Izraelski historyk wojskowości przestał ukrywać żydowskie plany


Źródło : www.3rm.info/17734-plany-dyavola.html

Data publikacji : 23.11.2011

Tłum. z jęz. ros. RX

Znany izraelski historyk wojskowości Martin van Creveld powiedział, że Izrael w jeden przepiękny dzień może być zmuszony do zniszczenia europejskiego kontynentu przy użyciu wszystkich rodzajów broni włącznie ze swoimi zasobami jądrowymi, jeśli odczuje zbliżanie się końca swojego państwa, podkreślając jednocześnie, że Izrael uważa Europę za wrogi cel.

Mówiło się o tym w wywiadzie dla dziennikarzy przeprowadzonym na falach 7 programu żydowskiego Radia i było przetłumaczone w środę na język arabski przez informacyjno – analityczne i badawcze Centrum Prasowe.

„Mamy setki bojowych głowic jądrowych i rakiet, które mogą osiągać różne cele w sercu kontynentu europejskiego, w tej liczbie cele usytuowane dalej od Rzymu, stolicy Włoch”– powiedział Creveld, dodając, że większość stolic europejskich będzie najodpowiedniejszym celem dla sił lotniczych Izraela.

Izraelski historyk potwierdził zdolność Izraela do zniszczenia całego świata jeśli Izrael poczuje, że jest skazany na zniknięcie.

Co się tyczy Palestyńczyków, powiedział historyk, to Izrael obecnie realizuje konkretną strategię w oparciu o masową deportację narodu palestyńskiego i ma zamiar wygnać wszystkich Palestyńczyków bez wyjątku, a znajduje się teraz w oczekiwaniu na odpowiedni moment, żeby dokonać tego czynu.

„Dwa lata temu tylko 7-8% Izraelczyków popierało to rozwiązanie w stosunku do Palestyńczyków, dwa miesiące temu ten wskaźnik zwiększył się do 33% a dzisiaj według badań ankietowych przeprowadzonych przez Instytut Gallupa wskaźnik ten wzrósł do 55%”– zauważył Creveld.

Historyk podkreślił, że Izrael powinien wykorzystać dowolny incydent, który da mu doskonałą możliwość wypędzenia Palestyńczyków, na przykład tak jak to miało miejsce w czasie rzezi w Deir Yassin w 1948 roku (o tym wydarzeniu można przeczytać w Wikipedii- autor).

Odpowiadając na pytanie o to czy Izrael nie żywi obaw, że będzie uważany za państwo zbójeckie w przypadku wypędzenia Palestyńczyków, odpowiedział on: „Izrael jest państwem, które nie przejmuje się tym co inni o nim mówią a wy powinniście pamiętać słowa byłego ministra obrony Mosze Dajana, kiedy powiedział on: „Izrael powinien zachowywać się jak wściekły pies żeby wyglądać niebezpiecznie w oczach innych i nie powinien być państwem, któremu można wyrządzić szkodę”.

*****************************************

Kliknij – Galeria zdjęć bez cenzury z żydowskiego apartheidu w Palestynie

Zamordowane przez żydów dziecko w Gazie

Czyżby "pozdrowienia" ?

Komentarzy 15 to “Izraelski historyk wojskowości przestał ukrywać żydowskie plany”

 1. Ość Says:

  Świat w szponach żydowskiej bestii będzie piekłem, a tak to wyparują razem z nim i będzie to koniec żydostwa i ich zbydlęcenia. Życie się w jakiejś formie odrodzi ale już bez nich. Kto wie czy to nie było by lepsze niż życie pod ich smrodem.

 2. krist Says:

  israel powinien wyparować i to dosłownie! razem z całym arsenałem głowic jądrowych jakie mają…!!!
  Oni chca byc panami a my goje ich sługami na posyłki i od roboty, NIC Z TEGO !

 3. Horus777 Says:

  Boją się i krzyczą gdyż czuja ich zbliżajacy sie koniec – holokaust

 4. Jacek Says:

  Co za ironia!
  Ci którzy płaczą nad sobą jako ofiary holokaustu są katami
  Ci którzy walczą o tolerancję i wielokulturowość są nazistami
  Ci którzy wręczają medale „sprawiedliwi wśród..” są największymi zbrodniarzami
  Ci którzy żądają odszkodowań sami grabią ludzkość

  Nie ma większych hipokrytów nad plemię żmijowe!

 5. Halina Says:

  Jak się sami wyzabijają – to w porządku, oni i bez tego należą do piekieł. W przeciwnym razie – cała ta hołota powinna wyjechać do Birobidżan w Azji; tam już na nich czekają ich współplemieńcy. Wszystkie państwa powinny hołocie w tym zasiedleniu Birobidżan – DOPOMÓC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 6. seler Says:

  Laureat wojennej nagrody Nobla szykuje się na Iran via Syria, wspiera go gorliwie
  niejaka Ścierwo NoSS-eL – doradczyni żmij, od propagandy…

  http://www.prisonplanet.pl/polityka/usa_i_pastwa_arabskie,p1572329623

  Bóg Ojciec też szykuje się na Żniwa, czeka tylko aż Dojrzeje – to znaczy,
  kiedy szmaty zeszmacą się do końca, a wierni Mu wytrwają w tym piekle – też do końca…

 7. thetomek4791 Says:

  Ość,masz racje oczywiście,tylko to nie jest nagła szczerość tego historyka,bo nagle dostał olśnienia moralno-etycznego,tylko to dalsza forma zastraszania i szantażu.Izraelek udaje taką pancie,damulke francuzką z pieskiem,która to nie można zdenerwować nawet spojrzeniem,bo może to uznać jako próbe gwałtu i agresji.Nie dajmy sie ponieść emocjom i przesadnemu wyolbrzymianiu stanu faktycznego.To nie Izrael jest atakowany,tylko atakującym,agresorem,barbarzycą,ludobójcą.Co sie ma stać to sie stanie.W proroctwie jest zapisany,że naród wysrany maprzestać istnieć.Może przez to akurat jest „wysrany” hehe.I dlatego chcą wziąć ze sobą miliony niewinnych osób.Ja też mam podobne zdanie,że świat by wyglądał inaczej(wiele lepiej) bez tej plemiennej gangreny,zarazy

 8. thetomek4791 Says:

  proszę o publikacje.dzięki

 9. Adam W. Keczaż Says:

  … i tu tkwi problem całego świata! Polski w szczególnbości.

 10. thetomek4791 Says:

  do zEE.Ą czemu tekst miałby być pro-izraelski?.Tekst powinien zawierać,oddawać obiektywną prawde,a nie być ukierunkowywany na siłe na czyjąś strone

 11. Anonim Says:

  Jak pisano ,świat zniszczy najmnięsze państwo świata ,50 lat temu babcia tak czytała słowa które napisała święta Michalda ,I to się sprawdzi.,bo gdzie Żyd tam wojna i zabijanie ,a zaczęli od Jezusa.

 12. erilo Says:

  porąbało ich całkiem.
  tu już nie tylko maryha jak u Palikota ale hera czystej krwi.
  to nie lepiej od razu nałożyć kapoki i do Morza Śrdzmn.? i wpływ do raju za Oceanem?
  uderz się ty historyku za dychę młotkiem w czoło a będzie ci wesoło.
  rozumiem rozterki narodu wybranego przez Szatana Jehowę, że zbliża się ich koniec i chce tym szczęściem obdarzyć resztę ludzkości, w imię zasady: -Panie spuść na mnie karę: niech mi zdechnie moja krowa, a mojemu sąsiadowi daj dwa razy więcej!
  więc nie mogą spać i są bliscy obłędu i paranoi.
  ale te strachy na lachy już nie działają!
  bo was się ani Turcja ani Iran, Egipt nie boją bo już po was pejsatki!

 13. Anonim Says:

  Jacek :
  Co za ironia!
  Ci którzy płaczą nad sobą jako ofiary holokaustu są katami
  Ci którzy walczą o tolerancję i wielokulturowość są nazistami
  Ci którzy wręczają medale “sprawiedliwi wśród..” są największymi zbrodniarzami
  Ci którzy żądają odszkodowań sami grabią ludzkość
  Nie ma większych hipokrytów nad plemię żmijowe!

  Manipulacja to jest ich jeden ze sposób aby osiągnąć zamierzony cel!
  Pasożydy i pomioty szatana.

 14. ~gabriel Says:

  Zdolność do takiego uderzenia Izrael ma. Czy zdolność do realizacji takiego scenariusza także? Nie strasz nie strasz, bo się zesrasz. Jest to nie wykonalne. Przykro mi, ale ciche Niemcy raczej od lat są na taką ewentualność przygotowane. Biadolenie i nic więcej.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: