150 tysięcy rakiet przeznaczonych dla Izraela


Źródło : http://3rm.info/17898-150-tysyach-raket-dlya-izrailya.html

Data publikacji : 28.11.2011

Tłumaczenie z jęz. ros. RX

Minister obrony Iranu Achmed Wahidi oświadczył, że w wypadku napaści Izraela na jego kraj, zostanie wystrzelonych 150 tysięcy rakiet, pisze żydowska gazeta „Jedinot Ahronot”.

Przemawiając do żołnierzy-ochotników w Buszer, Wahidi powiedział, że „Iran to nie Afganistan i nie Irak.  Jeśli Amerykanie popełnią ten błąd i dokonają na nas napaści to my pokażemy jak się prowadzi prawdziwą wojnę”. Ponadto dodał on, że „Izrael powinien być ukarany za jego działania w Palestynie i Libanie”.

Mówiąc o „gradzie rakiet” Wahidi nie sprecyzował z jakiego mianowicie miejsca mogą być one wystrzelone. Według opinii specjalistów Teheran nie może dysponować 150 tysiącami rakiet balistycznych zdolnych osiągnąć terytorium izraelskie. Jednakże sprzymierzeńcy Iranu, Hamas, Hezbollah i Syria, mogą razem spróbować zapewnić zmasowany ostrzał Izraela, obiecywany przez Wahidi’ego. Dwa dni wcześniej inny irański generał, dowódca lotnictwa wojskowego Korpusu Strażników Rewolucji, Amir Ali Hadżizade obiecał, że w przypadku napaści na swój kraj nastąpi uderzenie na stanowiska amerykańskiej Obrony Przeciwrakietowej w Turcji.

Izraelskie media ostatnimi czasy wiele piszą o możliwości wykonania precyzyjnych uderzeń na kluczowe obiekty jądrowe Iranu, jednakże rząd kraju tych dywagacji nie komentuje.

Ponadto w Teheranie rozmowy o możliwości napaści przybierają bardzo poważny ton a treść ich jest taka, że Iran jest już gotowy do uderzenia odwetowego na obiekty izraelskie i amerykańskie.

 

Komentarze 4 to “150 tysięcy rakiet przeznaczonych dla Izraela”

 1. justyna Says:

  ja dorzucilabym jeszcze z 50 rakiet na israel

 2. uwe Says:

  bardzo dobrze.W koncu na BW zapanuje spokoj a Israelici zostana zepchnieci do Morza Martwego 😉

 3. thetomek4791 Says:

  I bardzio dobrze.Pejsata zaraza powinna być zmieciona z powierzchni ziemi raz na zawsze,by ani jedna jednostka nie przetrwała

 4. KrisT Says:

  mogliby juz dzisiaj w nocy wystrzelic te rakiety, tylko ze…. israel ma ok 1000 głowic atomowych i z pewnoscią tonąc wystrzeliłby wszystie jakie ma we wszystkie kraje swiata. I tu problem! Uderzenie musiałoby byc szybkie i wykonane z nienacka tak aby te zmijowe plemię nie mogło odpalic swoich rakiet.
  Nadomiar złego ich łodzie podwodne nie są juz tak łatwym celem…
  Ci idioci mogą wywołac atomowy holokaust, tylko ze wtedy nie ostanie się zaden zyd na swiecie nawet ten niewinny…


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: