Proces o tzw. „antysemityzm” w Lublinie


Polski historyk Grzegorz Wysok na ławie oskarżonych

W poniedziałek, 19 grudnia 2011, o godz. 8.30, w sali XIV  w Sądzie   Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu 78 ma  odbyć się kolejna rozprawa w procesie przeciwko Grzegorzowi Wysokowi  fałszywie oskarżonemu o znieważenie i nawoływanie do nienawiści wobec  narodu żydowskiego na łamach redagowanego i wydawanego przez  siebie
czasopisma „Biuletyn Narodowy”.

Wezwani są m. in. następujący świadkowie:  profesor Ryszard Bender, red. Piotr Zychowicz z „Rzeczypospolitej”, prezes NOP Adam Gmurczyk,  twórca „Telewizji Narodowej” Eugeniusz Sendecki, 6 radnych miejskich  poprzedniej kadencji, a także powołany przez sąd jako biegły prof.  Ryszard Tokarski z UMCS.

Rozprawa jest jawna, wstęp wolny.

Więcej na:  http://grzegorzwysok.blogspot.com

Na  poprzedniej  rozprawie w poniedziałek, 21 listopada 2011 zeznawało 4  świadków: Zeznający jako pierwszy red. Stanisław Michalkiewicz powiedział, że  Grzegorz Wysok  wiernie przedstawił w w swych publikacjach istotę myśli  prof. Feliksa Konecznego, zwracając uwagę na istnienie w świecie  konfliktu cywilizacji. Przypomniał, że określenie „Przemysł Holocaustu” zostało wprowadzone do obiegu przez prof. Normana Finkelsteina, który jest narodowości żydowskiej, zaś termin „Chamy i Żydy” został po raz pierwszy użyty przez W. Jedlickiego jako określenie dwóch zwalczających się frakcji w PZPR. Podkreślił, że twórczość felietonowa charakteryzuje się subiektywizmem, uproszczeniem, a nawet złośliwością i teksty
Grzegorza Wysoka spełniają te kryteria. Przestrzegł przed próbami ograniczenia wolności słowa pod pretekstem stosowania „politycznej poprawności”. Red Michalkiewicz nie znalazł w publikacjach Grzegorza Wysoka treści nawołujących do nienawiści i znieważających jakikolwiek naród.

Paweł Chojecki, pastor protestancki, redaktor naczelny pisma „Idź Pod Prąd” odbiera Grzegorza Wysoka jako osobę tolerancyjną, otwartą na dialog. Nie waha się nazwać roszczeń wysuwanych wobec Polski jako bezczelne i zuchwałe.

Senator RP Stanisław Gogacz nie dopatrzył się w publikacjach Grzegorza Wysoka treści antysemickich i nawołujących do nienawiści.

Ryszard Milewski, były Przewodniczący Rady Ławniczej w Sądzie Rejonowym w Lublinie wskazał, że akt oskarżenia wobec Grzegorza Wysoka nie spełnia wymagań formalnych, nie wskazuje jakimi to słowami miałby Grzegorz Wysok znieważać i nawoływać do nienawiści, czym utrudnia oskarżonemu obronę. Uznał za haniebne wykorzystywanie organów wymiaru
sprawiedliwości do walki z przeciwnikami politycznymi. Stwierdził brak jakiegokolwiek interesu społecznego ze strony państwa polskiego w występowaniu w niniejszej sprawie.  Zdaniem świadka Grzegorz Wysok powinien zostać uniewinniony.

Sąd zezwolił na rejestrowanie przebiegu z rozprawy za pomocą kamery.

Film będzie można niebawem obejrzeć na kanale YouTube.

Komentarze 22 to “Proces o tzw. „antysemityzm” w Lublinie”

 1. seler Says:

  Oprawcy upolowali sobie Ofiarę aby się nad nią Pastwić… i zastraszyć Innych. Satanizm.

 2. thetomek4791 Says:

  No niestety,w Polsce wolności słowa nie było,nie ma i nie będzie,dopóki mniejszości narodowe zwłaszcza żydzi będa ustanawiać prawo,normy społeczne,kryteria oceny,opinie(środowiska opiniotwórcze i tzw.autorytety) pod siebie,na swoją korzyść.To jest jawna bezczelność,tupet,rasizm z ich strony,ale Polaczkom to chyba nie przeszkadza

 3. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje.dziękuje i pozdrawiam

 4. maran Says:

  bardzo ciekawy wywiad z leaderem grupu Neturei Karta, ortodoksyjnych Zydow, przeciwnych Syjonistom i Syjonizmowi. Warty przetlumaczenia.

  „Would you compare the State of Israel to the Jewish people’s sin of worshipping the Golden Calf?

  It is much worse than worshipping idols, because while you are worshipping the Golden Calf, you are a Jew who worships wrongly, who worships other Gods. But Zionism comes in order to fundamentally remove the roots of Judaism, it aims to destroy the Jewish people.

  A: Zionism claims the Jews need a nationalistic state, they need a land and a language like all other countries. Jews are not based on a land and a language, they are based on following God’s commandments, whether they live in Russia or England or anywhere.”
  http://mondoweiss.net/2011/11/guardians-of-the-city-an-interview-with-neturei-kartas-rabbi-meir-hirsh.html#comments

 5. civis bonus Says:

  ich dni w Polsce dobiegają końca

 6. Ość Says:

  Niedługo może będą procesy za antysemickie spojrzenia. Żydki cierpią na kompleks wyższości, który jest konsekwencją kompleksu niższości. W duchu czują się jak przybłędy i dlatego zachowują się jak wściekłe psy. Tak ich prezydent powiedział. Ich plemienne zacofanie umysłowe nie pozwala im pojąć, że sami w LUDZIACH wywołują nienawiść, niechęć i odrazę swoimi uczynkami. Oni muszą zrozumieć, że są tutaj GOŚĆMI a nie gospodarzami, i że to oni mają się dostosować do nas a nie my do nich. Nie wolno im popuścić bo staniemy się następna Palestyną. Oni nie znają umiaru w niczym. Poza tym może trzeba by zacząć stosować przez nas wobec nich „wdzięki” z Talmudu odwróconego o 180 stopni.

 7. maran Says:

  video, ktore wycisnie niejedna lze.

 8. maran Says:

  Inne bardzo smutne video o palestynskiej dziewczynce ,ktora nagle stracila cala rodzina gdy israelska bomba spadla na jej dom.

 9. maran Says:

  tu jak sama nazwa wskazuje niekorzy chrzescijanie ( zwlaszcze ewangelicy, mormoni) zaczeli utozsamiac Jezusa z Izraelem.
  „Syjonisci chrzescijanscy kochaja Izrael ,nie Jezusa.”

 10. Admin Says:

  „Syjonisci chrzescijanscy kochaja Izrael ,nie Jezusa.”

  Żydofilia w ostatnim stadium choroby. Tym ludziom już nie da się pomóc. Indoktrynacja kompletna: Goje nie zdają pytań, zaufali żydom i wierzą im bezgranicznie.

  Jak on:

  Sono, Neturei Karta to ultraortodoksyjna talmudyczna sekta niewielkiej – bo 5 tysięcznej grupki żydostwa („Strażnicy bramy”), będącego w konflikcie z syjonistycznymi ateistami ze względów religijnych, a nie z troski o Gojów.

 11. thetomek4791 Says:

  Masz racje maran.Co tu dużo gadać,z tą różnicą,że syjoniści raczej są antychrześcijańscy.To jakiś odłam ultrarasistowski.Problem w tym,że te ortodoksy nic z tym nie robią.Ja znam kolege pół żyda i on mi powiedział,że wszystkie rasy żydów,odmiany są w gruncie rzeczy antyspołeczne w stosunku do innych nacji.Jeśli będa mieli wybrać,to na pewno wybiorą syjoniste złodzieja,oprawce,niż Polaka uczciwego.Bardzo niewielu żydów jest w stanie wyjść poza schemat myślenia

 12. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje.dzięki,pozdrawiam

 13. thetomek4791 Says:

  Ościu,trafileś w dziesione.Tak rzeczywiście jest,że kompleks wyższości ma podłoże na kompleksie niższości.Jedna skrajność przechodzi w drugą skrajność.Ja to już mówie,od dawna,że to naród nienormalny,antyspołeczny i antyludzki.Nikt inny oprócz cyganów i nich nie wywyższa sie ponad inne nacje.To jest chore,patologiczne i to trzeba zwalczać.Cyganie i tak przegrywają,to standard hehe

 14. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje,pozdrawiam

 15. thetomek4791 Says:

  dzięki śliczne.pozdrawiam

 16. Adam z Warszawy Says:

  Podwójna „etyka”, nadczłowieczeństwo -wybraństwo, „wyjątkowe” podejscie do prawdy.
  Im wolno opluwac nas na skalę wręcz niebywałą. Kiedy my próbujemy się
  bronić kończymy w sądzie lub jak dr Ratajczak.
  Czy jest jakiś zorganizowany wyjazd z Warszawy na te rozprawę?
  Najwyższy czas bronić się póki to jeszcze POLSKA !!

 17. MatkaPolka Says:

  Warto przypomnieć tę publikacje

  Żydowskie PODMIANKI
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/02/09/zydowskie-podmianki-matka-polka

  Warto zapytać sędziego o proste definicje .
  Kto to jest Żyd?
  Kto to jest semita?
  Co to jest antysemityzm?

  Żydzi to nie Rasa.

  Warto zapytać sędziego. Czy czarny rabin z Chicago to ta sama rasa co bialy rabin z Polski ?
  Czy biały Żyd z Polski , Ukrainy , Rosji, Niemiec to ta sama rasa co czarny Żyd z Somali?

  Michelle Obama z domu Robinson , żona prezydenta USA Baraka Obamy, to bardzo bliska kuzynka czarnego rabina z Chicago Caprersa Funney. Matka rabina Funnye , Verdelle Robinson Funnye i dziadek Michelle Obamy , Fresier Robinson to rodzeństwo siostra I brat. Kto nie wierzy niech poczyta żydowskie pisemko internetowe

  PORÓWNAJMY DWA ZDJĘCIA
  Nagroda Nobla za stwierdzenie, że Czarny Żyd (Caprers Funney) to ta sama rasa co Biały Żyd Michael Schudrich (zdjęcie na Wikipedii )

  Michelle Obama Has a Rabbi in Her Family

  Żydzi to nie Naród. Szlomo Sand żydowski historyk z Tel Awiwu twierdzi , że narod zamieszkuje lub pochodzi z określonego obszaru geograficznego. Tymczasem nie było żadnego wygnania Żydow

  Żydzi to nie Semici
  jeśli mowic o jakiejkolwiek etniczności Żydów to Żydzi to Chazarzy
  mieszanka etniczna Turków, Mongołów – Hunów, Słowian
  Chazarzy to Hunowie. Ojczyzną tzw. Żydów jest Mongolia
  Warto poczytać 13 Plemie Koestlera. I zapoznac się z historia Chazarow.

  Czy Chazarzy to Semici?
  Żydzi -Chazarzy to nie są plemiona semickie. Tzw. Żyd to żaden Semita
  Słowo antysemityzm, Żyd lub Judeo chrześcijaństwo to oksymoron wzajemnie przeczące sobie pojęcia.

  Etnicznymi Żydami potomkami biblijnej Judei sa Palestyńczycy, wyznawcy Islamu.
  Jeśli znaleźć wśród Palestyńczyków, czyli semitów jakiegoś wyznawcę judaizmu, czyli tzw. Żyda to byłoby odkrycie epokowe.

  Żydostwo to nie Religia. Co ma wspólnego Biblia z Talmudem.?

  I o to również można i trzeba zapytać sędziego.

  Sama religia Żydów zawiera wewnętrzną sprzeczność – Talmud to prymitywna pogańska religia , obrzezania kamiennym nożem, skakanie do księżyca, itd.
  Wg. Talmudu Bóg żydowski to taki rabin, który siedzi w niebie i czyta Talmud; ale sam bóg może się mylić, jeśli inaczej powiedzą ziemscy rabini.

  Żydowski Bóg to nie jest chrześcijański biblijny Bóg istota nadprzyrodzona i uniwersalna.
  Żydowski Bóg to nie jest masoński Wielki Architekt świata.
  Żydowska koncepcja Boga to zupełnie pokraczna koncepcja, tak dobrze charakteryzujaca tzw żydostwo

  Talmud to swoisty Kodeks Przestępczy.

  Co ma wspólnego Talmud z Dekalogiem Mojżesza, lub prorokami biblijnymi – NIC, ZERO, NILL, NADA
  Żydostwo to uzurpacja do wszystkiego, to system kompletnego fałszu i zakłamania

  Polecam rozwiniecie dyskusji pod powyższym linkiem „Żydowskie Podmianki”
  SYSTEM PRAWNY SĄDOWNICTWO A TALMUD

  Warto zapytać sędziego w jakiej Jurysdykcji podsądny się znajduje żydowskiej czy polskiej

  A więc kim są Żydzi?

  Żyd to mentalność; mentalność przestępcza wywodząca się z Talmudu i to jest wlaściwa definicja tzw. Żyda

  Czy można mentalność uznać za rasę?
  Czy można mentalność przestępczą uznać za religie?

  TALMUD TO KODEKS PRZESTĘPCZY i złodziejski wdrażany w życie, na co dzień przez lokalne centra kierownicze zwane Kahałami.

  ZYDZI TO MAFIA – PRZESTĘPCZOŚĆ ZORGANIZOWANA- polityczna i gospodarcza

  Żyd staje się wtedy Żydem, gdy uczestniczy, czerpie korzyści i uzależniony jest od Gminy Żydowskiej

  Czy można przynależność do organizacji przestępczej uznać za Religię?

  Tzw. Gminy żydowskie to lokalne centra międzynarodowej Przestępczości Zorganizowanej, która raz udaje naród, raz grupę wyznaniowa, raz przypisuje sobie wspólną etniczność, a nawet semickie pochodzenie.

  Wszystko to nie prawda. Służy jedynie, jako przykrywka do działalności przestępczej, do podporządkowania społeczeństwa, do zajęcia uprzywilejowanej i dominującej pozycji zniewalającej i podporządkowującej obywateli, społeczeństwa i narody.

  Jedyna odpowiedzią na przemoc żydowska fizyczną i polityczna to przede wszystkim istniejące i obowiązujące środki prawne i prawo, ale także takie same środki nieprawne jakie stosują żydzi tj.taka taka sama przemoc w obronie własnej kiedy stajemy w obliczu takiego zagrożenia a z tym mamy do czynienia na co dzień

  AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO TALMUDOWI
  http://polskapolityka.com/archiwum/talmud/page_01.htm

 18. MatkaPolka Says:

  AKT OSKARŻENIA PRZECIWKO TALMUDOWI
  http://polskapolityka.com/archiwum/talmud/page_01.htm

  STOWARZYSZENIE OFIAR WOJNY
  ZWIĄZEK WETERANÓW WOJNY ZARZĄD GŁÓWNY
  UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A T E L. / F A X : 3 3 8 2 2 9 9 2 0

  Minister Sprawiedliwości i
  Prokurator Generalny
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Stanislaw Iwanicki
  Al. Ujazdowskie 11
  00-950 Warszawa

  AKT OSKARŻENIA

  PRZECIWKO:

  UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A UL. KS. ST. S T O J A Ł O W S K I E G O 2 2, 4 3 – 3 0 0 B I E L S K O – B I A Ł A, P O L S K A T E L. / F A X : 3 3 8 2 2 9 9 2 0

  Minister Sprawiedliwości i
  Prokurator Generalny
  RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  Stanislaw Iwanicki
  Al. Ujazdowskie 11
  00-950 Warszawa

  AKT OSKARŻENIA

  PRZECIWKO:

  A. władzą wyznań i/lub grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i /lub dla który Talmud jest księgą stosowaną,

  B. wyznawcom wyznań i ‚lub osobom należącym do grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i /1ub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  C. współpracownikom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  D. współpracownikom wyznawców i/lub osób należących do grup wyznaniowych i /lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/lub dla których Talmud jest księgą stosowaną,

  E. twórcom Talmudu

  NA PODSTAWIE NASTĘPUJĄCYCH
  ARTYKUŁÓW KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Z dnia 2.04.1997 r

  Rozdział I Art. 8:

  Paragraf 1: ‚Konstytucja jest Najwyższym prawem Rzeczypospolitej Polskiej

  Paragraf 2: ‚Przepisy Konstytucji stosuje się bezpośrednio, chyba że Konstytucja stanowi inaczej.

  Rozdział I, Art.13: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.’

  Rozdział II, Art.58 paragraf.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  I NA PODSTAWIE

  NASTĘPUJĄCYCH ARTYKUŁÓW KODEKSU KARNEGO
  OBOWIĄZUJĄCEGO RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ:

  Rozdział XVI Przestępstwa przeciwko pokojowi, ludzkości oraz przestępstwa wojenne :

  Art. 118 (Eksterminacja)
  Art. 119 (Przemoc i groźba bezprawna)

  Rozdział XVII Przestępstwa przeciwko Rzeczpospolitej Polskiej

  Art. 127 (Zamach stanu)
  Art. 130 (Szpiegostwo)

  Rozdział XIX Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu:

  Art. 148 (zabójstwo)
  Art. 160 (Narażanie na niebezpieczeństwo)
  Art. 162 (Nieudzielenie pomocy)

  Rozdział XX Przestępstwa przeciwko belpieczc6stwu powszechnemu:

  Art. 165 (Inne niebezpieczeństwa)

  Rozdział XXII Przestępstwa przeciwko wolności:

  Art. 190 (Groźba karalna)

  Rozdział XXII Przestępstwa przeciwko wolności sumienia i wyznania:

  Art. 194 (Ograniczenie w prawach)
  Art. 196 (Obraza uczuć religijnych)

  Rozdział XXV Przestępstwa przeciwko wolności seksualnej j obyczajowości ‚

  Art. 197 (Zgwałcenie)
  Art. 198 (Wykorzystanie bezradności
  Art. 199 (nadużycie zależności )
  Art. 200 (Małoletni)
  Art. 202 (Pornografia)

  Rozdział XXVIII Przestępstwa przeciwko czci i nietykalności cielesnej

  Art. 212 (Zniesławienie)

  Rozdział XXIX Przestępstwa przeciwko instytucjom

  Art. 228 (Łapownictwo)
  Art. 229 (Przekupstwo)
  Art. 231 (Nadużycie funkcji)

  Rozdział XXX Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Art. 232 (Przemoc i groźba bezprawna)
  Art. 233 (Fałszywe zeznania)
  Art. 234 (Fałszywe dowody)
  Art. 235 (Fałszywe oskarżenie)
  Art. 239 (Poplecznictwo)
  Art. 240(Niezawiadomienie o przestępstwie)
  Art. 245 (Zmuszanie świadka)

  Rozdział XXXII Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu:

  Art. 253 (Handel Ludźmi)
  Art. 255 (Nawoływanie do i pochwalanie przestępstwa)
  Art. 256 (Propagowanie faszyzmu i totalitaryzmu)
  Art. 257 (Zniesławienie grupy lub osoby)
  Art. 258 (Zorganizowana grupa i związek przestępczy)

  Rozdział XXXIV Przestępstwa przeciwko wiarygodności dokumentów

  Art. 270 (Fałszowanie)
  Art. 271 (Poświadczenie)
  Art. 272 (Wyłudzenie poświadczenia nieprawdy)
  Art. 273 (Użycie poświadczeń nieprawdy)
  Art. 276 (Niszczenie, ukrycie)

  Rozdział XXXV Przestępstwa przeciwko mieniu:

  Art. 278 (Kradzież)
  Art. 181 (Kradzież rozbójnicza)
  Art. 184 (Przywłaszczenie)
  Art. 286 (Oszustwo)
  Art. 291 (Paserstwo)

  Rozdział XXXVI l Przestępstwa przeciwko obrotowi gospodarczemu ‚

  Art. 296 (Nadużycie zaufania
  Art. 303 (Nierzetelna dokumentacja)
  Art. 304 (Wyzysk)
  Art. 310 (Fałszowanie pieniędzy)

  W związku z:

  Rozdział XI Przedawnienia:

  Art. 105 (Wyłączenie przedawnienia ) paragrafy: 1,2.

  Rozdział XIII Ściganie na mocy umów międzynarodowych

  Art. 113 (Ściganie na mocy umów międzynarodowych)

  Rozdział XXX Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Art. 240 (Niezawiadomienie o przestępstwie ) paragraf 1.

  PO ZAPOZNANIU SIĘ:

  a. z treścią części Talmudu istotnych dla niniejszego ‚Aktu oskarżenia,
  b. z wypowiedziami znawców Talmudu o zawartości tej żydowskiej księgi,
  c. z wyrokiem sądu węgierskiego z. 1932 roku, oraz
  d. z przykładami stosowania przez żydów zasad talmudycznych, tak w Izraelu, jaki w Polsce i na świecie – w czasach obecnych i w przeszłości (od najdawniejszych czasów do dziś).

  marny wiarygodną wiadomość o karalnym przygotowaniu albo usiłowaniu lub dokonywaniu czynów zabronionych określonych w następujących artykułach Kodeksu Karnego RP: 118 (Eksterminacja), 119 (przemoc i groźba bezprawna), 127 (Zamach Stanu), 139 (Szpiegostwo) i 148 (zabójstwo).i w związku z tym, powodowani wymogami art. 240 tego Kodeksu Karnego, zawiadamiamy niezwłocznie organ powołany do ścigania przestępstw to jest Ministerstwo Sprawiedliwości i Prokuraturę Generalną RP, kierowane przez ministra Stanisława Iwanickiego. W najwyższym stopniu zbrodnicze okoliczności. Spowodowane bezkarnym stosowaniem zbrodniczych, rasistowskich tradycji talmudycznych, stwarzających ogromne zagrożenie dla Narodu i Państwa Polskiego, sprawiają że:

  1. Żądamy natychmiastowego wszczęcia postępowania karnego przeciwko wszystkim:

  a. władzom wyznań i/lub grup wyznaniowych i/lub narodowych, opierających się na tradycjach Talmudu i/ lub dla których Talmud jest księgą stosowaną, osobom fizycznym i prawnym wymienionym w A.-E” na stronie pierwszej niniejszego ‘ Aktu oskarżenia’.

  b. innym osobom fizycznym i prawnym, powiązanym z władzami, wyznawcami i współpracownikami określonymi w (A.- E.), w sposób naruszający praworządność.

  2. Żądamy zakazania działalności wyznań i/ lub grup wyznaniowych i/ lub narodowych, osób fizycznych i prawnych wymienionych w A. – E.

  3. Żądamy uznania Talmudu za księgę nawołującą do i pochwalającą przestępstwa, w tym przestępstwa wojenne i przestępstwa przeciwko ludzkości, z powodu przynależności narodowej, wyznaniowej, rasowej, oraz z powodów gospodarczych, politycznych i innych.

  4. żądamy stwierdzenia obywatelstwa i, rasy, wyznania, przekonań. politycznych, przynależności politycznej i organizacyjnej, oraz kolejnych miejsc pracy i zamieszkania osób fizycznych i prawnych określonych w niniejszym ‚Akcie oskarżenia’.

  5. Po wykryciu wszystkich osób fizycznych; prawnych określonych w niniejszym ‚Akcie oskarżenia’, żądamy zbadania w jaki sposób osoby te osiągnęły obecny stan posiadania ruchomości. nieruchomości, środków finansowych i innych,

  6. Dla zabezpieczenia wszelkich kosztów procesowych, oraz jak najbardziej prawdopodobnych roszczeń cywilno-prawnych.

  Żądamy zajęcia majątków osób fizycznych i prawnych Objętych niniejszym Aktem oskarżenia’, których stan po-siadania został osiągnięty niezgodnie z prawem.

  7. Żądamy ustalenia wszystkich winnych nie przeprowadzenia skutecznego postępowania przeciwko osobom fizycznym i prawnym określonym w niniejszym ‘Akcie oskarżenia’

  8. Żądamy wyłączenia z wpływu na i prowadzenie postępowania wnoszonego niniejszym ‘Aktem oskarżenia’, wszystkich osób pochodzenia żydowskiego, niemieckiego ( w tym volksdeeutche- ‘owskiego), a także wszelkich osób powiązanych w jakikolwiek szkodliwy dla wnoszonego postępowania sposób z objętymi niniejszym ‘Aktem oskarżenia’ przestępstwami i/lub przestępcami oraz osobami i/lub następcami prawnymi osób fizycznych prawnych objętych niniejszym ‘Aktem oskarżenia’

  9. W związku z tak długim istnieniem Talmudu, oraz opartych jego nauki grup wyznaniowych i / lub narodowych, jak najprawdopodobniej będących wylęgarnią czynów przestępczych, włącznie z czynami przestępczymi najcięższego stopnia, na ogromną skalę, żądamy zawieszenia aż do wyjaśnienia, praw osób fizycznych i prawnych objętych niniejszym ‚Aktem oskarżenia w takim zakresie, który uniemożliwi tym osobom fizycznym i prawnym:

  • korzystanie ze środków i możliwości, które jak najprawdopodobniej uzyskały w wyniku popełniania przestępstw,

  • ukrycie środków, które jak najprawdopodobniej będą potrzebne na odszkodowania dla poszkodowanych osób fizycznych i prawnych, podejmowanie działań zmierzających:

  • do popełniania przestępstw,

  • do wprowadzania w błąd społeczeństwa i opinii publicznej,

  • uniknięcia odpowiedzialności karnej i cywilnej

  UZASADNIENIE

  1
  Nie wszystko co było przekazywane ustnie a następnie zostało częściowo spisane, zostało włączone do ‚Biblii’. Obok ‚Biblii’, żydzi gromadzili osobno swą tradycję pozabiblijną i to dało początek późniejszemu ‚Talmudowi’. Tak zwani ‚uczeni w piśmie’ komentowali tak tradycje pozabiblijne jak i zawarte w ‚Biblii’, ponieważ uznano, że zawierają one wiele wiadomości i przepisów, które wymagają wyjaśnień.

  Całość tych komentarzy zwanych Miszna. narastała w ciągu wielu stuleci przed ukrzyżowaniem Jezusa Chrystusa.. w różnych skupiskach ludności żydowskiej, a głównie w Babilonii i w Palestynie, Dopiero kilka wieków po ukrzyżowaniu przez Żydów Jezusa Chrystusa, zaczęto ‚Misznę kodyfikować. zaczęły pojawiać się też komentarze do spisanej ‚Miszny’, ponieważ jej objętość rozrosła się i stała się niezrozumiała dla ludu. Te komentarze do komentarza, którym już poprzednio była sama Miszna’, nazwano ‚Gemara’. ‚ Miszna’ jest jedna, chociaż powstała w wielu miejscach, a głównie w Babilonii i w Jerozolimie.
  ‚Gemary’ natomiast są dwie: babilońska i jerozolimska, które bardzo różnią się treścią. Całość przedstawionej tu, pozabiblijnej, spisanej tradycji żydowskiej, czyli ‚l Miszna’ i ‚Gemara’, została nazwana ‚Talmudem’, to znaczy ‚stadium tradycji żydowskiej .

  Z upływem czasu Talmud zajął miejsce ‘Biblii’ w życiu żydów, zwłaszcza w erze chrześcijańskiej. Ci żydzi, którzy uznali Jezusa Chrystusa za Mesjasza przestali być żydami i stali się chrześcijanami, a ci którzy nie uznali Jezusa Chrystusa zostali nadal żydami i wyznawcami judaizmu. Wyznawcy judaizmu pozostali niemal wyłącznie przy Talmudzie zachowując z ‘Biblii’ tylko Pięcioksiąg Mojżesza, a resztę ‘Biblii’ uważając za literaturę historyczna, powieściową i poetycką

  ‚Talmud’ złożony z ‚ Miszny’ i •Gemary’ stał się księgą ogromną i w niektórych wydaniach jego objętość dochodzi do szesnastu wielkich tomów. Jest to księga bardzo zawiła. Jej treść opiera się na autorytetach rabinów, którzy nic są Kaplanami tylko adwokatami, znawcami Prawa religijnego.
  W ciągu około dwóch tysięcy laty, tych autorytetów zebrało się straszne mnóstwo i narosła między nimi wy- miana poglądów. Dlatego, ‚Talmud’ stal się księgą zawiłą a przez to niedostępną dla zwykłych śmiertelników.

  Powstała więc koniczność zrobienia wyciągów z ‚Talmudu’ i tak powstał ‚Szulchan Aruch’ (stół zastawiony). Z czasem i ‚Szulchan Aruch’ okazał się opracowaniem zbyt obszernym i trudnym, więc streszczono go i powstał mały podręcznik o nazwie ‚Baba Batra’ (otwarta brama).

  Początkowo, ‚Talmud’ miał udostępniać żydom naukę ‚Bibili’, czyli mozaizmu, ale później, zwłaszcza w erze chrześcijańskiej, przeważyło dążenie do przekonania żydów o słuszności Sanhedrynu i starszyzny żydowskiej co do nie uznania Jezusa Chrystusa za obiecanego Mesjasza.
  Stąd wzięła się w Talmudzie’ ogromna ilość strasznych bluźnierstw i okrutnych napaści na Chrześcijaństwo. Talmud stał się zasadniczą księgą życia żydów wrogo usposobionych do Kościoła Katolickiego i ogólnie świata chrześcijańskiego.

  ‚Talmud’ stał się główną podstawą wałki judaizmu przeciwko Chrześcijaństwu – szczególnie w późniejszych wydaniach, kiedy wśród żydów utrwalała się nowa doktryna mesjanistyczna, według której obiecanym Mesjaszem nie jest jakaś osoba fizyczna, Tylko osoba-gromada, że sam naród żydowski jest Mesjaszem, wybawicielem nie tylko żydów lecz całej ludzkości. Żydzi uznali, że nadal są ‚narodem wybranym’, a nawet ‚narodem mesjańskim, czyli zbawicielskim, a diaspora (życie w rozpro – szeniu na całym świecie) nie jest karą Bożą za zamordowanie przez: nich Jezusa Chrystusa, ale odwrotnie, jest drogą i środkiem do opanowania politycznego, gospodarczego i kulturalnego całego świata.

  Jest wiele wydań Talrnudu i bardzo różnią się treścią, głównie z powodu wpływów Kabały i Gnozy oraz: najrozmaitszych odłamów żydowskich. Zawartość’ Talmudu’ zalety co najmniej od rodzaju wydania, roku wydania i kraju wydania. To co znajduje się w jednym wydaniu, trudno znaleźć w innym.

  2.

  M, H. De Heekelingen, w książce ‚Izrael: przeszłość i przeszłość’ pisze ze „były rabbi Drach, nawrócony na katolicyzm, mówi, że Talmud ‚zawiera wiele refleksji, zabawnych fantazji, niesmacznych nieprzyzwoitości, a nade wszystko najstraszliwszych bluźnierstw przeciwko wszystkiemu, co w religii chrześcijańskiej jest najdroższego•
  . ‚Jeśli chodzi o tłumaczenia Talmudu przez nie-żydów, zawsze preferowaliśmy tłumaczenie Luceńskiego, którego dokładność jest uznana przez sąd w 1923 r.
  Główny prokurator Węgier zarządził wstrzymania wydawania Talmudu węgierskiego pod zarzutem ataku na moralność publiczną oraz pornografii.

  W wyroku sąd oznajmił m. in.: W Talmudzie przetłumaczonym przez: Alfreda Luceńskiego znajdują się rzeczy straszliwe. Jego tłumaczenie jest poprawne pod względem wierności oryginałowi’.”

  Samson Hirsch, żyd z Frankfurtu nad Menem, napisał w 1884 r’.. że ‚Tałmud jest jedynym źródłem, z którego żydostwo wypłynęło, jest gruntem na którym żydostwo istnieje i jest duszą żyjącą, która żydostwo kształtuje i utrzymuje’

  Rabin dr Groneman rzeczoznawca w procesie przeciwko

  Talmud jest miarodajnym źródłem prawnym żydów i posiada jeszcze pełna swa wartość

  Rabin Munk z Berlina pisał w 1924 r. w niemieckim piśmie ‚C. – V. Zeitung’: ‚W talmudzie zawarte poszczególne twierdzenia i rozstrzygnięcia są jako takie , niekoniecznie obowiązujące.

  Natomiast wskazówki, przykazy talmudu, są w całej pełni miarodajne i tern samem obowiązujące naród żydowski po wszystkie czasy i w każdej części świata do uległego posłuszeństwa.

  Henryk Lowe, Żyd który studiował i tłumaczył Talmud, wyraził się o nim następująco: ‚Jako całość, jako kodeks życia i kodeks prawa jest jedynym w swojej potworności i niedorzeczności’.

  Ks. Stanisław Tworkowski: ‚Chcąc naprawdę poznać kim są Żydzi, trzeba uważnie przeczytać księgę, która jest odbiciem duszy żydowskiej, według; której: każdy Żyd myśli, działa i nienawidzi.

  Jest to Talmud, księga przewrotności i kłamstwa… Talmud jest tak zbrodniczą księgą, iż wielokrotnie władze świeckie i duchowne wydawały przeciwko niej surowe rozporządzenia..Talmud zawiera obelgi, bluźnierstwa przeciwko Bogu, Trójcy Świętej, Krzyżowi świętemu, Kościołowi oraz bezwstydne i rozpustne opowiadania.’

  W 1893 roku, Teodor Fritch ogłosił siedem przepisów Choszen Hamiszpat i zobowiązał się dowieść sądownie ich prawdziwość a żydów nazwał międzynarodowym sprzymierzeniem oszustów

  3.

  W wigilie swej paschy , Żydzi wypowiadają następujące słowa antychrześcijańskiej bluźnierczej modlitwy: ‘Wylej na nich (chrześcijan) gniew swój, szał gniewu twego niech ich ogarnie’

  Nic więc dziwnego, że zawarte w Talmudzie nauki, zalecenia i nakazy dla Żydów/Żydów, układają się w porozrzucany po rożnych częściach tej żydowskiej księgi kodeks postępowania złoczyńcy

  Oto niektóre przykłady:

  1.Dibre David paragraf 37: ‚Zakomunikowanie coś nie-żydowi o naszych stosunkach religijnych równa się ubiciu wszystkich Żydów, bo gdyby nie-Żydzi dowiedzieli czego o nich uczymy, to by nas pozabijali.

  Art.13 Konstytucji RP: zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy łub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa

  Art.58 Konstytucji RP: paragraf.. 2: ‚Zakazane są: zrzeszenia, których cel lub działalność są sprzeczne z Konstytucją lub ustawą

  Art. 258 KK (Zorganizowana grupa i związek przestępczy)

  Przestępstwa przeciwko porządkowi publicznemu:

  2.Sanhedryn 59, Aboda Zara 8-6Szagiiga 13: `Każdy goj, który studiuje Talmud i każdy żyd, który mu w tym poma¬ga winien jest śmierci.’

  Art. 190 kk (Groźba Karalna – przestępstwa przeciwko wolności).

  Art. 255 kk (Nawoływanie do i pochwalanie ,przestępstwa przestępstwo przeciwko porządkowi publicznemu)
  w związku: z

  Art. 148 (zabójstwo) Przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu

  Art. 240(Niezawiadomienie o przestępstwie) Przestępstwa przeciwko wymiarowi sprawiedliwości

  Cdn….

 19. thetomek4791 Says:

  Adam z Warszawy.No bo tak to jest kiedy naród wysrany uważa sie za naród wybrany.Ci ludzie zginą niewątpliwie.”Nasze sądy” są ich dlatego wygrywają.Ale kolego,to też wspólwina Polaków niestety,że dali sie kopać z kąta w kąt,ustawiać w szeregu,jak chce oprawca.To my musimy przejrzeć na oczy,a nie oni.Oni sa jacy sa i powinniśmy to wiedzieć,znać ich zachowanie,poglądy,mentalność,podwójną moralność,antychrześcijaństwo,itd.itd..Nie mam zamiaru sie rozpisywać więcej bo my daliśmy dupy i dajemy wciąż na wyjściu,na podstawach.
  My nawet nie potrafimy sie ze sobą komunikować,dobrze komunikowac.Ja nie jestem katolikiem fanatykiem,ale najlepiej spisał dzieje kościoła w Polsce właśnie ateista,człowiek myślący.Żcznijmy myśleć wreszcie ponad podziałami,ponad religią,bo ona też nas hamuje i w jakimś sensie ogranicza,niewoli,blokuje

 20. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje

 21. Anonim Says:

  Nie rozumiem dlaczego naród żydowski (wyznawcy określa wszystkich antysemitami i robi z siebie ofiarę, skoro sami stosują się do Talmudu który z nienawiścią i wrogością traktują każdego kto nie jest żydem. Hipokryci. Może zwrócili by uwagę na to że skoro sami odnoszą się z nienawiścią do innych to tak samo będą traktowani. W dzisiejszej Polsce nie trudno jest się przyznać do tego że jest się żydem ale do tego że jest się polakiem i katolikiem. Czy kościół katolicki nawołuje do nienawiści. Nie, stara się budować pozytywne relacje.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: