Pionki zbójeckiego reżimu składają sprawozdanie z przyspieszenia tempa elektronicznego ujarzmiania ludzi


Komentarz: Redakcja zwraca czytelnikom uwagę, że na obszarze zamieszkałym przez Polaków podobne programy prowadzone są przez autochtonicznych „cyfryzatorów”, oczywiście dla większej wygody poleuropejczyków.

Gospodin Putin z pewnością zlecenie „cyfryzacji” otrzymał już dawno ponieważ widzimy jak z żelazną konsekwencją wraz z innymi „rossijańskimi patrejotami” w akceptowalnym przez masy tempie zagania je do elektronicznego łagru.

Źródło : www.3rm.info/18183-peshki-banditskogo-rezhima-otchityvayutsya-po.html

Data publikacji : 5.12.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Projekt „Elektroniczny Rząd” zacznie działać w kilku regionach Rosji już w lutym 2012 roku czyli pięć miesięcy wcześniej od założonej daty, oświadczył wicepremier, szef aparatu rządowego Federacji Rosyjskiej, Wiaczesław Wołodin, na spotkaniu z szefem rządu rosyjskiego Władimirem Putinem.

„Rzeczywiście, obowiązuje nas termin do 1 lipca, kiedy tę pracę powinniśmy zakończyć. Ale uwzględniając priorytety uważamy za możliwe, że około 1 lutego uruchomimy pilotażowo w szeregu regionów działanie w pełnym zakresie tego systemu.”– stwierdził Wołodin składając sprawozdanie premierowi rządu Federacji Rosyjskiej, Władimirowi Putinowi, donosi RIA”Novosti”. Wicepremier doprecyzował, że po tym przedsięwzięciu zaplanowano włączanie do systemu „Elektronicznego Rządu” każdego miesiąca ciągle nowych obszarów ażeby  „maksymalnie debiurokratyzować kontakty z organami państwa i stworzyć tak wygodne warunki aby ludzie nie stali w kolejkach i żeby sprawnie otrzymywali informację oraz te państwowe usługi, które władza powinna im dostarczyć”.

Wiaczesław Wołodin złożył także sprawozdanie o wynikach realizacji projektu za październik i listopad.

„988 dokumentów jest już dostępnych w kanałach współdziałania między urzędami i nie wymagane jest już osobiste stawiennictwo. A jeśli weźmie się pod uwagę wyniki za ostatnie dwa miesiące to okaże się, że prawie 620 tysięcy podań złożono już w nowej postaci w systemie współdziałania między urzędami”- dodał wicepremier.

Do liczby podstawowych problemów projektu „Elektronicznego Rządu” wicepremier zaliczył niezgodności danych.

„Teraz prowadzimy porównywanie wszystkich materiałów tak aby dane odpowiadały rzeczywistości. Dlatego, że zdarzały się już wypadki kiedy informacja była „skażona” przestarzałymi danymi”– powiedział Wołodin.

„Wydaje mi się, że na razie chyba jeszcze ludzie w swojej większości nie odczuli korzyści z tego systemu ale to na pewno nastąpi”– sprawozdanie szefa aparatu rządowego skomentował Władimir Putin, polecając mu, ponadto, „nie zwalnianie tempa”.

 

Jedna odpowiedź to “Pionki zbójeckiego reżimu składają sprawozdanie z przyspieszenia tempa elektronicznego ujarzmiania ludzi”

  1. zdziwiona Says:

    U nas już biorą się za dzieciaki. Dziś słyszałam w radio, że w przedszkolu (niestety nie pamiętam miejscowości), wprowadzono imienne karty magnetyczne dla dzieci. Rejestrują godzinę przyjścia i wyjścia malucha, dzięki czemu rodzice mogą uiszczać opłatę za pobyt dziecka w przedszkolu co do minuty. Jak na początek niezła argumentacja! A jakie oszczędności dla rodziców 😀 !


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: