Aktywne stadium III Wojny Światowej może rozpocząć się od uderzenia na Syrię


Źródło : www.3rm.info/18134-poxozhe-chto-tretya-mirovaya-nachnyotsya-s-udara.html

Data publikacji : 3.12.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

III  WOJNA  ŚWIATOWA  WYGLĄDA  NA  NIEUNIKNIONĄ

Wszystko jest tak podstępnie urządzone, że w wypadku rozpoczęcia przez NATO wojny z Rosją Miedwieputy będą wyglądać jeszcze na obrońców rosyjskich obywateli. W rzeczy samej to właśnie ich wieloletnie rządy przywiodły Rosję do stanu całkowitej słabości i, głównie, militarnej. Armia jest zniszczona i zdemoralizowana. Polityka zewnętrzna w stosunkach z USA i Europą była prowadzona przez Miedwieputów tak, że dzisiejszy impas jest bezpośrednim następstwem tej polityki zdrady interesów Rosji.

MOŻLIWA WOJNA JEST BEZPOŚREDNIĄ WINĄ OKUPACYJNEJ WŁADZY KREMLOWSKIEJ !!!

OBAMA I ONZ PRZYGOTOWUJĄ SIĘ DO ROZPĘTANIA III WOJNY ŚWIATOWEJ OD PROWOKACYJNEGO UDERZENIA NA SYRIĘ

Trzy rosyjskie okręty wojenne patrolują w tej chwili wody terytorialne Syrii. Obama wydał rozkaz rozlokowania uderzeniowej grupy lotniskowców AUG, „George W. Bush”, zdolnej do wykonania uderzenia na Syrię. Kiedy flota amerykańska przygotowuje się to rząd USA posługując się szantażem, groźbami zabójstw i przejęciem aktywów finansowych w Ameryce, próbuje zmusić Ligę Państw Arabskich do poparcia utworzenia zakazanej strefy dla lotów (w stylu libijskim z zastosowaniem siły) nad Syrią.

Za zamieszkami w Syrii stoją Stany Zjednoczone. Rosyjskie i kanadyjskie specsłużby potwierdzają, że rząd USA nakazał CIA werbunek i przerzut przez granicę grup cudzoziemskich najemników do Syrii w celu obalenia rządu tego kraju. Najemnicy CIA byli także wykorzystywani przez administrację urodzonego w Kenii prezydenta Baracka Husseina Obamy do obalenia rządu w Libii. W Syrii mieszka ponad 100 tysięcy obywateli rosyjskich. Rosja ma obowiązek obrony swoich obywateli w Syrii przed agresją wojskową ze strony USA. W piątek Rosja odrzuciła „eksterytorialne” sankcje przeciwko Iranowi, a zaproponowane przez USA, jako „niedopuszczalne i naruszające prawo międzynarodowe”. Stany Zjednoczone rozgrywają tutaj bardzo niebezpieczną grę.

Ta gra może doprowadzić do tego, że Rosja podejmie obronne działania wojskowe, żeby obronić siebie, swoje obiekty wojskowe (Rosja zachowuje strategiczną, wojskową bazę morską w syryjskim porcie Tartus) i obywateli Rosji, powiedział pracownik rosyjskiego wywiadu zagranicznego, występując anonimowo.

Rosja posiada na uzbrojeniu rakiety 3M-54E (Sizzler)- zabójców lotniskowców.

Sizzler leci z prędkością poddźwiękową a po zbliżeniu się do celu rozpędza się do prędkości naddźwiękowej. Flota wojenna USA nie dysponuje zespołami broni rakietowo-przeciwlotniczej zdolnymi do obrony okrętów przed tego typu rakietami. Lotniskowce USA są bardzo wrażliwe i niezabezpieczone przed atakiem tych naddźwiękowych, skrzydlatych rakiet i torped wykorzystujących technologie superkawitacyjne. Torpedy takie zostały skonstruowane przez Rosję i znajdują się w takich krajach jak Chiny, Indie i Iran.

Właśnie z tej przyczyny, uważają przedstawiciele wywiadu, Obama zamierza napaść na Syrię wiedząc, że Rosja odpowie zatopieniem lotniskowca USS ”George W. Bush”. Europejscy bankierzy (którzy kontrolują Europejski Bank Centralny i Bank Rezerwy Federalnej USA) nakazali Obamie rozpoczęcie wojny światowej. Napaść na Syrię sprowokuje wojnę z Rosją.

Najbardziej zabójcze dowody na to, że rząd USA przygotowuje się do niewyobrażalnego czynu napaści na Syrię i zmuszenia Rosji do zastosowania środków odwetowych są przytoczone w artykule opublikowanym na www.Forbes.com„Rząd USA stale wzywa obywateli amerykańskich do opuszczenia Syrii”.

Również obywatele tureccy zostali uprzedzeni aby trzymać się od tego kraju daleko.

Ps. Zobacz także o czym informowaliśmy 17 Października:

Uwaga!!! NATO ściąga oddziały wojskowe do Łotwy pod granicę z Rosją

Komentarzy 10 to “Aktywne stadium III Wojny Światowej może rozpocząć się od uderzenia na Syrię”

 1. Lilka Says:

  To niewyobrażalne… od dawna coś „wisi w powietrzu”, aż strach się bać co będzie za kilka miesięcy… Boże miej nas w opiece.

 2. opo Says:

  Po co Nato, to z UE(kto? tylko anglia? kto z reszty sie ruszy) i to z USA mialo bu napadac na Rosje. ONI WSPOLPRACUJA! Tezy w artykule to tylko czyjes pobozne zyczenia…

 3. WIKING Says:

  JAK ZAATAKUJĄ ”PEJSY” MATKĘ ROSJĘ TO BĘDZIE ROZPIERDUCHA TOTALNA. A JEŚLI POLSKA WESPRZE SYJONISTÓW Z izraela i usa NO TO TAK JAKBY POLSKI JUŻ NIE BYŁO. BĘDZIE CHYBA SIĘ OSTRO DZIAŁO W NAJBLIŻSZYM CZASIE JEŚLI NASTĄPI ATAK NA SYRIĘ LUB IRAN.

 4. Admiku Says:

  … tak to juz rozpedza sie wojna, najnowsza wiadomosc to zestrzelenie samolotu szpiegowskiego USA.
  http://news.yahoo.com/iran-military-shoots-down-u-drone-state-tv-142804389.html

 5. BirD2 Says:

  @Admiku
  Jak ktoś to już trafnie podsumował. Takie samolociki już strącano nad Iranem i nie jest niczym nowym że syjonistów interesuje to co się tam dzieje.

 6. diego Says:

  @WIKING Nawet jeżeli to co się stanie? Boisz się że wyparujesz od bomby atomowej w mniej niż sekundę? Nawet nie poczujesz bólu 🙂 . Nie mamy na to żadnego wpływu, a jest to już od dawna zaplanowane [Protokoły..] Jedyne co możesz zrobić to zaszyć się gdzieś z dala od cywilizacji, np. wykopać ziemiankę i zrobić zapasy puszek i wody na kilka miesięcy, czego raczej na pewno nie dokonasz, gdyż musiałbyś zrezygnować z normalnego (do jakiego jesteś teraz przyzwyczajony) trybu życia (no chyba że jesteś szczęściarzem który może pozwolić sobie na życie gdzieś daaaleko od większych skupisk ludzi, takich jak np. Warszawa i łączyć koniec z końcem). Pozdrawiam.

 7. Miedzynarodowy Says:

  I wyobrazcie sobie czy ludzie z Drezna,Warszawy, Londynu lub Leningradu roku 1935 wyobrazali sobie co sie kroi w nadchodzacych latch…obecnie jestesmy na tym samym progu historii. Za 60 lat obecne czasy beda w ksiazkach historii. Historii zwyciezcow ma sie rozumiec. A Rosjanie tarcze rakietowa w Polsce maja juz na celowniku. Rakiety z Kalingradu do bazy Polskich F-16 leci
  2-3 min. i bum!

 8. sam Says:

  A ja się pytam: „W imię czego ta nadchodząca WWIII ?

 9. Anonim Says:

  Jeśli piekło rozpęta się na dobre to niech ci co to zaczną nie myślą, że przetrwają!!!!
  To przykre jaką przyszłość tworzą następnym pokoleniom ludzi o ile takie będą.
  I jeśli BÓG istnieje to niech ma nas w swojej opiece.

 10. Anonim Says:

  xxx w lutym 2013 roku zobaczymy sie w innym wymiarze……


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: