Jedinoros Miedinskij: „Tak, my rzeczywiście jesteśmy partią złodziei i żuli”. Nie! Wy jesteście mordercami narodu rosyjskiego!


Źródło : http://www.ura.ru

Za : www.3rm.info/17832-edinoross-medinskij-da-my-dejstvitelno-partiya.html

Data publikacji : 26.11.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

ŻYD-TYTONIOWY ZABÓJCA WŁADIMIR MIEDINSKIJ

Poseł do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej, lobbysta ponadnarodowego przemysłu tytoniowego w Rosji, przemysłu zabijającego miliony obywateli rosyjskich, żyd Władimir Miedinskij, na spotkaniu z młodymi kurgańskimi przedsiębiorcami, zgodził się z opinią wyrażoną kiedyś przez blogera-antykorupcjonistę Alieksieja Nawalnego o tym, że w partii „Jedinaja Rossija” jest najwięcej „żuli i złodziei”.

„Jestem całkowicie przekonany, że ilość żuli i złodziei w partii „Jedinaja Rossija” jest bezwarunkowo największa w porównaniu z jakąkolwiek inną partią. A to dlatego, że jest nas 2 miliony i proporcjonalnie jest nas więcej niż członków innych partii. Dodatkowo w „Jedinoj Rossii” jest ogromna ilość karierowiczów różnego rodzaju, którzy obiektywnie mowiąc, wpychają się do partii”– zauważył żyd Miedinskij.

W większości są to ludzie, którzy wstąpili w szeregi „Jedinoj Rossii”, kiedy stała się ona już partią rządzącą a wstąpili oni do partii wyłącznie z pobudek materialnych, uważa Miedinskij.

Inną kwestią są ci, którzy wstąpili do partii „Jedinaja Rossija” opuszczając inne partie (Jedinstwo, Otiecziestwo, Wsia Rossija) nie będące nigdy u władzy.

„Mnie jest łatwiej ponieważ jestem członkiem partii „Otiecziestwo” od 1999 roku co właściwie oznacza, że jestem członkiem partii „Jedinaja Rossija” wcześniej niż była ona założona. Mnie nie wolno oskarżać o karierowiczostwo.”– wyjaśnił poseł (Ty nie jesteś ani żulem ani złodziejem. Ty jesteś zabójcą narodu rosyjskiego!- uwaga redaktora).

Według Miedinskiego, problem uczciwości i przyzwoitości można także odnieść do samego Alieksieja Nawalnego jak i do przedstawicieli innych partii.

Dla przykładu przytoczył on informację Centralnej Komisji Wyborczej Federacji Rosyjskiej o nierzetelnych zeznaniach dochodowych kadrowców wszystkich partii. W mediach opublikowano także informację o pociągnięciu do odpowiedzialności karnej obecnych kandydatów z różnych partii, przy tym w szeregu wypadków pod bardzo poważnymi zarzutami, w tej liczbie za pedofilię, grabież, rozbój, oszustwo na szczególnie wielką skalę, itd.

„Ale za gwałt na małoletnich i rozbój z użyciem broni nikt z członków „Jedinoj Rossiji” nie jest odpowiedzialny.”– zreasumował żyd Władimir Miedinskij.

 

Komentarze 2 to “Jedinoros Miedinskij: „Tak, my rzeczywiście jesteśmy partią złodziei i żuli”. Nie! Wy jesteście mordercami narodu rosyjskiego!”

  1. ktoś Says:

    „Poseł do Dumy Państwowej Federacji Rosyjskiej, lobbysta ponadnarodowego przemysłu tytoniowego w Rosji, przemysłu zabijającego miliony obywateli rosyjskich, żyd Władimir Miedinskij,” ??? Czegoś tu nie rozumiem. Z tego zdania jasno wynika, że palenie tytoniu zabija. Więc jak się ma to do opublikowanego na blogu artykułu, wg którego palenie chroni przed nowotworem płuc? https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/04/12/palenie-chroni-przed-nowotworem-pluc/

  2. Admin Says:

    „ktoś”, być może nie zauważyłeś, ale artykuły zostały napisane przez różnych autorów, o odmiennych w tej kwestii poglądach.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: