Przemówienie Aiszy Kaddafi i sytuacja strategiczna w kraju


Źródło: http://xportal.pl/?p=1157

Kliknij w obrazek aby opwiększyć

29 listopada, Aisza Kaddafi, córka zamordowanego bestialsko przywódcy Libii Muammara Kaddafiego, wystąpiła z odezwą do narodu. O swoim ojcu powiedziała:

Nie opuścił was. Obiecał. I spełnił swoją obietnicę. Oddał za was swoje życie… Został bohaterem, padłym na ziemi swoich przodków, broniąc swojego kraju i swojego narodu.

Zwracam się do was, bohaterowie Libii, i do was, wolne kobiety Libii. Co mu odpowiecie? Tak oddajcie wasz dług bohaterom. Zwycięża tylko religia prawdziwych mężczyzn, nie zaś sfeminizowanych chłopców. Powstańcie przeciw zdrajcom z nowego rządu, którzy przylecieli na skrzydłach samolotów NATO i samozwańczo postawili się ponad głowami Libijczyków! Zwracam się do was, bojownicy o słuszną sprawę! Nie zapomnijcie ostatniego rozkazu waszego ojca. On wam przykazał: <<Walczcie, również wtedy, gdy nie będziecie już słyszeć mojego głosu.

Załączona mapa obrazuje sytuację strategiczno-polityczną w Libii na dzień 1 grudnia br. Widoczny jest postępujący rozpad kraju, w związku z narastającą opozycją poszczególnych plemion wobec rządu centralnego. Widoczne są również sprzeczności pomiędzy poszczególnymi frakcjami wewnątrz obozu prozachodniego: sprzeczności na tle obsady stanowisk we władzach centralnych i określenia kierunków dalszego rozwoju Libii pomiędzy grupami związanymi z Misratą, Benghazi, Zintanem, Trypolisem.

(na podst. za-kaddafi.ru oprac. R.L.)

Hołd dla Muammara Kaddafiego

Komentarze 2 to “Przemówienie Aiszy Kaddafi i sytuacja strategiczna w kraju”

  1. justyna Says:

    a W MEDIACH PROPAGANDUJA ZE W LIBI POWSTAJE ARMIA -NIE WIEM DLACZEGO W POLSCE TEMATU O LIBI JUZ NIE MA -CISZA -AYSIA BRAVO TAK LEW SAHARY MOWIL I BYL DUMNY -MASZ RACJE -MOZE W PSZYSZLOSCI CI KTORZY GO ZABILI DOCENIA WYSILKI OJCA NA RZECZ LIBI -JAK JUZ ZAWSZE PISZE -ALLAH MUAMAR U LIBYA BEZ

  2. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

    […] Przemówienie Aiszy Kaddafi i sytuacja strategiczna w kraju […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: