Głos prawosławnej Rosji przeciwko globalnemu czipowaniu


Źródło : www.3rm.info/2780-globalizaciya-perestrojka-arximandrit-petr-kucher.html

Data publikacji : 19.05.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Globalizacja. Przemiana człowieka w demona. Archimandryta Piotr (Kuczier)

Chwała Panu, że w te najcięższe czasy Apokalipsy, dał nam takiego ojca, prawdziwego pasterza Chrystusowego. Drogi ojcze Piotrze, niechaj Bóg cię wspiera w niesieniu słów Prawdy. My modlimy się za Ciebie!

Bracia i siostry!

To kazanie starca Piotra trzeba koniecznie rozpowszechniać w setkach tysięcy egzemplarzy po całej ziemi Świętej Rusi. Zróbmy to co jesteśmy w stanie. Kopiujmy i rozdawajmy naszym bliskim słowa Bożej Prawdy. Przecież będziemy musieli odpowiedzieć przed Bogiem w Dniu Sądu kiedy On zapyta czemu niczego nie robiliśmy żeby opierać się Antychrystowi chociaż mieliśmy taką możliwość.

Drodzy prawosławni współwyznawcy!

Dzisiaj cały świat jak i nasza Ojczyzna Rosja, znajduje się na skraju apokaliptycznego kataklizmu. Do końca 2011 roku 85-ciu milionom ludzi w naszym kraju zostanie nadany INN, podstawowa treść znamienia Antychrysta. Zintensyfikowane numerowanie, akt tak zwanej globalizacji, to zniewalanie i zapędzanie ludzi do wszechświatowego państwa, państwa duchowej i fizycznej śmierci, państwa reprezentowanego przez syjonistyczno-masoński rząd. Apokaliptyczne, socjologiczne i fizyko-technologiczne analizy prawosławnych uczonych, publicystów i teologów mówią o tym, że w ustroju globalizacji panującym we wszechświatowym państwie Antychrysta, zmieni się sens, istota i egzystencja ludzkiego życia, które będzie zasadniczo sprzeczne z Bożą Opatrznością dla człowieka jak i ze zdrowym rozsądkiem. Życie w Chrystusie zmieni się w życia w szatanie. To co dzisiaj widzimy w otaczającym nas zsatanizowanym świecie to tylko kwiatki zapowiadające przyszłe Królestwo Antychrysta, gdzie okrucieństwo przekroczy zwyczaje jaszczurów wszystkopożerających drapieżników zamieszkujących wschodnie wyspy Indonezji.

Życie człowieka w ostatnim okresie historii „izmów”- katolicyzmie, protestantyzmie, materializmie, kapitalizmie, marksizmie, komunizmie, socjalizmie i okultyźmie-globaliźmie, stanie się antyżyciem, koszmarem na skalę dotąd nieznaną, o którym nie mógł marzyć ani Marks, ani bolszewicy na czele z Leninem, Trockim, Swierdłowem, Dzierżyńskim, ani faszyści na czele z Hitlerem i Mussolinim, realizujący plany bazylejskiego „Bundu” z Hertzlem na czele, ani inne potwory zła. To będzie niestety biomasa opętanych, nowych, jeszcze bardziej bezmózgich Galatów, czysto „fizycznych osób”, pozbawionych ożywczej Bożej Siły i Światła Ewangelii, gdzie będą zastosowane najnowsze i najbardziej wyrafinowane „osiągnięcia” diabelskiej nauki w eliminacji wizerunku Boga w człowieku. Podstępna „pierestrojka” jak ją nazwali wrogowie prawosławia, jest nie czym innym jak trzecim już w XX wieku atakiem na prawosławie Świętej Rusi- Cerkwi Chrystusowej. I Wojna Światowa, która przemieniła się w rewolucję, była pierwszym atakiem na nią a Wielka Ojczyźniana (wojna –tłum.) drugim atakiem. Cała tysiącletnia historia naszej ojczyzny to prawie ciągła wojna Antychrysta przeciw Rosyjskiej Cerkwi Chrystusowej, która zakończyła się w końcu ubiegłego tysiąclecia podbojem, podziałem i przechwyceniem, w 1991 roku bez jednego wystrzału, naszego państwa- cerkiewnej tarczy. Okazało się, że dzisiaj Cerkiew stanęła samotnie oko w oko ze swoim wrogiem. Czyż ta nieustająca wojna przeciwko Cerkwi Prawosławnej nie jest najlepszym dowodem prawdziwości naszej wiary, wiary prawosławnej? Dzisiaj jej wróg nakłania i kaptuje nasz prawosławny lud do przejścia z Cerkwi Chrystusowej do cerkwi Antychrysta, którą jest powstające globalne albo inaczej wszechświatowe elektroniczne królestwo Antychrysta, gdzie zamiast łaski Bożej ludzie będą żyli pod wpływem śmiertelnej mocy diabła. Oto jaki jest sens gorbaczowowsko-jelcynowskiej „pierestrojki” czyli przebudowy świata Boga w świat szatana z antychrztem czyli przyjęciem INN a później znamienia Antychrysta, marionetki diabła. I to być może stanie się przyczyną trzeciej i ostatniej wojny światowej. I dzisiaj, bracia i siostry, na naszych oczach ulegają zmianie królestwa, zmieniają się światy i bogowie. Ludzie lekkomyślnie i bezwstydnie zdradzają swoją ojczyznę, Świętą Ruś, na królestwa Antychrysta. Ludzie porzuciwszy Boga, w tej liczbie i liczni prawosławni, utracili wiarę, Boży strach i rozum duchowy, masowo zdradzają Boga, ojczyznę i oddają swoje dusze w łapy szatanowi. Zamieniają królestwo Świętą Ruś na królestwo demonów, świat Bożego Światła na świat obcy rosyjskiemu duchowi, Prawdziwego Boga i Zbawcę naszego, Chrystusa, na obcych bogów czyli diabła i jego popleczników demony, do których ciągną bezwolnie jak królik w paszczę węża boa.

Dzisiaj, po tysiącu lat, ma miejsce druga wielka wędrówka ludów, tym razem do „dalekiej krainy”, do świata diabła. Globalizacja i elektronizacja to jest, jeśli chcecie, ogólnoświatowy „egzamin końcowy” z Apokalipsy, rodzaju ludzkiego. „Egzamin” kończący życie doczesne, doczesny „uniwersytet” z wydaniem „dyplomu” niebiańskiego dla jednych, dla innych „dyplomu” piekielnego. Jedni otrzymają „dyplom” owiec, inni otrzymają „dyplom” kozłów, jak powiedziano o tym w Ewangelii o Bożym Sądzie Ostatecznym i będzie wydane w formie elektronizacji i czipizacji „skierowanie do życia” (jakiego?) dla „zrodzonych z rewolucji oktiabrystów, pionierów, komsomolców, komunistów i innych, którzy ukończyli swego czasu „szkołę komunizmu, szkołę w której nas, prawosławnych chrześcijan, „inżynierowie dusz ludzkich” wymłócili najnowsze dzieło, elektorat Antychrysta”.

Jest to próba wiary i oddania Bogu. Tak więc kto pójdzie śladami innych „bogów” to znaczy demonów, to ten… Elektronizacja to jest wstępne badanie przed strasznym sądem w sprawie wyjaśnienia i ustalenia kto kim jest. A ponadto poprzez przyjęcie UEK (elektroniczna smartcard) zdradzimy diabłu, Antychrystowi, nie tylko siebie, prawdziwą wiarę-Prawosławie, Boga naszego Chrystusa, ale i naszą ojczyznę Świętą Rosję. A ona, nasza ojczyzna to królestwo Boże na ziemi. Została stworzona ona przez Boga dla zachowania Prawdy.

To miejsce przygotowania ludzi przez wiarę do wieczności. Prawosławie to dusza Rosji.

Jeśli my ją zdradzimy to co będzie? A będzie to, że dosięgnie nas los Bizancjum, los amerykańskich Indian. Przypomnijmy nakaz Świętych Apostołów Cyryla i Metodego pozostawiony Słowianom: „Otrzymaliście bezcenny dar- Święte Prawosławie. Zachowujcie je. Jeśli osłabniecie w wierze prawosławnej to pokonają was wrogowie i zostaniecie ich rabami” Znajdując się w dzisiejszej skrajnej sytuacji powstałej na skutek osiemdziesięcioletniego antycerkiewnego terroru, my prawosławni powinniśmy natężyć wszystkie nasze siły w walce przeciwko zapędzeniu nas do tej szatańskiej zagrody, do tego wilczego legowiska. W tym celu musimy żarliwiej się modlić, nie opuszczać bez przyczyny nabożeństw, przestrzegać postów, częściej przystępować do spowiedzi i komunii i wzywać do tego naszych błądzących bliźnich. I wtedy, żeby „bramy piekielne” nie przemogły Cerkwi Chrystusowej i żeby uratować nas przed niewyobrażalnym koszmarem Antychrysta, Bóg wypuści śpiącego na Wschodzie i zbudzonego po wojnie przez Rosję, ogromnego tygrysa (wyrażenie nieżyjącego brytyjskiego premiera Churchilla).

I według Apokalipsy, ze Wschodu ruszy bestiopodobna żółta szarańcza, która będzie niszczyć wszystko na swej drodze co będzie przeciwne Bogu.

Niechaj uchroni nas Pan Jezus Chrystus i Najświętsza Bogurodzica przed nadchodzącym królestwem Antychrysta.  Amen.

 

Komentarzy 8 to “Głos prawosławnej Rosji przeciwko globalnemu czipowaniu”

 1. Czaplicki Krzysztof Says:

  Zjednoczmy się bracia i siostry Słowianie.Nie dajmy się zniewolić i upokorzyć bestii.Nasz los jest w naszych rękach,tylko należy zacząć działać już,natychmiast,bo to ostatni gwizdek .

 2. piotrus Says:

  Niżej w odnośniku zamieszczam zgromadzone przeze mnie grafikę pod naklejki ścienne. Zróbmy pierwszy krok do przodu. Wystarczy drukarka i papier samoprzylepny.
  Bracia Słowianie łączmy się!

 3. piotrus Says:

  Pardom, zapomniałem o odnośniku.
  http://wyslijto.pl/plik/r9bewlprsq

 4. piotrus Says:

  Chyba nie doszła moja poprzednia wiadomość.
  Zróbmy pierwszy krok, proponuje zacząć od naklejek ściennych. W odnośniku zamieściłem paczkę grafiki przeciwko syjonistom. Wystarczy drukarka i papier samoprzylepny. Jeżeli ma się troszkę więcej funduszy można zainwestować w kupno naklejek ściennych w firmie reklamowej. Pełno jest w internecie takich firm, chociażby na allegro.

  Bracia Słowianie łączmy się!

 5. Admin Says:

  Brawo za inicjatywę Piotrze 😉

  Ps. Jeśli komentarz utkwi w próżni (a tak się dzieje nawet z moimi), to zostanie wykopany jak tylko jestem w pobliżu.

 6. dartan Says:

  W Europie jest potrzeba na działanie wielu ks. Natanków!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: