Polska państwem „milicyjnym”! Skatowani przez bandytów w mundurach podczas Marszu Niepodległości idą do więzienia

Komentarzy 10 to “Polska państwem „milicyjnym”! Skatowani przez bandytów w mundurach podczas Marszu Niepodległości idą do więzienia”

 1. Polak Says:

  Tylu zatrzymanych taki sukces milicji a tylko 2 skazanych 😦
  Połowa to szwaby co ich wypuścili a druga połowa to ci co się (po prostu)dali zatrzymać albo byli w złym miejscu o nie właściwym czasie jak tu koledzy z filmiku.

  Ciekawe tylko kto nakazał sądowi na tak idiotyczne wyroki??

 2. Ość Says:

  @Polak
  Sądy są koszerne i bronią koszernej władzy. Czyli mamy nową ideologię w Polsce i na świecie wprowadzaną. Zamiast komunizmu „KOSZERYZM”, taka chazarska ewolucja. Zamiast czerwonej gwiazdy powisa nam niebieska z 6 rogami.

 3. thetomek4791 Says:

  Nikt nie kazała,sądy sa poza kontrolą,same robią co chcą.Oczywiście jacyś ludzie na wyższym szczeblu lobbują na wymiar sprawiedliwości.Oczywiście żydomasoneria

 4. Polak Says:

  Wiem koledzy że u nas w sądach śmierdzi żydokomuną gorzej niż w murzyńskiej chacie z gówna,ale myślałem(tak sie narodziło w mojej głowie) że żeby sąd wydał taki bezsensowny wyrok to ktoś musi nad nim jeszcze stanąć,bo bez wyższego poparcia dla wyroku sędzia/sędzina naraża siebie/pokazuje swoją nie kompetencje/nie uczciwość itd,no i w końcu w momencie złożenia skargi do jakiejś wyższej instancji(do sztrasburgera 🙂 czy gdzieś tam)która została by rozpatrzona że wyrok był nie sprawiedliwy,szkodliwy idt to taki sędzia/sędzina powinna sie pożegnać z pracą.

 5. Fujiwara Says:

  Proponuje nazwe najmici, bo noszenia munduru policjanta wiekszosc z nich nie jest godna. Sluzba to zaszczyt, ale sluzba bankierom to co innego.

 6. Gol Says:

  Znamy personalia policyjnego faszysty

  Jest nim Andrzej Czajka. Co ciekawe, wyrokiem sądu ma on dostać 300 zł
  bezpośrednio od uczestnika Marszu Niedpodległości, którego bestialsko skopał.
  Sędzią w tej sprawie była Iwona Konopka.

  http://poznajprawde.net/aktualnosci/209-znamy-personalia-policyjnego-faszysty.html

 7. zdziwiona Says:

  Zastanawia mnie się od Marszu z 11.11.2011, co powoduje takie działania u tych chłopaków w POlicyjnych mundurach? Kasa? Przerost ambicji? Chęć posiadania władzy? Otumanienie? Sama nie wiem co jeszcze. Co na to ich ojcowie, matki, żony? Gdyby mój syn uczestniczył w takiej hucpie (mam nadzieję i wielka wiarę, że mu to do głowy nie przyjdzie), bałabym się, że się ziemia pode mną zawali i umarłabym ze wstydu! Chłopaki, myślcie to nie boli!

 8. Polak Says:

  Zdziwiona niech nie będzie taka zdziwiona 🙂
  Pozbierali najbardziej zasłużonych w boju,mieli sie sprawdzić przed euro 2012(pi razy drzwi sie sprawdzili.premia bedzie) a co do ich rodzin to jaka głowa rodziny taka rodzina 🙂

 9. Jacek Says:

  Nabrali skurwysynów do policji którzy zamiast nas bronić współdziałają z żydostwem pedalstwem za 30 srebrników!

 10. Halina Says:

  To prawda – w policji są żydzi. Od tysięcy lat – żydzi byli handlarzami niewolników. Żydzi dobrze wiedzą – w jaki sposób zrobić niewolnika z dotychczas wolnego człowieka. Biciem. Zastraszeniem. Sponiewieraniem do granic wytrzymałości bitego. Katowaniem prawie na umór. Żydom potrzebni niewolnicy, potrzebne im haracze od niewolników. Bo żyd lubi luksusy, ale nie z pracy swoich rąk. Z cudzej pracy – żyd chętnie ciągnie zyski – haraczami (ubezpieczenia, podatki, czynsze, marże, lichwa itd.- to wszystko to są haracze na żydów). Policyjni bandyci robią z polskich chłopców – niewolników – właśnie tym katowaniem na komisariatach, w aresztach i w więzieniach. Ulice Warszawy odsłoniły mały rąbek dokładnie skrywanej do tąd – strasznej tajemnicy katowania Narodu Polskiego przez syjonistycznych, policyjnych bandytów.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: