wprost przeciwnie, telewizja FoxNews przeprowadziła swój fotoreportaż o „rosyjskim buncie” za pomocą scen z greckich zamieszek włącznie z rzucaniem „koktajli Mołotowa”.

Niezgodności zauważyli rosyjscy blogerzy a także kanał telewizyjny „Russia Today” wraz z dziennikarzami programu „Wiesti”.

Pierwsze 30 sekund filmu pokazuje w kadrze ulice w ogniu, ostre starcia i lecące w stronę policjantów butelki zapalające. Można przy tym zauważyć w tle napisy w języku greckim (zwłaszcza „Narodowy Bank Grecji”, podpowiada RT) a także palmy, które oczywiście w Moskwie nie rosną a tym bardziej w grudniu, na co zwrócili uwagę blogerzy.

Zaskoczyła ich rzekomo rosyjska policja w białych kaskach. W tym czasie lektorka czyta zza kadru: „Tysiące protestujących zebrało się w Moskwie żeby wystąpić przeciwko premierowi Władimirowi Putinowi i jego partii rządzącej „Jedinaja Rossija””. Następnie wyjaśnia ona, że jest to związane z zakłóceniami na wyborach parlamentarnych a następnie pojawia się obraz ognia i stłuczonych witryn sklepowych, który gwałtownie zmienia się na prawdziwe kadry z Moskwy- dziewczyna i młody człowiek opowiadają dlaczego przyszli protestować.

Oryginał tego filmiku jest jeszcze dostępny na stronie FoxNews. „Wiesti” precyzują, że pierwsze 30 sekund reportażu to są wydarzenia z Aten gdzie w minione dni odbywały się demonstracje anarchistów i ci akurat rzucali w policję kamieniami, butelkami i „koktajlami Mołotowa”. Blogerzy zamieścili to video na YouTube ze swoimi dodatkami „pokazującymi” to co sprzeczne jest z prawdziwym rosyjskim obrazem.

Ps. Zobacz także:

Rosja nad groźną krawędzią… co czynić?

Jedna odpowiedź to “A oto potwierdzenie faktu, że Putin jest już niepotrzebny swoim żydomasońskim panom, którzy teraz rozpoczęli przeciwko niemu kampanię propagandową”

  1. Info « Prawosławny Partyzant Says:

    […] zamieszczone na innych stronach internetowych: ==> A oto potwierdzenie faktu, że Putin jest już niepotrzebny swoim żydomasońskim panom, którzy ter… ==> Rosja: Internet wrze, w telewizji cisza ==> US Army: tak dla gejów, nie dla Biblii u […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: