Zamach na marionetkowego premiera Libii


Źródło: ZielonaLibia

26 listopada miał miejsce zamach na premiera nowego, marionetkowego rządu Libii. Kilku bojowników zaatakowało delegacje rządową, odwiedzającą państwową rozgłośnię radiową w Trypolisie. 2 współpracowników „premiera” zginęło, a 5 dalszych odniosło rany. Obecnie brak innych szczegółów ataku, wiemy jedynie że Abd ar-Rahim al-Kib przeżył. Jak podała agencja ISP zatrzymano dwóch spośród napastników.

Był to pierwszy zamach na tę pacynkę, jednak skoro doszło do niego już 3 dni po zaprzysiężeniu, premierowi nie ma co wróżyć długiego urzędowania.

Szczurzy "premier" Abd ar-Rahim al-Kib, jeszcze żyw

Komentarzy 5 to “Zamach na marionetkowego premiera Libii”

 1. piotrus Says:

  A ja się pytam czy ta marionetka została wybrany w ‚demokratycznych’ wyborach ? NIE! Czy ludzi słuchający w tv są ślepi? Nawet logicznie myślące dziecko zrozumiałoby to…

 2. Czaplicki Krzysztof Says:

  Na Tuska też przydałby się jakiś zamach tylko skuteczniejszy.Całą tą bandę żydolubnych pedałów należałoby zlikwidować.Polska musi wyjść z ue i być samowystarczalna.Trzeba odbudować przemysł i rolnictwo,mamy szansę,ale nie z tymi przekupnymi pacanami w rządzie.

 3. kai555 Says:

  …pies go trącał …palanta – niedługo go sprzątną…mam inny problem…gdzie to wysłac..
  ..cyt….maszynowe tłumaczenie-sorry!…moze ktos to zrobi lepiej..

  ..Stany Zjednoczone to korporacja prywatna własność Korony Brytyjskiej (Rothchilds), Bank of England (Rothchilds) i Watykan (Rothchilds ponownie).

  …W pozwie, który może zakończyć zasady gangsterskiej cywilizacji zachodniej

  Wysłany przez Colette Cseszko

  Pozew został złożony w dniu 23 listopada, które mogą zakończyć tajne rządu, który orzekł, zachodniej cywilizacji na co najmniej 300 ostatnich lat. W pozwie twierdzi, że blisko 1 bilionów dolarów został skradziony przez m.in. sekretarz generalny ONZ Ban Ki Moon i ONZ, były Premier Włoch Silvio Berlusconi i rząd włoski, Giancarlo Bruno i Davos Światowe Forum Ekonomiczne i inni uważali, do włączenia wielu właścicieli US Federal Reserve Board. Pozew został złożony w Nowym Jorku przez Neil Keenan, działających w charakterze przedstawiciela z rodziny Dragon, reclusive grupy zamożnych rodzin azjatyckich. To zgłoszenie jest wynikiem intensywnych gromadzenia dowodów przez międzynarodowe policji i organów ścigania w tym Interpol, CIA, Japoński Policji Bezpieczeństwa, w Europie Wschodniej tajnych służb i poparcie ze strony Pentagonu, jak i sił zbrojnych Rosji i Chin.

  Ostatecznym oskarżonych w tym działań prawnych są uważane za sam cabal za śmierć prezydenta USA Johna F. Kennedy ‚ego i wiele innych ważnych międzynarodowych przestępstw….
  http://www.mathaba.net/news/?x=629474?rss

 4. justyna Says:

  minister od lapania much -taki z niego minister

 5. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Zamach na marionetkowego premiera Libii […]


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: