Putin – Terminator. Na wybory prezydenckie przygotowane jest już komando do „umoczenia” Runet’u


Źródło : www.3rm.info/18222-putin-terminator-k-vyboram-prezidenta-dana.html

Data publikacji : 5.12.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Liberalna wolność „w internetach”, która królowała w okresie kampanii wyborczej do Dumy, będzie całkowicie zlikwidowana przed wyborami prezydenckimi. Dzisiaj na konferencji prasowej powiedział o tym politolog Dmitrij Orieszkin.

Jak przekazuje korespondent gazety „Nowaja Rossija”, ekspert zauważył, że Władimir Putin pójdzie na trzecią kadencję przy zachowaniu odpowiednich warunków. „Wyrżnięte i oczyszczone pole, nic żywego wokół i jedynie jeden heros w centrum”– powiedział Orieszkin. W pierwszej kolejności władze zajmą się wytrzebieniem wszelkiej „innomyślności” i wolności słowa”.

„Przed wyborami grzmotnęli „Gołos” (ruch społeczny monitorujący wybory- „Nowaja Rossija”). Później w ostatni dzień zorganizowano atak hakerski na „Kommiersant”, „Echo Moskwy”, „New Times”, i inne strony. Ale wszystko to działo się w atmosferze pośpiechu i histerii. Teraz kontynuują oni walkę z opozycją w trybie spokojnym i przemyślanym, wynajdując różne podstawy prawne. Wybiorą dla Runet’a wariant albo miński, albo chiński.

„Jednoznacznie czeka nas przykręcanie śruby.”– wyraził prognozę Dmitrij Orieszkin.

Politolog postawił sobie pytanie retoryczne. Jaki jeszcze wariant może mieć Kreml ?

„Pójść na dialog? Ale z kim? Oni wyczyścili pole i u nas nie ma kontrelity. Przecież nie z nami będą prowadzić dialog. W ogóle to nic dobrego nas nie czeka.”– zauważył. Eksperci zgodzili się między sobą, że w najbliższych miesiącach Kreml spróbuje ostrej zmiany porządku dziennego i będzie szukać czegoś nowiuśkiego i być może z posmakiem strachu i przerażenia.

„Czymże może nas zadziwić Putin? Już widzieliśmy jego tors, już wyławiał starożytne amfory, szalał na rowerze górskim… Żeby ugasić płomienie krytyki potrzebna jest zdecydowanie nowa zwycięska wojna albo wykrycie i zdemaskowanie groźnego spisku przeciwko Rosji. Elektorat trzeba koniecznie mobilizować. To prawda, nie wyobrażam sobie jak można tego dokonać w takich warunkach.”– dodał Orieszkin.

Komentarz : Redakcja wyjaśnia, że Ru.net to rosyjska wersja sieci internetowej.

Jednocześnie pragnie poinformować czytelników, że znakomity rosyjski portal informacyjny o profilu prawosławno-patriotycznym, z którego SS czerpie w przeważającej większości informacje dotyczące bieżącej sytuacji w Rosji, został minionej nocy powtórnie zaatakowany przez jaśnie oświeconych „patrejotów rossijańskich” z okolic zikkuratu Blanka (mamy na myśli diabelskie sanktuarium tzw. Lenina, w rzeczywistości krwawego żyda Blanka) za którym leży okupowany Kreml. Powtarzające się regularnie ataki na www.3rm.info świadczą o skuteczności tego portalu w przekazywaniu prawdy, nie tylko Rosjanom, o podstępnych i ludobójczych okupantach uciskających naród rosyjski. Dla zainteresowanych tą informacją podajemy adres pod którym można przeczytać apel portalu i instrukcję jak przejść na korzystanie z serwerów Proxy:  http://3rm.info/18223-medveputy-blokiruyut-portal-m3r-instrukciya-kak.html 

Portal działa! Trzymajcie się bracia!

Prawda zwycięży!

Jedna odpowiedź to “Putin – Terminator. Na wybory prezydenckie przygotowane jest już komando do „umoczenia” Runet’u”


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: