ADL traci poparcie dla praw nienawiści w Europie


ADL LOSING HATE LAW SUPPORT IN EUROPE

http://www.truthtellers.org/alerts/ADLlosinghatelawsupporteurope.html

Pastor Ted Pike – 28.11.2011 tłumaczenie Ola Gordon

Za: http://marucha.wordpress.com

Nadal zmniejsza się współpraca rządów państw europejskich z programem praw nienawiści ADL. W tym roku, z 56 członków biurokracji, którzy przyjęli zbrodnie nienawiści ADL, tylko cztery zgłosiły statystyki (członkowie Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy OBWE). Dyrektor ADL, Abe Foxman, ubolewa:

„Siedem lat temu w Berlinie, kraje należące do OBWE uznały znaczenie gromadzenia danych nt. zbrodni antysemityzmu… Ale tylko cztery z tych rządów przygotowały [roczne] raporty o tych incydentach dla OBWE. Nie mając tego podstawowego monitoringu, jak może dany rząd pokazać, że poważnie się tym zajmuje?”

Kiedy OBWE została utworzona w 2004 roku, żydowska supremacja była na fali ścigania prawa nienawiści, zwłaszcza w Kanadzie. Było to agresywnie tworzenie podstaw do ekstradycji „antysemitów” i kwestionujących holokaust. Rewizjonistyczni historycy, Germar Rudolph i Ernst Zundel, obaj zostali aresztowani w Ameryce i skazani na długoletnie więzienie w Niemczech za zbrodnie wypowiedzi. Brytyjski historyk, David Irving, został uwięziony w Austrii. Celem ADL / B’nai B’rith była fala, która zaleje rządy świata ograniczeniami wolności wypowiedzi w kanadyjskim stylu, ostatecznie kryminalizującymi „homofobicznych” i „antysemickich” chrześcijan i krytyków Izraela. Obecnie prawa nienawiści uchwalone przez ADL / B’nai B’rith w krajach zachodnich, w dalszym ciągu rozbrzmiewają chrzęstem więziennych krat i strasznym naruszaniem praw wolności wypowiedzi.

Zmniejszenie współpracy z kiedyś silną OBWE ujawnia pewien trend. Wiele rządów jest rozczarowanych rzeczywistością prawa nienawiści. Główne ścigania dysydentów odwlekają się boleśnie, a oskarżenia „nienawistników” w Kanadzie znacząco zwolniły. Szef kanadyjskiego Trybunału Praw Człowieka zadziwił przywódców kanadyjsko-żydowskich dwa lata temu, uznając kanadyjskie internetowe prawo nienawiści za niekonstytucyjne. Ostatnio członek parlamentu wprowadził ustawę uchylenia go. Brytyjska Komisja Równości i Praw Człowieka w rzeczywistości broni swoich obywateli oskarżonych na mocy UE / ADL praw nienawiści.

Dlaczego prawa nienawiści straciły na popularności?

Tempo funkcjonowania prawa nienawiści spowolnia kilka czynników.

Pierwszy, gorzkie doświadczenie pokazuje rządom i ustawodawcom, że prawa nienawiści kradną wolność słowa. Wiele grup i jednostek w ciągu ostatniej dekady, poświęcili swoje bezpieczeństwo, wolność i reputację, żeby kwestionować biurokrację prawa nienawiści. Nieliczni wyszli z tego bez ruiny finansowej, ale stopniowo, orwellowskie prawa nienawiści straciły życzliwy wizerunek i zostały uznane za dławiące wolność słowa i nadmiernie represyjne.

Drugi, ADL (zdeklarowany architekt prawa nienawiści) był bardzo zajęty obroną państwa Izrael. Oczernia jako antysemitów tych, którzy krytykują lub bojkotują państwo żydowskie, w tym rządy. Zwiększa świadomość, że ADL jest bardziej zainteresowana uciszaniem krytyków Izraela, niż własną górnolotną retoryką. ADL stanowi rosnący dylemat dla rządów: jak ADL może wspierać opresyjną politykę apartheidu Izraela, zwłaszcza w Strefie Gazy, i naprawdę współczuć ofiarom „nienawiści”? Takie wątpliwości tłumią zapał do przyjmowania nowych ustaw nienawiści ADL, a nawet współpracę w zakresie gromadzenia danych statystycznych.

Nie można również wątpić, że nieustanne ostrzeżenia całego świata przez naszą witrynę (rozpoczęte w 1989), równające pro-izraelską ADL z niszczącymi wolność prawami nienawiści, też przyczyniły się do stworzenia podejrzeń.

Miotający się ADL-owski Departament ds. Globalnego Antysemityzmu

Departament Globalnego Antysemityzmu w Departamencie Stanu USA dostał mandat Kongresu z fanfarami i dużą nadzieją, że rząd Stanów Zjednoczonych zatwierdził rozszerzenie OBWE na obie Ameryki, kolejne ramię globalnego gestapo, aby w końcu „wykorzenić” antysemityzm .Zuchwałą częścią jego programu było zachęcenie do postrzegania wierzących w Biblię chrześcijan jako antysemitów, potencjalnych zbrodniarzy nienawiści, dlatego, że wierzą Nowemu Testamentowi, iż Żydzi zabili Chrystusa. (zob. Bible is Hate, says U.S. Government – Rząd USA: Biblia to nienawiść)

Jednak prezydent, zauważając muzułmańsko-arabskie sympatie i powszechną krytykę Izraela, uczynił niezręczną sponsorowaną przez rząd USA kampanię sprzeciwu wobec tego, co Izrael uważa za „antysemityzm”. Ponadto, kiedy 52 kraje OBWE nie dostarczają statystyk, ta fałszywa frontalna propaganda ADL nawet nie może spełniać narzuconego przez Kongres obowiązku składania sensownych rocznych raportów. Obecnie, mając jeszcze biuro w Departamencie Stanu, nie spełniła nadziei przewidywanej przez ADL.

Oczywiście, prawa nienawiści, przyjęte czy nie, wciąż stanowią ogromne zagrożenie. ADL nadal z powodzeniem je promuje, przede wszystkim jako „anty-rozrabiackie” prawa w legislaturach stanowych, kryminalizując krytykę homoseksualnych studentów. Ale nie można zaprzeczyć, że ADL / B’nai B’rith teraz obawia się prawnego poluzowania w krajowych prawach nienawiści, jeśli nadal będzie postępować zbyt szybko.

Chociaż ADL mogła przepchnąć swoje federalne prawo nienawiści, Matthew Shepard Hate Crimes Prevention Act [Ustawa Zapobiegania Zbrodni Nienawiści Matthew Sheparda], powszechny sprzeciw wobec praw nienawiści oraz republikański / Tea Party Kongress (który może domagać się uchylenia ich jako niezgodnych z konstytucją) zakazuje narzucania prawa nienawiści z wigorem stosowanym w innych krajach.

Nadzieja na odzyskanie wolności

Wpływ ADL na policję, media, ustawodawców i rządy jest nadal wszechobecny. Ale wirtualny upadek współpracy OBWE jest potężnym znakiem nadziei. Zdumiewająco, walec prawa nienawiści został spowolniony przez połączenie nieustraszonego mówienia prawdy przeciwko ADL / B’nai B’rith o bezpłatnym internecie i 10 latach złych skutków wynikających z praw nienawiści na całym świecie. Możemy jeszcze wiele zrobić by zablokować powstanie syjonistycznego rządu światowego.

W celu uzdrowienia ciała, lekarze i terapeuci przestrzegają prostej zasady: „powtarzaj to co działa”. Jeśli wystarczająco dużo ludzi będzie nadal publicznie uważać ADL za niszczycielkę wolności, być może w ciągu najbliższych kilku lat Foxman będzie opłakiwał zero współpracy z 56 byłymi krajami stosującymi prawo nienawiści.

Komentarzy 8 to “ADL traci poparcie dla praw nienawiści w Europie”

 1. 888888 Says:

  ..cieszę się, że goje tego kure.skiego brata rozpracowały…ufam, że nie ulegną głupio zmasowanemu atakowi „prawowiernych”..

 2. termit Says:

  Nikt ale naprawde nikt nie ma prawa do zamykania ust komukolwiek te wszystkie szykany ten caly zydowski zgielk juz wkrodce sie skoncza wiem o tym na sto procent

 3. termit Says:

  Milosc zabija nienawisc jest wszystkim w znanym mj wszechswiecie Jezus powiedzial kochajcie nieprzyjaciul waszych to imperium moze byc zmiecione miloscia

 4. Ość Says:

  Religie są stworzone na potrzeby zdegenerowanych bogów. Takich jak …szyldy, …felery, szafty srafty i inni degeneraci – ofiary zrabowanego naddostarku.

 5. KrisT Says:

  ludzie zaczęli otwierać oczy, goje nie są głupi widzą za co nas mają cebularze… to normalne ze po wojnie ich traktowano z litosci za holokaust. ale teraz prawda wychodzi na jaw, kłamstwo i wyolbrzymianie, a najwazniejsze zrobiebnie z tragedi maszynki do robienia pieniedzy otwarło ludziom oczy, widzą kto sieje zło na tej ziemi…
  kto sieje ten plony będzie zbierać, a ziarno maja bardzo hu..we!

 6. KrisT Says:

  cyt:”Dlaczego prawa nienawiści straciły na popularności?” bo to plemię zmijowe, israel szerzy najbardziej nienawisc do drugiego człowieka! sorry goj to nie człowiek…dlatego straciły na popularnosci…

 7. Centurion Says:

  Nie piszmy o sobie goje bo to obraźliwe to tak jakbym podpisywał się że jestem k… albo gów…
  Syjon naziści mają swój świat który chcą przekuć w rzeczywistość ale „Ludzi dobrej woli jest więcej…”

 8. Pastor Ted Pike i jego żona ofiarami demonów? | Loża bez tajemnic Says:

  […] ADL traci poparcie dla praw nienawiści w Europie […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: