Webster Tarpley donosi z Damaszku: „CIA, M16 i Mossad razem przeciwko Syrii”


Źródło :http: www.voltairenet.org/Webster-Tarpley-from-Damascus-CIA

Data publikacji : 21.11.2011

Tłum. RX

Na zdjęciu amerykański ambasador w Syrii Robert S. Ford, który jest, według wiarygodnych źródeł informacyjnych, kluczowym urzędnikiem Departamentu Stanu odpowiedzialnym za werbunek arabskich „szwadronów śmierci” spośród związanych z Al-Kaidą (założoną przez CIA) jednostek w Afganistanie, Iraku, Jemenie i Czeczenii, do walki przeciwko syryjskim siłom wojskowym i policyjnym w ogarniętej amerykańskim terroryzmem Syrii.

Zachód robi wszystko co może żeby zdestabilizować sytuację w Syrii, powiedział www.rt.com pisarz i dziennikarz Webster Tarpley. Według niego cywile muszą mieć do czynienia ze szwadronami śmierci i ślepym terroryzmem, co jest typowe dla CIA.

„Zwykli Syryjczycy ze wszystkich grup etnicznych mówią, że są pod obstrzałem snajperów. Ludzie skarżyli się, że są terrorystyczni snajperzy strzelający do ludności cywilnej, po prostu na ślepy terror z zamysłem zdestabilizowania kraju. Nie nazwałbym tego wojną domową bo to bardzo bałamutny termin. To z czym mamy tu do czynienia to szwadrony śmierci, mamy tu do czynienia z komandosami-terrorystami. To jest typowa dla CIA metoda. W tym (syryjskim- tłum.) przypadku to jest wspólna twórczość CIA, MI6 i Mossadu, finansowana pieniędzmi pochodzącymi z Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Kataru”.- wyjaśnia Tarpley.

Dodał on, że społeczeństwo syryjskie jest najbardziej tolerancyjnym społeczeństwem na Bliskim Wschodzie, jedynym miejscem gdzie ludzie różnego pochodzenia żyją razem w nadzwyczajnej harmonii, muzułmanie i chrześcijanie różnych wyznań.

„Jest to wzór pokojowego współżycia różnych grup etnicznych. Obecną polityką USA jest rozbicie Bliskiego Wschodu wzdłuż granic etnicznych.”– konkluduje Tarpley.

Władza Assada coraz bardziej jest nazywana nielegalną. Ale USA i Europa wydają się być obojętne na fakt, że pozbycie się syryjskiego prezydenta może wywołać nawet jeszcze więcej przemocy jak widzieliśmy to w Egipcie o czym przekonany jest Tarpley.

Po tym jak Libia stała się morzem krwi ze 150 tysiącami zabitych i teraz Egipt gdzie widać o co chodziło od samego początku. Nie było tam żadnej rewolucji, to była kompletna klęska i teraz ludzie zaczynają to rozumieć. Pani Clinton i panna Rice nadal forsują przeprowadzanie zbankrutowanych kolorowych rewolucji przy pomocy oddziałów terrorystycznych, ludzi z Al-Kaidy i Bractwa Muzułmańskiego. Narasta ruch w łonie islamskiej społeczności, który głosi, że „chcemy pojednania, chcemy prawa i porządku, chcemy prawowitości”- powiedział Tarpley.

Komentarzy 9 to “Webster Tarpley donosi z Damaszku: „CIA, M16 i Mossad razem przeciwko Syrii””

 1. Admin Says:

  Panie Jurku, miedwieputy w Rosji mają dobry PR, nic więcej. Dopóki kraje o których Pan wspomniał, będą sterowane przez żydowskich globalistów czy to fizycznie, czy też ekonomicznie – gospodarczo, dopóty nie możemy mówić o żadnej stabilizacji na świecie, a jedynie przyglądać się jak międzynarodowi żydowscy rzeźnicy „demokratyzują” niewygodny dla siebie kraj, po kraju – każdorazowo mając na to zielone światło od swej rzekomej „opozycji”.

 2. Toronto Says:

  Re: #1 J.Ulicki

  Nie rozumiesz ich biernosci, poniewaz nadal naiwnie wierzysz w ZSRR”bis” i CHRL”bis”.

  W ZSRR”bis” rzadzi ROSYJSKOJEZYCZNE ZYDOSTWO, a CHRL”bis” jest uzalezniona od KAPITALU ZYDOW AMERYKANSKICH.

  Dlatego od czasu do czasu zaprotestuja i pokrzycza, a oglupiona i naiwna publika klaszcze w dlonie z wrazenia.

  Stosuj zasade faktow dokonanych, ktore sa obrazem rzeczywistosci i wyciagaj z tego wlasciwe wnioski, zamiast przyjmowac tamtejsza propagande za pewnik i podniecac sie pustymi obietnicami – taki duzy mezczyzna z Ciebie, a taki jestes naiwny.

 3. Toronto Says:

  Zydo-anglosaska MAFIA dazy do kontrolowania swiata.
  Na celowniku jest ISLAM i kraje, ktore nie podporzadkowaly sie Izraelowi.
  Zydostwo prowadzi walke z gojami na froncie religijnym, ekonomicznym i militarnym.
  A goje zamiast zlamac grzbiet zydowskiemu szczurowi, pozwalaja mu grasowac.

 4. Admin Says:

  Panie Toronto, proszę rzucić okiem:

  https://stopsyjonizmowi.wordpress.com/rosja-zrodlowe-teksty-narodowo-patriotyczo-prawoslawne/

  Najlepszy zbiór materiałów z rosyjskich narodowo – patriotycznych portali. I jedyny taki w polskojęzycznym necie. Warto zachomikować i pokazywać rodakom cierpiącym na miedwieputową żydofilie.

 5. Toronto Says:

  J.Ulicki

  Znalazlem zrodlo Twojej choroby !… WPS.

  Poczytaj co wypisuje k*tas z PZPR Z.Jankowski (obecnie w Konwencie Narodowym Polskim P.Zieminskiego i spolki) na Twoim ulubionym forum WPS:
  http://wiernipolsce.wordpress.com/2011/11/23/wyzosc-wartosci-swiata-slowianskiego/

 6. Admin Says:

  WPS promuje rosyjskojęzyczne żydostwo, czerpiąc natchnienie z koszernych mediów. I osobiście przestałem wierzyć aby robiło to z głupoty tudzież nieświadomie. Za dużo materiałów w tej kwestii wypłynęło na powierzchnie i wszystkie koszerne mity pękły niczym bańka mydlana.

 7. Toronto Says:

  Dziekuje Admin !
  Widze, ze sie rozumiemy, co sie rzadko zdarza miedzy Polakami.
  Przyczyna tkwi w tym, ze zdecydowana wiekszosc Polakow ma zatrute mozgi propaganda, nawet rodzima, ktorych zrodlem sa wspolczesne „autorytety narodowe” i „autorytety moralne” z tytulami naukowymi i na wysokich stanowiskach, z ktorymi tez walczylem w mojej walce o prawde – slodkie klamstwa i polprawdy sa czasami gorsze od klamstwa.

  Pamietam, ze prowadzilem jakies pol roku temu dyskusje n/t prawoslawia w „Rosji” w j.angielskim z osoba dobrze obeznana w tym temacie (chyba z Moldawii, dobrze nie pamietam), ktora poinformowala mnie, ze religia prawoslawna zostala upanstwowiona, a z kolei orginalna religia prawoslawna zeszla do katakumb i jest zwalczana przez upanstwowiony kosciol prawoslawny w „Rosji” – to przypomina sytuacje pomiedzy Watykanem a Bractwem Piusa X (tradycjonalistami).

  Nie interesuje sie specjalnie sprawami „Rosji” poza ogolnymi wiadomosciami i wydarzeniami, ale czasami lubie dochodzic do prawdy i szukam szczegolowych informacji na poszukiwany temat.
  Wracajac do tematu kosciola prawoslawnego w „Rosji”, znalazlem informacje, ze liderzy tego kosciola byli agentami KGB.

  Przejrzalem pobieznie spis tematow dotyczacych „Rosji” i zamieszcze je na innych stronach internetowych, zeby Polacy poznali rzeczywistosc.

  Tak trzymac !

  Toronto, Kanada

 8. Toronto Says:

  Re: WPS

  To samo zauwazylem, ze ida w zaparte i nie podejmuja dyskusji, pomimo przedstawionych przeze mnie wielu dowodow w przeszlosci – pamietam, ze wielokrotnie toczylem burzliwe dyskusje na kilkunastu grupach dyskusyjnych ze zwolenikami Putina i „Rosji”.

 9. Admin Says:

  Robienie z ludzi idiotów, promocją ludobójczych żydów, na przekór FAKTOM, które są przez tzw. „patriotyczne” witryny skazane na zamilczenie, nosi znamiona zdrady, i uważam to za działania antypolskie i skrajnie szkodliwe dla Polski i Polaków. I piszę to otwarcie.

  Do historii przeszła w tym temacie „akcja WPS” w Łodzi, gdy formacja ta dokonała wściekłego ataku na polskiego poszukiwacza prawdy i pisarza Henryka Pająka. Co uwidoczniło, że WPS bliżej ma do żydów, niż do zasłużonego polskiego patrioty, z którego pracą się nawet nie zapoznali!

  Tylko żyd atakuje gdy widzi prawdę, gdyż prawda o żydach to nasza jedyna samoobrona przed nimi! I wówczas wielu postąpiło niczym żydostwo, trzymające cały naród w ciemnocie, z WPS na czele.

  Jak postąpiła większość „patriotycznych” portali? NIE DOKONAŁA ANI JEDNEGO PRZEDRUKU SWIADCZĄCEGO O ŻYDOWSKIEJ ZDRADZIE PUTINA, który udostępniliśmy. Nie, „patriotyczne” witryny, albo skazały materiały o żydowskiej okupacji w Rosji „putina” na przemilczenie – i co robią do dzisiaj – albo reklamowały wypociny pro-żydowskiego mitomana pt:”przestańcie pluć na putina”, co w rzeczywistości było bezpodstawnym pluciem na Henryka Pająka, a sam tekst był jedynie fantastyczną interpretacją mainstreamowych dezinformacji, oparty na tak „niezależnych” źródłach jak „wikipedia” i „interia.pl”.

  Taki cyrk woła o pomstę do nieba.

  Ale nie będzie trwać wiecznie, bo Polacy nie dadzą robić z siebie w nieskończoność debili. Zwłaszcza, że niezależne informacje z rosyjskich narodowych źródeł będą dalej ukazywać się w j. polskim.

  Panie Toronto, liczę w tym temacie na przedruki na pańskim forum. Pozdrawiam serdecznie. Tomek


Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: