Dla kremlowców najważniejszym bogactwem jest człowiek, to znaczy jego organy


Źródło : www.3rm.info/17786-organy-pod-opekoj.html

Data publikacji : 25.11.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

„Rossijańska” Duma piątej kadencji zakończyła swoją działalność. Na ostatnią sesję Dumy Państwowej przyszedł sam przyszły prezydent, obecny premier-czekista. Jednakże tym razem radości z jego odwiedzin doświadczyli nie wszyscy posłowie. Kiedy Putin wchodził na trybunę, część posłów wstała aby go powitać a przedstawiciele tak zwanej opozycji parlamentarnej pozostali na swoich miejscach w pozycji siedzącej. Prawdopodobnie w ten sposób posłowie-złodzieje wyrażali swój gwałtowny złodziejski protest przeciwko Putinowi i wszystkiemu co on reprezentuje. Premier-czekista zwierzył się zebranym, że „w ciągu ostatnich czterech lat uczyniono znaczący krok w rozwoju ojczystego ustroju demokratycznego” Potem przypomniał, że opozycja powinna działać spokojnie, tak żeby „nie rozkołysywać łódki”.

Dla wszystkich pozostało tajemnicą co on miał na myśli. Zrozumiałe, że przemowa Putina i dla posłów i dla samego premiera-prezydenta była formą pijaru. Jedrosy (posłowie partii „Jedinaja Rossija- tłum.) uważają, że Putin w jakiś sposób podwyższa ich notowania, pozostali nie powstając z miejsc ostentacyjnie zademonstrowali swój sprzeciw. I to zdarzenie i inne to po prostu teatralizowane przedstawienia. Spiker Dumy (odp. Marszałka sejmu- tłum.), jedros Gryzłow, przedstawił wyniki prac za ostatnie cztery lata, dziarsko wyliczył osiągnięcia Dumy, która ponoć „wdrożyła” 50 antykryzysowych „środków” i ustanowiła absolutny rekord bo przyjęła 1581 ustaw i uchwaliła 27. Oczywiście nie ma czym się chełpić. 99,5% decyzji Dumy z ostatnich czterech lat miało otwarcie i dobitnie antyspołeczny charakter albo było miałkimi, populistycznymi jałmużnami. Ale posłowie nawet nie potrafili zakończyć swojej pracy bez kolejnej skandalicznej, przyjętej na ostatek, ustawy „O podstawach ochrony zdrowia obywateli Federacji Rosyjskiej”.

Nowa ustawa wyraźnie ma w zamyśle wykończenie ludności Federacji Rosyjskiej.

DEMONICZNY DUET LUCYFERYCZNEGO „TRĄDU” ŚWIATOWEGO

Ustawa ta przykładowo legalizuje handlowe macierzyństwo zastępcze zabronione w krajach europejskich, politykę kontroli dzietności jako państwową politykę planowanie rodziny (stosowaną w przeludnionych krajach do ograniczania ilości narodzin), zmuszanie do tzw. oświaty seksualnej nieletnich (tzw. prawo do informacji) bez zgody rodziców, prawo do pobierania organów, prawo dysponowania przez administrację zakładów opiekuńczych organami zmarłych, ograniczenie bezpłatnej pomocy medycznej i brak wyraźnych gwarancji do niej. Ponadto ustawa ta legalizuje jeszcze ograniczenie praw rodziców do kontroli zdrowia swoich dzieci, dziecięcą transplantologię, wymuszanie aborcji i sterylizacji na tych kogo urzędnicy zaliczą do niepoczytalnych a także jeszcze wiele innych działań. Wszystko oprócz troski o zdrowie. Mieszkańcy Federacji Rosyjskiej i specjaliści medyczni wysłali dziesiątki tysięcy listów z całego kraju z konkretnymi postulatami i propozycjami w sprawie zmian w tej ustawie, ale te listy, rozumie się, nikogo nie zainteresowały.

Co więcej, pod naciskiem społeczeństwa i ekspertów z początkowego tekstu usunięto najniebezpieczniejsze normy ale na dwa dni przed drugim czytaniem nagle je przywrócono do ustawy. Tak więc w drugim czytaniu w projekcie przywrócono niebezpieczną dla rodziny definicję zdrowia jako stanu fizycznego, psychicznego i, co najbardziej interesujące, społecznego, dobrego samopoczucia człowieka. Biorąc pod uwagę, że zagrożenie zdrowia zgodnie z art.77 Kodeksu Rodzinnego Federacji Rosyjskiej jest podstawą do poza sądowego odebrania dziecka rodzinie, określenie zdrowia w szerokiej interpretacji WOZ (dla ogólnoludzkich a nie prawnych celów) pozwoli na podstawie socjalnej, to znaczy z powodu biedy, odbierać dzieci rodzinom a następnie pozwoli dokonywać „rozbiórki” ich na organy w ramach tejże ustawy.

Lekarze oficjalnie dostają prawo do indywidualnej praktyki i rozpoczynają wchodzić na rynek usług medycznych. Rezultatem otrzymania licencji na świadczenie usług medycznych będzie biznes w dziedzinie handlu organami, co nietrudno przewidzieć. Tym bardziej, że ceny gotowych (do transplantacji- tłum.) organów wielokrotnie przewyższają dochody z przyjęć lekarskich, zastrzyków a nawet operacji chirurgicznych. Na przykład na „czarnym rynku” organów ludzkich serce kosztuje 160 tysięcy dolarów, wątroba kosztuje od 60 tysięcy do 150 tysięcy dolarów a trzustka wyceniona jest na 45 tysięcy. Nerka kosztuje „tylko” 10 tysięcy dolarów.

GŁÓWNY ZBAWICIEL ROSJI, ALE TAKŻE I WIĘKSZOŚCI ŚWIATA, JAHWE

Znikanie w Federacji Rosyjskiej ogromnej ilości ludzi już dzisiaj ma związek z handlem organami ludzkimi do transplantacji. Żaden kraj w świecie nie jest w stanie zapewnić sobie wystarczającej ilości organów transplantacyjnych. Taka sytuacja czynnie wymusza korzystanie ze zorganizowanego, przestępczego handlu organami ludzkimi i powstawanie lukratywnego „czarnego rynku” organów ludzkich. Podstawowymi „dostawcami” organów są bezdomni i biedni a także dzieci. W ciągu pięciu ostatnich lat w Federacji Rosyjskiej zaginęło bez śladu ponad 150 tysięcy dzieci. I to bez istnienia żadnego prawa legalizującego magazynowanie organów i legalizującego dziecięcą transplantację. Można wyobrazić sobie co będzie po Nowym Roku. Na „stole rozdzielczym” lekarza-”organologa”może zdarzyć się wszystko a zgodę na oddanie organu przygotują „specjalni” sanitariusze ze środowiska kryminalnego. I wszystko w pełnej zgodzie z obowiązującym prawem. A to jest tylko jedna strona obowiązującej ustawy przyjętej przez „kremlowców”. Art. 61, par. 7 ustawy dotyczy odmowy przeprowadzenia czynności reanimacyjnych w stanie śmierci klinicznej. Mówi on otwartym tekstem, że zwłaszcza lekarze nie są już dłużej zobowiązani do jeżdżenia w ambulansach razem z pacjentami- reanimacja to droga przyjemność. A w rzeczy samej jest to nic innego jak legitymizacja przestępstwa, kwalifikowanego w Kodeksie Karnym Federacji Rosyjskiej jako nie udzielanie pomocy medycznej choremu kiedy można go jeszcze uratować. Oczywiście projekt ustawy przeciśnięto naprędce w przededniu wyborów nie przypadkowo. Władza po prostu asekuruje się na taki wypadek, że w następnej Dumie nowy skład partii nie pozwoli „uskutecznić” tego projektu. Przecież jeśliby partia „Jedinaja Rossija” (założona przez żyda Bieriezowskiego i spółkę- tłum.) nie miała 226 głosów to projekt najprawdopodobniej by nie przeszedł. A dla Kremla jest on teraz po prostu nieodzowny.

„Rossijańskie” władze niejednokrotnie deklarujące, że głównym bogactwem państwa jest człowiek ( to znaczy w ich rozumieniu jego organy- redaktor), spieszą się z usankcjonowaniem swojego gospodarskiego stosunku do tegoż człowieka.

Komentarz : Redakcja czytając powyższy tekst nie napisze, że poczuła się nieswojo pomimo wiedzy, którą posiada na temat rzeczywistego położenia narodu rosyjskiego, ale napisze że jednak doznała wstrząsu. Nawet w świetle przestępstw popełnianych przez czekisto-chazarów na Rosjanach, uchwalanie prawa otwarcie legitymizującego eksterminację ludności Rosji jest jednak dla redakcji kolejnym wstrząsem. Z drugiej strony redakcja nie może wyjść ze zdumienia nad faktem jakiejś niezrozumiałej i perwersyjnej, dla logicznie myślących ludzi, mitologizacji a nawet gloryfikacji osoby Putina przez tzw. narodowców, patriotów i słowianofilów polskich. Putina, który od dawna został przeklęty przez naród rosyjski jako jeden ze zbrodniarzy dokonujących likwidacji Rosji i eksterminacji narodu rosyjskiego. Rodacy! Obudźcie się! Chociaż w kwestii Rosji!

PARTIA „JEDINAJA ROSSIJA” A RACZEJ JAK JĄ ZWĄ ROSJANIE „ŻIDINAJA ROSSIJA”

W państwach rozwiniętych emeryci jeżdżą po świecie a w Rosji chodzą po świecie. Dodajmy, że, między innymi, dzięki towarzyszom kahalnym Miedwieputom.

Komentarzy 8 to “Dla kremlowców najważniejszym bogactwem jest człowiek, to znaczy jego organy”

 1. felicyta Says:

  Fiodor Dostojewski
  Na trupach i gruzach wojny i rewolucji światowej pozostaną tylko Żydzi i ich złote miliardy.

 2. thetomek4791 Says:

  Dzieci szatana co raz bardziej sie rozuchwalają,są bezczelni.Ich tupet jest jest na prawde zdumiewający

 3. thetomek4791 Says:

  No i co Żydzi zrobią z tymi miliardami?Sami też zginą.Tak na prawde jesli dojdzie do III wojny światowej,to ich też nie będzie.Sami sobią dołki wykopią i w nie wpadną.Ich zachłanność,dążenie po trupach do bogactwa i władzy ich zabije.Historia koło zatoczy.Zło wróci do tych ludzi co zło szerza i rozpowszechniają.Szkoda tylko niewinnych ludzi,setek milionów niewinnych ludzi,bo dzieci szatana nie spasują,nie poprzestaną

 4. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje.dziękuję Adminowi

 5. GNM Says:

  Ten proceder medyczny zwany transplantologią powinien być zakazany! Ponieważ organy do przeszczepów pobiera się wyłącznie od żywych ludzi. Oszukuje się społeczeństwo, że w sposób legalny pobiera się narządy od osób z tzw. „śmiercią mózgową”. Jednak stan tzw. „śmierci mózgowej” (czyli śpiączka) bywa często odwracalny i można człowieka uratować, jeżeli udzieli mu się odpowiedniej pomocy.
  Tymi zagadnieniami zajmuje się neurolog o.dr nauk med. Jacek Maria Norkowski OP. Warto odnaleźć jego artykuły w internecie. Ponoć w Polsce można pobrać organy od rannego w wypadku, bez zgody rodziny, jeżeli lekarze orzekną, że osoba znajduje się w stanie „śmierci mózgowej”.
  A tutaj linki do bardzo ciekawych, poruszających i pouczających audycji na ten temat, które miały miejsce jakiś czas temu w Radio Maryja: http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=24725
  http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=24726

 6. felicyta Says:

  Cos musi w tym byc, ze Jezus zostal poslany by nawracac TYLKO „zmijowe plemie”, jak mowi Biblia, inni widocznie tego nie potrzebowali. Idac dalej tym tropem ( biblijnym) to oni zostana na koniec unicestwieni przez „wyzsza sile” a pozostali sie odrodza i nie beda pamietac bolu.

 7. thetomek4791 Says:

  Do felicyta.Ja też mam taką nadzieję.Oby.Tylko róbmy co do nas należy na co dzień,by jak najmniej dawać im satysfakcji z władzy i pogardy dla reszty świata


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: