Mammografia.Fragment z książki Sławomira Nowakowskiego: Zdrowie i uroda


Z cyklu zdrowie. Całość książki dostępna pod linkiem: http://www.miischa.user.icpnet.pl

Jest coraz bardziej popularna w Polsce, mimo że jest mocno krytykowana. Do niedawna stosowano USG (ultradźwięki) oraz, podobno najbardziej miarodajne, pobranie wycinka (punkcja). Statystyki dowodzą, że najskuteczniejsza jest metoda na macanego i w zależności od tego, kto naciska, może być do czasu zachorowania nawet przyjemna. Dla pań, które nie przepadają za dotykiem obcych RĄK, mam dobrą wiadomość. Na stopach znajdują się również receptory PIERSI i wystarczy je tylko ponaciskać (nie macać), aby przekonać się, czy w piersiach zachodzą jakieś procesy wynaturzania/degeneracji (powstawania cyst i innego brzydactwa). Czyż nie jest to piękne?

W USA coroczna mammografia jest zalecana każdej kobiecie przez prawie każdego lekarza rodzinnego. Dlaczego tak się dzieje? Po prostu większość z nich dostaje za to działkę. Powszechnie znane są tam praktyki otrzymywania przez lekarza pieniężnego wynagrodzenia od laboratorium, które wykonało badanie na jego zlecenie. Jest to rodzaj oficjalnej łapówki.

Poniższe informacje być może ostudzą polskich naukowych modnisiów przed zbieraniem pieniędzy lub żebraniem o zakup tych cudownych urządzeń. Pozostaje jeszcze delikatna
sprawa wynagrodzeń, które bardziej lub mniej oficjalnie dostają tacy gorliwcy. To samo dotyczy zresztą bardzo drogich zachodnich pseudo-przeciwrakowych leków. A teraz
zaprezentuję, co nasi niezależni naukowcy odkryli. Badania mammograficzne:

• zwiększają ryzyko raka,
• dają prawie 100% fałszywych wyników,
• stwarzają zagrożenie szybszego rozwoju istniejących komórek rakowych.

Od wprowadzenia mammografu w 1983 występowanie odmiany raka DCIS wzrosło o 328%, z czego 200% w wyniku radiacji powodowanej mammografią, a dla kobiet przed
pięćdziesiątką nastąpiło 4000% wzrostu raka przewodów mlecznych DCIS. Szwedzi odkryli, że u 70% procent kobiet, u których mammogram wykazał raka, diagnoza okazała się fałszywa po biopsji, natomiast Anglikom wyszło 93%, o czym doniósł lekarski The Lancet. Teraz już wiesz po co są te mammografie? Czy po to żeby można było sprzedać zdrowym kobietom farmaceutyczne leki i zarobić pieniądze?

Te same badania wykazały, że ponad 40% raków jest nie wykazywanych przez mammogram. To powoduje uśpienie na jakiś czas czujności chorej kobiety, u której nie wykryto raka. W międzyczasie rak (choroba) może rozwinąć się do takiego stopnia, że żadne leczenie już nie pomoże i nastąpi śmierć. W takim aspekcie mammografia jest zagrożeniem życia, a punkcja jest nieprzyjemnym uszkadzającym ciało zabiegiem, który stwarza również jakieś zagrożenie dla życia, możliwości zakażenia i innych powikłań (dane z książki Burtona Goldberga pod tytułem Alternative medicine, woman series 2).

http://www.miischa.user.icpnet.pl/zdrowieiuroda/Nowakowski%20S%B3awomir%20-%20Uroda%20i%20Zdrowie.pdf

Komentarzy 7 to “Mammografia.Fragment z książki Sławomira Nowakowskiego: Zdrowie i uroda”

 1. maran Says:

  Moja znajoma zrobila sobie mammogram w 01.2010. Dwa dni po badanich zadzownili do niej i kazali przyjsc na ponowne badania, bo „cos tam bylo nie w porzadku”. Poszla , zrobili jej DWA mammogramy tego dnia.
  W sumie, w przeciagu paru dni miala 3 mammogramy.
  Mammogram wykazal tylko, ze ma niby jakies niegrozne cysty.
  7 miesiecy pozniej okazalo sie, ze ma bardzo groznego raka piersi ( z przerzutami w wezlach chlonnych). Bardzo mocna Chemia, operacja usniecia obu piersi, seria naswietlan. Teraz czeka ja operacja usuniecia macicy i jajnikow, ( bo niby ma rodzaj raka ktory jest „karmiony” estrogenem). Oprocz tego przez 5 lat bedzie brala lek antyrakowy Tamoxifen.
  Ze zdrowej, 40 letniej kobiety zrobil sie wrak czlowieka w przeciagu niecalych dwoch lat.

 2. GNM Says:

  Maran świetnie opisał do czego doprowadza tzw. „leczenie” raka przez medycynę akademicką. Jeżeli komuś uda się przeżyć, to pomimo leczenia, a nie dzięki niemu.
  Odkąd znam odkrycia niemieckiego naukowca, lekarza dra Hamera, którym nadał nazwę: Germańska Nowa Medycyna (na tym blogu był już artykuł na ten temat), nie boję się żadnego raka, ani innych chorób, poza zatruciami np. lekami.
  Bardzo warto poznać tę wiedzę, ponieważ pokazuje, jak naprawdę funkcjonują organizmy i jaki jest faktyczny, biologiczny sens każdej choroby. Ta wiedza ratuje zdrowie i życie, obnaża fałsze medycyny akademickiej i wyjaśnia, jak żyć (w sensie postawy życiowej), żeby nie zapadać na ciężkie choroby. Ponieważ każda choroba jest odzwierciedleniem, na poziomie organicznym, naszego stanu emocjonalnego. Jak wiadomo, jesteśmy jednością psychofizyczną. Jednak dla medycyny niestety nie ma to większego znaczenia, dlatego jej działania są tak bardzo nieskuteczne, często szkodliwe. Zresztą przecież o to w gruncie rzeczy chodzi, bo biznes musi się kręcić.

 3. maran Says:

  tu artykul i film o polskim lekarzu w Teksasie, Stanislawie Burzynskim, ktory leczy raka niekonewncjonalna metoda.
  „Film jest opowieścią o lekarzu i biochemiku dr Stanisławie Burzyńskim, który wygrał największe i prawdopodobnie najbardziej skomplikowane i intrygujące prawne walki z Food & Drug Administration w historii Ameryki.
  Jego zwycięskie walki z rządem Stanów Zjednoczonych dotyczyły leku na raka który dr Burzyński odkrył w latach 1970 zwanego Antineoplastons, który obecnie zakończył w 2009 r. II Etap nadzorowanych przez FDA badań klinicznych i może rozpocząć końcową fazę testów FDA w 2011- jeżeli pozyska wymagane 150mln USD na sfinansowanie ostatniego etapu FDA badań klinicznych”.

  http://acontrario.pl/viewtopic.php?f=14&t=1383

 4. AQQ Says:

  Co myślicie o bioslone.pl ?

 5. Admiku Says:

  Maran & GNM, bylem gosciem w Klinice Dr. Burzynskiego to co zobaczylem przeszlo moim oczekiwaniom, choc po cichu tego sie spodziewalem, takiej Kliniki nie spotkalem w Chicago czy Toronto. Jezeli jest, to tylko jako korporacja kilku lekarzy lub biznesmenow. Spotkalem osoby, ktore zostaly wyleczone i sa zadowolone, ze wlasnie tu trafily.
  http://www.burzynskiclinic.com/
  Prosze wejsc na strone Kliniki i zapoznac sie z jej dzialalnoscia. Wczesniej na stronie SS zostal zamieszczony tekst na temat Dr. Burzynskiego.
  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/07/27/burzynski-nowotwor-to-powazny-biznes-%E2%80%93-film-dokumentalny/
  Pozdrawiam.

 6. BladyMamut Says:

  @AQQ co tu sądzić o tej stronie:)uważam że warto zaznajomić sie z materiałem który jest dostepnty na tej stronie:)

 7. AQQ Says:

  Historia szczepien warto ten film przetłumaczyć i zachować (ja jestem lejek komp.)


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: