Irańskie zagrożenie wspólne dla Izraela i Rosji


Źródło : www.rusimperia.info/news/id10119.html

Data publikacji : 24.11.2011

Tłum. z jęz. ros RX

Ambasador Rosji w Izraelu, Siergiej Jakowliew, powiedział dzisiaj, że bezpieczeństwo Izraela jest dla Rosji ważne w takim samym stopniu jak dla Ameryki. Jakowliew powiedział to podczas Międzynarodowej Konferencji ds. Stosunków Wzajemnych pomiędzy Rosją a Izraelem i Unią Europejską, która to konferencja odbyła się w Tel-Aviv’ie, donoszą o tym syjonistyczne media.

Według rosyjskiego ambasadora „różnice pomiędzy Rosją a Izraelem mają charakter nieistotny i zawsze je można rozwiązać”.

„Nasz oficjalny punkt widzenia”, powiedział Siergiej Jakowliew, „wyraża się w tym, że jesteśmy przeciwko irańskiemu programowi jądrowemu, ponieważ Rosja i Izrael są sąsiadami Iranu. Irańskie zagrożenie jądrowe jest wspólne dla obu państw”.

Putinowskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych w końcu pogrążyło się w schizofrenicznych łgarstwach. Iran, państwo szyickie, którego wzmocnienie nieuchronnie oznacza i wzmocnienie pozycji szyitów w południowym Libanie i Palestynie, co oczywiście nie może podobać się Izraelowi. Ale oto Rosji, której zagraża sunnicki a nie szyicki fundamentalizm, irańskie sukcesy zagrażają w stopniu minimalnym a już na pewno dużo, dużo mniej niż żydom. I to wszystko brzmi na tle stałych oświadczeń o tym, że Federacja Rosyjska jest rzekomo „częścią świata islamskiego”, o współpracy z Konferencją Islamską, i propagandowo (dla wewnętrznego odbiorcy) o wiecznej przyjaźni Kremla z muzułmanami…

Oczywiście, że reżim putinowski po prostu zmierza do nasycenia narodu rosyjskiego fundamentalistycznymi sunnitami (z kaukaskiego gniazda) a przy tym demonstracyjnie grzebiąc się w drugorzędnym, w istocie, problemie fundamentalizmu szyickiego.

 

 

 

Komentarze 3 to “Irańskie zagrożenie wspólne dla Izraela i Rosji”

 1. Wojownik Says:

  Iran ma bardzo ciężką sytuację, od wschody i południa- amerykańskie wojska w dużej liczbie gotowe do walki, od zachodu Izrael który jest w stanie przejechać przez Syrię i Jordanię i przede wszystkim opanować przestrzeń powietrzną Iranu. Od Północy natomiast są Rosyjskie wojska które choć nie wezmą udziału w wojnie odcinają ewentualną pomoc z północy. Iran jest ostatnią barierą na przeszkodzie wielkiego syjonistycznego celu opanowania bliskiego wschodu a co za tym idzie osłabienia ostatecznie Rosji i byłych republik. Przede wszystkim Iran jest ostatnim państwem w tym regionie świata które opierało się zarówno zachodnim jak i wschodnim i rosyjskim wpływom, co wszystkim przeszkadzało. Jeśli Iran zostanie zdobyty to żydostwo osiągnie duży suckes. Tak więc Iran otoczony ze wszystkich stron musi się sam obronić i chyba nie może liczyć na pomoc.

 2. Niezalezny Says:

  Pozycja ambasadora Jakowliew jest jednak typowa obecnej pozycji tzw. Globalistow. Taka sama pozycje mieli przeciez tez tacy miedzynarodowi komunisci jak Lenin, Trocky, Beria, itd. Nareszcie ta Miedzynarodowka Jude-Komuny doczekala sie kiedy wynalezli jakis tam „terroryzm” i Iran daje im „powod” do rozpoczecia WOJNY zeby zapanowal rzad globalny. Oni do tego celu daza juz od przeszlo kilku wiekow. Wystarczy przeczytac ksiazke nijakiego Prof. Carroll Quigley, pt. TRAGEDY and HOPE, ktory wyraznie pisze kiedy to sie zaczelo i jak ma sie skonczyc.Ksiazka jest pisana z punktu widzenia wlasnie GLOBALISTOW co chca objac wladze.
  http://www.wicipolskie.org

 3. Stalin Says:

  Po prostu syjoniści przejęli władzę w Rosji, ci sami syjoniści których Stalin rozwalił w 37 jak próbowali zrobić pucz. Tak krytykowaliście ZSRR to teraz zobaczycie jak fajnie będzie być niewolnikiem Zydów, a oni nigdy wam nie odpuszczą.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: