Bani Walid pod kontrolą Libijskiej Armii Wyzwoleńczej


Źródło: http://zielonalibia.blog.pl

Od kilku dni w Bani Walid, głównej siedzibie największego plemienia Libii – Warfalla – trwały zacięte walki. Bojownikom Libijskiej Armii Wyzwoleńczej udało się przejąć kontrolę nad miastem. Dzisiaj kierownictwo bojówek w Bengazi zdecydowało o skierowaniu do tłumienia tego ogniska oporu 10 batalionów NATOwskich marionetek, uzbrojonych bandytów i terrorystów spod znaku al-Kaidy.

W mieście powiewają flagi Dżamahiriji a napisy na murach, wymalowane wcześniej przez zdobywców którzy wtargnęli do tej miejscowości pod osłoną niszczycielskich bombardowań NATO zamalowywane są przez mieszkańców na zielono.

Wiec zwycięskich mieszkańców Bani Walid na głównym placu miasta; 23 listopada

Jak podała algierska agencja ISP tylko 23 listopada w Bani Walid śmierć poniosło 30 bandytów spod znaku NRL, a 11 kolejnych zostało rannych. W ręce bojowników z plemienia Warfalla powiązanych z Libijską Armią Wyzwoleńczą wpadło wiele uzbrojonych pojazdów.

Komentarze 4 to “Bani Walid pod kontrolą Libijskiej Armii Wyzwoleńczej”

 1. Plati Says:

  Kto jest obecnie dowódcą Dżamahiriji?

 2. justyna Says:

  LIBIJSKI BANDYCKI OBECNY RZAD -CHCE W CIAGU DWOCH MIESIECY SKAZAC NA SMIERC -SAIFA LA ISLAMA -PYTAM SIE ZA CO -REBELS Z BENGHAZI ILU ZABILO LUDZI -KTO ICH POSTAWI PRZED SADEM -MAJA WIECEJ KRWI NA REKACH NIZ LEW SAHARY -KTO WYBRAL TEN RZAD -ZACHODNI BANDYCI -KTORZY MORDUJA NA CALYM SWIECIE -DLACZEGO MEDIA JUZ TAK NIE SERWUJA WIADOMOSCI Z LIBI -PRZEGRALI PRZEGRALI -SAIF TRZYMAJ SIE –

 3. ŁAPY PRECZ OD LIBII !!! « Wolna Palestyna Says:

  […] Bani Walid pod kontrolą Libijskiej Armii Wyzwoleńczej […]

 4. krist Says:

  Mam nadzieję ze szybko LIbijska Armia Wyzwolencza wybije wszystkich nato-psów i całą reszte zasrańców! Syjonistyczno satanistyczne ścierwo przegrywa i przegra! Ci ludzie tam, libijczycy nie mają juz nic do stracenia, walczą o wolnosc nie tyle swoją co swoich nastepnych pokoleń!


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: