Pilne rozporządzenie utrzymywania w stałej gotowości samolotów prezydenta i premiera


Źródło: www.3rm.info/18282-srochnoe-rasporyazhenie-derzhat-samolety.html

Data publikacji: 7.12.2011

Tłum. RX

Według informacji naszego źródła rządowa jednostka lotnicza otrzymała pilne rozporządzenie utrzymywania samolotów prezydenta i premiera w stałej gotowości do wylotu.

Miejsce docelowe lotu nie zostało podane. Wydano również rozporządzenie przygotowania przestrzeni ładunkowej do wywozu „ładunku specjalnego znaczenia”.

Nasze źródło wiąże to rozporządzenie z wczorajszymi zamieszkami w centrum Moskwy, które mogą w najbliższym czasie rozszerzyć się i doprowadzić do rosyjskiego powstania narodowego przeciwko partii narodowych szumowin.

Napis na kartce: Niechaj odejdzie wszelkie co złe z Nowym Rokiem…

Komentarzy 9 to “Pilne rozporządzenie utrzymywania w stałej gotowości samolotów prezydenta i premiera”

 1. Krzysztof Czaplicki Says:

  Ta kartka jest zajefajna.

 2. AQQ Says:

  Zajefajny ten obrazek! Ten malutki to miedwied? hehh!

 3. Admin Says:

  AQQ, tak 😉

  Nieomal z krzesła spadłem jak go zobaczyłem.

 4. ALFA Says:

  Lepiej by Gorbaczow wyglądał tak to syjonista .Już nie wiadomo komu wierzyć.Tak nam mieszają w mózgu.Rewolucję chcą wywołać w Rosji ,bo oni są za Syrią i przeszkadzają w ataku na nią .USA chciała skłócić Rosję z Chinami ,ale się nie udało.Jest wiele pytań beż odpowiedzi.

 5. Admin Says:

  ALFA, Syria nie ma tu nic do rzeczy, rewolucję w Rosji to oni – żydzi, wywołali w 1917 roku. I do tej pory dzierżą władzę w tym kraju, wykorzystując go do swych globalnych celów.

  Ps. Sugeruję zacząć czytać od samego dołu:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

 6. Pilne rozporządzenie utrzymywania w stałej gotowości samolotów prezydenta i premiera « Prawosławny Partyzant Says:

  […] Źródło: https://stopsyjonizmowi.wordpress.com Share this:TwitterFacebookDodaj do ulubionych:LubięBądź pierwszą osobą, która doda ten do listy ulubionych. […]

 7. Simon85 Says:

  Były więzień Gułagu, ukraiński katolik Jusup Terelia, doświadczył rzekomo objawienia Matki Boskiej w sowieckim więzieniu. Usłyszał od Niej m.in.:
  ”Związek Sowiecki przestanie istnieć. Rosja będzie wolna od komunizmu. Nadejdzie jednak dzień, gdy stanie się dyktaturą. Ludzie zostaną skupieni wokół jednego człowieka, który będzie miał na imię Władimir. (…) Będzie wielki płomień, ogień na południu Rosji i Władimir podjudzi ludzi, by poszli na wojnę przeciwko Izraelowi. (…) Ogień zapłonie wszędzie, cała Rosja spłonie, całe Chiny w płomieniach.”

  http://zapiskipapisty.salon24.pl/85350,czy-putin-to-antychryst

 8. ALFA Says:

  @ Admin wiem,wiem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: